piątek, 29 września 2023
Najnowsze: Gdzie oglądać Lens - Arsenal. Transmisja TV i stream online (03.10, godz. 21:00)

Oferta na snooker w Superbet

Jaką ofertę bukmacherską na mecze snookera przygotował dla swoich graczy legalny operator Superbet.

Oferta zakładów sportowych na snooker w Superbet
Spis treści
Rozwiń
 1. Zakłady przedmeczowe na snooker w Superbet
  1.  Superbet: jakie turnieje snookera można betować
  2.  Zakłady specjalne na snooker
  3.  Topowe kursy z oferty pre-match
  4.  Bonus za depozyt do gry na snookera
 2. Snooker w wersji typów na żywo
  1.  Co można obstawiać LIVE?
  2.  Jakie typy na snooker są dostępne na żywo?
  3.  Live streaming i cash-out na snooker
 3. Oferta na snooker - opinie typerów
 4. Bonusy na snookerowe selekcje w Superbet
  1.  Pakiet powitalny z kodem promo
  2.  Inne promocje na snooker
 5. Superbet FAQ: pytania i odpowiedzi
Bonus startowy za rejestrację z kodem promo LEGALSPORT
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu i za apkę

3754 zł

Superbet Online to sprawdzony i w pełni wiarygodny bukmacher, który w ekstremalnie szybkim tempie wypracował sobie rozpoznawalną markę na polskim rynku. 

Oferta bukmacherska na snookera u operatora Superbet

Na pozytywny wizerunek firmy sponsorującej Górnika Zabrze pracuje przede wszystkim ciągle udoskonalana oferta zakładów sportowych złożona z ponad dwudziestu dyscyplin.

atrakcyjna oferta na snooker
Typy i podtypy, wysokie kursy i mega korzystne bonusy za kod

Jednym ze sportów do typowania jest oczywiście snooker, który dostępny jest w wersji typów przedmeczowych i na żywo, gdzie znajdziecie zarówno wiele rynków głównych, jak i podtypów uzupełniających. Superbet jako profesjonalny podmiot kładzie duży nacisk na zadowolenie klienta, dlatego też proponuje konkurencyjne mnożniki kursowe również na mniej medialne dziedziny sportu takie właśnie jak gry bilardowe. Specjalnie dla Was przejrzeliśmy dokładnie jak w szczegółach prezentuje się oferta na snooker u tego buka.

Ale zanim przejdziemy do konkretów warto jeszcze podkreślić, że do obstawiania snookera u licencjonowanego organizatora Superbet powinien przekonać Was intratny bonus na start, który z naszym kodem LEGALSPORT zwiększy Wasz budżet na zakłady nawet o 3754 zł!

Ze wszystkich dobrodziejstw, czyli korzystnych kursów, promocji czy funkcjonalności Superbet będziecie mogli korzystać za pośrednictwem strony www.superbet.pl, witryny web, która jest odpowiednikiem strony na telefon oraz najbardziej praktycznej aplikacji mobilnej działającej na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Zakłady przedmeczowe na snooker w Superbet

Snooker jest przez wielu graczy omijany szerokim łukiem, a niepotrzebnie gdyż ta dyscyplina sportowa ma duży potencjał do generowania zysków z zakładów wzajemnych. Sekcja z typami pre-match na snooker znajduje się po lewej stronie ekranu, mniej więcej na środku listy ze sportami dostępnymi do obstawiania w Superbet.

Snooker w wersji pre-match
Przedmeczowe zakłady wzajemne na snooker w Superbet

Analitycy tego buka tworzą ofertę kursową zazwyczaj dzień przed rozpoczęciem danej sesji rozgrywkowej, co i tak powinno być wystarczające do przeprowadzenia spokojnej analizy. A co dokładnie znajduje się w internetowej propozycji na snooker w Superbet?

