wtorek, 20 października 2020
Najnowsze: Bayern - Atletico: jakie typy warto obstawić?

Ekstra pensja 50 000 zł dla trenera od bukmachera

Jest trener który zasłużył na ekstra miesięczne wynagrodzenie wypłacane przez legalnego operatora zakładów internetowych.

Kod do promocji BETFAN Za wpisanie kodu ekstra kasa: 100% do 3000 zł + 100 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Pensja ekstra dla trenera Ekstraklasy 50 000 zł
  1. Vuković z bonusem, chociaż faworytem do pensji nie był
 2. Kto miał szanse na ekstra 50 000 zł pensji wg analityków?
  1. WĄS&KOKS ZAANGAŻOWANI W OBSERWACJE
  2. Kto był najbliżej do zgarnięcia ekstra wynagrodzenia dla trenera?
 3. Skąd wzięła się promocja "Ekstra pensja dla trenera"?
  1. Kasa dla najgorszego trenera czy najlepszego?
  2. Ekstra 50 000 zł bez ryzyka
  3. Zakłady na „Ekstra pensję dla trenera”?
  4. Ranking trenerów 
  5. Statystyki do trenerskiej ekstra pensji
  6. Szanse na mega pensję wg bukmachera
  7. Pensje trenerów Ekstraklasy - ile zarabiają?
 4. Bonus powitalny w BETFAN
 5. FAQ - pytania od typowanie trenera
Pensja extra dla trenera Ekstraklasy - kasa od bukmachera (z bonusem)
Ekstra pensja dla trenera

Zakończenie przez Aleksandra Vukovicia współpracy z Legią Warszawa oznacza, że to właśnie do niego trafiła propozycja zgarnięcia „Extra Pensji dla Trenera!

Rejestracja konta w BETFAN
Premia 3100 zł na nowe konto (za promocyjny kod LEGALSPORT)

Bukmacher za pośrednictwem mediów społecznościowych oficjalnie zaproponował popularnemu „Vuko” 50 tysięcy złotych za miesięczną współpracę.

Zarząd BETFAN doskonale zdawał sobie sprawę, że kariera trenera w Ekstraklasie potrafi być krótka i burzliwa, dlatego kilka tygodni temu rozpoczął zmieniającą postrzeganie polskiej ligowej piłki akcję „Extra Pensja dla Trenera”. Kontrakt wartości 50 tysięcy złotych otrzymać miał szkoleniowiec z najkrótszym stażem w sezonie i taka propozycja oficjalnie została złożona.

W sezonie 2019/2020 byliśmy 16 razy świadkami zmian kadry szkoleniowej. W ostatniej dekadzie, najwięcej roszad mogliśmy obserwować w sezonie 2017/18, kiedy to do przetasowań dochodziło w klubach aż 25 razy. Dlatego takie zakłady trzeba stawiać korzystając z premii ze zwrotem pieniędzy. Cashback 100 zł w BETFAN zabezpiecza przed utratą gotówki, gdy trener na którego stawiasz zachowa jednak posadę.

Pensja ekstra dla trenera Ekstraklasy 50 000 zł

BETFAN chce zatrudnić Vukovicia i oferuje mu 50 tysięcy złotych Extra Pensji. Jak się okazało do uruchomienia „karuzeli transferowej” wystarczyły zaledwie cztery kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Komunikat zarządu warszawskiej Legii oznacza, że zgodnie z zasadami, propozycja BETFAN w postaci oferty na zatrudnienie z ekstra pensją trafiła do Aleksandra Vukovicia.

zakład bez ryzyka
100 zł premii - bezpieczny kupon bez przegranej
List od BETFAN do byłego trenera Legii Warszawa z propozycją wynagrodzenia
Propozycja miesięcznej extra pensji dla trenera

– Opublikowaliśmy w mediach społecznościowych stosowne oświadczenie, w którym pogratulowaliśmy Trenerowi wspaniałych sukcesów osiągniętych z Wojskowymi i od razu zaprosiliśmy do współpracy z naszym zespołem. Podobnie jak Legia mamy zielone barwy, wielkie ambicje i bardzo silną drużynę z Mariuszem Pudzianowskim na czele, dlatego liczymy, że trener Vuković skorzysta z naszej oferty – mówi Piotr Sienkiewicz, prezes zarządu BETFAN.

