czwartek, 22 lutego 2024

Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers (01.12, 19:30) promocje

01.12.2023, 08:38
Autor: O. Wójcik
Spis treści
Rozwiń
 1. Cashback do 1200 zł na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers
 2. +14% więcej na kuponie z Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers
 3. Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers za darmo
 4. 100% więcej na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers
 5. 35 zł za darmo na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers
 6. Zwrot stawki do 50 zł na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w Go+Bet
 7. 100 zł bez ryzyka na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w STS
 8. 200% więcej do depozytu na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers
 9. 100% więcej do wygranej na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w Superbet
 10. Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers bez podatku

Cashback do 1200 zł na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers

Wykorzystaj promocję forBET na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers i ubezpiecz swój kupon bukmacherski na wypadek przegranej. Stwórz nowego użytkownika przez link z naszej strony i zyskaj cashback do 1200 zł. Minimalna wpłata uruchamiająca tę specjalną meczową promocję dla wszystkich typerów to tylko 20 zł.

forbet

Mecz Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w promocji

Ubezpiecz kupon na 1200 zł

Warunki oraz podstawowe zasady promocji na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers zachęcają do odbioru: obrót 1x, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3. Jeśli wygrasz zabezpieczony cashbackiem kupon, to kasa z wygranej trafia na Twoje saldo depozytowe. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymujesz zwrot od forBET w postaci rekompensaty na saldo bonusowe. 

Jak odebrać cashback do 1200 zł na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers?

 • Załóż konto w forBET z naszym hasłem LEGALSPORT,
 • Po zalogowaniu się na konto uzupełnił wszystkie dane osobowe,
 • Wpłać na saldo depozytowe min. 20 zł
 • Zagraj dowolny kupon z selekcją na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers,
 • Odbierz wygraną lub ciesz się zwrotem stawki na konto.

Zwrot w przypadku refundacji stawki zakładu należy przed wypłatą obrócić 1-krotnie. Stwórz w tym celu jeden kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,30. Masz 14 dni na użycie tego kuponu. Pamiętaj, że cały zwrot musisz wykorzystać na jednym kuponie i nie możesz go podzielić na kilka mniejszych zakładów: odbieram cashback do 1200 zł na mecz

+14% więcej na kuponie z Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers

Stawiając zakład bukmacherski w Fortunie z meczem Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w promocji możesz powiększyć sobie wygraną o +14%. Żeby skorzystać z dodatkowego boostu pieniężnego do potencjalnej wygranej u tego buka, musisz zagrać kupon bez podatku od gier. Aby to zrobić, musisz złożyć w wyznaczonych godzinach zakład za minimum 2 zł, który spełnia następujące warunki regulaminowe: minimalna liczba zdarzeń 3 oraz minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30.

fortuna

+14% na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers
Zyskaj do każdej wygranej na AKO

Jeśli stworzysz poprawny kupon, dodatkowe +14% do wygranej przypisze się do zakładu automatycznie. Boost jest nielimitowany, także możesz nim objąć każdy puszczony zakład bukmacherski przez internet. Z promocji boostowej na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers od bukmachera Fortuna mogą skorzystać wszyscy typerzy. Jest ona bowiem skierowana do nowych i stałych klientów tego legalnego buka online.

Jak powiększyć wygraną + 14% w Fortunie?

 • Otwórz konto w Fortuna lub zaloguj się na już istniejące,
 • Wybierz dowolne zakłady na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers i inne mecze,
 • Sprawdź czy po spełnieniu warunków załadowała się promocja +14%,
 • Wpisz stawkę kuponu i potwierdź zawarcie zakładu.

Promocja na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers z boostem +14% do wygranej w Fortunie dostępna jest na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że kupony zagrane za pełną stawkę na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers bez 12% podatku od gier muszą zostać rozliczone.

Gram bez podatku
Obstawiam Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers bez podatku na AKO

Oznacza to, że zakładów zabetowanych w ramach tej promocji nie można wcześniej skeszować i wypłacić. Można za to wrzucić na kupon dowolne zdarzenia znajdujące się w ofercie. Jest to super opcja dla graczy, którzy chcą zasilić swój bankroll dodatkowymi pieniędzmi oraz zminimalizować do maksimum dokładanie nowych pozycji na zakład bukmacherski.

Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers za darmo

Pobierz bezpłatną aplikację Superbet na telefon komórkowy lub tablet, a otrzymasz od tego bukmachera unikalny promocyjny zakład za darmo na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w kwocie 20 zł. Do odbioru darmowej promocji uprawnieni są wszyscy nowi gracze, którzy stworzą u tego operatora nowy profil użytkownika z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Promocja ważna jest przez 24/7, aż do momentu rozpoczęcia spotkania (01.12.2023, godz. 19:30).

superbet

Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers za darmo
Postaw kupon bez wpłaty depozytu

Na pobranie aplikacji na telefon oraz tablet i odbiór 20 zł w promocji na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers masz w Superbet 7 dni, od momentu złożenia pierwszego depozytu na indywidualnym koncie typerskim. Otrzymany darmowy zakład na ten mecz 1.Niemcy nie wymaga obrotu. Od razu księgowany jest na saldzie depozytowym.

