środa, 28 lutego 2024

forBET - 50 000 PLN w puli na Australian Open

Mega bonus forBET na tenisowy turniej Australian Open. Jak zgarnąć nagrody z puli 50 000 zł?

Najlepszy bonus od forBET do odbioru tylko z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Na czym polega promocja?
  1. forBET bonus na AO - ile do wygrania?
  2. Jak obrócić bonus?
 2. Bonus na Australian Open - zasady promocji
 3. Tenisowe bonusy od forBET
  1. Pakiet na start z kodem
 4. FAQ
Obstawiaj AO za bonus powitalny forBET
 • 2080 zł za depozyt
 • 1200 zł bonus bez ryzyka
 • 30 zł darmowy zakład
 • 30 dni gry bez podatku
 • Bonus od depozytu 2000 zł na Euro 24
 • Faza grupowa Euro 24 bez podatku

5310 zł

Legalny bukmacher forBET online stale pracuje nad swoją ofertą bonusową i to właśnie jej regularne aktualizacje i odpalanie nowych promocji sprawia, że ten operator zajmuje wysokie miejsca w rankingach bukmacherskich i cieszy się uznaniem typerów.

forBET bonus na Australian Open - pula 50 000 zł do podziału

Z okazji Australian Open forBET przygotował ekscytującą akcję bonusową, w której do podziału między graczy jest pula nagród o wartości aż 50 000 zł! Udział w promocji może więc solidnie podbudować nasz bukmacherski bankroll.

zakłady na tenis bez ryzyka
Powitalny cashback 1200 zł do wykorzystania na tenis

Kibicowanie Idze Świątek czy Hubertowi Hurkaczowi może być więc doprawione dodatkowymi emocjami, jeśli zdecydujemy się na udział w akcji. Zwłaszcza, że to niejedyna promocja bukmacherska, jaką można wykorzystać na typowanie AO. Każdy nowy gracz, który zarejestruje swoje konto forBET z kodem LEGALSPORT, może też przeznaczyć na tenisowe zakłady pakiet nagród powitalnych, które z kodem wynoszą nawet 5310 zł zł!

Jak wziąć udział w promocji i zgarnąć część bonusu z imponującej puli? Zapraszamy do lektury!

Na czym polega promocja?

Akcja bonusowa forBET polega na regularnym stawianiu kuponów AKO, gdzie co najmniej jedno zdarzenie pochodzi z oferty buka na Australian Open. Jeśli co najmniej jeden z naszych kuponów będzie trafiony, weźmiemy udział w podziale puli 50 000 zł.

Promocja na Australian Open w forBET+ Do podziału pula 50 000 zł+ Proste warunki uczestnictwa+ Łatwy obrót bonusem
Promocja na Australian Open w forBET
+ Do podziału pula 50 000 zł
+ Proste warunki uczestnictwa
+ Łatwy obrót bonusem
GRAJ w

Promocja skierowana jest do wszystkich aktywnych graczy, którzy posiadają darmowy profil typerski w forBET. Kupony w ramach promocji można grać zarówno przez stronę internetową www.iforbet.pl, jak i przez jej mobilną wersję oraz świetnie zoptymalizowaną aplikację bukmacherską.

Jakie kupony biorą udział w promocji?

By zyskać prawo do zgarnięcia części środków z puli bonusowej, gracz musi przez co najmniej 10 dni trwania promocji stawiać kupony, spełniające warunki promocji. Każdego dnia należy postawić co najmniej jeden kupon, spełniający kilka prostych warunków

 • Kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami
 • Minimalny kurs selekcji to 1.40
 • Kupon musi być postawiony za dokładnie 33 zł
 • Przynajmniej jedno zdarzenie na ofercie musi pochodzić z oferty forBET na Australian Open

Pamiętajcie też, że do promocji zaliczają się tylko kupony zagrane z salda głównego. Jeśli np. jesteśmy w trakcie obrotu bonusem powitalnym, to kupony postawione za ten bonus nie będą się kwalifikowały do akcji. Poza tym z udziału w promocji wykluczone są zakłady postawione na Sporty Wirtualne, Gry Karciane, zakłady draw no bet oraz kupony systemowe. Dodatkowo, do promocji nie zliczają się kupony postawione wielokrotnie na te same zdarzenia np. 3 identyczne. Każdy kupon gracza musi różnić się od poprzedniego przynajmniej 1 zdarzeniem.