Vuković z bonusem, chociaż faworytem do pensji nie był

Po szybkim pożegnaniu z Ligą Mistrzów i sobotniej klęsce ligowej z Górnikiem Zabrze losy Aleksandara Vukovica wydawały się być przesądzone, jednak jeszcze kilka tygodni temu to nie Serb był głównym kandydatem do zgarnięcia „Extra Pensji dla Trenera”. Po pierwszej kolejce Ekstraklasy największe procentowe szanse na końcowy triumf analitycy BETFAN dawali Radosławowi Sobolewskiemu (19%), trenującemu Wisłę Płock. Szkoleniowiec Legii Warszawa na starcie zajmował „bezpieczną” 11. pozycję, z zaledwie 3,5% szans na bonus od bukmachera.

Wysokie kursy na Ekstraklasę + gra bez podatku 12%Na wygranych kuponach zarabiasz 14% więcej

Wysokie kursy na Ekstraklasę + gra bez podatku 12%
Na wygranych kuponach zarabiasz 14% więcej

ZAGRAJ w

Pod koniec sierpnia na prowadzenie w zestawieniu wysunęli się Artur Skowronek (14%) i Martina Sevelę z Zagłębia Lubin (10%). Zaledwie dwa tygodnie później nastąpiło kolejne mocne przetasowanie w czołówce i najbliżej wzbogacenia się był Dariusz Skrzypczak ze Stali Mielec (15,5%), a tuż za nim plasował się dowodzący poznańską Wartą, Piotr Tworek (14,5%).

– Polska piłka nigdy nie przestaje zaskakiwać i tak było w tym przypadku. Z każdą kolejką prawdopodobieństwo zgarnięcia przez Vukovicia „Extra Pensji dla Trenera” wzrastało, a w sobotę wieczorem wynosiło aż 95%. To najlepszy przykład na to, że w sporcie nie ma pewniaków i póki piłka w grze, wszystko jest możliwe – podkreśla Piotr Sienkiewicz.

Kto miał szanse na ekstra 50 000 zł pensji wg analityków?

Przerwa na reprezentację była doskonała dla prezesów klubów Ekstraklasy do wprowadzania pewnych zmian personalnych – w szczególności tych na ławkach trenerskich.

EXTRA PENSJA DLA TRENERA, którą oferuje legalny polski bukmacher BETFAN, też póki co nie skusiła żadnego ze szkoleniowców. Nie pozostało nam nic innego jak obserwacja zmian pozycji poszczególnych osób, które są odpowiedzialne za prowadzenie pierwszych zespołów, występujących w Ekstraklasie.

WĄS&KOKS ZAANGAŻOWANI W OBSERWACJE

A propos obserwacji: znany i lubiany duet Wąs&Koks postanowił ruszyć z serialem pt. „Sekrety trenerów”, w którym dwaj główni bohaterowie – Piotr i Michał – zastanawiają m.in. nad tym, kto jako pierwszy zgarnie EXTRA PENSJĘ DLA TRENERA. Podstawą ich rozważań są wyliczenia analityków legalnego polskiego bukmachera BETFAN.

Kto był najbliżej do zgarnięcia ekstra wynagrodzenia dla trenera?

Wg analityków BETFAN największe szanse na zgarnięcie EXTRA PENSJI DLA TRENERA miał Dariusz Skrzypczak, trener Stali Mielec (15.5%). Tuż za nim plasował się trener drugiego z beniaminków, Piotr Tworek (14.5%). Forma, a właściwie jej brak, Legii Warszawa też nie uszła uwadze analityków legalnego polskiego bukmachera, dlatego też Aleksandar Vuković zamykał podium z wynikiem 14 procentowych szans na zgarnięcie pensji dla trenera ESA. Z drugiej strony wg sondy ESATROLLS to Serb miał największe szanse na kontrakt z BETFAN na 50 tysięcy miesięcznie (32.7%).

