piątek, 30 września 2022
Najnowsze: Kurs 100.00 na gola w meczu Man. City - Man. United

Jak wygrać 10 000 PLN typując esport

05.07.2022, 11:26
Aktualizacja: 07.08.2022, 22:14
Autor: J. Zalewski
Bonusy pieniężne i nagrody rzeczowe za typowanie e-sportu w forBET
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak wygrać 10 000 zł w esportowym rankingu forBET
  1. Kto może wziąć udział w rankingu na esport?
  2. Jakie kupony kwalifikują się do esportowego rankingu forBET
  3. Jak naliczane są punkty w rankingu na esport
  4. Ranking na esport w forBET: co do wygrania?
  5. Jak obrócić bonusem z rankingu esportowego forBET
 2. Dlaczego warto obstawiać esport w forBET?
 3. Bonusy na esport u legalnych bukmacherów
 4. FAQ: Pytania i odpowiedzi
Ranking esportowy z pulą 10 000 PLN w forBET
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bukmacher
Rodzaj promocji Ranking z nagrodami
Jak odebrać? Zarejestruj się lub zaloguj
Jakie zdarzenia? Prematch i live na AKO3
Jaki minimalny kurs? min. 1.30 na każdy typ
Odbieram promocję w forBET

Każdego roku e-sport przyciąga coraz większe grono nie tylko fanów i typerów, ale i sponsorów: według portalu Statista światowe przychody ze sportu elektronicznego w 2020 roku wyniosły aż 947,1 mln dolarów amerykańskich, a według Newzoo, liczba oglądających e-sport w roku 2021 przekroczyła 465 milionów.

Ranking esport w forBET - jak wygrać bonus 10 000 PLN

Trudno się więc dziwić, że legalni bukmacherzy również zamieszczają w swoich ofertach coraz więcej typów i podtypów na esport, a gracze coraz częściej starają się ograć bukmachera, obstawiając właśnie rozgrywki e-sportowe. Wspaniałą szansę na zgarnięcie dużych pieniędzy na typowaniu esportu daje nam legalny bukmacher forBET, który dla swoich graczy przygotował ranking z atrakcyjnymi nagrodami bonusowymi i rzeczowymi.

Jak wygrać 10 000 zł w esportowym rankingu forBET

Jeśli chcecie ograć bukmachera na esporcie, to polecamy Wam dołączyć do e-sportowego rankingu forBET. Ranking, aktywowany z okazji medialnego turnieju IEM Cologne, adresowany jest do wszystkich aktywnych graczy, którzy stawiają swoje kupony bukmacherskie SOLO i AKO na esport właśnie u tego buka. Do promocji nie trzeba się zapisywać - wystarczy tylko grać zakłady na esport, spełniające bardzo proste warunki regulaminowe i gromadzić punkty rankingowe.

Kto może wziąć udział w rankingu na esport?

Do rankingu dołączyć może każdy posiadacz aktywnego profilu gracza. Jeśli nie masz profilu do betowania w forBET, a chcesz ograć bukmachera na typowaniu esportu i zgarnąć bonusy z puli 10 000 PLN, to konto w forBET założysz w dwie minuty, klikając w link rejestruję darmowe konto w forBET.

Ranking na esport w forBET+ Pula nagród 10 000 PLN + nagrody rzeczowe+ Punkty za trafione i nietrafione kupony+ Im wyższa stawka, tym więcej punktów za kupon

Ranking na esport w forBET
+ Pula nagród 10 000 PLN + nagrody rzeczowe
+ Punkty za trafione i nietrafione kupony
+ Im wyższa stawka, tym więcej punktów za kupon

Nie jesteś pewien, jak się zarejestrować lub masz pytania dotyczące procesu aktywacji profilu? Przeczytaj nasz poradnik jak się zarejestrować w forBET krok po kroku. Pamiętaj, by podczas zakładania konta gracza w forBET wykorzystać kod LEGALSPORT. (trzeba go wpisać lub wkleić w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego) - z tym kodem zyskasz najlepszy pakiet powitalnych premii finansowych na kwotę nawet 3310 zł, a całą tę kwotę możesz oczywiście wykorzystać na obstawianie e-sportowych selekcji w forBET.

