środa, 17 sierpnia 2022
Najnowsze: Raków Częstochowa - Slavia Praga | Typy

Kody do bonusów bukmacherskich

Wybierz najlepszy kod bonusowy. Kody promocyjne online - bonusy w internetowych zakładach bukmacherskich.

Odbierz kod promocyjny Betcris
Oferta na bonus Betcris VIP ważna do 31 sierpnia 2022
Spis treści
Rozwiń
 1. Kody do internetowych zakładów bukmacherskich
 2. Zestawienie kodów
  1. STS
  2. FORTUNA
  3. MILENIUM
  4. TOTOLOTEK
  5. ETOTO
  6. FORBET
  7. LVBET
  8. TOTALBET
  9. PZBUK
  10. BETCLIC
  11. BETFAN
  12. eWINNER
 3. Korzyści z najlepszego kodu promocyjnego
  1. Ekstra bonusy za kod
 4. FAQ - pytania i odpowiedzi
Kod rejestracyjny do Betclic
Betclic kod rejestracyjny

Tego typu reklama występuje praktycznie w każdej gałęzi handlu. Nie inaczej jest wśród legalnych bukmacherów.

Bonusy od firm z licencjami
 Legalni bukmacherzy online 
Zestawienie na 2022 r.

Zakłady wzajemne prześcigają się w atrakcyjności emitowanych kodów bonusowych na zakłady bez ryzyka czy freebety Możemy je znaleźć na stronach samego bukmachera internetowego, partnera biznesowego (kody afiliacyjne) lub na odpowiednich portalach internetowych, specjalizujących się w zbieraniu i udostępnianiu takowych (zbiorcze zestawienie aktywnych kodów) .

Kody do internetowych zakładów bukmacherskich

Kody bonusowe u legalnych bukmacherów to doskonała okazja, by uzyskać bardzo atrakcyjne dodatki. Pierwszy raz spotkamy się z tego typu promocją już na etapie zakładania indywidualnego konta gracza. Wystarczy wtedy wpisać odpowiedni kod i cieszyć się z przypisanej mu nagrody. Warto skorzystać z tej opcji, gdyż potencjalne profity mogą być pokaźne.

Bonusy bez depozytu, premie powitalne
Aktywne kody na 2022
Nagroda 1000 zł + 120 zł + 20 zł

Najczęściej można spotkać darmowy zakład (dodatkowe środki na bankrollu ucieszą każdego użytkownika) lub zakład bez ryzyka (w sytuacji błędnego typu stawka przeznaczona na kupon jest nam zwracana). Widać więc, że w przypadku kodów promocyjnych nie ma mowy o stratach, co najwyżej po nieudanym zakładzie powrócimy do punktu wyjścia. Równocześnie potencjalne zyski mogą być bardzo duże – wystarczy dobrze wytypować i zgarnąć wygraną. A to wszystko bez wkładu własnego.

Poniżej zestawimy kody promocyjne, które oferują legalni bukmacherzy internetowi. Następnie przedstawimy, co możemy zyskać z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT, który ma tę przewagę nad pozostałymi, że działa u wszystkich legalnych bukmacherów.

Zestawienie kodów

Nasze zestawienie zawiera kody promocyjne, które mogą być użyte podczas rejestracji online i tworzenia profilu gracza albo wpisane przez stałych użytkowników w odpowiednim miejscu na stronie powitalnej bukmachera (landing page do rejestracji).

W jednym miejscu zebraliśmy większość dostępnych promocji, które oferują legalni bukmacherzy działający w sieci internet - wszystkie kody promocyjne są ważne na sierpień 2022).

STS

 STS Zakłady Bukmacherskie – w tym przypadku mamy kilka prostych do zapamiętania kodów promocyjnych takich jak: STSVIP, BONUSVIP, MAXBONUS, LEGALSPORT czy STSMAX. Kody działają z freebetami i bonusem bez ryzyka.

Kod promocyjny do STS
Jaki jest kod promocyjny do STS? Kod to LEGALSPORT

Inne kombinacje kodu, na jakie natrafiliśmy na forach i serwisach bukmacherskich, to: PEWNE25, JOHNYBET, BONUS100 oraz BETONLINE. Wspomniany wyżej kod promocyjny do bukmachera STS: LEGALSPORT ma w pakiecie 3 bonusy powitalne: od depozytu, darmowy freebet oraz bonus bez ryzyka (ze zwrotem stawki za przegrany kupon).