Mariusz Pudzianowski zachęca do wzięcia Ekstra Pensji dla trenera
Pudzian reklamuje Ekstra Pensję dla Trenera

Jedno jest pewne, emocje będą nam towarzyszyć do samego końca - czy trener przyjmie ofertę i zostanie zatrudniony przez bukmachera? Czy BETFAN jest najlepszym wyborem dla szkoleniowca? Zobacz pozycję w rankingu buków online - czy jest lepszy od STS, który trenerom jednak propozycji zatrudnienia nie złożył.

Skąd wzięła się promocja "Ekstra pensja dla trenera"?

W ramach pomysłów na promocję w sieci internet, bukmacher BETFAN (posiadacz licencji internetowej na zakłady o numerze PS4.6831.3.2018) uruchomił kampanię Ekstra pensja trenerska 50 000 zł. Taka nagroda została przeznaczona dla pierwszego ekstraklasowego trenera, który zostanie zwolniony z prowadzenia drużyny. Ekstra pensja  jest dla trenera z najkrótszym stażem w sezonie!

Kasa dla najgorszego trenera czy najlepszego?

Ekstraklasa to piłkarska ziemia obiecana w naszym kraju. Znalezienie się tam wymaga wylania litrów potu na boisku lub wielu lat nauki piłkarskiego rzemiosła. W ekstraklasowym towarzystwie mniej od piłkarzy doceniani są szkoleniowcy, którzy
w naszych realiach potrafią zakończyć współpracę z klubem jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Z uznania dla ich pracy BETFAN postanowił zaoferować EXTRA PENSJĘ w wysokości 50 tysięcy złotych brutto trenerowi, który w sezonie, jako pierwszy opuści szeregi rywalizacji najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Zapewne z powodu słabych wyników, rozczarowujących dla właścicieli klubu.

Ekstra 50 000 zł bez ryzyka

„Nic nie może przecież wiecznie trwać..” jak głosi legendarny hit sprzed lat. Wydaje się, że szczególnie w pracy trenera rozstania i powroty są naturalną częścią życia. Jedni, jak Jerzy Brzęczek, zmieniający rolę trenera Wisły Płock na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski, chcą podążać za swoimi ambicjami, inni odchodzą wybierając po prostu korzystniejszą ofertę. Dla BETFAN nieistotne są powody. – Doceniając wkład szkoleniowców Ekstraklasy, w budowanie wielkich emocji piłkarskich, postanowiliśmy ponownie zaskoczyć fanów, fundując „EXTRA PENSJĘ dla trenera”, który jako pierwszy w obecnym sezonie zakończy pracę w Ekstraklasie. Zostanie zwolniony, czy sam odejdzie wybierając naszą ofertę – to BEZ ZNACZENIA!

W BETFAN zawsze gramy o wysokie stawki, więc i w tym przypadku nie mogło być inaczej. Zwycięzca tej rywalizacji otrzyma 50 tysięcy złotych – komentuje Jakub Świsłowski, dyrektor marketingu w BETFAN.

Zakłady na „Ekstra pensję dla trenera”?

Jako, że w BETFAN można założyć się niemal o wszystko (polityka, showbiznes, ekonomia, celebryci, pogoda, sport, gry), również tym razem graczy czeka szansa na wygraną. Obstawić „kto zgarnie Ekstra pensję dla trenera od BETFAN” może każdy zarejestrowany gracz i typer internetowy legalnego polskiego bukmachera. Ten jedyny w swoim rodzaju zakład z pewnością rozbudzi dodatkowe emocje w ekstraklasowej rywalizacji. Nie ma w nim terminarza, ani daty zakończenia. Swoje typy kibice muszą wiązać nie tylko z rezultatami spotkań, ale także szeregiem innych czynników mogących wpłynąć na ostateczny wynik rywalizacji. Może to właśnie oferta BETFAN skusi pierwszego trenera do opuszczenia swojego dotychczasowego stanowiska w Ekstraklasie? Losy gry bywają nieprzewidywalne, a trenerska karuzela potrafi rozpędzić się w mgnieniu oka.