 Superbet: jakie turnieje snookera można betować

W ofercie bukmacherskiej koncesjonowanego operatora Superbet Zakłady Sportowe znajdziemy praktycznie wszystkie najważniejsze turnieje rankingowe, które są rozgrywane w danym sezonie. Najbardziej rozwinięta oferta obejmuje zawody, które cieszą się zdecydowanie największym rozgłosem, czyli Mistrzostwa Świata skupiające wokół siebie 32 najlepszych snookerzystów globu. Jednak Superbet zadbał o to, żeby jego propozycja zakładów dotyczyła także innych prestiżowych imprez takich jak The Masters, UK Players Championship czy Champion of Champions.

Turnieje snookera dostępne w ofercie Superbet Kiedy rozgrywany jest turniej?
Mistrzostwa Świata kwiecień - maj
The Masters, German Masters, Snooker Shoot - Out styczeń
Liga Mistrzów styczeń - luty
Players Championship luty
Tour Championship marzec - kwiecień
Champion of Champions, British/English Open listopad
World Grand Prix grudzień
Welsh Open, Gibraltar Open, WST Pro Series marzec
Scottish Open grudzień

 

Ale na tym oferta dla typerów się nie kończy, ponieważ główny sponsor piłkarzy GKS-u Tychy udostępnia też sprawdzone przeliczniki kursowe na zawody odbywające się w różnych państwach jak np. German Masters, Welsh Open, Gibraltar Open, Scottish Open, Northern Ireland Open oraz nowy turniej rankingowy Shoot-out, który jest nową odmianą snookera graną na czas.

 Zakłady specjalne na snooker

Oczywiście oprócz klasycznych rynków na zwycięstwo, handicapy czy liczbę frame'ów bukmacher którego ambasadorem medialnym jest Jerzy Dudek oferuje obstawiającym snookera również szereg dodatkowych zakładów specjalnych. Dostęp do tych selekcji jest dwupoziomowy.

Pierwszy to bezpośrednia zakładka typów special znajdująca się na stronie głównej - dla ułatwienia jest ona oznaczona symbolem żółtego lub czerwonego słoneczka z literą S. Tam znajdziecie przede wszystkim zakłady długoterminowe na zwycięzców konkretnych turniejów lub narodowość najlepszego zawodnika, np. Mark Selby wygra Players Championship.

Zakłady bukmacherskie Superbet
Zakłady specjalne na snooker w Superbet:
Unikalne typy i podtypy na pojedynki najlepszych graczy
jaki kolor pierwszej kolorowej bili | czy będzie maksymalny break | 
kto pierwszy wygra x frame'ów | czy będzie break powyżej 100 pkt.
Snooker pre-match i LIVE
Stawiam zakłady specjalne

Druga opcja umożliwiająca puszczanie snookerowych typów specjalnych znajduje się bezpośrednio w rozwinięciu danego pojedynku. Trzeba podkreślić, że te kursy nie będą dostępne dla wszystkich zdarzeń pre-match. Jednak jak już pojawi się taka opcja zakładów to do dyspozycji typerów będą zakłady m.in na zawodnika który osiągnie maksymalnego breaka w meczu (147 punktów przy jednym podejściu), break powyżej 100 punktów w danym frame czy wyścig po 3, 5 oraz 7 frame'ach.

 Topowe kursy z oferty pre-match

Spośród wielu snookerowych selekcji typerów najbardziej interesują te które są szczególnie wartościowe i przekładają się na wyższe wygrane z kuponów pojedynczych czy wielokrotnych. Pod względem wysokości przeliczników kursowych operator Superbet należy do ścisłej czołówki w Polsce również jeżeli chodzi o snookera. Na pierwszy plan wysuwają się tradycyjne typy dwu-drogowe na ostateczną wygraną w meczu 12. To zdecydowanie najchętniej obstawiany rynek przez użytkowników podmiotu wspierającego bytomską Polonię i zarazem opcja niezwykle konkurencyjna.

