piątek, 19 lipca 2019
Najnowsze: Czy bet at home jest legalny w Polsce?

forBET zakład bez ryzyka | lipiec 2019

Kupon za 50 zł bez ryzyka przegranej - zwrot 100% za nietrafiony kupon | 1310 zł w bonusach forBET

Odbierz kod promocyjny forBET Oferta na bonus forBET VIP ważna do 31 lipca 2019
Spis treści
Rozwiń
  1. Bonusy forBET na start
  2. Promocyjny zakład bez ryzyka 50 zł na lipiec 2019
  3. Warunki na zakład bez ryzyka w forBET
  4. Jak odebrać zwrot 50 zł z zakładu bez ryzyka
  5. Jak działa zakład bez ryzyka w forBET
  6. Jak wykorzystać forBET bonus bez ryzyka
  7. Pytanie o zakład bez ryzyka forBET
Zakład bez ryzyka za 50 zł w forBET zakłady bukmacherskie
forBET - zakład bez ryzyka 50 zł

Dla koneserów zakładów bukmacherskich, lubiących bezpieczną grę z minimum ryzyka forBET opracował ekskluzywny bonus na kupon bez ryzyka przegranej za 50 zł.

Promocja na lipiec 2019
   Zakład bez ryzyka forBET 50 zł   
+ bonusy 1270 zł  + 10 zł freebet

Promocja forBET działa na urządzeniach mobilnych z Androidem i IOS, tabletach i komputerach z systemem Windows. Kod promocyjny do bonusu 50 zł na bieżący miesiąc (lipiec 2019) to LEGALSPORT, do wykorzystania na stronie forBET podczas zakładania nowego konta internetowego z pierwszym depozytem.

Bonusy forBET na start

Zakład bez ryzyka jest elementem pakietu powitalnego forBET złożonego z bonusów o wartości 1 330 zł. Bonusy forBET są bardzo uniwersalne i dają sporo możliwości początkującym graczom - każdy bonus ma inne zasady i sposób wykorzystania. Natomiast te promocje specjalne od bukmachera mają jedną wspólną cechę - każdy bonus online jest związany z kodem promocyjnym do forBET jakim jest hasło rejestracyjne LEGALSPORT.

Listę powitalnych premii finansowych forBET za ponad 1300 zł włącznie z zakładem bez ryzyka za 50 zł  przedstawia poniższa tabela bonusowa:

Bonusy forBET dla nowych z kodem promocyjnym LEGALSPORT
    Rodzaj bonusu        Kwota bonusu       Wymagany kod   
1. Bonus powitalny 1 300 zł tak
2. Bonus dodatkowy 50 zł tak
3. Bonusy bez depozytu 10 zł + 20 zł opcja (freebet urodzinowy) tak
4. Bonus na zakład bez ryzyka 50 zł tak


Warto pamiętać, że standardowy bonus forBET to tylko 1200 zł, aczkolwiek przewagą rynkową promocji Mistrzowski Start jest dodatkowa kasa aż od 3 pierwszych depozytów (za pierwszy depozyt 100% od 400 zł, za drugi depozyt 75% od 400 zł i za trzeci depozyt 50% od 400 zł). Zakład bez ryzyka forBET doskonale uzupełnia promocję, do tej pory tylko Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie oferowała pierwszy kupn z ubezpieczeniem od przegranej za 100 zł (120 zł z kodem do Fortuny czyli: LEGALSPORT) - tu więcej info o zakładzie bez ryzyka Fortuna.

Promocyjny zakład bez ryzyka za 50 zł w forBET
Zakład bez ryzyka w forBET

Dodatkowe gratisy powitalne forBET 50 zł to ekskluzywny i unikalny  bonus dodatkowy przyznawany po wpłacie depozytu pierwszych 100 zł na saldo gotówkowe oraz freebet 10 zł przyznawany po rejestracji z kodem promocyjnym forBET. Drugi freebet bez depozytu forBET jest doliczany na saldo bonusowe gracza internetowego w dniu urodzin (freebet urodzinowy forBET). Promocje forBET z kodem obowiązują w ramach gry online, czasami obowiązują w stacjonarnych lokalach z maszynami do zakładów bukmacherskich forBET.