Zasady promocji forBET na Australian Open

Poza tym jedna forBET nie stawia przed nami większych ograniczeń, jeśli chodzi o konstrukcję kuponu. Zdarzenia na kuponach mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, jak i na żywo. Możemy obstawiać tylko zdarzenia na AO, ale też typy na ten turniej w połączeniu z innymi wydarzeniami tenisowymi a nawet zakłady na zupełnie inne sporty, na przykład piłkę nożną, hokej, kosza czy esport.

forBET bonus na AO - ile do wygrania?

Wysokość naszego bonusu uzależniona jest od ilości trafionych kuponów, spełniających warunki promocji. Jeśli w czasie trwania promocji jeden z naszych kuponów okazał się zwycięski, to tylko ten jeden weźmie udział w podziale puli 50 000 zł. Jeśli uda nam się trafić trzy kupony, to wszystkie trzy "liczą nam się" do bonusu.

Pula 50 000 zł do podziału na AO

Jak to wygląda w praktyce? Załóżmy, że w czasie trwania promocji gracze postawili łącznie 250 trafionych kuponów - wówczas na jeden kupon przypada kwota 200 zł. Jeśli trzy z tych kuponów należały do nas, to otrzymamy łącznie 600 zł premii finansowej.

Jak obrócić bonus?

Przyznany bonus dodawany jest do salda bonusowego, a więc podlega warunkom obrotu, które są dość proste. By móc wypłacić bonus na nasze konto bankowe, musimy obrócić nim czterokrotnie - mamy na to 14 dni od momentu aktywacji bonusu. Jeśli w momencie przyznania premii mamy już inny aktywny bonus, to najpierw musimy zakończyć obrót pierwszym bonusem, by premia za typowanie AO została odblokowana - bonus czeka w kolejce również 14 dni.

Dokonując obrotu musimy stawiać kupony AKO składające się z co najmniej dwóch selekcji, przy czym minimalny kurs zdarzenia to 1.20, a minimalny kurs całkowity kuponu to 2.00. Oczywiście bonus możemy przeznaczyć na typowanie dowolnych sportów - może to być tenis, ale mogą też inne dyscypliny.

Bonus na Australian Open - zasady promocji

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET. Promocja obowiązuje w czasie określonym na podstronie promocji.

3. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do zakończenia promocji.

4. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 33 PLN.

5. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – kurs min. pojedynczego zdarzenia to 1.40. Minimum jedno zdarzenie musi pochodzić z oferty Australian Open.

6. Do promocji kwalifikują się zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej i na żywo.

7. Aby wziąć udział w podziale puli 50 000 PLN należy:

 • Przez CO NAJMNIEJ 10 DNI w trakcie trwania promocji zagrać min. jeden kupon, który spełnia warunki promocji.
 • Posiadać przynajmniej jeden z kuponów zawartych do promocji rozliczony jako wygrany.

Do promocji nie zaliczają się Zakłady Wirtualne, Gry Karciane, kupony zagrane za bonus oraz kupony systemowe.

8. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

9. Do promocji nie zliczają się kupony postawione wielokrotnie na te same zdarzenia np. 3 identyczne. Każdy kupon gracza musi różnić się od poprzedniego przynajmniej 1 zdarzeniem.

10. Pula zostanie podzielona pomiędzy wszystkie wygrane kupony, które spełnią warunki zasad promocji.

11. Jeżeli wszystkie zagrane przez Gracza kupony będą przegrane, to Gracz nie bierze udziału w podziale puli.

12. Jeżeli więcej niż jeden kupon gracza będzie rozliczony jako wygrany, to otrzyma on większą część z podziału puli. Przykład: W promocji wygranych było łącznie 500 kuponów. Gracz, który wygrany miał jeden kupon i spełnił warunki promocji otrzyma bonus w kwocie 100 PLN. Gracz, który wygrane miał 5 kuponów i spełnił warunki promocji otrzyma bonus w kwocie 500 PLN.

