czwartek, 20 czerwca 2024

Wybory prezydenckie II tura - zakłady bukmacherskie

05.10.2022, 15:20
Autor: J. Zalewski
ZAKŁADY NA WYBORY W BETFAN
Można typować z bonusem bez ryzyka do 100 zł za promocyjny kod
Spis treści
Rozwiń
 1. Trafione prognozy bukmacherskie. Czy Duda poprawi wynik?
  1. Wysokie wypłaty u bukmacherów 
  2. Kogo typować w kolejnej turze
 2. Typy bukmacherskie
 3. Kursy u bukmacherów internetowych na II turę
  1. Kursy w BETFAN
  2. Zakłady i kursy w STS
  3. Typy w Fortuna Zakłady Bukmacherskie
  4. Co obstawiać w forBET
  5. Zakłady w LVBET
 4. Typy prezydenckie w Totolotku
  1. Przekonać niezdecydowanych
  2. Szanse prezydenckie jak Legii w Poznaniu
 5. Na kogo wskazują sondaże
  1. Nowy sondaż - większe szanse Trzaskowskiego
  2. Kolejny typ na Trzaskowskiego
 6. Bonusy do wykorzystania na wybory
  1. Jaki bonus bez ryzyka do zakładów?
  2. Freebet bez depozytu na darmowe obstawianie
 7. Wybory 2020. Kto faworytem bukmacherów?
 8. FAQ - pytania o zakłady na II turę
Typujemy wybór prezydenta. Można obstawiać bez ryzyka po kodzie promocyjnym.
Kogo obstawiać w II turze wyborów prezydenckich?

W I turze wyborów Andrzej Duda uzyskał nieco ponad 43% głosów, natomiast Rafał Trzaskowski nieznacznie przebił barierę 30%. Zbliżony wynik typowali legalni bukmacherzy online, z STS, eWinner, Totalbet i BETFAN na czele.

Wybory prezydenckie bez podatku
Jak obstawiać i wygrywać więcej 14% + bonus ekstra 5050 zł

Dobry wynik uzyskał trzeci Szymon Hołownia, czwarty był Krzysztof Bosak, natomiast największym zaskoczeniem było niewielkie poparcie dla Władysława Kosiniaka-Kamysza i Roberta Biedronia. Zwłaszcza ten pierwszy może czuć się zawiedziony, bo według niektórych portali mógł być nawet trzeci z kilkunastoprocentowym wynikiem.

Reszta kandydatów od początku miała marginalne szanse na „coś więcej” u bukmacherzy wystawili kosmiczne kursy nawet 3000:1 czy nawet 5555:1 (za 1 zł postawionego zakładu potencjalna wygrana to 5555 zł, pomniejszona o podatek).

Kolejna kampania przed nami i korekty sondaży...czy zmieni się rozkład głosów i wygra Rafał Trzaskowski? Jeśli stawiasz na pewniaka jakim jest Andrzej Duda, wykorzystaj bonus z ubezpieczeniem od ryzyka (np w Fortuna). Bonus chroni zakład gdy jest on przegrany, więc zabezpiecza przed niespodzianką.

Rejestracja na typowanie wyborów prezydenckich
Rejestracja na typowanie wyborów prezydenckich
Przejście do

Bez kasy można puścić zakład zwany freebetem, ten bonus jest sprawdzony w STS (premia za rejestrację i bez depozytu).
Zarówno bonus bez ryzykowania jak i bezgotówkowy wymaga kodu. Zweryfikowany i polecany kod promocyjny to LEGALSPORT. W STS i Fortuna kod pojawi się na formularzu automatycznie, u innych bukmacherów trzeba go wpisać  ręcznie.

Trafione prognozy bukmacherskie. Czy Duda poprawi wynik?

Wygrana obecnego prezydenta, Andrzeja Dudy w I turze nie jest żadnym zaskoczeniem. Zarówno ośrodki badania opinii społecznej jak i analitycy bukmacherów online się spodziewali dokładnie takiego wyniku i przewagi wynoszącej kilkunastu punktów procentowych nad Trzaskowskim.