Promocyjny zakład bez ryzyka 50 zł na lipiec 2019

Zakład bez ryzyka forbET przygotował we współpracy z Legalsport.pl. Z uwagi na liczne pytania i sugestie grających online, o możliwość bardziej bezpiecznej gry, zdecydowaliśmy się wprowadzić promocję bez ryzyka do stałej oferty. Dla graczy to okazja na przetestowanie jak działa zakład bez ryzyka forBET na najbliższych meczach piłki nożnej.

Poza bonusem 50 zł bez ryzyka każdy nowy grający otrzyma dodatkowy bonus bez wymaganej wpłaty o wartości 10 zł - przyznawany jedynie za rejestrację i otwarcie nowego konta.

Zakłady bukmacherskie forBET

Zakład bez ryzyka forBET

Chcę wykorzystać zakład bez ryzyka

Kupony bez ryzyka, rozliczane od pierwszych wpłat mogą być realizowane 24 h / 7 dni w tygodniu. Zgodnie z wymogami regulaminu i zasadami forBET łączą się z innymi promocjami powitalnymi. Bonusy bukmacherskie na start w forBET na saldzie bonusowym są kolejkowane i aktywowane w zależności od potrzeb użytkownika. Bonusy możecie wykorzystać w dowolnej kolejności.

Warunki na zakład bez ryzyka w forBET

Ogólne zasady i warunki zakładu bez ryzyka forBET o wartości 50 złotych należą, według wielu bukmacherskich graczy, do najlepszych na rynku. Największą zaletą tego ubezpieczonego zakładu forBET jest to, że może on zostać skonstruowany z dowolnych typów bukmacherskich na kuponach Solo lub AKO. Dla przykładu: można na przykład złożyć kupon sportowy online, w ramach tego specjalnego zakładu, z typów handicapowych (standardowy handicap) lub na liczbę bramek czy punktów (np poniżej 2.5 gola na piłkę nożną lub over 225.5 punktu w w meczach NBA). 

Wygląda to naprawdę atrakcyjnie, tak więc warto bez większej zwłoki zerknąć sobie jeszcze na warunki wypłaty bonusu na swoje indywidualne konto bankowe. I tutaj sprawa też wygląda bardzo dobrze. Jeżeli odbierzecie zwrot od bukmachera forBET Zakłady Sportowe, to wówczas będziecie musieli wykonać zaledwie 4-krotny obrót przyznanym bonusem z kursem minimalnym 2,00, aby odblokować możliwość szybkiej wypłaty na rachunek bankowy. Oznacza to, że musicie na grę przeznaczyć zaledwie 200 złotych (x4 obrót x 50 zł), co jak na realia bukmacherskie na polskim rynku jest korzystną stawką.

Oczywiście zakład bez ryzyka forBET, który obejmuje tylko pierwszy zagrany kupon po rejestracji, w wysokości 50 złotych (najwyższy ubezpieczony przed przegraną zakład na rynku, który gwarantuje 100% zwrot stawki pojedynczego kuponu online) musi być zagrany ze środków z salda głównego (depozytowego).

Tylko u bukmachera forBET uzyskasz 100% zwrotu

Legalny i sprawdzony przez profesjonalnych typerów operator zakładów sportowych forBET oferuje swoim klientom, w ramach internetowego zakładu bez ryzyka, 100% zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon bukmacherski na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej - jest to nowość na polskim rynku bukmacherskim. Dzięki temu stawiając kupon online za maksymalne 50 złotych można odzyskać pełne pięć dyszek na saldo bonusowe (wpłacasz 50 zł otrzymujesz pełne 50 zł - 100 % wpłaty), które można następnie spożytkować na przykład na dowolne typy piłkarskie, koszykarskie czy hokejowe z oferty sportowej online (Live i prematch).

Promocja forBET bez ryzyka wygląda korzystniej niż u bukmachera Fortuna Polska, który również oferuje nowym graczom, za rejestrację z kodem promocyjnym LEGALSPORT, ubezpieczony zakład na wypadek przegranej (Fortuna bez ryzyka) - maksymalnie 120 zł. Fortuna Zakłady Bukmacherskie zwraca obstawiającym jednak 88% pełnej stawki. Pozostałe 12% to podatek od gier hazardowych, który nie podlega zwrotowi na saldo depozytowe. Oznacza to, że aby wycisnąć z  Fortuna zakład bez ryzyka   przysłowiowego maksa, należy postawić internetowy kupon bukmacherski za 136.36 zł - wówczas otrzymacie zwrot na poziomie 120 złotych i jest to maksymalna wysokość zwrotu za zakład bez ryzyka.

