wtorek, 19 października 2021
Najnowsze: SSC Napoli - Legia Warszawa: typy, zakłady, kursy

Bonus 50 zł za gola w meczu polskiej reprezentacji

Bukmacher wypłaca extra 50 zł za każdą bramkę w meczu Polska - Szwecja na EURO.

Bonus 50 zł za każdego gola Darmowe konto otworzysz w 30 sekund
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus 50 zł za bramki w meczu Polska - Szwecja
  1. Jaki kupon liczy się do promocji?
 2. Co obstawić, żeby otrzymać premię 50 zł x bramki
  1. Kiedy bonus pojawi się na Twoim koncie?
 3. Jak wypłacić bonus bramkowy
 4. Specjalne nagrody na EURO
  1. Premia za rejestrację po EURO
 5. Regulamin bonusu 50 zł za gola
  1. II. Uczestnictwo w Promocji
  2. III. Warunki przyznania bonusu Extra 50 PLN:
  3. IV. Zasady obrotu bonusem Extra 50 PLN:
 6. FAQ
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1300 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu

1534 zł

Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

Bonus bez limitu bramkowego - specjalna nagroda 50 zł zostanie wypłacona za każdą bramkę w meczu. Można wygrać podwójnie, trafić kupon za wybrany zakład oraz zgarnąć kasę za wszystkie bramki jakie padną w meczu Polska - Szwecja.

Bonus 50 zł za każdą bramkę
Mecz reprezentacji Polski z bonusem 50 zł za każdą bramkę

2 punkty nie wystarczą do awansu, Polska musi wygrać. Można się założyć, czy najlepszy obecnie napastnik na świecie, Robert Lewandowski poprowadzi Polaków do zwycięstwa.
Zakładamy że tak i bramki zostaną strzelone. Najlepiej dwie dla naszych i jedna dla Szwedów;)

Sprawdziliśmy dostępne akcje promocyjne na EURO w  forBET, BETFAN czy Betclic, aby porównać oferty. Tylko Superbet ma tak fajną promkę, która premiuje kupony stawiane na ten właśnie mecz z udziałem polskiej reprezentacji piłkarskiej.

Przeczytaj poniżej jak aktywować bonus lub zarejestruj się od razu w Superbet, korzystając z tego LINKA afiliacyjnego zawierającego kod promocyjny do bonusu. Założenie konta i postawienie pierwszych zakładów to tylko kilka minut.

Bonus 50 zł za bramki w meczu Polska - Szwecja

Nieważne kto strzeli bramkę - czy Polacy czy Szwedzi. Za każdego gola w tym meczu otrzymasz 50 zł nagrody w postaci bonusu powitalnego (podatek nie jest potrącany). Za 2 gole nagroda pieniężna to 100 zł, a za 3 bramki bonus dla każdego typera  (który specjalnie z tej okazji założy konto) wyniesie 150 zł.

Super wysokie kursy na mecze EURO 2021+ promocje + bonus startowy 1534 zł na konto

Super wysokie kursy na mecze EURO 2021
+ promocje + bonus startowy 1534 zł na konto

ZAGRAJ w

W promocji mogą brać udział nowi klienci, nie posiadający wcześniej konta w zakładach bukmacherskich Superbet. Jeśli jesteś aktywnym graczem w Totolotku, NobleBET czy PZBUK to warto skorzystać z tej okazji i otworzyć kolejne konto w Superbet (jest bezpłatne).

Jaki kupon liczy się do promocji?

Super-bet ustalił proste warunki do gry promocyjnej. Liczą się tylko kupony pojedyncze (SOLO) postawione za depozyt finansowy o minimalnej wartości 50 zł. Minimalny kurs to 1.60, natomiast zakład może być tylko z oferty na mecz Szwecji z Polską w Sankt Petersburgu (pełny rynek zdarzeń na ten mecz to 142 zakłady).