Ranking trenerów 

W przypadku typowania wyników spotkań istotną pomocą dla graczy bywa tabela rozgrywek. Wyścig o „EXTRA PENSJĘ dla trenera” również będzie posiadał swoją klasyfikację! Na stronie internetowej BETFAN.pl została uruchomiona specjalna zakładka, gdzie analitycy bukmachera każdego dnia ocenią szanse poszczególnych trenerów na zdobycie nagrody,
i porównają zmiany stanu rywalizacji do poprzednich tygodni. W całej zabawie nie braknie ankiet, sond, komentarzy i innych angażujących treści.

Statystyki do trenerskiej ekstra pensji

Pierwsza kolejka polskiej Ekstraklasy zakończyła się bez nerwowych ruchów w środowisku trenerów – karuzela nabrała  tempa później. W ubiegłym sezonie 16 razy byliśmy świadkami zmian kadry szkoleniowej. W ostatniej dekadzie, najwięcej roszad mogliśmy obserwować w sezonie 2017/18, kiedy to do przetasowań dochodziło w klubach aż 25 razy.

Sumując z tym wynikiem statystyki z lat 2018 - 2019, otrzymamy liczbę 58 wymian, a najaktywniejszymi klubami w tej kategorii były obie Wisły: Płock (7 razy) i Kraków (7 razy). Tuż za nimi ulokowały się Lech Poznań (6 razy) i Legia Warszawa (5 razy).

Obecnie najdłuższym stażem trenerskim w swoim klubie, pośród trenerów Ekstraklasy, może popisać się Marek Papszun. Szkoleniowiec Rakowa Częstochowa zasiada za sterami ubiegłorocznego beniaminka od 2016 roku. W tym rankingu drugie miejsce zajmuje Marcin Brosz (4 lata 1 miesiąc), który w minionym sezonie z Górnikiem Zabrze zajął najwyższą lokatę grupy spadkowej Ekstraklasy, a podium zamyka Michał Probierz (3 lata 2 miesiące), trener Cracovii, będący jednoczenie wiceprezesem ds. sportowych tego klubu. Najkrócej pracującym trenerem w Ekstraklasie jest szkoleniowiec Jagielloni Białystok, Bogdan Zając – 23 dni. Dla byłego asystenta Adama Nawałki to pierwszy samodzielnie prowadzony klub na najwyższym szczeblu rozgrywek, podobnie jak Wisła Płock dla Radosława Sobolewskiego, który zdążył już uchronić ją w zeszłym sezonie przed spadkiem.

W roku 2020 przed relegacją będą bronić się szkoleniowcy beniaminków: Piotr Tworek (Warta Poznań), Krzysztof Brede (Podbeskidzie) i Dariusz Skrzypczak (Stal Mielec). Z pewnością liczyć będą każdy zdobyty punkt, podczas gdy największą dotychczasową średnią punktową z obecnym zespołem mogą popisać się Aleksandar Vuković w Legii (1,89), Dariusz Żuraw z Lechem (1,78) i Waldemar Fornalik przy Piaście (1,65), który jednocześnie jest najstarszym z obecnych szkoleniowców Ekstraklasy (57 lat). Jego równolatkiem jest Vítězslav Lavička (Śląsk Wrocław), za to na drugim biegunie wieku znajduje się 38-letni Artur Skowronek (Wisła Kraków).

Listę trenerów rywalizujących o „EXTRA PENSJĘ dla trenera” zamykają: Piotr Stokowiec, zdobywca w ostatnich latach Pucharu  i Superpucharu Polski z Lechią, Martin Ševela z Zagłębia Lubin (3-krotny mistrz Słowacji)  i Kosta Runjaić, szkoleniowiec z doświadczeniem zdobywanym w klubach 2. Bundesligi.