13. Gracz może uzyskać maksymalnie 20 udziałów (wygranych kuponów) do podziału puli.

14. Podział puli 50 000 PLN nastąpi w postaci środków bonusowych.

Dlaczego warto obstawiać tenisowe zakłady w forBET

15. Bonusem należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.0 - min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 2 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.

16. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

17. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, Zakłady Wirtualne oraz Gry Karciane.

18. Bonusy zostaną przyznane na konta graczy następnego dnia po zakończeniu promocji.

19. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

20. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

21. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

22. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Tenisowe bonusy od forBET

Koncesjonowany bukmacher forBET regularnie przygotowuje dla typerów promocje i bonusy, które można wykorzystać na obstawianie tenisa ziemnego. Wiele z nich to tzw. promocje tymczasowe dedykowane konkretnemu wydarzeniu sportowemu - wówczas forBET specjalnie na to zdarzenia uruchamia grę bez podatku, mnożnik wygranej MaxiZysk czy podnosi kursy.

Pakiet na start z kodem

forBET ma też wyjątkowy pakiet nagród powitalnych dla nowych graczy. Po rejestracji konta internetowego do obstawiania zakładów sportowych u tego buka możemy otrzymać bonus na start forBET o wartości nawet 5310 zł! W skład promocji wchodzi zakład bez ryzyka do 1200 zł, 100% bonusu od drugiego depozytu do 2080 zł, freebet 30 zł za kod, "30 dni gry bez podatku" + Euro 24 bez podatku i bonus od depozytu 2000 zł na Euro 24, a wszystkie środki możecie oczywiście przeznaczyć na obstawianie tenisa.

Bonus powitalny forBET z kodem LEGALSPORT

By otrzymać maksymalny bonus wystarczy założyć konto z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT - wystarczy wpisać go lub wkleić w formularzu rejestracyjnym. Wówczas bukmacher dopisze nas do grona graczy VIP, dla których przygotowany został ponadstandardowy pakiet premii na start.

FAQ

1️⃣ Czy forBET ma bonus na Australian Open?

Tak, koncesjonowany buk forBET z TOP rankingu legalnych bukmacherów ma dla swoich graczy wyjątkową promocję. Jest to pula nagród wynosząca 50 000 zł, a w jej podziale może wziąć udział każdy aktywny typer, spełniający proste warunki regulaminowe.

2️⃣ Jak wziąć udział w podziale pieniędzy z puli 50 000 zł?

By zdobyć uprawnienie do podziału puli należy przez co najmniej 10 dni trwania promocji grać kupony AKO za dokładnie 33 zł, z czego przynajmniej jeden kupon musi być trafiony. Każdy wygrany kupon to jeden los do podziału puli. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3, minimalny kurs selekcji wynosi 1.40, a na każdym kuponie musi się znaleźć przynajmniej jedno zdarzenie z oferty na AO.

3️⃣ Ile można wygrać?

Wysokość bonusu zależy od tego, ile kuponów zakwalifikuje się do promocji oraz ile z tych kuponów będzie należało do nas. Przykładowo, jeśli w czasie trwania promocji gracze postawili łącznie 500 zwycięskich kuponów, to wartość jednego kuponu wynosi 100 zł - i tyle bonusu otrzymamy. Jeśli trafiliśmy trzy kupony, nasz bonus wyniesie 300 zł.

4️⃣ Czy do skorzystania z promocji potrzebny jest kod?

Tak, do skorzystania z promocji potrzebujesz darmowego profilu typerskiego w forBET, który należy założyć z kodem LEGALSPORT - tylko wówczas otrzymamy nie tylko dostęp do promocji, ale też najwyższy bonus na start 5310 zł, który można wykorzystać na typowanie tenisa lub innych sportów.

03.07.2023, 12:47
Autor: J. Zalewski
Komentarze (0)
forBET - 50 000 PLN w puli na Australian Open
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.