Snooker w Superbet: podstawowy zakład na wygraną w meczu

Wśród innych wartych zainteresowania podtypów w Superbet są zakłady na handicapy fame'ów (głównie undery do wyniku faworyzowanych zawodników), gracza który jako pierwszy uzyska trzy frame'y, a także selekcje na powyżej/poniżej frame'ów w meczu, liczby punktów w secie czy najtrudniejszy do wytypowania dokładny wynik.

 Bonus za depozyt do gry na snookera

Jednym z elementów pakietu startowego z kodem promocyjnym LEGALSPORT jest bonus 100% od wpłaty w Superbet do kwoty 200 zł, który w całości można przeznaczyć na zakłady PRE obejmujące rywalizację najlepszych snookerzystów. Aby uzyskać dodatkowe fundusze na typowanie sportu, w którym dominatorami są Stephen Hendry oraz Ronnie O'Sullivan należy w ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej złożyć pierwszy depozyt na minimum 20 zł. Do uzyskania maksymalnej premii konieczna jest wpłata od razu 200 złotych.

Superbet: Extra bonus od wpłaty +200 PLN na snookerowe zakłady

Do wypłaty wygranych z bonusu konieczny jest dwukrotny obrót środkami z minimalnym kursem całkowitym kuponu wynoszącym 1.80. Na realizację pełnego obrotu bukmacher pochodzący z Rumunii daje czas w postaci dziesięciu dni kalendarzowych.

Snooker w wersji typów na żywo

Mimo, że snooker z natury jest raczej spokojną, rozgrywaną w ciszy grą, to potrafi dostarczyć wielu emocji szczególnie podczas typowania zakładów na żywo. Każde trafienie bilą do łuzy wymaga od zawodników ogromnego opanowania i niezwykłej precyzji. Czasem minimalny, nawet milimetrowy błąd sprawi, że dany bilardzista musi odejść od stołu, co często powoduje przegraną w danej partii. Dlatego też typowanie snookera na żywo nie należy do najprostszych. Zobaczmy jaką ofertę zakładów live dla swoich użytkowników proponuje rumuński bukmacher sportowy Superbet Online.

 Co można obstawiać LIVE?

Live betting w Superbet jest umieszczony w osobnej sekcji, która znajduje się na stronie głównej w górnej części ekranu. W wersji zakładów na żywo można typować dokładnie te same snokerowe imprezy, które wystawiane są jako rynki przedmeczowe zaczynając od Mistrzostw Świata, UK Championship, The Masters czy na turniejach Open kończąc. Spotkania tych najważniejszych turniejów często trwają bardzo długo, niektóre sesje potrafią być rozciągnięte nawet na dwa dni, więc live zakłady w ofercie tego buka znajdują się długo.

Co ważne, w przerwie między sesjami, które mogą trwać nawet kilka godzin podstawowe rynki są dostępne do typowania. Superbet w przeciwieństwie do innych konkurencyjnych podmiotów nie zamyka zakładów LIVE na czas przerwy. Do tego w zakładce na żywo udostępniany jest też praktyczny i z pewnością bardzo pomocny Match Tracker obrazujący wirtualnie to co się w danej chwili dzieje przy stole. Analitycy operatora Superbet w pocie czoła przygotowują od piętnastu do niekiedy nawet trzydziestu opcji rynków do obstawiania. A jakie dokładnie selekcje bukmacherskie na snooker można wrzucać na internetowe kupony w Superbet?

 Jakie typy na snooker są dostępne na żywo?

Typer obstawiający rozgrywki snookera na żywo ma w Superbet całą gamę selekcji do wyboru. Oczywistością są zakłady na zwycięstwo w meczu w trybie dwu-drogowym, handicapy czy sumy frame'ów, które udostępniane są przez buka także przed rozpoczęciem pojedynku jako zakłady pre-match. Jednak warto zwrócić uwagę, że w momencie, gdy mecz już trwa śląski bukmacher otwiera dla swoich użytkowników inne ciekawe rynki online.