Mimo drobnych różnic wynikających z zapisów regulaminowych, rekomendujemy odbiór obu bonusów bez ryzyka przegranej. Polecamy takie rozwiązanie, albowiem ubezpieczony kupon online umożliwia przetestowanie usług bukmachera, a także pozwala stanąć do walki o naprawdę wysoką wygraną. Innymi słowy pisząc, korzystając z zakładu bez ryzyka nie można przegrać.

Jak odebrać zwrot 50 zł z zakładu bez ryzyka

Odbiór wyjątkowo ekskluzywnego i zyskownego zakładu bez ryzyka forBET 50 PLN składa się z trzech niezwykle prostych kroków, z którymi bez problemów poradzi sobie nawet początkujący typer bez większego doświadczenia oraz obycia z zakładami bukmacherskimi online zawieranymi za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Jak odebrać korzystny i unikatowy zakład bez ryzyka forBET o wartości 50 zł?

Krok numer 1: Załóż nowego i w pełni darmowego użytkownika na stronie internetowej forBET. Podczas rejestracji online wpisz na internetowym formularzu rejestracyjnym forBET w polu „Kod promocyjny” wyjątkowe hasło bonusowe LEGALSPORT (możesz również skopiować kod), a następnie prześlij swoje zgłoszenie do legalnego polskiego bukmachera forBET Zakłady Bukmacherskie.

Bonus forBET bez ryzyka - rekomendacja dlaczego warto
Dlaczego warto odebrać bonus forBET

Krok numer 2: Po kompletnej weryfikacji konta wykonaj swój pierwszy przelew na konto bankowe bukmachera. Wykorzystać do tego możesz na przykład system BLIK, szybki przelew czy kartę kredytową lub debetową VISA/MasterCards. Pamiętaj, że aby odebrać maksymalny bonus na start forBET musisz za pierwszym razem złożyć depozyt na minimum 100 złotych. Po zaksięgowaniu gotówki na prywatnym saldzie depozytowym możesz od razu postawić swój pierwszy zakład bukmacherski – jest on ubezpieczony z automatu, dlatego też nie musisz wykonywać dodatkowych ruchów.

Krok numer 3: Jeżeli na pierwszym zawartym w forBET zakładzie sportowym nie uda się wytypować wszystkich typów bukmacherskich prawidłowo, to wówczas legalny polski operator zakładów bukmacherskich forBET, zgodnie z regulaminem promocji startowej, zwraca pełną stawkę kuponu wraz z 12% podatkiem od gier losowych. Jak odebrać zwrot stawki w forBET? Aby otrzymać zwrot, na swoje konto online, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login.

W tytule maila koniecznie wpisz „Zakład bez ryzyka”, żeby bukmacher od razu mógł zorientować się, o którą promocję chodzi. I to wszystko. Zwrot pojawi się na saldzie bonusowym najszybciej, jak to tylko możliwe. Statystycznie cała operacja związana ze zwrotem trwa w forBET mniej więcej 48 godzin.

Jak działa zakład bez ryzyka w forBET

Ekskluzywny zakład bez ryzyka o wartości 50 zł, który otrzymuje się za bezpłatną rejestrację online w forBET Polska z kodem bonusowym LEGALSPORT, działa na bardzo prostych zasadach oraz warunkach regulaminowych. Według bukmacherskich graczy jest to jedna z ekskluzywnych, specjalnych akcji promocyjnych na rynku, tak więc naszym zdaniem warto z niej skorzystać już w pierwszej kolejności.

Jak działa zakład bez ryzyka forBET?

Zawieracie za pośrednictwem strony internetowej forBET lub aplikacji mobilnej pierwszy zakład bukmacherski za przykładowo 50 złotych na koszykówkę i futbol amerykański (z dowolnym kursem bukmacherskim). Po rozliczeniu kuponu sportowego online okazuje się jednak, że jeden typ na Waszym zakładzie z amerykańskiej NBA nie został przez Was trafiony i ostatecznie zakład został przegrany (liczba błędów na kuponie może być dowolna).