Nie są kwalifikowane kupony zamknięte przed czasem oraz kupony z zakładami zawartymi w ramach akcji Super Kursy.

Co obstawić, żeby otrzymać premię 50 zł x bramki

Rynek zdarzeń dostępny na stronie internetowej i w apce na telefon jest bardzo szeroki. Ponieważ z bonusem związane są zdarzenia tylko z meczu Polska - Szwecja, wybierz zakład spośród 142 kombinacji typowania wystawionych przez Superbet. 

Jakie zakłady stawiać, jakie kursy wybrać żeby zgarnąć najwyższy bonus?
Rekomendacje kursów w promocji Superbet

Szanse na strzelenie bramek przez obydwa zespoły wyceniane są na 1.90. Można stawiać Superbets na bramki, typować strzelców bramek oraz puszczać kupony na dokładny wynik meczu. Przykładowo obstawiając wynik meczu 1:0 dla Polski, to jeśli padnie taki wynik a kupon został postawiony za 50 zł to wygrasz 402 zł. Kurs na takie zdarzenie to 8.00, przy stawce 50 zł (pomniejszonej o podatek 12%) zgarniasz 352 zł. Do tej kwoty bukmacher doliczy jeszcze 50 zł bonusu za bramkę. 

Kiedy bonus pojawi się na Twoim koncie?

Kasa z wygranych kuponów (w przypadku, gdy strzelona zostanie minimum 1 bramka) będzie wypłacana następnego dnia po zakończeniu spotkania prowadzonego przez Michaela Olivera.

Jak wypłacić bonus bramkowy

Pamiętaj, że bonus jest ważny przez 7 dni od momentu jego przyznania (w ciągu 3 dni należy go zaakceptować). Jeśli posiadać będziesz inne bonusy, w ciągu 3 dni należy je wykorzystać lub wyłączyć (anulować), aby typować za extra kasę 50 zł za gola. Za bonus można zawierać zakłady sportowe (także z aplikacji mobilnej), LIVE i przedmeczowe z wyłączeniem sportów wirtualnych.

Do wypłaty jest wymagany jednokrotny obrót bonusem (1x), przy czym kupony powinny zawierać stawki nie niższe jak 1.80 dla zakładów solo. Zakłady MULTI powinny posiadać współczynnik 1.80, powinny znaleźć się minimum 2 zdarzenia, z minimalnym kursem każdego 1.40. Dla zakładów systemowych regulaminowy wymagany kurs to 1.80 dla najniższej kombinacji.

Po zrealizowaniu powyższych założeń, bonus pojawi się na Twoim koncie do typowania z opcją wypłaty (przelew na konto w banku) lub zawierania kolejnych zakładów sportowych, politycznych, esportowych czy gier wirtualnych.

Specjalne nagrody na EURO

Specjalny benefit Extra 50 PLN za gole to nie jedyna okazja na wyższe wygrane finansowe jakie odpalił na mecze EURO UEFA 2021 Superbet. Do dyspozycji masz Super Ranking ( z Mustangiem jako nagrodą), Super 20 zł + 20 zł z dodatkowymi bonusami za stawiane zakłady (kupon za 20 zł aktywuje freebet za 20 zł).

Promocje w zakładach wzajemnych Super- bet

Możesz wygrać 1 milion zł odpowiadając poprawnie na 10 pytań dotyczących europejskiego czempionatu albo stawiać dowolny kupon przedmeczowy na wygraną albo wygraną lub remis Polski (promocja Super oferta na Polskę).

Premia za rejestrację po EURO

Po zakończeniu Mistrzostw Europy w piłce nożnej nad będzie obowiązywał powitalny pakiet bonusów na start za 1534 zł. Korzystając z naszego kodu promocyjnego otrzymujesz więcej kasy, w tym freebet depozytowy za 34 zł, nagrodę za zasilenie konta depozytem 200 zł w tej samej wysokości. Głównym elementem jest natomiast premia z ubezpieczeniem od ryzyka strat (zwrot kasy za przegrany kupon) do wysokości 1300 zł.