Jakie kupony kwalifikują się do esportowego rankingu forBET

By nasz kupon wziął udział w rankingu na esport w forBET, musi spełniać kilka bardzo prostych warunków. Przede wszystkim musi zostać zagrany w czasie trwania promocji (od 04.07 do 24.07) i muszą się na nim znaleźć przynajmniej trzy zdarzenia z kursami nie mniejszymi niż 1.30. Dodatkowo co najmniej jeden typ musi pochodzić z oferty na e-sport

Ranking z nagrodami na e-sport w forBET

Do promocji wliczają się zarówno kupony przedmeczowe, jak i na żywo, jednak muszą to być zakłady zagrane za środki z salda głównego. Do rankingu nie kwalifikują się kupony zagrane za środki bonusowe, jak również kupony systemowe.

Jak naliczane są punkty w rankingu na esport

Punkty w esportowym rankingu forBET naliczane są według bardzo prostej zasady: jeden punkt przyznawany jest za każdą złotówkę stawki przegranego kuponu, a w przypadku trafionego kuponu każda złotówka stawki przeliczana jest na 1.5 punktu. Niepełne stawki kuponu zaokrąglane są w dół do pełnej złotówki.

Przykładowo, jeśli zagramy kupon za 137 zł i okaże się on wygrany, to otrzymamy za niego 205,5 punktu w rankingu e-sportowym forBET (137 x 1.5). Gdyby ten sam kupon okazał się nietrafiony, na nasze saldo rankingowe trafiłoby 137 punktów. Pamiętajcie przy tym, że maksymalnie za kupon zgarnąć można 1500 punktów.

Ranking na esport w forBET: co do wygrania?

W rankingu esportowym forBET pula nagród wynosi aż 10 000 PLN, a dodatkowo wygrać możemy bardzo atrakcyjne sprzęty dla graczy firmy Roccat. Nagrodzonych zostanie piętnastu najlepszych uczestników rankingu i to im uda się ograć bukmachera na naprawdę solidną kasę.

Jeśli chodzi o bonusy finansowe, to za zajęcie pierwszego miejsca najlepszy typer otrzyma premię 2000 PLN, gracz z drugiej lokaty zgarnie bonus esportowy 1500 PLN, a za trzecie miejsce forBET przyznaje gratyfikację finansową 1250 PLN. Czwarte miejsce pozwala ograć bukmachera na 1000 PLN, piąte to bonus 7500 PLN, gracze z miejsc 6-10 zgarną premie po 500 PLN a typerzy z lokat 11-15 otrzymają po 200 PLN bonusu.

Wygrane w esportowym rankingu forBET

Istotnym elementem pakietu nagród są również wartościowe zestawy profesjonalnego sprzętu gamingowego Roccat, które obejmują m.in. słuchawki, klawiatury, myszy czy podkładki. W celu ustalenia odbioru nagród rzeczowych forBET skontaktuje się ze zwycięzcami drogą mailową w ciągu dwóch dni od zakończenia rankingu, a bonusy pieniężne znajdą się na kontach graczy w poniedziałek 25.07. do godz. 16:00.

Jak obrócić bonusem z rankingu esportowego forBET

Warunki obrotowe bonusów finansowych z esportowego rankingu forBET są bardzo proste i przejrzyste. Każdy bonus podlega czterokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Do obrotu kwalifikują się kupony z minimum dwoma typami  z kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 1.20.

Ranking na e-sport w forBET

Podobnie jak w przypadku innych bonusów w forBET, ten również oczekuje w kolejce przez 14 dni, tyle samo wynosi określony w regulaminie rankingu czas na obrót bonusem. Pamiętajcie też, że do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady wirtualne oraz Gry Karciane.

