środa, 28 lutego 2024

Lech Poznań - Dinamo Batumi kurs 100.00 w Superbet

21.07.2022, 14:31
Autor: J. Zalewski
Załóż konto do zakładów w Superbet i typuj el. Ligi Konferncji z najwyższy kursem
Spis treści
Rozwiń
 1. Kurs 100.00 na gola Lecha Poznań z Dinamo B. - jak grać?
  1. Jaki minimalny depozyt do promocji bukmacherskiej Superbet?
  2. Jaki zakład postawić na Lech P. - Dinamo B. w Lidze Konferencji?
  3. Zasady najwyższego kursu 100.00 na Lech P. - Dinamo B.
 2. Jak liczyć wygraną z wysokim kursem 100 na Lech P. - Dinamo B.?
 3. Jaki obrót bonusem za Lech Poznań - Dinamo Batumi?
  1. Jak wypłacić wygraną z wysokiego kursu na Lech P. vs. Dinamo B.?
 4. Bonusy na Lech P. - Dinamo B. w Lidze Konferencji 21.07.2022
 5. Regulamin promocji bukmachera na Lech Poznań - Dinamo Batumi
  1. I. Uczestnictwo w Promocji „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola Lecha Poznań w meczu z Dinamo Batumi”
  2. II. Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola Lecha Poznań w meczu z Dinamo Batumi”.
 6. FAQ - pytania i odpowiedzi
Kurs 100.00 na gola Lecha Poznań z Dinamo Batumi w Superbet
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bukmacher
MEGA kurs
100.00
Rodzaj promocji boost kursowy / wysokie kursy
Jak odebrać? Zarejestruj się i postaw zakład
Ile trzeba wpłacić? minimum 50 zł
Jakie zdarzenia? Prematch na SOLO
Jaki minimalny kurs? brak
Jaki obrót do wypłaty? 3-krotny (3x)
Ile zajmuje odbiór? 60 sekund
Odbieram wysoki kurs na Lech - Dinamo

Lech Poznań po odpadnięciu w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów trafił do kwalifikacji Ligi Konferencji. Poznaniakom przed własną publicznością w pierwszym meczu przyjdzie zmierzyć się z najlepszą drużyną Gruzji - Dynamo Batumi. Myślisz, że Polska drużyna stanie na wysokości zadania i pokona niewątpliwie słabszy zespół przyjezdnych?

Kurs 100.00 na Lech Poznań vs. Dinamo Batumi w Superbet

W Superbet nie musisz typować nawet wygranej Lecha Poznań. Wystarczy, że wrzucisz na zakład gola strzelonego przez Kolejorza w meczu z Dinamo Batumi. Jeżeli Lech strzeli choćby jedną bramkę to bukmacher Superbet rozliczy Twój zakład po najwyższym kursie 100.00. Przeczytaj w naszym artykule najważniejsze zasady promocji bukmacherskiej bukmachera.

Kurs 100.00 na gola Lecha Poznań z Dinamo B. - jak grać?

Podstawowym warunkiem odbioru promocji bukmacherskiej proponowanej przez legalnego buka Superbet jest rejestracja konta gracza przed meczem eliminacji Ligi Konferencji: Lech Poznań - Dinamo Batumi. Założenie konta jest w pełni bezpłatne i zajmie Ci maksymalnie 60-120 sekund. Oferta wysokiego kursu na Lech Poznań vs. Dinamo Batumi przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników, którzy założą bezpłatne konto do zawierania zakładów wzajemnych.

Lech Poznań - Dinamo BatumiTyp: Lech strzeli gola - TAKKurs 100.00 x 2 zł = bonus 200 zł

Lech Poznań - Dinamo Batumi
Typ: Lech strzeli gola - TAK
Kurs 100.00 x 2 zł = bonus 200 zł

Kolejnym krokiem do odebrania najwyższego kursu 100.00 w formie bonusu 200 zł za gole Lecha będzie dokonanie depozytu na swoje konto oraz postawienie przedmeczowo (prematch) zakładu na minimum 1 gola strzelonego przez Lecha Poznań z Dinamo Batumi. Jeżeli Kolejorz strzeli minimum jedną bramkę to otrzymasz rozliczenie zakładu po najlepszym kursie 100.00, w formie premii finansowej 200 zł.

Jaki minimalny depozyt do promocji bukmacherskiej Superbet?

Jeśli konto do typowania betów w Superbet online jest już aktywne, typer musi dokonać wpłaty środków pieniężnych na swoje konto depozytowe w kwocie minimum 50 złotych (dodatkowo otrzymasz freebet 55 zł z najwyższego pakietu powitalnego na start w Superbet).

Depozytu można dokonać np. za pomocą swojej karty Visa/Master Card, Przelewów24 lub za pomocą kodu BLIK wygenerowanego w Twoim banku.

Jaki zakład postawić na Lech P. - Dinamo B. w Lidze Konferencji?