FORTUNA

Na internetowej stronie Fortuna Zakłady Bukmacherskie (efortuna.pl) możemy zastosować proste lub skomplikowane kody do bonusów dla nowych i stałych graczy: LEGALSPORT, XWIN, FORTUNAVIP, MEGABONUS oraz JOHNYBET. Ponadto VIPBONUS, BETONLINE, 120PLN, 130EXTRA, BCVIP czy 1140PLN – te kody także można wprowadzić ręcznie lub skopiować. Kod który rekomendujemy dla Fortuny to LEGALSPORT.

Kod do promocji eFortuna
Kod promocyjny do eFortuna Online

W sieci dostępne są również kody bonusowe i rejestracyjne do Fortuny: BONUS110, FORTUNAMAX, PREZENT125, ZBBONUS i SPORT20PLN.

MILENIUM

Operator Milenium Zakłady Bukmacherskie daje możliwość wpisania następującego kodu bonusowego: LEGALSPORT, LEGALNI30, BETONLINE, MBONUS oraz PREZENT, przy czym ostatnia rekomendacja bukmacherska dotyczy legalsport. 

TOTOLOTEK

W systemie bonusowym Totolotek, ten bukmacher z licencją MF dopuszcza kombinacje słowne takie jak: LEGALSPORT, BONUSOWO, TOTOMAX czy MAXBONUS. Równocześnie możemy wprowadzić MAXPROMO, SUPERBONUS, JB720, BETTORS oraz MECZYKI. Ponadto: 1145PLN, JOHNYBET, ZBBONUS, MAXTOTO, FREEBETS, MEGABONUS i LB720. Warto dodać, że sprawdzony kod do Totolotka był testowany przez graczy online . To hasło legalsport generuje ekstra bonus promocyjny 111 zł do standardowej nagrody 1000 zł.

ETOTO

Zakłady bukmacherskie eToto pozwalają uzyskać dodatkowe profity po wpisaniu kodu stosowanego przy szybkiej rejestracji nowego klienta eToto  do bonusu: LEGALSPORT, ETOTOVIP czy JOHNYBET. Możemy także wprowadzić (wkleić lub wpisać) kody promocyjne do eToto: TOTOMAX, BONUSETOTO, BETONLINE i ETOTO20FREE, aczkolwiek najłatwiej zapamiętać legalsport (nie trzeba wtedy szukać innych kodów do kolejnych bukmacherów).

FORBET

W legalnych zakładach bukmacherskich forBET kody promocyjne wyglądają następująco: LEGALSPORT, KASAVIP, FORBETVIP, JOHNYBET, 2100PLN oraz BCVIP. Każdy z kodów posiada stronę startową z linka polecającego, która kod aktywuje na sierpień 2022.

Forbet kod
Kod do forBET

Równocześnie możemy wprowadzić: WEAREBETTORS, 100GRATIS, BETONLINE czy LEGBUK. Ponadto w sieci znaleźliśmy: MAXBONUS ZBBONUS, BONFORBET oraz PREZENT. Wiadomo, że najlepszy prezent powitalny w forBET jest z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT.

LVBET

Sponsor okazjonalnej premii i promocji na bonus do zastosowania na walki FAMEMMA, bukmacher LVBET – przygotował benefity na start i gracze mogą skorzystać z hasła promocyjnego: LEGALSPORT, PROMO2019, VIPLB, LVBONUS, JOHNYBET, MAXBONUS, ZBBONUS lub BETONLINE.

Kod bonusowy do LVBET
LVBET kod bonusowy do rejestracji

Na użytkowników portalu czekają także wyselekcjonowane kody LVBET: TOPBONUS, JOHNYVIP, BEST20, PREZENT,  SPORTLIVE20PLN, FORVIP i LEGVIP.

TOTALBET

Zakłady sportowe Totalbet kontynuują tradycje promocyjne z rynku i  w ofercie bonusowej bukmachera znajdują się takie kody promocji  do Totalbet jak: LEGALSPORT, LEGALNIVIP, BETONLINE czy MAXBONUS. Nie ma co przebierać, warto wziąć jeden sprawdzony i aktywny. Profit który zadziała na bonusy esportowe w Totalbet, jest prostym kodem do wpisania przy zakładaniu nowego konta, nagrody przydzielone zostaną automatycznie..

PZBUK

Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBUK – te firma z grupy bukmacherskiej Cherry (ComeOn) dała możliwość skorzystania z następujących kombinacji kodowych: LEGALSPORT, PROMOVIP oraz PZVIP. Ponadto warto wypróbować kod promocyjny do Pzbuka w postaci: BUKBONUS, MAXSPORT, ZAGRANIE, JOHNYBET, PZMAX czy MEGABONUS. Pozostałe kody PZBuk znalezione przez nas to: MEGABONUSPZB, EKSTRAVIP, BETONLINE i PREZENTPZB, przy czym najlepiej zastosować bezterminowy kod do tego bukmachera czyli LEGALSPORT.

