środa, 28 lutego 2024

BETFAN - promocja 50 zł za 50 zł

Bonus na gry karciane od BETFAN - darmowy zakład 50 PLN za kupon na karcianki.

Do odbioru 50 PLN darmowego zakładu
Spis treści
Rozwiń
 1. postaw 50 PLN, odbierz 50 PLN - jak działa promocja?
  1. Jakie kupony biorą udział w promocji?
  2. Na co przeznaczyć freebet?
  3. Jak obrócić bonus?
 2. 50 ZŁ ZA 50 ZŁ - regulamin
 3. Inne bonusy dla graczy
  1. Pakiet powitalny z kodem
 4. FAQ - pytania i odpowiedzi
BETFAN - bonus 50 PLN za 50 PLN

BETFAN regularnie rozwija swoją ofertę bonusową, zaskakując graczy kolejnymi atrakcyjnymi promocjami.

300 zł na nowe konto
Bonus na start w BETFAN do odbioru z kodem LEGALSPORT

To właśnie m.in. ze względu na bardzo rozbudowane i systematycznie aktualizowane portfolio promocyjne BETFAN zajmuje wysokie noty we wszystkich rankingach bukmacherskich, z powodzeniem konkurując z operatorami bukmacherskimi o znacznie dłuższym stażu, m.in. z Fortuną, forBET czy STS.

Na uwagę zasługuje już sam pakiet powitalny dla nowych graczy - każdy typer, który założy bezpłatny profil do obstawiania internetowych kuponów bukmacherskich w BETFAN z kodem LEGALSPORT, może zgarnąć na start aż 300 zł!

Pakiet powitalnych nagród dla nowych graczy BETFAN
 • 200% od depozytu 300 zł

300 zł

Oprócz tego są oczywiście liczne promocje dla regularnych typerów, obstawiających na co dzień w BETFAN. Dla nich ten wiarygodny bukmacher przygotowuje zyskowne akcje bonusowe pozwalające grać wybrane wydarzenia z oferty po wyższej stawce, stawiać kupony bez ryzyka przegranej czy odbierać darmowe zakłady bukmacherskie. Właśnie freebet jest nagrodą w kolejnej promocji BETFAN, a odebrać go można za typowanie zakładów na gry karciane.

postaw 50 PLN, odbierz 50 PLN - jak działa promocja?

Akcja bonusowa BETFAN skierowana jest do wszystkich graczy, posiadających aktywny profil typerski u tego zaufanego bukmachera internetowego. Jeśli nie masz jeszcze konta gracza w BETFAN, to możesz założyć je w ciągu dwóch minut, klikając w poniższy baner. Jeśli potrzebujesz pomocy w aktywacji konta, skorzystaj z naszego krótkiego poradnika - jak się zarejestrować w BETFAN krok po kroku.

LEGALSPORT - kod do najlepszego bonusu powitalnego w BETFAN

Do promocji nie trzeba się zapisywać - wystarczy postawić internetowy kupon na symulowane gry karciane (w ofercie BETFAN znajdziecie zakłady na aż pięć gier: poker, indyjski poker, wojna, wojna plus i blackjack), spełniający warunki promocji i podczas jej obowiązywania, by otrzymać darmowy zakład bukmacherski.

Jakie kupony biorą udział w promocji?

Kupon, który kwalifikuje nas do odbioru freebetu na 50 PLN od BETFAN, musi spełniać kilka bardzo prostych warunków:

 • Stawka kuponu to dokładnie 50 PLN
 • Minimalny kurs selekcji to 1.40
 • Kupon musi być postawiony za środki własne gracza (czyli nie za bonusy bukmacherskie)

I to już wszystko - stawiając taki kupon, gdy promocja jest aktywna, zyskujemy prawo do odbioru freebetu na dokładnie taką kwotę, jaką wydaliśmy na kupon, czyli 50 zł. Nie ma znaczenia, czy nasz kupon na karcianki będzie kuponem SOLO czy AKO, nie ma też znaczenia kurs łączny wszystkich selekcji na kuponie wielokrotnym - ważne są tylko te trzy proste zasady, o których pisaliśmy powyżej.

Zakłady na gry karciane w BETFAN+ Aż pięć gier do wyboru+ Wysokie kursy bukmacherskie+ Regularne bonusy i promocje na karcianki
Zakłady na gry karciane w BETFAN
+ Aż pięć gier do wyboru
+ Wysokie kursy bukmacherskie
+ Regularne bonusy i promocje na karcianki
GRAJ w

Po zagraniu kuponu na karcianki, spełniającego warunki promocji BETFAN, darmowy zakład bukmacherski na kwotę 50 PLN zostanie dopisany do naszego salda bonusowego w ciągu 48 godzin. Na jego wykorzystanie mamy natomiast 72 godziny - by to zrobić, należy zalogować się na swoje konto klienta, a następnie przygotować dowolny kupon za 50 zł i zaznaczyć na kuponie niebieskie pole z nazwą Darmowego Zakładu.