Wysokie wypłaty u bukmacherów 

Bukmacherzy trafnie przewidzieli zarówno wysoką frekwencję, jak i zwycięstwo kandydata PiS. Można było dobrze zarobić, bowiem kurs na Andrzeja Dudę wynosił aż 1.50. Jak na statystycznego pewniaka, bardzo dobrze. Za każde postawione 100 zł, bukmacher wypłacał w gotówce 132 zł (depozyt + wygrana). Oznacza to zarobek z inwestycji na poziomie 32%! 

Kogo typować w kolejnej turze

Zdecydowanie większe emocje będą za dwa tygodnie, 12 lipca 2020 podczas drugiej tury wyborczej. Atmosfera jest podgrzewana już teraz, bo obaj kandydaci łaszą się na głosy tych, którzy popierali Hołownię i Bosaka. O poparcie wyborców Kosiniaka-Kamysza i Biedronia również będą walczyć, przez co nie zdziwimy się, jeśli ich programy wyborcze zostaną nieco zmodyfikowane, by przekonać do siebie jak najwięcej rodaków. Poniżej przedstawiamy typy bukmacherskie na Dudę i Trzaskowskiego.

Typy bukmacherskie

II tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę, 12 lipca. Już teraz możecie typować w BETFAN, jak potoczą się jej losy. Według analityków legalnego polskiego bukmachera zdecydowanym faworytem jest Duda, który ma 66% szans na zwycięstwo. Trzaskowski tym razem również nie będzie stawiany na pierwszym miejscu, choć jeśli uzyska zdecydowaną większość poparcia od osób, które głosowały na Hołownię i Bosaka, to może wyprzedzić swojego rywala. Większość z nich według sondażów najpewniej poprze kandydata Platformy Obywatelskiej, co nie jest szczególnie dziwne.

Wybory prezydenckie 2020 - zakłady bukmacherskie
Wybory prezydenckie 2020 - zakłady bukmacherskie
OBSTAWIAM w

W BETFAN macie szansę także typować chociażby to, jaka będzie frekwencja w II turze wyborów prezydenckich oraz jaka będzie przewaga zwycięzcy nad przegranym. Spodziewamy się, że znowu głosy pójdzie oddać ponad 60% Polaków, co będzie naprawdę dobrym wynikiem. A wyniki, jakie uzyskają ci kandydaci, pozostają sprawą otwartą.

Kursy u bukmacherów internetowych na II turę

Jaki wynik prognozują firmy bukmacherskie w Polsce? Lipiec będzie ciekawy, bowiem jest sporo możliwości typowania wyborów Prezydenta RP. Można stawiać na wygraną Andrzeja Dudy z handicapem, obstawiać frekwencję oraz postawić zakłady na to, z jaką przewagą nad kontrkandydatem wyłoniony zostanie prezydent. Sprawdźmy jakie kursy i typy przygotowane są u najbardziej renomowanych firm organizujących zakłady bukmacherskie (forBET, STS, Fortuna czy Totolotek).

Kursy w BETFAN

Bukmacher wystawił 6 zdarzeń wyborczych, dając mniejsze szanse Rafałowi Trzaskowskiemu. W bezpośrednim starciu kurs na A.Dudę wynosi 1.50 (taki sam jak w pierwszej turze), zaś wygrana R.Trzaskowskiego jest do obstawiania z kursem 2.60.

stawiam zakład z kursem 1.50
Wysoki kurs na pewniaka - można zarobić 32% na czysto
Kursy na wybory prezydenckie II tura. Za bonus zakład bez ryzykownego grania w BETFAN
Kursy na Dudę i Trzaskowskiego w BETFAN

Zakłady i kursy w STS

STS, sponsor Reprezentacji i Lecha Poznań ma standardowy, prosty zakład dla swoich klientów. Czy wygra A.Duda? Zakład na TAK to kurs 1.47. Czy wygra Rafał Trzaskowski ? Zakład na TAK z kursem 2.65.