LIVE zakłady na snooker w Superbet:+ Szeroki zakres typów i podtypów+ Szybkie aktualizacje kursów online+ Wizualizacje meczu: match tracker

LIVE zakłady na snooker w Superbet:
+ Szeroki zakres typów i podtypów
+ Szybkie aktualizacje kursów online
+ Wizualizacje meczu: match tracker

Najbardziej popularnym wśród graczy w różnym wieku są typy na zwycięstwo w danej partii - dotyczące obecnie trwającej sesji lub następnej, w zależności ile jeszcze bil pozostaje na stole. Te zakłady są niezwykle rentowne, ponieważ mecze snookera standardowo rozgrywane są w wariancie "best of 7", czyli okazji do postawienia kuponu SOLO z typem na wygraną frame'a będzie nawet i siedem.

Wraz z wyższą rangą turnieju i kolejną rundą liczba ta wzrasta, np. w finale MŚ działa formuła "best of 35" tzn. kto pierwszy wygra 18 frame. Wśród innych, rozszerzonych podtypów na snooker w Superbet są też kto jako pierwszy zdobędzie 50 pkt w partii, czy będzie break 100 pkt. czy będzie faul, zmieniający się wraz z grą handicap punktowy oraz wynik punktowy parzysty/nieparzysty, który mimo wszystko jest dość loteryjny.

 Live streaming i cash-out na snooker

Bukmacher Superbet jest znany z tego, że udostępnia swoim typerom wiele nowinek technologicznych, które mają za zadanie pomóc w poruszaniu się po serwisie i maksymalnie ułatwić typowanie ulubionych dyscyplin sportowych. Do takich z pewnością należy zaliczyć darmowy streaming na żywo. Bezpośrednie relacje z meczów snookera to narzędzie bez którego nie ma co się zabierać za live betting tego sportu. Do uzyskania obrazu online z danego pojedynku wystarczy tylko aktywne konto gracza - nie ma obowiązku posiadania środków na saldzie czy zawierania dodatkowych zakładów.

Cashout zamknij zakład przed czasem na snooker

Kolejną funkcją z jakiej warto korzystać podczas obstawiania live zakładów bukmacherskich na snooker jest system cashout, za pomocą którego można w dowolnym momencie zamknąć i rozliczyć zakład pod warunkiem, że nie znajdują się na nim już selekcje przegrane. Superbet jako pierwszy w kraju rozbudował swoją opcję wcześniejszej wypłaty środków aż o trzy warianty rozliczeń: jako wyświetlana kwota, dowolna kwota oraz +/- 10% wypłaty.

Oferta na snooker - opinie typerów

Pewnie niejedna osoba próbująca swoich sił w internetowych zakładach sportowych miała dylemat gdzie postawić swój snookerowy kupon. W takich sytuacjach na pomoc przychodzą inni, bardziej doświadczeni typerzy, a bardziej ich recenzje i opinie o danym bukmacherze. Dzisiaj na tapetę bierzemy operatora Superbet i kwestie związane z ofertą na snooker.

" Generalnie Superbet spełnił moje oczekiwania co do oferty na snooker, ponieważ wszystkie turnieje które są transmitowane czy to w Eurosporcie czy na TVP Sport są przez nich obstawianie w miarę dobrymi kursami. Na uwagę zasługują zawody MŚ gdzie pod względem ilości typów bukmacher stanął na wysokości zadania" - komentarz dodany przez gruby_czarny.

" W Superbet gram od 2020 roku, czyli praktycznie od początków tego buka w Polsce. Muszę przyznać, że ofertę zakładów rozwijają z każdym kolejnym rokiem, co widać właśnie na przykładzie snookera. Zdecydowanie więcej dodatkowych rynków jak zakłady specjalne, które inne firmy bukmacherskie w swoich propozycjach pomijają" - komentarz dodany przez kojot86.