BETCLIC

Zagraniczny, ale legalny w Polsce bukmacher Betclic nie zawodzi – możemy liczyć na ekstra profity i dodatkową kasę po wpisaniu: LEGALSPORT, VIPPL oraz BCVIPPL.

Inne  kody do Betclic to: LEGALNYBUKMACHERPL, JOHNYBETPL, BETPLMAX, KOD500, MEGABONUS500, 500PLN i BCPL. Można także spróbować wprowadzić kody: JBETCLIC, MAXBET, LEGALNYPL czy BET500, aczkolwiek przetestowany został jeden kod LEGALSPORTPL , działa on przez 7 dni w tygodniu. Promocja z kodem jest nieograniczona w czasie, tak aby każdy mógł skorzystać z oferty powitalnej.

BETFAN

Do rejestracji w BetFan Zakłady Bukmacherskie – działają takie kody promocyjne jak: LEGALSPORT oraz BETFANVIP.

Betfan online i kod promocyjny
Kod promocyjny do Betfan Online

Ponadto warto wpisać: MAXBONUS, MAXBET, JOHNYBET, LEGBUK czy ADVIP. W sieci znaleźliśmy także Betfanowe kody: ZAGRANIE, BETONLINE, ZBBONUS i PREZENT, aczkolwiek z LEGALSPORT masz komplet i maksimum korzyści - nie ma co szukać korzystniejszych kodów. 

eWINNER

W zakładach bukmacherskich eWinner niezmiennie działa nasz kod promocyjny :LEGALSPORT.  Inne jakie są proponowane do szybkiej rejestracji w aplikacji lub kody eWinnera do wersji mobilnej to JBWINNER, MEGAWINNER, LEGALNYWINNER, WINVIP, VIPPROM, PROMOWINNER, MAXSPORT oraz WINNERVIP. Kod rejestracyjny w ciągu 3-5 minut odblokowuje bonusy do obrotu i potem do szybkiej wypłaty (po realizacji wymogów z regulaminu promocji eWinner Zakłady Bukmacherskie).

Korzyści z najlepszego kodu promocyjnego

Opiszemy teraz, co można uzyskać przy skorzystaniu z kodu promocyjnego, omawiając korzyści na przykładzie LEGALSPORT. Szczegółowo przedstawimy to na przykładzie czterech internetowych zakładów bukmacherskich:  Fortuna, BetFan, forBET oraz STS. Następnie zaprezentujemy pakiet premii i dodatków specjalnych (po rejestracji z naszym kodem) w odniesieniu do legalnych bukmacherów oferujących pośrednictwo w zakładach wzajemnych poprzez internet.

Ekstra bonusy za kod

Wszystkie profity, które możemy uzyskać z kodem promocyjnym LEGALSPORT (na przykładzie czterech bukmacherów), wyglądają następująco: 

·       Fortuna – w trakcie zakładania konta gracza i po skorzystaniu z naszego kodu otrzymamy: podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 1000 zł, darmowy zakład o wartości 20 zł oraz zakład bez ryzyka na kwotę 120 zł. W sumie mamy więc do dyspozycji (maksymalnie) 2140 zł na grę.

·       BetFan – posiada aktualnie najwyższy pakiet startowy wśród legalnych bukmacherów dla nowych graczy. Dzięki użyciu kodu LEGALSPORT możemy uzyskać nawet 3000 zł (wielkość zależna od wysokości trzech pierwszych depozytów) oraz bezpieczny zakład do wartości 90 zł.

·       ForBET – podobnie jak bukmacher BetFan oferuje ekskluzywny bonus dla nowych użytkowników zależny od trzech pierwszych wpłat przez gracza. Wykorzystując nasz kod promocyjny, możemy uzyskać do 2000 zł, zakład bez ryzyka o wartości 50 zł, bonus od ForBet 50 zł oraz darmowy zakład w kwocie 10 zł.

·       STS – ten legalny bukmacher także przygotował pokaźny pakiet startowy. Wykorzystując kod LEGALSPORT, możemy liczyć na podwojenie pierwszej wpłaty do 1200 zł, 25 zł na darmowy zakład oraz 34 zł na zakład bez ryzyka.

Jak widać z powyższej listy bukmacherów, warto korzystać z naszego kodu, gdyż potencjalne profity mogą być naprawdę spore.

