sobota, 3 czerwca 2023
Najnowsze: Atalanta - Monza gdzie oglądać?

Jak ograć bukmachera na MŚ w siatkówce

01.09.2022, 16:03
Aktualizacja: 05.10.2022, 10:44
Autor: J. Zalewski
Premia za typowanie siatkówki i tenisa
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak ograć bukmachera typując siatkówkę?
  1. Jak wziąć udział w promocji forBET na MŚ w siatkówce?
  2. Co można wygrać w ramach promocji na MŚ w siatkówce?
  3. Jak obrócić bonus na siatkarski mundial?
  4. Promocja forBET na siatkę i US Open - pozostałe zasady
 2. Promocje na mistrzostwa świata w siatkówce u legalnych bukmacherów
 3. FAQ: pytania i odpowiedzi
Promocja na siatkówkę i tenis w forBET
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bukmacher
Rodzaj promocji dodatkowe pieniądze na grę
Jak odebrać? Zarejestruj się lub zaloguj
Za ile trzeba zagrać? dokładnie 26 zł
Jakie zdarzenia? Prematch i live na AKO3
Jaki minimalny kurs? min. 1.40 na każdy typ
Odbieram promocję w forBET

Specjalna promocja forBET na MŚ w siatkówce i US Open daje nam

Tym razem szczególnie zadowoleni powinni być amatorzy tenisa ziemnego i siatkówki, bowiem to właśnie oni czerpać będą z akcji promocyjnej dedykowanej siatkarskim mistrzostwom globu i US Open, która daje nam możliwość ogrania bukmachera na 200 000 PLN.

Promocja forBET na siatkę to okazja na ogranie buka na 200 000 zł

Chcecie wiedzieć, na czym polega promocja forBET i w jaki sposób ograć buka na typowaniu MŚ w siatkówce i US Open 2022? Tego dowiecie się z naszego dzisiejszego tekstu. Zapraszamy! 

Jak ograć bukmachera typując siatkówkę?

Opcję ogrania bukmachera daje nam legalny operator forBET, u którego obstawiając siatkę możemy wziąć udział w podziale puli aż 200 000 PLN! W ramach promocji na siatkę i tenis możemy zgarniać nie tylko wygrane z trafionych kuponów bukmacherskich, ale też dodatkową kasę, która może się okazać naprawdę solidna i pozwoli nam skutecznie ograć buka.

Promocja legalnego buka forBET poświęcona została dwóm sportowym wydarzeniom, którymi żył będzie cały świat: to mundial w siatkówce i międzynarodowe mistrzostwa świata USA w tenisie. Obie te imprezy znajdą swoich fanów również w Polsce, ponieważ w obu z nich zobaczymy naszych reprezentantów – w pierwszej kadrę narodową, a w drugiej Igę Świątek i Huberta Hurkacza.

Jak wziąć udział w promocji forBET na MŚ w siatkówce?

By wziąć udział w aktualnej promocji sponsora strategicznego Rakowa Częstochowa, należy przede wszystkim posiadać aktywne konto gracza. Jeśli jednak jeszcze nie zdążyliście go założyć, to możecie to zrobić od ręki i zarejestrować się w forBET. Ważne tylko, żebyście w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego wpisali kod afiliacyjny LEGALSPORT, ponieważ to zapewni Wam dostęp do powiększonej premii na start o wartości 3310 zł (sprawdź jak założyć konto gracza w forBET).

Warunki promocji na US Open i MŚ w siatkówce

Następnie przejść musicie do samej gry, a mianowicie do obstawiania przez minimum 12 dni w trakcie trwania promocji kuponów dokładnie za 26 zł z minimum jednym zdarzeniem pochodzącym z oferty pre-match lub LIVE z US Open 2022 lub MŚ w siatkówce 2022 (muszą to być kupony AKO z co najmniej trzema selekcjami z kursem nie mniejszym niż 1.40). Istotne jest to, aby Wasze typy były skuteczne, bowiem pula nagród przeznaczona jest tylko dla graczy, którzy pochwalić się będą mogli przynajmniej jednym trafionym kuponem.

Co można wygrać w ramach promocji na MŚ w siatkówce?

