Porównanie kursów CF Monterrey - FC Juárez

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz FC Juárez.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz CF Monterrey - FC Juárez dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), żółte kartki, 1. połowę (1X2), 2. połowę (1X2), rzuty rożne oraz na handicap z 16 sierpnia 2026 (w ramach 4. kolejki Ligi MX). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 275 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo CF Monterrey po kursie 1,60 w LV BET, remis po kursie 4,40 w LV BET oraz wygrana FC Juárez po kursie 5,15 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną FC Juárez wystawia LV BET - 5,15, w porównaniu do najniższego 4,80 w Superbet. Daje to 35 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
1,57 4,25 4,80
1,50 4,30 5,10
1,55 4,20 4,85
1,48 3,85 4,85
1,57 4,25 4,90
1,57 4,30 4,90
1,60 4,40 5,15
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną FC Juárez

kurs 5,15 × 100 zł = 453,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,21 3,45
1,20 4,00
3,75 1,25
1,19 3,38
1,23 3,65
1,25 3,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,15 2,25 1,19
1,15 2,40 1,19
1,15 2,01 1,18
1,12 2,23 1,16
1,17 2,15 1,20
1,16 2,09 1,19
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,02 2,55 4,75
1,92 2,60 5,10
2,00 2,55 5,00
1,91 2,42 4,90
2,00 2,55 5,00
2,02 2,60 5,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,90 2,90 4,40
1,82 3,00 4,60
1,91 3,00 4,60
1,82 2,75 4,40
1,90 2,95 4,50
1,91 3,00 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,13 1,66 1,41
1,15 1,75 1,38
1,16 1,64 1,41
1,13 1,70 1,33
1,17 1,63 1,42
1,16 1,64 1,41
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,15 1,75 1,32
1,17 1,85 1,30
1,16 1,78 1,27
1,18 1,72 1,33
1,18 1,72 1,33
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
16,00 1,02 5,20 1,16 2,50 1,52 1,62 2,30 1,25 3,90 1,09 7,20 1,03 14,00
18,00 1,02 4,75 1,15 2,45 1,50 1,58 2,20 1,24 3,70 1,08 6,90 - -
10,00 1,02 4,80 1,15 2,43 1,50 1,59 2,22 1,24 3,70 - - - -
7,50 1,01 4,20 1,13 2,23 1,49 1,51 2,18 1,20 3,53 1,07 5,50 - -
- - 4,75 1,15 2,40 1,50 1,58 2,20 1,23 3,70 1,08 6,30 - -
9,50 1,02 4,60 1,14 2,40 1,48 1,58 2,20 1,23 3,60 1,08 6,00 - -
- - - - 2,55 1,52 1,62 2,27 1,25 3,85 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,27. To o 10,7% więcej niż najniższy kurs 2,05 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,59 2,27
1,62 2,15
1,56 2,18
1,58 2,05
1,57 2,20
1,57 2,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
2,77 4,70 6,80 3,00 16,00 8,80
2,65 5,00 8,50 2,75 18,00 9,60
2,70 4,80 7,60 2,90 19,00 11,00
2,43 4,00 6,90 2,72 17,25 8,75
2,70 4,85 7,60 2,90 18,50 10,50
2,65 4,80 7,60 2,90 18,00 10,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo CF Monterrey i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,00 1,82 5,00 2,15 2,77 3,30 2,15 5,00
9,10 1,62 4,60 1,92 2,50 2,90 1,92 4,50
9,60 1,68 4,80 2,00 2,60 3,05 2,01 4,70
7,25 1,54 3,83 1,82 2,22 2,73 - -
9,60 1,68 4,80 2,00 2,60 3,05 2,01 4,70
9,40 1,67 4,80 1,99 2,60 3,05 1,99 4,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
16,00 5,00 6,10 9,70 6,10 9,70 4,50 30,00
18,00 5,00 6,10 11,50 6,10 11,50 4,40 49,00
18,00 4,70 5,80 11,00 5,80 11,00 4,20 45,00
17,25 4,00 4,60 9,25 4,60 9,25 - -
18,00 4,70 5,80 10,50 5,90 11,00 4,20 44,00
18,00 4,60 5,80 11,00 5,80 11,00 4,10 45,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Juárez i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
16,00 5,90 11,00 6,90 6,70 12,00 5,85 17,00
19,00 6,25 13,00 7,60 7,10 15,00 6,10 23,00
18,00 5,60 12,00 6,80 6,60 13,00 5,60 20,00
14,25 5,00 10,00 6,25 5,75 12,50 - -
18,50 5,60 12,50 6,80 6,60 13,50 5,60 20,00
18,00 5,60 12,00 6,80 6,60 13,00 5,60 20,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CF Monterrey - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 0:6 1:0 2:0 3:0
2,37 4,20 7,90 17,00 37,00 - - - -
2,25 3,90 8,10 16,00 26,00 - 1,15 1,03 1,01
2,35 - - - - - - - -
2,42 4,40 9,20 19,00 30,00 35,00 1,17 1,04 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 0:6 1:0 2:0 3:0
3,65 4,40 6,50 12,00 21,00 - - - -
3,80 4,50 6,60 10,00 13,50 - 7,25 15,00 13,00
3,85 - - - - - - - -
4,00 4,80 7,20 11,00 15,00 16,00 6,80 11,00 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Juárez - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 0:6 1:0 2:0 3:0
2,30 1,51 1,18 1,04 1,01 - - - -
2,40 1,58 1,22 1,06 1,01 - 12,50 39,00 40,00
2,25 - - - - - - - -
2,34 1,52 1,19 1,06 1,01 1,01 12,00 27,00 45,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CF Monterrey - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5 +3.5
1,16 1,54 1,03 2,37 4,20 7,70
1,15 1,50 - 2,25 3,90 -
- 1,57 - 2,43 - -
1,13 1,49 - 2,23 3,73 -
- 1,55 - 2,35 - -
1,16 1,54 - 2,35 4,10 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Juárez - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5
2,30 4,45 1,51 9,20 1,18 - 1,05
2,40 5,10 1,58 - 1,22 - -
2,36 - 1,54 - - - -
4,25 2,23 - 1,49 - 1,17 -
2,30 - 1,52 - - - -
2,27 4,30 1,51 - 1,19 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CF Monterrey - handicap azjatycki pełny