" Stawiam w Superbet głównie przez neta i muszę powiedzieć, że mają u mnie dużego plusa jeżeli chodzi o całą ofertę. Preferuje raczej mało popularne sporty jak baseball, snooker, badminton, dart czy futbol amerykański i jestem naprawdę zadowolony. Wystarczy trochę posiedzieć, a można wyłapać naprawdę extra kursy na podstawowe typy. Zakładka LIVE nie zacina, kupony rozliczane w ciągu paru minut, wypłaty realizowane bez większych opóźnień. Bukmacher godny polecenia dla wszystkich graczy" - komentarz dodany przez Paweł D.

" Nigdy nie miałem żadnych problemów z tym bukmacherem. Aplikacja mobilna na Androida to jest dopiero sztos, moim zdaniem najlepsza spośród wszystkich buków. Do tego codziennie można wyłapać parę złotych w darmowej loterii na kole. Sama propozycja zakładów w Superbet również spełnia moje oczekiwania zarówno jeżeli chodzi o tenis ziemny, jak i o snookera, czyli dyscypliny na których zgarnąłem sporo kasy do portfela" - komentarz dodany przez Dominik K.

" Obsługa klienta zdecydowanie do poprawy, jednak Superbet nadrabia jeżeli chodzi o jakość oferty bukmacherskiej. Jakby nie patrzeć dwadzieścia dyscyplin dostępnych w zakładach przedmeczowych i na żywo to naprawdę dobra oferta. Ze swojej strony polecam typy na darta i snookera, ponieważ u tego bukmachera są najlepsze kursy na te dwa sporty. Do tego często trafiam również na bezpłatne transmisje live, które są dostępne przy ciekawych turniejach" - komentarz dodany przez Gapek12.

Bonusy na snookerowe selekcje w Superbet

Operator Superbet regularnie plasuje się na czołowych miejscach w wielu rankingach licencjonowanych bukmacherów. Typujący doceniają tego buka nie tylko za kompletną ofertę selekcji sportowych, ale i również za niezwykle bogaty system promocji, które poprzez dodatkowy zastrzyk gotówki znacznie ułatwiają obstawianie zakładów online. Jakie bonusy warto wykorzystać na typach bezpośrednio dotyczących snookera?

 Pakiet powitalny z kodem promo

Do takich niewątpliwie należy promocja na start, która zostanie uruchomiona po poprawnym wypełnieniu formularza rejestracji darmowego eKonta. Aby jednak uzyskać ekskluzywy i zarazem najwyższy na rynku pakiet nagród powitalnych od Superbet o wartości 3754 zł należy wykorzystać nasz afiliacyjny kod LEGALSPORT w procesie rejestracyjnym.

Superbet bonus powitalny z kodem premiowym LEGALSPORT

Wówczas do każdego zweryfikowanego konta gracza zostanie dopisany extra bonus na który składają się aż trzy elementy: bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł, cashback 3500 zł. Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ z kodem LEGALSPORT wiążą się dodatkowe korzyści, a mianowicie każdy z nowych użytkowników ma szansę trafić do zamkniętej grupy VIP, czyli beneficjentów dedykowanych bonusów specjalnych.

 Inne promocje na snooker

Warto zwrócić uwagę, że w Superbet nie brakuje także stałych bonusów, które dla miłośników rywalizacji przy stole bilardowym mogą okazać się bardzo przydatne. Na pierwszy plan wysuwa się SuperBonus znany również pod nazwą Mocne Uderzenie, który podbija wygrane na kuponach akumulowany nawet o 100%. Premia finansowa uruchamia się na kuponach 5AKO i zależy od liczby zdarzeń na zakładzie posiadających kurs minimalny 1.20.

Do typowania snookera można też wykorzystać darmowe bonusy, które są do zdobycia w extra loterii Super Spin, gdzie oprócz freebetów na zakłady można wygrać JackPot'a w kwocie 2000 zł.