Jak odebrać darmowe 20 zł na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers?

 • Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy z iOS/Android,
 • Wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od zainstalowania apki,
 • Sprawdź saldo depozytowe, automatycznie pojawi się na nim 20 zł,
 • Wybierz z oferty najlepsze zakłady i postaw kupon przez aplikację.

Dzięki temu to co wygrasz na darmowym kuponie za 20 zł w Superbet Zakłady Bukmacherskie będziesz mógł od razu wypłacić na indywidualne konto w banku. Założenie konta u tego buka z naszego polecenia upoważnia Cię do odbioru łącznego benefitu o wartości maksymalnej 3754 zł. Więcej informacji o nagrodzie dla nowych tutaj.

20 zł na aplikację
Promocja za aplikację na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers

Superbet dysponuje szybkimi przelewami wychodzącymi, tak więc po wygranej na kuponie z meczem Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w promocji nie będziesz musiał martwić się zamrożonymi środkami. Oczywiście, gotówkę możesz wykorzystać także na inne mecze w Superbet.

100% więcej na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers

U bukmachera ComeOn możesz dodatkowo zgarnąć 100 zł za depozyt na rywalizację Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w ramach rozgrywek 1.Niemcy. Aby promocja na ten mecz odblokowała się na Twoim koncie, musisz stworzyć nowego użytkownika u tego buka z naszym hasłem afiliacyjnym LEGALSPORT.

comeon

100 zł na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers
Zyskaj 100% za depozyt

Wymagana jest także minimalna wpłata w wysokości 50 zł. Po spełnieniu tych dwóch warunków dostajesz na konto 100% więcej za wpłatę. W praktyce wygląda to tak, że deponując na profilu użytkownika w ComeOn 100 zł, masz do dyspozycji na kupon z meczem Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w sumie 200 zł, co jest dobrą opcją dla graczy, którzy chcą postawić więcej zakładów bukmacherskich na to spotkanie.

Jak odebrać 100% więcej w ComeOn na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers?

 • Otwórz formularz odbioru promocji na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w ComeOn,
 • Wypełnij wszystkie pola, w tym to opcjonalne z hasłem LEGALSPORT,
 • Zaloguj się na konto i aktywuj promocję w zakładce "wpłata",
 • Wpłać na konto depozyt w wysokości min. 50 zł,
 • Ciesz się dodatkowymi środkami finansowymi na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers.
Odbieram promocję
Działa tylko z hasłem LEGALSPORT

Za kasę z promocji na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers możesz postawić w ComeOn dowolne selekcje o dowolnych notowaniach. Żadne zakłady z oferty nie są wykluczone z tej premii gotówkowej. Do wypłaty wszystkich środków z salda bonusowego potrzebny jest tylko 1-krotny obrót. Tak niski obrót zdecydowanie podnosi atrakcyjność tej promocji i sprawia, że może zostać ona odebrana przez naprawdę szerokie grono odbiorców.

35 zł za darmo na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers

Spotkanie Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez wkładu własnego za 35 zł. Promocja ważna jest do momentu rozpoczęcia meczu - 01.12.2023, godz. 19:30. Przeznaczona jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Fortuna. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers, w tym z gry bez podatku czy boostów.

fortuna

35 zł na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers
Postaw za 35 zł, wpłacając 1 zł

Aby zdobyć maksymalną nagrodę 35 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe symboliczne 1 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru darmowych 35 zł na platformie Fortuny, za które możesz zagrać starcie Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers.

Jak zagrać za darmo kupon na mecz Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers?

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 35 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Zagraj za darmo
Odbierz 35 zł bez depozytu na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak obrotu (jednocześnie nie ma czasu na obrót ), a także brak minimalnej liczby zdarzeń czy brak minimalnego kursu . Dzięki temu masz gwarancję, że za promocyjne środki możesz na spotkanie Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers zawrzeć dowolny zakład bukmacherski według własnego uznania.

Zwrot stawki do 50 zł na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w Go+Bet

Wybierając promocję na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers u bukmachera Go+Bet zapewniasz sobie ubezpieczenie stawki zakładu do maksymalnie 50 zł. Do skorzystania z tej promocji potrzebne Ci będzie bezpłatne konto u tego buka, które możesz założyć z naszego polecenia. Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner z zaszytym hasłem do promocji i nagrody dla nowych klientów w wysokości 925 zł.

go-plus-bet

Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na 50 zł

Aby skorzystać z tej promocji na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers, musisz zrealizować depozyt na kwotę 100 zł, a następnie tego samego dnia zawrzeć zakład bukmacherski na stronie lub aplikacji za równowartość wpłaty. W razie wygranej otrzymasz 100% wygranej. Natomiast, jeśli nie trafisz swojego kuponu, następnego dnia odbierzesz darmową kasę w postaci 50 zł, którą będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakłady w Go+Bet.

Jak ubezpieczyć kupon na 50 zł na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w Go+Bet?