Na co przeznaczyć freebet?

Swój darmowy zakład bukmacherski od BETFAN możecie przeznaczyć na dowolne zakłady z oferty BETFAN. Bukmacher nie stawia nam tu żadnych ograniczeń - freebet możemy wykorzystać na obstawianie gier karcianych lub sportów z klasycznej oferty bukmacherskiej BETFAN. Możemy więc puścić za darmo kupon na przykład na koszykówkę, piłkę nożną czy e-sport, zależnie od naszych preferencji.

Jak obrócić bonus?

Największą zaletą darmowego zakładu od BETFAN, przyznawanego w ramach promocji "50 zł za 50 zł", jest fakt, że wymaga on zaledwie jednokrotnego obrotu. To znaczy, że za otrzymane środki możecie postawić jeden dowolny kupon o wartości 50 PLN.

Jeśli Wasz kupon bukmacherski za freebet w BETFAN okaże się trafiony, to wygrana doliczana jest do salda głównego jako zysk z zawartego zakładu (wygrana minus stawka). Wygraną możecie albo przeznaczyć na dalszą grę, albo wypłacić na swój indywidualny rachunek bankowy - decyzja należy do Was.

50 ZŁ ZA 50 ZŁ - regulamin

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem promocji pod nazwą “50 ZŁ ZA 50 ZŁ” zwanej dalej „Promocją” lub „Akcją”, jest BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 26, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000727637, zwana dalej „Organizatorem” lub „BETFAN”.
2. Promocja prowadzona jest na stronie internetowej Organizatora www.betfan.pl („Strona Internetowa”) i skierowana jest do pełnoletnich, zarejestrowanych użytkowników Strony Internetowej posiadających BETKonto zwanych dalej „Klientami”.
3. Regulamin Promocji („Regulamin”) działa w połączeniu z Regulaminem Internetowych Zakładów Wzajemnych BETFAN („Regulamin Zakładów”) oraz ogólnie obowiązującymi przepisami prawa.
4. Promocja “50 ZŁ ZA 50 ZŁ” jest ograniczona czasowo.
5. Organizator zastrzega sobie prawo wstrzymania lub zakończenia promocji w dowolnym momencie.
6. W ramach Promocji, Klient zyskuje możliwość uzyskania „Freebetu”, w przypadku spełnienia warunków określonych przez Organizatora.
7. Promocją objęta jest oferta zakładów bukmacherskich (z wyłączeniem zakładów systemowych, zakładów MATCHDAY BOOST, zakładu biorącego udział w Promocji CASHBACK oraz zakładów biorących udział w Promocji BONUS PUDZIANA – Bonus od depozytu 100%).

WARUNKI PROMOCJI

1. Klient uzyskuje możliwość otrzymania „Freebetu” 50 zł:
a) W dniu 13.12.2021r. od godziny 00:00 do godziny 23:59, zagra kupon z salda głównego za dokładnie 50 zł,
b) Kupon będzie zagrany na Gry Karciane,
c) Kupon będzie SOLO lub AKO,
d) Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia będzie na poziomie 1.40 lub wyższym.
2. „Freebet” zostanie dodany w ciągu 48 godzin roboczych od zakończenia promocji.
3. „Freebet” jest do wykorzystania na wszystkie sporty.
4. Każdemu Klientowi przysługuje tylko jeden „Freebet”.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do określenia innych warunków Promocji, o czym Klienci zostaną powiadomieni w ofercie przyjmowania Zakładów lub w opublikowanych przez Organizatora na Stronie Internetowej komunikatach lub w innym miejscu na Stronie Internetowej Organizatora www.betfan.pl.
6. Aby skorzystać z „Freebetu”, należy po zalogowaniu do Konta Klienta i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki Promocji zaznaczyć na kuponie widoczne niebieskie pole z nazwą Darmowego Zakładu co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z „Freebetu” na warunkach określonych w Regulaminie.

Dlaczego warto obstawiać karcianki w BETFAN - rekomendacje dla bukmachera


7. Wygrana z zakładu zawartego za „Freebet” doliczana jest do salda głównego jako zysk z zawartego zakładu (wygrana minus stawka).
8. W przypadku gdy, zakład zawarty za „Freebet” zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
9. W przypadku gdy zakład zawarty za „Freebet” zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.
10. Każdorazowo, możliwość uzyskania Nagrody kończy się gdy „Freebet” zostanie rozliczony.
11. Termin ważności „Freebetu” wynosi 72h i jest liczony od momentu jego przyznania.
12. Maksymalna wygrana za „Freebet” wynosi 2 000 zł.
13. Nagroda jest nagrodą związaną ze sprzedażą premiową, nie stanowi ekwiwalentu wygranej.
14. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia nagrody na osobę trzecią.