Dlaczego warto obstawiać esport w forBET?

forBET to legalny bukmacher internetowy, który przyznał e-sportowi szczególne miejsce w swojej ofercie, przez co może się pochwalić naprawdę rozbudowaną ofertą zakładów bukmacherskich na elektroniczny sport. W forBET możemy obstawiać typy z rynków głównych i szeroką bazę opłacalnych podtypów (m.in selekcje handicapowe, zakłady na mapy czy typy na sumy) na takie gry jak CS:GO, DOTA 2, League of Legends czy StarCraft II, a także King of Glory, Overwatch, Call of Duty (np. zakłady na MLG CoD) oraz Rainbow Six (oferta na esport w forBET - więcej informacji).

gram esport w forbet
Korzystam z szerokiej oferty zakładów i atrakcyjnych kursów

Plusem esportowej oferty forBET są również niezwykle wysokie mnożniki bukmacherskie, które w wielu wypadkach zostawiają konkurencję daleko w tyle. Szukać ich możecie już w samych zakładach na zwycięstwo: przykładowo, mecz Movistar Riders vs mousesports w ramach turnieju Intel Extreme Master w CS:GO opatrzony jest w forBET kursami 3.00 i 1.36, podczas gdy BETFAN identyczne rozstrzygnięcia obwarował mnożnikami sięgającymi 2.95 i 1.34.

Przewagę kursową widać również w podtypach, w tym selekcjach na dokładny wynik, a różnice są naprawdę spore, co przekłada się na wyższe wygrane z esportu w forBET nawet na kuponach SOLO.

Bonusy na esport u legalnych bukmacherów

Sport elektroniczny zajmuje ważną pozycję w ofercie każdego licencjonowanego operatora zakładów wzajemnych. U każdego z nich znajdziecie dedykowane akcje promocyjne na esport, podobne do esportowego rankingu forBET. Pamiętajcie też, że na obstawianie sportu elektronicznego możecie też wykorzystać pakiety powitalnych premii finansowych - w forBET bonus na nowe konto wynosi aż 3310 zł, a w skład tej kwoty wchodzi  zakład bez ryzyka do 1200 zł, 100% bonusu od drugiego depozytu do 2080 zł, freebet 30 zł za kod i promocja "30 dni gry bez podatku".

Po wykorzystaniu bonusu forBET możecie też sięgnąć po inne pakiety premii powitalnych u legalnych bukmacherów, które szczególnie atrakcyjnie prezentują się z kodem LEGALSPORT, który zapewnia preferencyjne warunki premii finansowych, a więc po prostu więcej kasy na typowanie esportu. 

Bukmacher Powitalny bonus online Kod na 30.09.2022
1660 zł na zakłady
- cashback 100 zł
Sprawdź KOD
830 zł na zakłady
- cashback 600 zł
Sprawdź KOD
3310 zł na zakłady
- cashback 1200 zł
Sprawdź KOD
3754 zł na zakłady
- bonus bez ryzyka 3500 zł
Sprawdź KOD
500 zł na zakłady
- bonus bez ryzyka
Sprawdź KOD
2553 zł na zakłady
- freebet 53 zł
Sprawdź KOD
5239 zł na zakłady
- cashback 200 zł
Sprawdź KOD

1660 zł  na zakłady
- zakład bez ryzyka 600 zł

Sprawdź KOD

Dla przykładu użycie naszego kodu u legalnego buka Fortuna przynieść Wam może 830 zł, a w PZBuk 1250 zł - premiowa kasa od bukmacherów na start to dodatkowe środki, za które możecie ograć bukmachera, obstawiając esport.

FAQ: Pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jak ograć bukmachera na esport?

Jeśli chcecie ograć bukmachera typując esport, to polecamy Wam korzystać z promocji na tę dyscyplinę, które legalni bukmacherzy organizują regularnie. Polecamy udział w rankingu esportowym forBET, który daje możliwość ogrania bukmachera na 10 000 PLN.

2️⃣ Jak dołączyć do rankingu na e-sport w forBET?

By dołączyć do epsortowego rankingu forBET wystarczy w czasie promocji puszczać kupony AKO z przynajmniej trzema selekcjami z kursem minimalnym 1.30 i co najmniej jednym zdarzeniem z oferty na e-sport. 

3️⃣ Co można wygrać w rankingu forBET na esport?

Do wygrania są zarówno nagrody pieniężne (do podziału jest pula 10 000 zł) jak i nagrody rzeczowe, a wśród nich profesjonalne myszki, klawiatury oraz słuchawki do gry firmy Roccat. Na nagrody liczyć może 15 graczy z najwyższą liczbą punktów.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak wygrać 10 000 PLN typując esport
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.