Jupiler Pro League (Belgia) · 11. kolejka · 07.11.2026

Porównanie kursów Antwerp - Lommel SK

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Antwerp - Lommel SK dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), obie drużyny strzelą (BTTS), rzuty rożne, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach 11. kolejki Jupiler Pro League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 133 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Antwerpii po kursie 1,88 w LV BET, remis po kursie 3,85 w LV BET oraz wygrana Lommela SK po kursie 3,90 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Lommela SK wystawia LV BET - 3,90, w porównaniu do najniższego 3,47 w Betclic. Daje to 43 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

Najwyższy kurs na wygraną Lommel

kurs 3,90 × 100 zł = 343,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,41 2,67
1,42 2,70
2,65 1,42
1,38 2,52
1,42 2,65
1,43 2,70
1,40 2,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,25 1,80 1,23
1,27 1,85 1,26
1,27 1,80 1,25
1,24 1,82 1,21
1,27 1,78 1,25
1,25 1,75 1,24
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,32 2,45 3,80
2,30 2,50 3,80
2,35 2,48 4,00
2,23 2,35 3,73
2,35 2,45 3,95
2,35 2,48 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,20 2,80 3,50
2,20 2,85 3,50
2,10 2,72 3,38
2,20 2,85 3,55
2,20 2,85 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,19 1,49 1,45
1,23 1,54 1,46
1,23 1,52 1,47
1,21 1,51 1,36
1,22 1,50 1,45
1,22 1,49 1,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,23 1,56 1,35
1,27 1,60 1,37
1,29 1,63 1,40
1,25 1,58 1,29
1,25 1,55 1,35
1,26 1,55 1,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,47. To o 6,5% więcej niż najniższy kurs 2,32 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,49 2,47
1,50 2,45
1,47 2,37
1,45 2,32
1,48 2,40
1,48 2,41
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Antwerp strzeli

Tak Nie
1,11 5,35
1,13 5,40
1,13 5,40
1,13 5,20
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Lommel SK strzeli

Tak Nie
1,28 3,25
1,30 3,25
1,30 3,30
1,30 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,05 4,15 5,15 3,80 16,00 7,00
3,00 4,10 5,50 3,80 17,00 7,40
2,63 3,58 4,65 3,48 18,50 6,60
3,00 4,10 5,40 3,75 18,00 7,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Antwerpii i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,00 2,12 5,50 2,50 3,10 3,85 2,47 5,60
11,00 2,02 5,75 2,40 3,00 3,75 2,40 5,75
12,00 2,08 6,00 2,47 3,15 3,90 2,40 6,20
- - 4,85 2,13 2,67 3,25 2,10 4,80
11,00 2,00 5,80 2,38 3,00 3,75 2,36 5,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

Kursy na zwycięstwo Lommela SK i liczbę goli

Kursy na Antwerp - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
3,10 6,00 13,00 - - 1,28 1,08 -
3,10 5,90 13,00 26,00 - 1,27 1,08 1,01
3,15 6,20 - - - 1,28 - -
3,15 6,30 - - - 1,28 - -
3,15 6,20 13,00 26,00 35,00 1,27 1,08 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
4,00 5,35 8,70 - - 5,65 9,70 -
4,10 5,50 8,75 13,00 - 5,75 10,50 13,50
4,20 5,60 - - - 5,80 - -
4,25 5,70 - - - 5,80 - -
4,20 5,60 8,80 13,00 15,00 5,80 9,40 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Lommel SK - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
1,90 1,34 1,11 - - 7,10 16,00 -
1,85 1,34 1,11 1,03 - 7,75 20,00 34,00
1,89 1,34 - - - 7,80 - -
1,90 1,35 - - - 7,90 - -
1,88 1,34 1,11 1,03 1,01 7,80 18,00 35,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Antwerp - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 +3.5
1,28 1,85 1,08 3,10 1,02 6,00 12,00
1,27 1,88 - 3,10 - 5,90 -
1,24 1,76 - 2,80 - 4,70 -
1,27 1,85 - 3,00 - - -
1,27 1,82 - 2,95 - 5,40 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Lommel SK - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5
1,90 3,50 1,34 7,10 1,11 16,00 1,03
1,85 3,50 1,34 - 1,11 - -
3,22 1,81 - 1,31 - 1,10 -
1,87 3,40 1,33 - - - -
1,85 3,35 1,33 - 1,11 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Antwerp - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
1,10 2,41 4,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Lommel SK - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1,48 5,60 1,14
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 18,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 15,00, więc różnica między bukmacherami sięga 23,3%.

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 8 rożny. Kurs 2,80 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 2,67 o 4,9%.

Dla meczu Antwerp - Lommel SK dostępnych jest 649 kursów od 7 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 93,7% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,75 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 1,42 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Antwerp - Lommel SK ma LV BET, który prowadzi w 10 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.