Możesz też spróbować wygranych u bukmacherów bez ryzyka (eWinner lub LVBET) lub skorzystać z pełnej oferty bonusów u buków z freebetami (Totalbet ma 50 zł).

Regulamin bonusu 50 zł za gola

Przeczytaj zasady regulaminu „Extra 50 PLN za gola w meczu Polska - Szwecja”:

I. Postanowienia Ogólne:

Niniejszy regulamin (dalej: „Regulamin Extra 50 PLN”) określa warunki sprzedaży premiowej prowadzonej pod nazwą „Extra 50 PLN” zwanej dalej „Promocją”.
Organizatorem Promocji jest Superbet zakłady bukmacherskie” Sp. z o. o. z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000666114, REGON 366704393, NIP 9542775133.

Promocja prowadzona będzie na stronie internetowej Organizatora www.superbet.pl, w ramach przyjmowania zakładów przez sieć Internet, na zasadach określnych w Regulaminie. Regulamin należy stosować z zachowaniem postanowień Regulaminu zakładów wzajemnych przez sieć Internet urządzanych przez Organizatora (dalej: „Regulamin zakładów online”) dostępnym na stronie internetowej www.superbet.pl oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Regulamin i Promocja nim objęta obowiązuje 2 dni przed meczem oraz w dniu meczu.

II. Uczestnictwo w Promocji

Uczestnikami Promocji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (dalej: Uczestnik/cy Promocji lub Gracz/e) i zostali poinformowani o promocji Extra 50 PLN. Promocja jest kierowana wyłącznie dla graczy posiadających aktywne konta, i o której Organizator poinformował użytkownika bezpośrednio (e-mail lub SMS).

W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz ich małżonkowie, krewni, a także osoby związane z nimi tytułem przysposobienia, opieki lub kurateli oraz osoby zamieszkujące z nimi we wspólnym gospodarstwie domowym. Promocja prowadzona jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy mają zarejestrowane konto do gry na stronie internetowej Organizatora, uprzednio wyrazili zgody marketingowe ( brak odznaczenia takiego pola wyklucza możliwość uczestnictwa w Promocji) oraz którzy zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu. Każdy taki Gracz może otrzymać jeden Bonus.

Każdy Gracz, który chce skorzystać z Promocji ma prawo i obowiązek zapoznania się z postanowieniami Regulaminu i warunkami Promocji oraz jest zobowiązany do ich przestrzegania. W momencie akceptacji promocji Extra 50 PLN Gracz oświadcza, że przeczytał oraz zrozumiał warunki niniejszego Regulaminu oraz Regulamin zakładów online.

III. Warunki przyznania bonusu Extra 50 PLN:

W celu otrzymania bonusu Extra 50 PLN gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet 2 dni przed meczem oraz w dniu meczu.
Ponadto. Gacz musi złożyć swój pierwszy zakład, po dokonaniu pierwszego depozytu, na mecz Polska – Szwecja, rozgrywany w ramach Mistrzostw Europy. Promocyjny kupon musi być zawarty z oferty przedmeczowej.

Promocyjny kupon musi zostać złożony z konta depozytowego za minimum 50 PLN, z minimalnym kursem 1.60 na dowolny rynek z regularnej oferty organizatora promocji, na w/w mecz.

Tylko kupony pojedyncze kwalifikują się do otrzymania bonusu. Kupony zamknięte przy użyciu opcji cash-out nie kwalifikują do otrzymania bonusu. Z promocji wykluczone są także kupony zawarte przy użyciu oferty Super Kursy.

Kwota bonusu wynosi 50 PLN, za każdą bramkę strzeloną w w/w spotkaniu i zostanie przyznana bez względu na rozliczenie zakładu. Jeżeli mecz zakończy się wynikiem 5:0, czy 2:3, gracz otrzyma za każdego gola 50 PLN, czyli w tym przypadku 250 PLN w bonusie.