Szanse na mega pensję wg bukmachera

Procentowe szanse każdego ze szkoleniowców do otrzymania „EXTRA PENSJI dla trenera” po rozpoczęciu rozgrywek:

1.     Radosław Sobolewski - 19%
2.     Artur Skowronek - 14%
3.     Martin Seveza - 10%
4.     Piotr Tworek - 7,5%
5.     Kosta Runjaic - 7%
6.     Dariusz Skrzypczak - 7%
7.     Krzysztof Brede - 7%
8.     Dariusz Żuraw - 7%
9.     Bogdan Zając - 5%
10.  Piotr Stokowiec - 4%
11.  Aleksandar Vuković - 3,5%
12.  Marcin Brosz - 3%
13.  Vietezslav Lavicka - 2,5%
14.  Marek Papszun - 1,5%
15.  Waldemar Fornalik - 1%
16.  Michał Probierz - 1%

Pensje trenerów Ekstraklasy - ile zarabiają?

Jak się ma propozycja BETFAN do zarobków polskich i zagranicznych trenerów w Ekstraklasie. Czy wiesz, ile zarabia trener Ekstraklasy? Poniżej zestawienie, jakie wynagrodzenia mają lub mieli szkoleniowcy klubowi. Z pewnością na ewentualne dodatkowe bonusy mogą liczyć za sukcesy, tymczasem oficjalnie i nieoficjalnie podawane kwoty wyglądają tak:

1. Adam Nawałka (były trener Lecha Poznań) - 150 tys. zł
2. Ricardo Sa Pinto (były trener Legii Warszawa) - 150 tys. zł
3. Michał Probierz (Cracovia) - pensja 120 tys. zł
4. Vitezslav Lavicka (Śląsk Wrocław) - pensja 75 tys. zł
5. Czesław Michniewicz (Legia Warszawa) - szacunkowa pensja ok. 70 tys zł.
6. Piotr Stokowiec (Lechia Gdańsk) - pensja 55 tys. zł
7. Kosta Runjaic (Pogoń Szczecin) - pensja 40 tys. zł
8. Leszek Ojrzyński (były trener Wisły Płock) - pensja 40 tys. zł
9. Ben Van Dael (były trener Zagłębia Lubin) - pensja 40 tys. zł
10. Valdas Ivanauskas (był trener Zagłębia Sosnowiec) - pensja 35 tys. zł
11. Aleksandar Vukovic (były trener Legii Warszawa) - pensja 35 tys. zł
12. Dariusz Żuraw (Lech Poznań) - pensja 35 tys. zł
13. Ireneusz Mamrot (były trener Jagiellonii Białystok) - pensja 35 tys. zł
14. Jose Antonio Vicuna (były trener Wisły Płock) - pensja 35 tys. zł
15. Maciej Stolarczyk (były trener Wisły Kraków) - pensja 30 tys. zł
16. Jacek Zieliński (był trener Arki Gdynia) - pensja 30 tys. zł
17. Waldemar Fornalik (Piast Gliwice) - pensja 25 tys. zł
18. Marcin Brosz (Górnik Zabrze) - pensja 25 tys. zł wraz z premiami
19. Gino Lettieri (były trener Korona Kielce) - 25-30 tys. zł
20. Dominik Nowak (były trener Miedzi Legnica) - pensja: 15-20 tys. zł

Patrząc na zarobki, mamy wrażenie, że pensja jaką zaoferował BETFAN jest naprawdę ekstra, tym bardziej, że kasa zostanie wypłacona bez ciężkiej pracy na boisku ;)

Zakłady na Ekstra Pensję dla trenera - kto zgarnie 50 tys złZa 100 zł puścisz kupon bez ryzyka przegranej

Zakłady na Ekstra Pensję dla trenera - kto zgarnie 50 tys zł
Za 100 zł puścisz kupon bez ryzyka przegranej

ZAGRAJ w

A Wy jak uważacie - czy 50 000 zł miesięcznego trenerskiego pensum to dużo czy mało?