  Odbieram zakład bez ryzyka forBET  
Max bonusy w forBET działają tylko z kodem LEGALSPORT

I tutaj zostaje uruchomiony mega zakład bez ryzyka forBET, albowiem w tym momencie nie tracicie postawionej stawki w wysokości 50 złotych! Dzieje się tak, ponieważ bukmacher – zgodnie z regulaminem promocji – oddaje Wam pełną stawkę. Zwrotowi podlega nawet 12% podatek od gier hazardowych, co jest nowością na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Jeżeli wykonacie prawidłowo wszystkie kroki opisane w sekcji powyżej, to wówczas pełna stawka 50 złotych powędruje na Wasze indywidualne saldo bonusowe. Całą kwotę ze zwrotu możecie wykorzystać na kolejne zakłady bukmacherskie online. Musicie tylko pamiętać, aby każdy zakład posiadał minimalny kurs ogólny nie mniejszy niż 2,00.

Jak wykorzystać forBET bonus bez ryzyka

Legalny i wiarygodny bukmacher internetowy forBET posiada bardzo rozbudowaną ofertę typów sportowych, która składa się z wielu korzystnych selekcji o wysokich kursach bukmacherskich. Dzięki temu bonus bez ryzyka forBET (za kod promocyjny forBET) na dowolne typy można wykorzystać na wiele różnych sposobów, które na koniec zagwarantują ogromny zysk.

W pierwszej kolejności polecamy typy handicapowe na piłkę nożną i koszykówkę oraz pozycje związane z zakładami bez remisu na hokej na lodzie i futbol. Dodatkowo swoje internetowe kupony bukmacherskie forBET możecie wzmacniać zakładami 2-drogowymi na tenis ziemny – szczególnie typy na dokładne wyniki. Żeby zobrazować Wam, jak dobrze spożytkować promocję bez ryzyka, przygotowaliśmy przykładowy kupon sportowy spełniający wszystkie warunki forBET.

Przykładowy kupon za bonus bez ryzyka forBET:

1. AFC Bournemouth vs Arsenal FC, Premier League, typ: powyżej 9.5 RR – kurs 1,62.
2. Real Madryt vs Getafe CF, Primera Division, typ: X2 – kurs 2,55.
3. Los Angeles Lakers vs Phoenix Suns, NBA, typ: 1 – kurs 1,78.
4. Tottenham Hotspur vs Man City, Premier League, typ: over 2.5 gola – kurs 1,54.
5. Chicago Cubs vs New York Mets, MLB, typ: 2 – kurs 1,47.
6. Washington Capitals vs Detroit Red Wings, NHL, typ: X (1.tercja) – kurs 2,50.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kurs ogólny – 41.615 | Stawka zakładu – 50 PLN | Ewentualna wygrana: 1831.05 zł

 Bonus bez ryzyka w forBET Zakłady Bukmacherskie 

Co ważne, u bukmachera forBET do kuponów online bez ryzyka można bez problemów dodawać surebety oraz valuebety czy 100% pewniaki na 1X2 lub handicapy. Dzięki temu ryzyko na takim zakładzie można bardzo pokaźnie zniwelować. I na koniec jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Bardzo często pytacie nas, z ilu typów powinien składać się taki internetowy zakład bez ryzyka, więc teraz jest chyba najlepsza pora, aby odpowiedzieć na to Wasze zapytanie.

Rekomendujemy, abyście swoje kupony bez ryzyka opierali na około sześciu typach z maksimum trzech dyscyplin sportowych. Jest to optymalna liczba selekcji, która zapewni Wam okazałą potencjalną wygraną na kuponie. I przy tym racjonalnie rozłoży ciężar ryzyka, a to przy zakładach bez przegranej jest bardzo ważne.

Pytanie o zakład bez ryzyka forBET

1. Czym się różni zakład bez ryzyka forBET od Fortuna?

Zakład bez ryzyka forBET, jak i zakład bez ryzyka Fortuna działają na bardzo podobnych zasadach i warunkach ogólnych, które sprowadzają się ostatecznie do zwrotu gotówki za nietrafiony kupon bukmacherski online. Różnice występują dopiero w tak zwanych detalach, które niekiedy mają spory wpływ na obstawianie konkretnych kuponów przez internet.

Na przykład forBET zakład bez ryzyka obejmuje wszystkie kupony bukmacherskie do 50 złotych (wszystkie spełniające warunki regulaminowe), natomiast do cashbacku Fortuna wliczają się zakłady o maksymalnej stawce 120 zł. Różnice są też przy potencjalnych zwrotach na saldo depozytowe czy saldo bonusowe. W forBET Zakłady Bukmacherskie za przegrany kupon otrzymacie 100% stawki, z kolei w Fortuna Online odliczy 12% podatek od gier hazardowych.