UCZESTNICTWO W PROMOCJI

1. W Promocji mogą brać udział jedynie pełnoletnie (18+) osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, przebywające na terytorium RP, które na mocy obowiązujących przepisów prawa są uprawnione do udziału w zakładach wzajemnych urządzanych na terytorium RP.
2. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne.
3. Przystąpienie do Promocji oznacza, że uczestnik zapoznał się z zasadami Promocji określonymi w Regulaminie i je akceptuje, a także zobowiązuje się ich przestrzegać.

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Wszelkie reklamacje w zakresie Promocji należy przesyłać na adres mailowy bog@betfan.pl, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zaistnienia podstawy reklamacji podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej. W wiadomości należy dołączyć wypełniony Formularz Reklamacyjny. Reklamacje zawierające braki formalne nie będą rozpatrywane.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 21 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email z którego reklamacja została wysłana.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2018, poz. 1025 z późn. zm.).
2. Regulamin Promocji dostępny jest na Stronie Internetowej Organizatora.
3. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o Grach Hazardowych oraz Regulaminu Zakładów Wzajemnych.
4. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie promocji w dowolnym czasie.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia Akcji w dowolnym momencie.
6. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w Akcji lub dopuszczających do udziału w Akcji.
7. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w Akcji oraz anulowania „Freebetu” w szczególności w następujących przypadkach:
a. naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu Zakładów,
b. próby tworzenia kilku BETKont lub zakładania BETKont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c. posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania
przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
d. podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w Regulaminie dla uczestnictwa w Akcji lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenia „Freebetu”.
8. Każdy Klient ma prawo wziąć udział w Akcji jednokrotnie, co oznacza ograniczenie możliwości udziału w Akcji do jednego BETKonta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP, komputera (urządzenia), adresu zamieszkania, numeru telefonu, karty kredytowej/debetowej oraz adresu miejsc publicznych (np. uniwersytet, szkoła, biblioteka, zakład pracy itp.). Ponadto „Freebet” nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany, gdy adres IP lub wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane dla innego BETKonta, począwszy od momentu rejestracji BETKonta do zlecenia wypłaty wygranych.
9. Przy rozstrzyganiu ewentualnych sporów, nie będą brane pod uwagę nieznajomość lub niezrozumienie przez Klienta postanowień Regulaminu.
10. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć BETkonto takiego Klienta.

Inne bonusy dla graczy

Jak wspomnieliśmy, BETFAN bardzo dba o swoją ofertę bonusową, regularnie oferując typerom mega zyskowne akcje promocyjne. Regularnie pojawia się w BETFAN możliwość stawiania kuponów internetowych bez podatku, na szczególną uwagę zasługują też bonusy tymczasowe, aktywowane przy okazji najbardziej medialnych sportowych wydarzeń, takich jak finały Ligi Mistrzów lub piłkarskich lig europejskich, Wimbledon, konkursy skoków narciarskich czy rozgrywki NBA.

Portfolio bonusów i promocji w BETFAN jest tak rozbudowane, że bez trudu znajdzie w nim coś dla siebie każdy typer, niezależnie od tego, jaki styl gry preferuje i czy woli stawiać kupony pojedyncze, czy wielokrotne.

Pakiet powitalny z kodem

Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się bonus powitalny BETFAN, który w maksymalnym wariancie może wynieść nawet 300 zł. W skład zestawu startowych premii finansowych wchodzi 200% od depozytu do 300 zł.

BETFAN - bonusy powitalne dla nowych graczy z kodem LEGALSPORT

Pamiętajcie, że najlepsze warunki bonusu powitalnego otrzymacie, jeśli podczas rejestracji wykorzystacie nasz kod promocyjny LEGALSPORT. Warto również pamiętać, że kod LEGALSPORT działa u wszystkich legalnych bukmacherów internetowych w Polsce - z tym kodem otrzymacie najwyższe bonusy również w TOTALbet, Superbet czy Betclic.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jak odebrać bonus 50 zł za 50 zł?

By skorzystać z promocji należy w dniu gdy promocja jest aktywna postawić kupon SOLO lub AKO na gry karciane za dokładnie 50 zł i z minimalnym kursem selekcji 1.40. 

2️⃣ Na co można przeznaczyć freebet?

Darmowy zakład można przeznaczyć na dowolny kupon - może on dotyczyć zarówno gier karcianych, jak i tradycyjnej oferty sportowej BETFAN.

3️⃣ Czy do odbioru bonusu potrzebny jest kod?

Jeśli masz już konto typerskie w BETFAN to nie potrzebujesz kodu by odebrać freebet 50 zł. Jeśli natomiast nie jesteś jeszcze zarejestrowanym graczem, to dla aktywacji profilu typerskiego będziesz potrzebował kodu LEGALSPORT - należy go wpisać lub wkleić w odpowiednie okno w formularzu rejestracji.

03.07.2023, 12:45
Autor: J. Zalewski
Komentarze (0)
BETFAN - promocja 50 zł za 50 zł
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.