Weekendowe zakłady na snooker w Superbet Online

Ktoś powie, że mało? Ok. Ten koncesjonowany bukmacher ma w zanadrzu jeszcze więcej propozycji bonusowych. Jedną z nich jest tygodniowy kalendarz promocji, który obejmuje kilka ofert na wybrane dni, np. w poniedziałek 50 zł extra za depozyt, a w weekend SuperBets bez ryzyka o wartości 20 zł. Wszystko uzupełniają jeszcze Super LIVE, gdzie znajdują się podkręcone kursy na ofertę zakładów na żywo oraz nowy ulepszony cashout, czyli narzędzie do wcześniejszego zamknięcia zakładów.

Superbet FAQ: pytania i odpowiedzi

Najlepszym dowodem na to, że snooker wzbudza zainteresowanie coraz większej liczby graczy są poruszane na forach wątki tematyczne związane z typowaniem tej dyscypliny w Superbet. Wybraliśmy pytania, które pojawiają się zdecydowanie najczęściej i dopisaliśmy do nich zweryfikowane przez naszych ekspertów odpowiedzi.

🎱 Jaką ofertę na snooker ma Superbet?

Oferta bukmacherska na snooker w Superbet stoi na bardzo wysokim poziomie. Należy podkreślić, że sponsor Górnika Zabrze wystawia swoje zakłady na ten sport zarówno w wersji typów przedmeczowych, jak i na żywo. Do każdego turnieju rangi mistrzowskiej buk tworzy również zakłady specjalne i długoterminowe selekcje na zwycięstwo w całej imprezie. Mocnym punktem oferty online są także mnożniki kursowe, które są niezwykle konkurencyjne oraz pakiet atrakcyjnych bonusów dla graczy.

🎱 Które snookerowe turnieje można obstawiać w Superbet?

W propozycji rumuńskiego operatora zakładów wzajemnych znajdują się sprawdzone kursy na wiele turniejów snookera. Zaliczyć do nich można najbardziej prestiżowe imprezy takie jak Mistrzostwa Świata, Players Championship, The Masters, World Grand Prix czy Ligę Mistrzów, ale i również turnieje w poszczególnych krajach jak np. British Open, Gibraltar Open, German Masters, Welsh Open oraz Scottish Open.

🎱 Czy Superbet oferuje promocje na snooker?

Tak, Superbet to bukmacher, który proponuje swoim typerom wiele atrakcyjnych bonusów. Najważniejszy z nich bonus powitalny z kodem premiowym LEGALSPORT może wynieść nawet 3754 zł. Do tego są jeszcze dwie extra loterie pieniężne, pakiet tygodniowych promocji, bonus Mocne Uderzenie do kuponów wielokrotnych, opcja Super Przewaga oraz nowa, ulepszona funkcja cashout rozlicz zakład przed czasem.

🎱 Snooker w Superbet - jakie zakłady można typować?

Oczywiście snooker nie należy do czołówki sportów przy których katowicki bukmacher tworzy setki rynków głównych i szczegółowych. Jednak około dwudziestu selekcji do obstawiania jakich analitycy Superbet przygotowują średnio dla jednego meczu to dobry wynik. Oprócz tradycyjnych zakładów na zwycięstwo w meczu czy frejmie, handicapów, sumy frejmów zagramy też na dokładny wynik, punkty w poszczególnej partii czy typy under/over 100 pkt.

🎱 W jaki sposób można typować mecze snookera w Superbet?

Kupony SOLO czy AKO składające się z typów na pojedynki najlepszych snookerzystów obstawiać można za pomocą sprawdzonej witryny internetowej www.superbet.pl, strony mobilnej web, a także zbierającej świetne recenzje aplikacji bukmacherskiej.

12.05.2022, 10:59
Aktualizacja: 28.06.2022, 13:59
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Oferta na snooker w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.