Ważne, że kupon musi zostać postawiony jeszcze przed rozpoczęciem promocyjnego spotkania Lech Poznań - Dinamo Batumi w II rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji, czyli z oferty przedmeczowej (prematch). Zakłady zagrane podczas trwającego wydarzenia - na żywo (LIVE) nie będą brane pod uwagę do promocji kursowej.

Pamiętaj, że na kuponie może znaleźć się selekcja tylko i wyłącznie ze wspominanego wyżej spotkania - rynek zdarzeń typ zakładu - „over 0.5 gola w meczu Lecha Poznań". Możesz więc typować tylko kupon pojedynczy (SOLO). Pamiętaj również, że stawka promocyjnego zakładu musi wynosić co najmniej 2 zł.

Zasady najwyższego kursu 100.00 na Lech P. - Dinamo B.

 • Polecamy Utworzyć konto gracza w Superbet poprzez link promocyjny klikając button lub podając nasz kod promocyjny: LEGALSPORT
 • zaznaczyć zgody marketingowe
 • dokonać wpłaty na kwotę minimum 50 zł
 • zawrzeć pierwszy zakład przedmeczowy (prematch) na minimum 1 gola Lecha Poznań w meczu z Dinamo Batumi z oferty sportowej buka Superbet po standardowym kursie - współczynnik wynosi obecnie 1.20
 • stawka kuponu minimum 2 zł
 • zakład zawarty za środki z konta głównego
 • jeżeli Lech Poznań strzeli minimum 1. gola przeciwko Dinamo Batumi to bukmacher rozliczy Twój zakład po dużym kursie 100.00. Nagroda zostanie przekazana w formie bonusu 200 zł na saldo bonusowe.

Ważne, że kupon możesz zagrać online zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną zakładów bukmacherskich Superbet (np. przez smartfon) jak i przez stronę internetową www (np. na laptopie lub komputerze stacjonarnym).

Jak liczyć wygraną z wysokim kursem 100 na Lech P. - Dinamo B.?

Poniżej przedstawiamy sposób obliczania wygranej kwoty z po zagraniu z wysokim kursem 100.00 na Lech Poznań - Dinamo Batumi w 2. rundzie eliminacji Ligi Konferencji w Superbet Zakłady Bukmacherskie:

Jeżeli gracz postawi pierwszy kupon przedmeczowy (prematch) po założeniu konta ze stawką na przykład 2 złote na over 0.5 gola Lecha Poznań w meczu z Dinamo Batumi po kursie w ofercie (np. 1.20) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, typer otrzyma wygraną za kupon (2 zł x kurs 1.20 - 12% podatku), czyli 2,11 zł oraz dodatkowy bonus bukmacherski 200 zł.

Jak obliczyć wygraną z najlepszym kursem na Lech Poznań - Dinamo Batumi:

 • Stawka klienta = 2 zł – 0,24 zł (12% podatku) = 1,76 zł 
 • Kurs na gola Lecha Poznań w meczu z Dinamem Batumi = 1.20
 • Bonus kursowy od Superbet = wysoki kurs 100.00 x 2 zł = 200 zł
 • Kwota wygranej za kupon = 1,76 zł * 1.20 = 2,11 zł 

Łączna wygrana obstawiając minimum 1 gola Lecha Poznań w meczu II rundy eliminacji Ligi Konferencji z Dinamo Batumi = 202,11 zł.

Jaki obrót bonusem za Lech Poznań - Dinamo Batumi?

Warunki obrotu bonusem za wygrany zakład na gola Lecha Poznań w spotkaniu piłkarskim z Dinamo Batumi w Lidze Konferencji są proste i przejrzyste dla gracza. Premią należy obrócić 3-krotnością otrzymanej kwoty nagrody. W przypadku, gdy otrzymamy bonus za wygrany zakład 200 zł należy zawrzeć zakłady sportowe na łączną kwotę w wysokości 600 zł ( 3 x 200 zł)

Do obrotu zaliczają się zarówno kupony z oferty przedmeczowej (prematch), jak i na żywo (LIVE). Możesz obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i kupony pojedyncze (SOLO). Minimalny kurs dla zakładów pojedynczych jak i akumulowanych musi wynosić 1.80. Kurs pojedynczego zdarzenia w kupnie AKO musi wynosić co najmniej 1.30: Kurs 100.0 na gola Lecha P. z Dinamo B.

Jak wypłacić wygraną z wysokiego kursu na Lech P. vs. Dinamo B.?

Po zrealizowaniu wymaganego obrotu środki pieniężne znajdą się na koncie depozytowym. Oznacza to, że wygrana z najwyższego kursu 100.00 w bonusie 200 zł jest gotowe do wypłaty. Typer może zlecić przelew do swojego banku (np. ING Bank Śląski, Santander, BOŚ Bank lub inne). Wypłatę możemy zrealizować za pomocą wszystkich dostępnych metod wypłaty, na przykład Przelewy24.

Bonusy na Lech P. - Dinamo B. w Lidze Konferencji 21.07.2022

Jeżeli szukasz więcej korzyści finansowych w postaci bonusów na Lech Poznań - Dinamo Batumi w meczu II rundy eliminacji Ligi Konferencji to poniżej przedstawiamy Ci kody promocyjne do top buków z rankingu bukmacherów na rok 2024.