 • Wejdź na stronę lub aplikację Go+Bet,
 • Otwórz zakładkę z promocjami, a następnie aktywuj ubezpieczenie poprzez zapisanie się do akcji,
 • Wpłać na konto depozytowe 100 zł i postaw zakład za zrealizowany depozyt,
 • Jeśli Twój kupon będzie przegrany do 23:59, następnego dnia odbierz zwrot do 50 zł.

Promocja na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w Go+Bet ze zwrotem na max. 50 zł jest odnawiana każdego dnia, tak więc możesz skorzystać z ubezpieczenia kuponu raz dziennie! Otrzymany zwrot z kuponu Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers nie jest widoczny w bilansie konta. Aby sprawdzić czy go otrzymałeś, musisz zajrzeć na na swoje konto.

100 zł bez ryzyka na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na spotkanie Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w ramach 1.Niemcy na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz swój kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę internetową, założą nowe konto do gry u tego buka.

sts

Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na 100 zł

Promocja bez ryzyka na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w STS nie jest objęta warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie internetowej Star-Typ Sport, ale także na jego aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Jak skorzystać z promocji 100 zł na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w STS?

Bukmacher STS do promocji na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers na 100 zł

100 zł na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 1500 zł za wykonane depozyty. Wszystkie nagrody aktywujesz hasłem LEGALSPORT, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

200% więcej do depozytu na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 300 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie 1.Niemcy zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Promocja działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym hasłem polecającym LEGALSPORT.

betfan

200% na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Nowego użytkownika z dostępem do promocji na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

Jak odebrać 200% do depozytu na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w BETFAN?

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

200% więcej w promocji
Zgarnij 200% więcej na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers

Pamiętaj, że kupon w promocji na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

100% więcej do wygranej na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w Superbet

Stawiając kupon akumulowany w Superbet z meczem Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers, składający się z minimum 5 zdarzeń, warto skorzystać z super promocji boostowej u tego buka. W maksymalnym wariancie możesz sobie bowiem podwoić wygraną na taśmie, zachowując początkową stawkę zakładu! Promocja na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w Superbet przeznaczona jest dla wszystkich typerów, a więc mogą ją aktywować zarówno nowi, jak i stali obstawiający.

superbet

Promocja na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers
100% więcej do wygranej

Bukmacher nie nałożył na tę promocję boostową żadnych limitów, tak więc każdy kupon spełniający jej warunki automatycznie się przeliczy i pokaże wyższą wygraną na podglądzie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora internetowego, możesz je utworzyć w tym miejscu za darmo. Korzystając z naszego linku dodatkowo zyskujesz pakiet dla nowych o wartości maksymalnej 3754 zł.

Jak odebrać promocję 100% z boostem w Superbet na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers?

Aby promocja na AKO z selekcją na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w Superbet się odblokowała na kuponie, każde zdarzenie na zakładzie powinno pokrywać się z kursem minimalnym 1.20. Zakłady bukmacherskie z meczem Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w promocji możesz stawiać zarówno online na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Schemat powiększonych wygranych w skrócie prezentujemy poniżej. Im więcej selekcji, tym większy boost do wygranej.

 • 5 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 7%
 • 8 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 20%.
 • 14 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 50%.
 • 20 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 80%.
 • 24 i więcej zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 100%.
100% więcej do wygranej
Powiększ wygraną na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w promocji

Jeśli chcesz postawić więcej zdarzeń na zakładzie, to pamiętaj, że taka taśma z meczem Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers także podwoi w Superbet Zakłady Bukmacherskie Twoją wygraną! 

Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers bez podatku

Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers bez podatku możesz zagrać w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Aby to spotkanie postawić z boostem +14% do wygranej musisz stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami za dowolną stawkę. Podczas składania zakładu musisz przypilnować minimalnego kursu każdego zdarzenia.

totalbet

+14% na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers
Wygrywaj więcej na każdym AKO

Nie może być on niższy niż 1.30. Gra bez podatku na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers nie jest ograniczona czasowo, tak więc możesz z niej skorzystać aż do momentu skończenia spotkania. Jest to możliwe, albowiem do promocji meczowej wliczają się zarówno zakłady prematch, jak i LIVE.

Jak postawić Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers w promocji bez podatku?

 • Stwórz konto w TOTALbet z naszego linku,
 • Zrealizuj wpłatę na dowolną kwotę na konto typerskie,
 • Postaw kupon AKO z selekcją na mecz Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers,
 • Ciesz się wygraną bez podatku o +14% więcej.

Promocja na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers bez podatku jest aktywna zarówno na stronie, jak i aplikacji mobilnej. Może z niej skorzystać każdy gracz posiadający profil w TOTALbet. W ramach promocji możesz zawrzeć dowolną liczbę zakładów bukmacherskich, ale musisz pamiętać, że wszystkie kupony muszą być rozliczone (nie można korzystać z cashoutu).

Gram bez podatku
Obstawiam Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers bez podatku na AKO

Z promocji bez podatku na Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe oraz specjalne. Warto o tym pamiętać, albowiem wówczas współczynnik 0.88 nie zamieni się na 1.00 i w efekcie Twoja wygrana będzie niższa.

Komentarze (0)
Düsseldorfer EG - Nürnberg Ice Tigers (01.12, 19:30) promocje
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.