Bonus Extra 50 PLN zostanie aktywowany w w kolejnym dnu po meczu.

Bonus Extra 50 PLN może zostać wypłacony w momencie spełnienia warunków określonych w niniejszym Regulaminie. Gracz może skorzystać z bonusu Extra 50 PLN roku tylko raz. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

IV. Zasady obrotu bonusem Extra 50 PLN:

Gracz ma 3 dni na akceptację środków bonusowych przyznanych w ramach Extra 50 PLN. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus Extra 50 PLN. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu Extra 50 PLN nie zostaną aktywowane.

Środki bonusowe otrzymane w promocji Extra 50 PLN zaliczają się do obrotu tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (tj. Live), które znajdują się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet. Środki bonusowe nie wliczają się do obrotu bonusem Extra 50 PLN, gdy zostaną wykorzystane na zakłady ze sportów wirtualnych znajdujące się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.

Środki na saldzie bonusowym przyznane w ramach bonusu Extra 50 PLN będą aktywne przez okres 7 dni. Jeżeli w tym okresie Gracz nie zrealizuje wymaganego obrotu to środki zgromadzone na saldzie bonusowym przepadną, dlatego też nie jest zalecane wykorzystanie środków z salda bonusowego na zakłady długoterminowe np. „Zwycięzca Ligi Mistrzów”.

Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania bonusu Extra 50 PLN na osobę trzecią. Aby wypłacić środki bonusowe Gracz musi dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 1-krotności otrzymanej kwoty bonusu Extra 50 PLN. Np. aby zrobić wypłatę 50 PLN z konta bonusowego na saldo depozytowe, Gracz musi obrócić kwotą równą 50 PLN x 1 = 50 PLN.

Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy bonus jest aktywny, które spełniają następujące warunki:
Minimalny kurs dla zakładów pojedynczych wynosi 1.8.
Minimalny kurs dla zakładów multi, wynosi: 1.8, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2 oraz z minimalnym kursem dla każdego zdarzenia na kuponie w wysokości 1.4.
Minimalny kurs dla zakładów systemowych wynosi: 1.8 dla najniższej kombinacji.

Jeśli Gracz zawrze kupon, który zostanie w pełni rozliczony po upływie czasu trwania bonusu Extra 50 PLN, środki automatycznie zostaną anulowane z salda bonusowego. Kupony anulowane, lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu. Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym.

Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.

W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
Jeżeli wysokość środków na saldzie bonusowym będzie mniejsza niż 2 PLN, automatycznie zostaną one przelane na saldo depozytowe.
Tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 3 dni.

Gracz nie może wypłacić środków lub wygranych z salda depozytowego do momentu spełnienia warunków obrotu, którymi objęty jest bonus Extra 50 PLN. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.

Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem Extra 50 PLN środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane. Jeżeli okres trwania Promocji Extra 50 PLN upłynął, środki oraz wygrane zostaną anulowane.

Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania bonusu Extra 50 PLN Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online.

Gracz może anulować bonus Extra 50 PLN kontaktując się z Działem Customer Support. W takim przypadku, środki z salda bonusowego i wygrane z tym związane zostaną anulowane.

Superbet zastrzega sobie prawo do żądania od Gracza udostępnienia dokumentów identyfikujących niezbędnych do weryfikacji konta. W przypadku odmowy udostępnienia tych dokumentów, Superbet ma prawo anulować bonus Extra 50 PLN oraz związane z nim wygrane. \

Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z akcji promocyjnej Extra 50 PLN tych Graczy, którzy nadużywają zasad promocji. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.

V. Postępowanie Reklamacyjne

Graczowi przysługuje prawo do wniesienia reklamacji dotyczącej sposobu przeprowadzania Promocji. Reklamacje należy zgłaszać drogą pisemną na adres siedziby Organizatora lub drogą e-mail na adres: customer.support@superbet.pl, nie później niż w terminie 30 dni od dnia zdarzenia podlegającego reklamacji, podając: imię, nazwisko, adres korespondencyjny lub adres e-mail oraz dokładny opis i powód reklamacji.

Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego Regulaminu w terminie do 14 dni od dnia ich otrzymania. Gracz zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora na adres e-mail, z którego została wysłana reklamacja lub drogą listowną na podany adres Gracza.

VI. Dane Osobowe

Administratorem danych osobowych zebranych w związku Promocją jest Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. z/s w Katowicach przy ul. 73 Pułku Piechoty 7A. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: odo-pl@superbet.pl lub drogą korespondencyjną na adres siedziby Organizatora.

Zgromadzone dane osobowe Uczestników Promocji będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem Promocji lub rozpatrzeniem złożonych reklamacji (art. 6 pkt. 1 lit f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)) – „RODO”.

Uczestnicy Promocji mają prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, do ich uzupełniania, sprostowania, wniesienia skargi do organu nadzorczego, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z RODO oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych.

VII. Postanowienia końcowe

Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez właściwy miejscowo Sąd dla siedziby pozwanego. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulaminu zakładów online.

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w dniu następnym od ich ogłoszenia na stronie internetowej Organizatora. Gracz, który nie akceptuje nowej treści Regulaminu może zrezygnować z Promocji. Gracz zachowuje jednak prawo do korzyści wynikających z Regulaminu, jeśli spełnił warunki Promocji w czasie obowiązywania poprzedniej edycji Regulaminu.

Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji w dowolnym momencie, o czym Organizator poinformuje Graczy w formie komunikatu umieszczonego na stronie internetowej. Zakończenie Promocji przez Organizatora nie będzie naruszać praw Graczy, którzy spełnili warunki otrzymania bonusu Extra 50 PLN przed opublikowaniem komunikatu o zakończeniu Promocji.

Powyższy regulamin został przygotowany przez renomowanego bukmachera internetowego i stacjonarnego - Superbet Zakłady Bukmacherskie. Operator jest obecny w aktualnym rankingu (na rok 2021) najlepszych bukmacherów wraz z takimi firmami jak STS, Fortuna czy forBET.

FAQ

1. Czy mecz Polska - Szwecja mogę typować bez ryzyka?

Tak, można postawić bety korzystając z ubezpieczenia od ryzyka strat do 1300 zł rezygnując jednocześnie z bonusu bramkowego 50 zł za gole.

2. Lepiej wziąć 50 zł za gola czy bonus za depozyt?

Bardziej opłaca się skorzystać z promocji legalnego bukmachera Superbet z bonusem 50 zł za gola, jeśli jesteś wierzysz, że mecz nie zakończy się wynikiem bezbramkowym.

3. Czy bonus Superbet na mecze reprezentacji jest limitowany?

Promocja z bonusem 50 zł u bukmachera internetowego Superbet nie ma limitów. Wszyscy gracze, którzy założą w okresie promocji konto bukmacherskie i spełni warunki regulaminowe (zakłady prematch) otrzymają bonusy za strzelone bramki polaków i szwedów.

4. Ile otrzymam kasy, jeśli padnie remis w meczu?

Wszystkie remisy bramkowe (na przykład 1:1 lub 2:2) oznaczają wygrane w postaci wielokrotności pięćdziesięciu złotych. Za remis 1:1 otrzymasz 100 zł, za remis 2:2 otrzymasz 200 zł bonusu w zakładach internetowych Superbet. Remis bezbramkowy (0:0) oznacza, że bonus nie zostanie wypłacony.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Bonus 50 zł za gola w meczu polskiej reprezentacji
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Peter
skomentowano ponad miesiąc temu
cool bonus...pytanie tylko ile bramek wpadnie, stawiam na wynik 1:1, mozna zgarnąć 100 zł ale polacy odpadną z eura niestety...
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.