Przejdziemy teraz do zaprezentowania korzyści z kodu promocyjnego LEGALSPORT, jakie możemy uzyskać u bukmacherów świadczących swoje usługi poprzez internet. Porównamy oferowane przez nich bonusy powitalne (maksymalne pakiety startowe) dla nowych graczy – bez oraz z naszym internetowym kodem promocyjnym.

Bukmacher

Maksymalny bonus bez kodu

Maksymalny bonus z kodem

Dodatkowy zysk za kod

STS

1200 zł

1259 zł

59 zł

Fortuna

1120 zł

1140 zł

20 zł + gratisy

Milenium

1010 zł

1030 zł

20 zł + premia

Totolotek

1000 zł

1111 zł

111 zł

ETOTO

200 zł

200 zł

bonus specjalny

forBET

2000 zł

2110 zł

110 zł

LVBET

1500 zł

1570 zł

70 zł (+ dla kibica)

Totalbet

510 zł

515 zł

5 zł

PZBUK

500 zł

500 zł

w przygotowaniu

Betclic

500 zł

510 zł

10 zł

BetFan

3000 zł

3090 zł

90 zł


 Jak widać w powyższym, gra z naszym kodem gwarantuje dodatkowe profity, których wartość finansowa może być znaczna. Przede wszystkim dostajemy ekstra środki w postaci darmowego zakładu 20 zł lub zakładu bez ryzyka (34 zł lub 90 zł). Innymi słowy, wystarczy podczas zakładania konta gracza wpisać kod promocyjny o treści LEGALSPORT, by cieszyć się z całkowicie darmowego dodatku, który przy odrobinie szczęścia możemy zamienić na naprawdę duże pieniądze.

FAQ - pytania i odpowiedzi

Pytania o kody do sprawdzonych zakładów bukmacherskich z listy TOP12 są niezwykle istotne. Warto je przeczytać wraz z odpowiedziami przed wyborem najlepszego topowego, najlepszego bukmachera z rankingu przygotowanego specjalnie na rok 2022. Wszyscy bukmacherzy akceptują kody, wpisuje się je w trakcie rejestracji, w aplikacji bukmachera lub przeglądarce jak Chrome czy FireFox, z wywołaną stroną internetową danego operatora.

1. Czy trzeba pamiętać wszystkie kody do internetowych zakładów bukmacherskich?

Zdecydowanie warto zapamiętać jeden, najbardziej uniwersalny kod promocyjny: LEGALSPORT. Ten kod pasuje do każdego polskiego buka internetowego, jest łatwy do zapamiętania i aktywuje maksymalne premie na start oraz nagrody powitalne u bukmacherów z wysokimi kursami.

2. Czy każdy bukmacher ma kod promocyjny?

Tak, każdy bukmacher z rejestracją online i bonusem powitalnym ma kod promocyjny dla nowych klientów. Kod jest bezpłatny do pobrania ze strony partnera afiliacyjnego poprzez link polecający (najlepiej wybrać jeden lub kilka kodów z listy bonusów powitalnych).

3. Czy kod ma termin ważności?

Kody działają nonstop, jedynie promocje i premie specjalne są ograniczone czasowo. Po zakończeniu oferty promocyjnej kwoty bonusów są modyfikowane - mogą się zmniejszyć (tak robił np eToto, kiedy zmniejszył bonus z 1000 zł na 300 zł) lub zwiększyć (tak zrobił forBET podnosząc bonus 1200 zł do 2000 zł i dodając bonus bez ryzyka z freebetem za 110 zł). Termin ważności kodu promocyjnego LEGALSPORT w obecnej kampanii bonusowej to 30 sierpień 2022. Nowe promocje sprawdzisz w sekcji z bonusami na start, gdzie są zebrane wszystkie darmowe nagrody finansowe na internetowe zakłady bukmacherskie.

24.09.2019, 11:35
Aktualizacja: 24.09.2019, 11:35
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (3)

Kody do bonusów bukmacherskich
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Robert
skomentowano ponad miesiąc temu
wpisałem kod promocyjny, ale nie widzę bonusu - gdzie mogę uzyskać pomoc?
Leszek
skomentowano ponad miesiąc temu
Robert, o jakiego bukmachera chodzi? Najlepiej będzie, jak po prostu napiszesz do supportu na stronie internetowej bukmachera. Na chacie online załatwisz sprawę od ręki :) Chyba że bonus nie wszedł bo nie wpłaciłeś depozytu a tylko wpisałeś kod, tak też może być;)
Hacker
skomentowano ponad miesiąc temu
ja ci pomogę, podaj login i hasło do konta ;)
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.