Bonus powitalny w BETFAN

Finansowa nagroda dla nowych klientów zainteresowanych obstawianiem polskich trenerów z szansą na wypowiedzenie pracy w ramach bonusu powitalnego to 3100 zł + dodatkowe promocje (w tym gra bez podatku 15%). Cały bonus na start (opisany w TYM artykule) otrzymuje się po zastosowaniu kodu podczas rejestracji konta do stawiania zakładów online.

betfan bonus za kod promocyjny
Powitalny pakiet finansowy po rejestracji konta

Bonus na powitanie gracza jest w grupie najwyższych premii (wraz z Totalbet, Fortuna, LVBET i forBET). Wszystkie bonusy powitalne wraz z linkiem rekomendującym do ich uruchomienia przedstawia tabela poniżej:

Kod do bonusów powitalnych
Bukmacher (nr licencji) Bonus za kod  Aktywacja
LVBET ( PS4.6831.9.2016.EQK )  3430 zł  odkryj  KOD 
Fortuna (SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)  2230 zł  odkryj  KOD
Totolotek (AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485)  574 zł  odkryj  KOD 
eToto ( AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 )  200 zł  odkryj  KOD 
Superbet ( PS4.6831.4.2017 )  680 zł  odkryj  KOD 
forBET  ( PS4.6831.10.2016 )  2270 zł  odkryj  KOD 
STS ( SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 )  1319 zł  odkryj  KOD 
TOTALbet ( PS4.6831.12.2017 )  5050 zł  odkryj  KOD 
PZBuk ( PS4.6831.26.2017 )  200 zł  odkryj  KOD 
BetFan ( PS4.6831.3.2018 )  3100 zł  odkryj  KOD 
Betclic ( PS4.6831.11.2017 )  550 zł  odkryj  KOD 
eWinner ( PS4.6831.29.2017 )  655 zł  odkryj  KOD 

Kod pozwala na uczestnictwo w grach wirtualnych i zakładach na tradycyjne dyscypliny za pieniądze od bukmachera. Najwyższy freebet za rejestrację ma dla Ciebie Totalbet, potem jest Totolotek i STS z bonusami bez wymogu wpłaty kasy za 25 zł (PEWNE 25 bez depozytu za kod, wymagany jest obrót 3x do wypłaty). Najwyższy zakład bez ryzyka wystawił Betclic (550 zł ze zwrotem) oraz Superbet (bonus 500 zł).

FAQ - pytania od typowanie trenera

1. Czy Ekstra Pensja dla Trenera może być obstawiana za bonus?

Tak, specjalne zakłady to, kto zostanie zwolniony i otrzyma pensję od bukmachera można stawiać za bonus depozytowy (do 3000 zł) jak również za bonus od przegranej (cashback ze zwrotem kasy) do 100 zł.

2. Jaki kod do BETFAN wpisać?

Na rok 2020 aktywny kod do bukmachera to LEGALSPORT. Ten sam kod warto wpisać do eWinner, PZBuk czy BETCLIC - każdy legalny bukmacher w Polsce go honoruje.

3. Czy mogę postawić zakład bez depozytu

W BETFAN freebet jest opracowaniu, zatem zmiany personalne na ławce trenerskiej klubów polskiej Ekstraklasy można typować za depozyt, bez podatku lub z bonusem bez ryzyka. Freebet STS lub Fortuny w ramach bonusu powitalnego nie działa przy zakładach Ekstra Pensja.

4. Jakie są średnie zarobki trenerów Ekstraklasy?

Z krótkiej sondy i informacji jakie zebraliśmy w internecie wynika, że średnie zarobki trenerskie to ok 35 000 zł - 50 000 zł, zatem propozycja bukmachera powinna być satysfakcjonująca dla bezrobotnego trenera.

5. Jakich trenerów można obstawiać w BETFAN?

W ramach zakładów sportowych u bukmachera można typować zarówno trenerów z największymi szansami na extra pensje (pracujących w takich klubach jak Legia Warszawa, Wisła Kraków czy Lech Poznań) oraz kandydatów do objęcia ławki trenerskiej w klubach polskich i zagranicznych.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Ekstra pensja 50 000 zł dla trenera od bukmachera
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.