II tura wyborów - TYP na Rafała Trzaskowskiego
II tura wyborów - TYP na Rafała Trzaskowskiego
2.65 OBSTAWIAM w
Kto wygra wg STS. Kursy ze wsparciem freebeta, pewne 25 zł za promo-kod.
Kursy w STS na wybory

Typy w Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Sponsor Legii Warszawa, nr 2 w rankingu najlepszych bukmacherów na rok 2024, w swojej tabeli zdarzeń ma 3 selekcje: na zwycięzcę z kursem wskazującym na wygraną obecnego prezydenta (1.45), na bezpośrednie starcie z handicapem procentowym (po wyrównaniu szans kurs na Tzraskowskiego to 1.50) oraz zakład o poziom ogólnopolskiej frekwencji w II turze (typ na poniżej 65,5% - kurs 1.50).

Rynek zdarzeń - Prezydent 2020 w Fortuna. Freebet tylko za kod promocyjny od rejestracji.
Kursy na wybory prezydenckie w Fortuna

Co obstawiać w forBET

Zakłady u sponsora ŁKS Łódż, firmy bukmacherskiej forBET są w porównaniu do innych operatorów nieco urozmaicone. Poza standardowym pojedynkiem (Duda kurs 1.50, Trzaskowski kurs 2.65), dostępny jest zakład o frekwencję wyborczą (poniżej lub powyżej 65,5% - kursy odpowiednio 1.40 i 2.70) i kolejne progi 64,5%,  63,5% oraz 61,5%. W forBET są w ofercie zakłady z handicapem procentowym.

Zakłady takie można stawiać w aplikacji mobilnej lub bezpośrednio poprzez stronę internetową iforbet.pl

Co typować z promo kodem? Za bonus powitalny 2120 zł postawisz zakład 2020
Kursy u bukmachera forBET

Zakłady w LVBET

Wystawione są 2 zdarzenia na ostateczną rozgrywkę wyborczą. Można stawiać zakłady wzajemne na A.Dudę z kursem 1.40 jak i zakład na oponenta - R. Trzaskowskiego, kurs oszacowany został na 2.70 (najwyższy kurs spośród innych bukmacherów, bez eToto, Totolotka i PZBuk).

Typy w LVBET. Po rejestracji na wybory bonus 20 zł bez wpłaty (z kodem)
Zakłady w LVBET

Typy prezydenckie w Totolotku

Trzaskowski z Dudą jak Legia z Lechem? Kampania wyborcza w Polsce wchodzi w decydującą fazę, a dwaj pozostający na placu boju kandydaci na urząd prezydenta RP mają tydzień, żeby przekonać do swojej wizji niezdecydowanych wyborców. I chociaż bukmacherzy postrzegają urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę jako faworyta, nie pozbawiają Rafała Trzaskowskiego szans na wygraną. Szanse prezydenta Warszawy oceniają podobnie, jak… stołecznej Legii w sobotnim meczu z Lechem w Poznaniu.

Wybory prezydenckie - bukmacher wskazuje na A. Dudę
Wybory prezydenckie - bukmacher wskazuje na A. Dudę
1.50 OBSTAW w

W pierwszej turze wyborów prezydenckich potwierdziły się przewidywania większości pracowni sondażowych, które prognozowały ponad dziesięć punktów procentowych przewagi urzędującego prezydenta nad resztą stawki, co miało nie zapewnić jednak końcowego zwycięstwa. Tak też się stało, dlatego niezbędna będzie dogrywka pomiędzy Andrzejem Dudą (43,5% głosów) a przedstawicielem Koalicji Obywatelskiej Rafałem Trzaskowskim (30,46%).

Trzynaście punktów procentowych wydaje się bezpieczną przewagą, co znajduje odbicie w kursach bukmacherskich: znacznie mniej można zarobić na reelekcji prezydenta Dudy niż w przypadku prawidłowego obstawienia zwycięstwa jego rywala. Totolotek – legalny polski bukmacher – wypłaci 1,50 zł (minus podatek) za każdą złotówkę postawioną na Andrzeja Dudę. Kurs na wygraną kandydata opozycji wynosi 2,6.