W przypadku tej konkretnej promocji Wasza nagroda zależna jest od Was, bo w akcji forBET liczy się Wasza skuteczność. Tak jak już wspomnieliśmy, aby w ogóle liczyć się w grze i wziąć udział w podziale puli 100 000 zł, bo tyle ona wynosi, musicie trafić minimum jeden kupon.

Oczywiście im więcej zaliczycie poprawnie wytypowanych kuponów tym lepiej (maksymalnie 20) - im więcej wygranych kuponów, tym większy udział w puli nagród.  Dla przykładu, jeżeli w promocji wygranych będzie łącznie 1000 kuponów, w tym jeden Wasz, to Wasz bankroll powiększy się o 100 zł. Z kolei jeśli wytypujecie poprawnie pięć kuponów, to wzbogacicie się o 500 zł. 

Promocja na MŚ w siatkówce i US Open+ Bardzo proste zasady+ Pula nagród aż 200 000 PLN+ Na ofertę prematch i LIVE

Promocja na MŚ w siatkówce i US Open
+ Bardzo proste zasady
+ Pula nagród aż 200 000 PLN
+ Na ofertę prematch i LIVE

Naprawdę jest o co grać, tym bardziej, że w ostatniej tego typu promocji bukmachera forBET, jeden udział został nagrodzony kwotą 74 000 zł (także pula wynosiła 100 000 zł). 

I na koniec mamy dla Was prawdziwą bombę, bowiem pula może zostać podwojona i stanie się tak, jeżeli na koniec będziemy mogli się cieszyć ze zwycięstwa naszych (polskich siatkarzy lub Igi Świątek lub Huberta Hurkacza).

Jak obrócić bonus na siatkarski mundial?

Sprawa obrotu bonusem w przypadku tej niewiarygodnie opłacalnej promocji jest wyjątkowo prosta – całą kwotą należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.00. Ważne, aby na Waszym kuponie znalazły się minimum dwa zdarzenia z kursem nie mniejszym niż 1.20.

Naturalnie kupon zostaje zaliczy do obrotu w momencie rozliczenia wszystkich zawartych na nim selekcji. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 14 dni (od momentu przyznania). 

Promocja forBET na siatkę i US Open - pozostałe zasady

Obstawiając kupony w ramach promocji forBET z pulą 200 000 zł pamiętajcie o tym, że do akcji nie zaliczają się zakłady wirtualne, typy na gry karciane, oraz kupony zagrane za bonus i kupony systemowe.

Promocja forBET na MŚ w siatkówce i US Open 2022 daje nam możliwość ogrania buka

Dodatkowo w promocji udziału nie biorą kupony postawione wielokrotnie na te same zdarzenia (np. trzy identyczne), bowiem każdy kupon musi różnić się od poprzedniego przynajmniej jedną selekcją. Po trzecie, do obrotu nie zaliczają się zakłady typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, selekcje na zawodników, typy długoterminowe,  zakłady specjalne oraz selekcje Combo Expert. Natomiast do obrotu bonusem nie wliczają się zakłady systemowe, typy na sporty wirtualne oraz selekcje na gry karciane. 

Promocje na mistrzostwa świata w siatkówce u legalnych bukmacherów

Siatkarski mundial i US Open to wydarzenia, które z zasady cieszą się ogromną popularnością. Trudno zatem dziwić się licencjonowanym operatorom zakładów wzajemnych, że przygotowali na nie całą gamę wyjątkowo zyskownych promocji.

1660 zł na zakłady
- cashback 100 zł
Sprawdź KOD
630 zł na zakłady
- cashback 600 zł
Sprawdź KOD
3310 zł na zakłady
- cashback 1200 zł
Sprawdź KOD
3754 zł na zakłady
- bonus bez ryzyka 3500 zł
Sprawdź KOD
2222 zł na zakłady
- bonusy od depozytów
Sprawdź KOD
5239 zł na zakłady
- cashback 200 zł
Sprawdź KOD

300 zł  na zakłady
- 200% więcej od wpłaty

Sprawdź KOD

Nim jednak zdecydujecie się przystąpić do jednej z nich, to pamiętajcie o rejestracji z kodem premiowym LEGALSPORT. Jest to o tyle ważne, że tylko nasz kod zapewni Wam dostęp do największych na rynku bonusów na powitanie. Dla przykładu wpisanie tego ciągu liter u legalnego buka Fortuna sprawi, że staniecie przed szansą zgarnięcia 630 zł, a w STS 1660 zł.