Każdy internetowy zakład bez ryzyka utraty własnych środków na zakłady bukmacherskie online ma swoje mocne strony, dlatego też rekomendujemy, abyście odebrali oba zakłady bez ryzyka – bonus forBET i bonus Fortuna. Tym bardziej że wszystkie bonusy bukmacherskie są w pełni darmowe – żaden bukmacher nie pobiera dodatkowych prowizji czy opłat za obstawianie.

2. Czy warto odebrać zakład bez ryzyka za 50 zł?

Darmowy zakład bez ryzyka przegranej własnej gotówki - 50 PLN, znany również jako tak zwany cash-back forBET, zdecydowanie warto odebrać w forBET Zakłady Bukmacherskie. Polecamy takie rozwiązanie, albowiem bonus bez wpłaty nie jest przypisywany do żadnej kolejki bonusów. Oznacza to, że wykorzystuje się go już na samym początku swojej przygody z legalnym polskim bukmacherem forBET - zwrot otrzymuje się za pierwszy nietrafiony kupon bukmacherski na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej.

Ponadto bonus bez ryzyka forBET opatrzony jest mega korzystnymi warunkami i zasadami regulaminowymi, co sprawia, że mogą go odebrać nie tylko doświadczeni typerzy z kilkuletnim doświadczeniem, ale również początkujący gracze. Na uwagę zasługuje między innymi fakt, że internetowy bonus vipowski forBET w całości został objęty zwrotem. Dzięki temu na saldo bonusowe wraca pełna stawka pojedynczego zakładu wraz z 12% podatkiem od gier hazardowych.

Kod specjalny bonusowy w forBET - grafika
Zakład bez ryzyka forBET - kod promocyjny do bonusu

Oczywiście wyjątkowo korzystny zakład bez ryzyka przegranej w wysokości 50 złotych przysługuje tylko osobom, które zarejestrowały bezpłatne konto bukmacherskie online w forBET z kodem promocyjnym LEGALSPORT - hasło promocyjne należy wpisać lub wkleić podczas rejestracji w polu "Kod promocyjny".


3. Czy zakład bez ryzyka łączy się z innymi promocjami?

Ekskluzywny bonus bez ryzyka przegranej w forBET Zakłady Bukmacherskie o wartości aż 50 złotych łączy się z innymi promocjami bukmacherskimi online na start. A to oznacza, że gracz, który założy darmowego użytkownika online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej z kodem promocyjnym forBET, jakim jest hasło rabatowe LEGALSPORT, a następni wpłaci na saldo depozytowe minimum 100 zł, może skorzystać z maksymalnego pakietu bonusów VIP na powitalnie.

Aktualny bonusowy pakiet promocji w forBET Polska z kodem promocyjnym LEGALSPORT na lipiec 2019 składa się nie tylko z bonusów od trzech pierwszych depozytów do aż 1 200 złotych, ale również z dodatkowego bonusu 50 zł i wyjątkowo zyskownego zakładu bez ryzyka przegrania własnych środków o wartości 50 zł. Dodatkowo za aktywację podczas rejestracji kodu bonusowego forBET zyskuje się freebet 10 zł na dowolne zakłady bukmacherskie. A to oznacza, że w maksymalnym wariancie można zgarnąć aż 1310 złotych!

A do tego dochodzą jeszcze promocje tymczasowe i okazjonalne, jak na przykład freebet 20 zł na urodziny, tak więc początkowy bankroll w forBET może być znacznie wyższy niż 1330 złotych!

4. Jak bonus bez ryzyka forBET ma się do promocji innych buków.

Pakiet bonusów startowych forBET jest bardzo przemyślany i praktyczny z punktu widzenia początkującego obstawiającego. Promocje legalnych buków internetowych mogą być podobne, aczkolwiek różnice są w zasadach i regulaminach tych bonusów. Możecie porównać bonusy korzystając z artykułów na ten temat, np.: rejestracja bonusu LV BET, jak działa kod bonusowy Fortuna oraz darmowy voucher STS.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

forBET zakład bez ryzyka | lipiec 2019
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
MagicJJ
10.06.2019, godz. 07:35
W końcu zakład bez ryzyka przywędrował do forBETa!!!! Czekałem na to od początku swojej przygody z bukmacherką, czyli 6 miesięcy :D Czasami cierpliwość popłaca...
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.