Przekonać niezdecydowanych

Sondaż IPSOS przeprowadzony dla TVN24, TVP i Polsatu po zakończeniu pierwszej tury wyborów dawał w „dogrywce” 45,4% głosów Dudzie, 44,7% Trzaskowskiemu, a aż 9,9% ankietowanych było niezdecydowanych. I to właśnie do tej grupy, składającej się przede wszystkim z wyborców, którzy w pierwszej turze oddali swoje głosy na Krzysztofa Bosaka i Szymona Hołownię, muszą dotrzeć kandydaci, chcąc zapewnić sobie zwycięstwo. Jeśli wierzyć bukmacherom, najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest wygrana urzędującego prezydenta z niewielką przewagą, wynoszącą ok. 1,5 punktu procentowego.

Chociaż zaplanowana na 12 lipca druga tura wyborów zbliża się wielkimi krokami, wciąż sytuacja w wyścigu po Belweder jest otwarta. Różnica pomiędzy kandydatami jest na tyle niewielka, że kluczowe znaczenie może mieć frekwencja, a ta jest wielką niewiadomą. Co do zasady, w drugich turach wyborów prezydenckich w Polsce przeważnie była ona wyższa niż w pierwszych, ale w tym roku wcale nie jest to pewne. Wynika to przede wszystkim z dwóch czynników: po pierwsze – wakacje. Jeszcze nigdy wybory w Polsce nie odbywały się w lipcu, kiedy wielu z nas wypoczywa nad morzem, w górach czy nad jeziorami.

Co prawda rekordowa liczba wyborców pobrała zaświadczenia umożliwiające spełnienie obywatelskiego obowiązku poza miejscem zamieszkania, jednak wciąż nie ma jasności, czy wakacyjny relaks i rozleniwienie nie wpłyną negatywnie na liczbę osób, które ostatecznie udadzą się do urn. Mobilizacja elektoratu będzie kluczowa. Drugim czynnikiem potencjalnie obniżającym frekwencję jest spora liczba głosów, którą w pierwszej turze otrzymał kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak. Dla tej grupy wyborców obaj pozostający w grze kandydaci są dalecy od ideału – do urzędującego prezydenta mają żal o politykę socjalną, a z Rafałem Trzaskowskim dzielą ich sprawy światopoglądowe.

Szanse prezydenckie jak Legii w Poznaniu

Chociaż bukmacherzy zgadzają się, że ewentualna wygrana kandydata opozycji będzie niespodzianką, to dość wyrównane kursy wskazują na to, że Trzaskowski nie jest bez szans. Warto je porównać z ofertami zakładów na wydarzenia sportowe – Totolotek płaci na przykład 2,5 złotego (minus podatek) za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo Legii Warszawa w sobotnim spotkaniu z Lechem w Poznaniu. Kurs na wygraną gospodarzy to 2,85.

Wygląda więc na to, że szanse kandydata PO na zostanie prezydentem są niemal takie same, jak zespołu prowadzonego przez Aleksandara Vukovicia na zwycięstwo na terenie wielkiego rywala – wcale niemałe, szczególnie jeśli przypomnimy sobie, że w zeszłym sezonie ekstraklasy, przed rundą finałową bukmacherzy płacili ponad 30 złotych za złotówkę postawioną na mistrzostwo Piasta Gliwice, a to właśnie ten zespół ostatecznie sięgnął po tytuł.

Na kogo wskazują sondaże

Przeprowadzone badania na temat preferencji głosowania oraz sondaże, wskazują na wskazują na minimalną przewagę obecnego gospodarza Pałacu Prezydenckiego, kandydata Prawa i Sprawiedliwości.

W sondażu Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24, zrealizowanym tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników pierwszej tury, 45,4 procent respondentów stwierdziło, że w II turze odda głos na Andrzeja Dudę, z kolei poparcie dla Prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego zadeklarowało 44,7 procent ankietowanych.

Kogo typować u bukmachera wg sondaży?
Duda czy Trzaskowski - na kogo postawić zakład? Sondaż IPSOS Źródło: gazeta.pl

Aż 9,9 procent pytanych udzieliło natomiast odpowiedzi: "Nie wiem/Trudno powiedzieć/Jeszcze nie zdecydowałem".