FAQ: pytania i odpowiedzi

🏐 Jak ograć buka na typowaniu MŚ w siatkówce?

Możliwość ogrania bukmachera daje nam forBET, który przygotował specjalną promocję z pulą nagród aż 200 000 PLN do podziału. Dzięki temu możemy nie tylko odbierać wygrane z kuponów, ale też ograć buka na dużą kasę.

🏐 Na czym polega promocja na MŚ w siatkówce? 

Promocja bukmachera forBET dedykowana MŚ w siatkówce oraz US Open polega na poprawnym wytypowaniu jak największej liczby kuponów (spełniających warunki akcji) i wzięcia udziału w podziale niezwykle wysokiej puli nagród.

🏐Co jest nagrodą w ramach promocji na siatkarski mundial?

W ramach aktualnej promocji legalnego buka forBET na siatkarski mundial i US Open wziąć można udział w podziale puli wynoszącej nawet 200 000 zł.

🏐Czy inne licencjonowane podmioty bukmacherskie oferują promocje na te wydarzenia?

Tak, renomowani operatorzy zakładów wzajemnych przygotowali dla swoich graczy promocje zarówno na MŚ w siatkówce, jak i US Open. 

Komentarze (0)
Jak ograć bukmachera na MŚ w siatkówce
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

200 zł na Iga Świątek - Elena Rybakina
200 zł na Iga Świątek - Elena Rybakina
332
27
Promocja bukmacherska przygotowana przez legalnego bukmachera eFortuna na spotkanie IV rundy Australian Open 2023 pomiędzy Igą Świątek, Eleną Rybakiną. Odbierz 200 zł w przypadku zagrania na zwycięstwo Polki angażując zaledwie 4 zł w zakład!
Zwrot 100% na weekend w BetFan
Zwrot 100% na weekend w BetFan
288
23
Legalny bukmacher BetFan umożliwia typowanie najciekawszych wydarzeń nadchodzącego weekendu ze zwrotem 100% stawki w razie niepowodzenia. Ta ekskluzywna propozycja bukmacherska skierowana jest do nowych graczy. Szczegóły dotyczące specjalnej akcji na weekend 21 - 22. stycznia 2023 roku znajdziesz w poniższym artykule.
Boost 100.00 na wygraną Świątek w Australian Open 2023
Boost 100.00 na wygraną Świątek w Australian Open 2023
160
26
Boost z mnożnikiem 100.00 na wygraną Igi Świątek w Australian Open 2023. Atrakcyjną promocję finansową z najlepszym mnożnikiem przygotował legalny bukmacher LVBET, w której końcowy triumf Polki możesz zagrać z najwyższą wygraną na zakładzie pojedynczym SOLO.
Podwójna wygrana na Australian Open 2023 w forBET
Podwójna wygrana na Australian Open 2023 w forBET
287
29
Już w najbliższy poniedziałek rozpocznie się pierwszy wielkoszlemowy turniej w tym roku, a więc Australian Open. Z pewnością tenisowych emocji nie przegapią gracze forBET, tym bardziej, że ten warszawski buk przygotował dla nich promocję z mnożnikiem umożliwiającą podwojenie wygranej.
Typowanie tenisa w forBET za darmo
Typowanie tenisa w forBET za darmo
257
33
Obok ekstra pieniędzy na grę żaden obstawiający nie przejdzie obojętnie. Teraz takie dodatkowe środki zgarnąć można w forBET i to tylko i wyłącznie za puszczenie kuponu na tenis. Jak to możliwe? To postaramy się Wam wytłumaczyć w dzisiejszym tekście.
Jak odebrać darmowy kupon na WTA Cincinnati 2022 w forBET?
Jak odebrać darmowy kupon na WTA Cincinnati 2022 w forBET?
282
26
Co może być lepszego od obstawiania tenisa w środku lata? Typowanie rywalizacji najlepszych zawodników świata w forBET, gdzie wygrać można nie tylko spore pieniądze, ale również całkowicie darmowy zakład na dalszą grę. Jeśli zatem chcecie dowiedzieć się więcej w tym temacie, to po prostu zostańcie z nami.
Lotto Superliga i forBET 1. Liga
Lotto Superliga i forBET 1. Liga
254
28
Wydawać by się mogło, że oferty legalnych operatorów zakładów wzajemnych są do siebie bliźniaczo podobne. Na szczęście na polskim rynku funkcjonuje renomowany podmiot bukmacherski forBET, który przeczy tej tezie. Najlepiej o tym świadczy fakt, że od pewnego czasu u tego sponsora polskiego sportu obstawiać można rozgrywki w zawodowej lidze tenisa ziemnego.
Promocja Betclic na mecze polskich siatkarzy
Promocja Betclic na mecze polskich siatkarzy
2365
45
Legalny polski bukmacher Betclic Zakłady Bukmacherskie opracował mega akcję marketingową "Betclic BOOST", dzięki której można w bardzo prosty sposób zwiększyć sobie wygraną na pojedynczym kuponie bukmacherskim online. Akcja promocyjna Betclic jest w stu procentach darmowa, ale trzeba się do niej uprzednio zapisać.