1660 zł na zakłady
- cashback 100 zł
Sprawdź KOD
335 zł na zakłady
- cashback 300 zł
Sprawdź KOD
5310 zł na zakłady
- freebet 1200 zł
Sprawdź KOD
3755 zł na zakłady
- cashback 3500 zł
Sprawdź KOD
807 zł na zakłady
- za depozyty 700 zł
Sprawdź KOD
338 zł na zakłady
- cashback 333 zł
Sprawdź KOD

300 zł  na zakłady
- 200% więcej za wpłaty 300 zł

Sprawdź KOD

Aby sięgnąć po maksymalne startowe korzyści podaj nasz kod promocyjny: LEGALSPORT który uprawni Cię do odbioru pakietów powitalnych u każdego bukmachera online posiadającego Licencję Ministerstwa Finansów. Na mecz Ligi Konferencji: Lech Poznań vs. Dinamo Batumi możesz wykorzystać między innymi freebet w Fortuna na kwotę 35 zł.

Regulamin promocji bukmachera na Lech Poznań - Dinamo Batumi

Poniżej przedstawiamy część regulaminu promocji bukmacherskiej z bonusami na mecz Lech Poznań vs. Dinamo Batumi w II rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji. Jeżeli chcesz zapoznać się z oficjalnym regulaminem Superbet to zapraszamy do odwiedzenia jego strony.

I. Uczestnictwo w Promocji „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola Lecha Poznań w meczu z Dinamo Batumi”

Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją, wpłacili depozyt o minimalnej wartości 50 zł oraz zawarli pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na gola Lecha Poznań w meczu z Dinamo Batumi (wydarzenie odbędzie się w dniu 21.07.2022), stawiając co najmniej 2 PLN oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus.
Dodatkowo każdy Gracz, który zarejestruje konto w trakcie obowiązywania promocji „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola Lecha Poznań w meczu z Dinamo Batumi” oraz dokona wpłaty pierwszego depozytu w kwocie min. 50 PLN, otrzyma ekskluzywny bonus o wartości 34 PLN. Warunki obrotowe dotyczące bonusu 34 PLN są tożsame z warunkami obrotowymi dla promocji „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola Lecha Poznań w meczu z Dinamo Batumi” i zostały określone w pkt. 4. niniejszego regulaminu.

II. Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola Lecha Poznań w meczu z Dinamo Batumi”.

W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na gola Lecha Poznań (rodzaj zakładu - „1. drużyna strzeli gola – typ zakładu: tak).
Bonus to 200 PLN za poprawny typ na gola Lecha Poznań z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN.Przykład: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką 2 PLN na gola Lecha Poznań po kursie z oferty (np. 1.20) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 200 PLN. Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola Lecha Poznań w meczu z Dinamo Batumi". W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola Lecha Poznań w meczu z Dinamo Batumi" nie zostaną aktywowane.
Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola Lecha Poznań w meczu z Dinamo Batumi” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki bukmacher jest najlepszy do obstawiania Lech Poznań - Dinamo Batumi?

Naszym zdaniem najlepszym bukmacherem do obstawiania meczu Lecha z Dinamo jest Superbet. Wystarczy, że postawisz na zakładzie 2 zł na minimum 1 gola Lecha, a w przypadku poprawnego betu ten zaufany operator rozliczy Twój zakład po najlepszym kursie 100.00. Również warto rozpatrzeć forBET, Totalbet oraz Fortunę - ci bukmacherzy za kupon AKO z minimum 3 selekcjami oferują grę bez podatku.

2️⃣ Czy do najwyższego kursu 100.00 na Lech Poznań - Dinamo Batumi wymagany jest kod?

Tak, aby mieć szansę obstawiania meczu Ligi Konferencji: Lech Poznań vs. Dinamo Batumi po najwyższym kursie 100.00 należy zarejestrować darmowe konto z naszym kodem promocyjnym: LEGALSPORT. Dzięki temu otrzymasz maksymalny pakiet u internetowego bukmachera Superbet w wysokości 3755 zł oraz możliwość typowania 1. gola strzelonego przez Lecha po ponadstandardowym kursie 100.00.

3️⃣ Jaki bukmacher ma najwyższe kursy na Lech P. - Dinamo B.?

Na Lech Poznań najwyższy kurs ma Superbet - 1.83. Najlepsze kursy na Dinamo Batumi znajdziesz w Fortuna - kurs 4.70 oraz w STS - kurs 4.60.

4️⃣ Kto jest faworytem Lech Poznań - Dinamo Batumi?

Według kursów bukmacherskich to Lech Poznań jest faworytem tego pojedynku piłkarskiego. Kurs na jego wygraną w eFortuna wynosi na przykład 1.75. Jeżeli chcesz wrzucić na zakład mniej faworyzowaną drużynę - Dinamo Batumi to polecamy Ci najlepszy kurs 4.70 w Fuksiarz Zakłady Bukmacherskie.

Komentarze (0)
Lech Poznań - Dinamo Batumi kurs 100.00 w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.