+1 +2
1,92 3,65
1,88 -
1,87 3,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Juárez - handicap azjatycki pełny

-1 -2
1,86 1,27
1,82 -
1,81 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 17,25. Najniższa oferta na ten sam wynik to 15,00, więc różnica między bukmacherami sięga 15%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
15,00 8,20 16,00 7,20 7,60 29,00 7,00 13,00 12,00 11,00 80,00 9,60 35,00 17,00 35,00 45,00 19,00 100,00 17,00 100,00 30,00 100,00 80,00 100,00 100,00 - - - - - -
17,25 7,25 14,25 6,10 6,50 26,00 6,25 12,50 10,50 9,00 75,00 8,50 35,00 16,00 33,00 40,00 16,25 275,00 15,75 140,00 30,00 125,00 85,00 175,00 300,00 - - - - - -
15,50 8,40 16,00 7,30 7,80 29,00 7,10 13,50 12,00 10,50 80,00 9,80 37,00 17,50 34,00 44,00 19,50 100,00 18,00 100,00 32,00 100,00 - - - 45,00 100,00 41,00 100,00 100,00 100,00
16,00 8,50 16,00 7,25 8,00 30,00 7,25 14,00 12,00 11,00 80,00 10,00 38,00 18,00 35,00 45,00 20,00 100,00 18,00 100,00 32,00 100,00 87,00 100,00 100,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,10 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 2,73 o 13,6%.

-6.5 +6.5 -7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5 -13.5 +13.5
4,10 1,19 2,92 1,34 2,25 1,57 1,80 1,88 1,52 2,35 1,33 3,00 1,21 3,90 1,12 5,15
- - 3,10 1,32 2,30 1,56 1,80 1,90 1,50 2,40 1,32 3,20 - - - -
3,95 1,21 2,73 1,40 2,04 1,69 1,63 2,14 1,37 2,83 1,24 3,70 1,24 3,60 - -
- - - - 2,25 1,55 1,78 1,88 1,50 2,40 - - - - - -
- - 3,10 1,32 2,29 1,56 1,80 1,90 1,50 2,41 1,31 3,15 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na żółte kartki

Największa różnica na kartkach pojawia się przy selekcji Minimum 6 kartka. Najwyższy kurs ma Fortuna z ofertą 3,40, a przewaga nad najniższym kursem 2,60 wynosi 80 zł przy przeliczeniu na stawkę 100 zł.

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
- - - - 2,42 1,42 1,75 1,90 1,36 2,60 - -
- - 3,70 1,22 2,25 1,55 1,58 2,20 1,27 3,30 1,11 5,25
6,70 1,07 3,50 1,25 2,18 1,59 1,57 2,22 1,26 3,40 - -
- - - - 2,25 1,55 1,58 2,20 1,27 3,35 - -
- - 3,75 1,21 2,25 1,55 1,58 2,18 1,27 3,35 1,11 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu CF Monterrey - FC Juárez dostępnych jest 706 kursów od 7 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 220% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 4,00 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,25 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych CF Monterrey - FC Juárez ma LV BET, który prowadzi w 6 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.