Inni czytali również

Strefa forBET VIP – ranking dla graczy z nagrodami
Strefa forBET VIP – ranking dla graczy z nagrodami
291
27
Jesteście aktywnymi graczami i nie wyobrażacie sobie dłuższych przerw bez obstawiania? Jeżeli tak, to z pewnością zainteresuje Was ranking Strefa VIP w forBET, w której do zgarnięcia są wyjątkowe nagrody, w tym premie 2000 zł i wyjazdy.
Widzew Łódź - Cracovia K. bonus 50 zł od Fortuna
Widzew Łódź - Cracovia K. bonus 50 zł od Fortuna
231
19
W piątek zostaną rozegrane pierwsze mecze 9. kolejki Ekstraklasy. W Fortuna Zakłady Bukmacherskie możesz odebrać bonus od wpłaty 100% do 50 zł. Za dodatkową kasę możesz obstawiać np. spotkanie Widzew Łódź - Cracovia Kraków lub inne weekendowe spotkania.
Kurs 100.00 na Barcelona - Pilzno w Superbet
Kurs 100.00 na Barcelona - Pilzno w Superbet
220
25
W środę FC Barcelona na Camp Nou podejmie najsłabszą drużynę grupy C. Z tej okazji licencjonowany bukmacher Superbet przygotował najwyższy kurs 100.00 na wygraną Dumy Katalonii, która wydaje się być pewniakiem w tym spotkaniu.
Kurs 100.00 na gola Lewandowskiego w meczu Barcelona - Pilzno
Kurs 100.00 na gola Lewandowskiego w meczu Barcelona - Pilzno
360
19
W środę na Camp Nou w meczu 1. kolejki Ligi Mistrzów zmierzy się FC Barcelona z Victorią Pilzno. Z tej okazji licencjonowany bukmacher eWinner przygotował najwyższy kurs 100.00 na gola Roberta Lewandowskiego.
Mistrzostwa Świata siatkówka 2022 - kurs 50.00 na Polskę
Mistrzostwa Świata siatkówka 2022 - kurs 50.00 na Polskę
636
22
Reprezentacja Polski w siatkówce już w piątek rozpocznie swoje zmagania na tegorocznych Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Polsce i Słowenii. Polacy są faworytem do zdobycia złotego medalu, a legalny bukmacher przygotował najwyższy kurs 50.00 na wygraną Polski w MŚ.
50 zł za każdego gola Liverpoolu z Man Utd w BETFAN
50 zł za każdego gola Liverpoolu z Man Utd w BETFAN
337
36
Licencjonowany bukmacher BETFAN przygotował ekskluzywną promocję freebetową dla nowych graczy na poniedziałkowy hit angielskiej Premier League - pojedynek Manchesteru United z Liverpoolem. Za każdego gola, którego zdobędzie drużyna Jurgena Kloppa, można otrzymać 50 zł w formie bezpłatnego zakładu. Co zrobić, by zdobyć darmową kasę na internetowe zakłady bukmacherskie?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.