Z kolei z sondażu wyborczego przeprowadzonego przez IBRiS dla Wirtualnej Polski wynika, że Rafał Trzaskowski wygra drugą turę wyborów prezydenckich 2020. Różnica między nim a Andrzejem Dudą jest jednak niewielka. 

Wg sondaży wszystko może się zdarzyć, więc emocji w zakładach bukmacherskich nie zabraknie. Jak obstawiać prezydenta, to  z głową i bezpiecznie, bez nadmiernego ryzyka. Po zakończeniu wyborów wróć do wyborów prezydenckich w USA lub zakładów na piłkę nożną. Na zakłady sportowe jak zawsze warto mieć przygotowany kod afiliacyjny, który gwarantuje wysokie nagrody typerskie.

Nowy sondaż - większe szanse Trzaskowskiego

45 proc. dla Rafała Trzaskowskiego, 44 proc. dla Andrzeja Dudy - to wynik sondażu Kantar przeprowadzonego na zlecenie Fundacji Pole Dialogu, o którym informował portal Onet. 11 proc. wyborców nie wie jeszcze, na kogo odda głos w drugiej turze wyborów prezydenckich 12 lipca.

Gdyby druga tura wyborów prezydenckich odbyła się pod na przełomie czerwca i lipca, kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski uzyskałby co najmniej 45 proc. głosów, a Andrzej Duda - co najmniej 44 proc. Tak wynika z sondażu Kantar dla Fundacji Pole Dialogu, o którym informuje Onet.pl. 11 proc. wyborców jest niezdecydowanych. Wynik oznacza, większe szanse na wyższe wygrane w zakładach bukmacherskich, bowiem kursy na kandydata KO wynoszą od 2.60 do 2.70. Za każde postawione 100 zł bukmacher wypłaci ok 237 zł, jeśli typy na Trzaskowskiego wejdą (wygra drugą turę).

Jak wskazuje portal, warunkiem zwycięstwa Rafała Trzaskowskiego jest jednak frekwencja, która musiałaby być wysoka. W pierwszej turze wyniosła nieco ponad 64,5 proc.

Sondaż został przeprowadzony metodą CATI (wywiady telefoniczne wspierane komputerowo) na reprezentatywnej próbie 1000 pełnoletnich Polaków.

Kolejny typ na Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski o włos wygrywa w drugiej turze wyborów prezydenckich 2020 z Andrzejem Dudą. Według sondażu Ipsos przygotowanego dla OKO.Press kandydat Koalicji Obywatelskiej zdobędzie 49 proc. głosów, a obecny prezydent RP ubiegający się o reelekcję - 48 proc. Jedynie 3 proc. ankietowanych zaznaczyło, że nie wie na kogo odda swój głos.

Bonusy do wykorzystania na wybory

Wybory prezydenckie, nie tylko w Polsce ale i w Rosji czy USA, mogą być dobrą okazją do zarobku. Jest mniejsza szansa na gwałtowne odwrócenie trendu niż w sporcie i zmiana wyniku w ostatniej minucie. Dlatego warto wykorzystać dostępne premie pieniężne, aby przy właściwym obstawianiu powiększyć swój kapitał.

Wysokie kursy na głosowania można połączyć z nagrodami i pakietami bez ryzyka. Oprócz bezpiecznych zakładów do wzięcia są freebety, darmowe zakłady bukmacherskie. Wybory można wtedy typować bez wpłacania depozytu jak również zakładać się u bukmachera bez podatku. Takim bukiem jest BETFAN, a w Happy Hours także Fortuna i forBET.

Jaki bonus bez ryzyka do zakładów?

Optymalnym rozwiązaniem jest zakładanie się bez ryzyka, tam gdzie warunki wypłaty bonusu pozwalają na natychmiastową wypłatę wygranej i zakładu. Taka promocja z ograniczeniem ryzyka strat pt Siano wraca na konto główne, jest w BETFAN.

Wybory prezydenckie bez ryzyka Wysoki kurs na głównego kandydata
Wybory prezydenckie bez ryzyka 
Wysoki kurs na głównego kandydata
1.50 OBSTAWIAM w

Po wpłacie gotówki do 100 zł (może być mniej np 50 zł czy 80 zł), możesz obstawiać wynik głosowania i po rozliczeniu zakładu wypłacić kasę. Wypłata może nastąpić zarówno w przypadku jak wygrasz (masz wtedy do wypłaty 132 zł, przy zakładzie za 100 zł), jak i wtedy kiedy przegrasz (do wypłaty 88 zł, zakład pomniejszony o obowiązkowy podatek od gier losowych w wysokości 12%).

Ten bonus działa z najlepszym aktywnym kodem promocyjnym (zobacz jak działa) , jakim jest LEGALSPORT. Ten kod akceptuje każdy liczący się bukmacher w Polsce, kod działa w roku 2024 gwarantując maksymalne premie na zakłady powitalne.

Freebet bez depozytu na darmowe obstawianie

Innym rodzajem wsparcia dla nowo rejestrowanych typerów politycznych jest voucher na darmowy zakład. Po aktywacji konta, za samą rejestrację profilu z podaniem danych osobowych, danych logowania i adresowych i skanu dowodu (wymaga tego ustawa hazardowa). Bonus bez depozytu jest najlepszą formą nagrody na start, bowiem nie trzeba mieć własnej gotówki i prezydenta można obstawiać bezpłatnie.

20 zł na wybory - darmowy freebet
Bonus Fortuna za kod promocyjny LEGALSPORT - typuj za darmo

Wszystkich freebetów jest 7 i można jest zobaczyć w sekcji Bukmacher bez depozytu. Znajdziesz tam listę bezgotówkowych bonusów i warunki wypłaty oraz obrotu.

Wybory 2020. Kto faworytem bukmacherów?

Według serwisów internetowych obaj kandydaci już zaczęli walkę o kolejne głosy Polaków. Sondaże pokazują, że różnica między nimi jest bardzo niewielka. Potwierdzają to także prognozy bukmacherów. STS Zakłady Bukmacherskie uważa, że faworytem jest Trzaskowski. Za każdą postawioną złotówkę na niego płaci 1,8 zł. W przypadku Dudy stawka jest wyższa i wynosi 2 zł.
 
Drugą firmą bukmacherską, która już przyjmuje zakłady na II turę wyborów prezydenckich, jest Betfan Zakłady Bukmacherskie. Tutaj nie ma faworyta. Duda i Trzaskowski mają taki sam kurs w wysokości 1,85 zł. 

Kursy zmieniają się w zależności od sondaży, mogą być wyższe lub niższe od podanych.

FAQ - pytania o zakłady na II turę

1. Jak obstawiać, aby nie stracić?

Wybory bez ryzyka utraty gotówki można obstawiać bez ryzyka za bonus powitalny (np w BETFAN za 100 zł czy 550 zł w BETCLIC). Nowi klienci po rejestracji u bukmachera na typy polityczne otrzymują taki bonus po rejestracji z użyciem promocyjnego kodu LEGALSPORT (kod działa w STS, Fortuna czy BETFAN). Starzy klienci mogą kupić voucher na bonus bez ryzyka za punkty FKP w sklepie Fortuna. Na zakładzie bez ryzyka, nie można stracić (poza podatkiem 12%) bowiem bukmacher odda pieniądze jak zakład będzie przegrany.

2. Jaki bukmacher ma najwyższe kursy?

Po sprawdzeniu kursów w tabelach u najważniejszych bukmacherów, w momencie pisania artykułu najwyższe kursy posiadał BETFAN (1.50) oraz forBET (także kurs 1.50)

3. Kto wygra II turę?

Analizy i sondaże oraz typy u bukmacherów wskazują wygraną Andrzeja Dudy.

4. Jaki kod promocyjny pod zakłady na wybory wybrać?

Nowi adepci stawiania społecznych i politycznych zakładów wybierają kod promocyjny akceptowany przez STS, Fortuna, LVBET czy Superbet. Tym kodem jest LEGALSPORT, najlepsze hasło do bonusów startowych. Kod ten działa we wszystkich zakładach bukmacherskich . Nasze hasła są darmowe.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Wybory prezydenckie II tura - zakłady bukmacherskie
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.