sobota, 24 lutego 2024

GKS Katowice - JKH Jastrzębie promocje (14.02, 18:30)

13.02.2024, 12:32
Autor: J. Olko
Promocje bukmacherskie
14 luty 2024, godz. 18:30
PHL
GKS Katowice
GKS Katowice
-
JKH Jastrzębie
JKH Jastrzębie
GKS Katowice
JKH Jastrzębie
GKS Katowice
-
JKH Jastrzębie
Najlepsza promocja na to wydarzenie
totalbet
GKS Katowice - JKH Jastrzębie bez podatku
Załóż konto w TOTALbet z kodem promocyjnym LEGALSPORT i skorzystaj z promocji na ten mecz
9 osób już odebrało
Spis treści
Rozwiń
 1. GKS Katowice - JKH Jastrzębie bez podatku
 2. 100 zł bez ryzyka na GKS Katowice - JKH Jastrzębie w STS
 3. Cashback do 1200 zł na GKS Katowice - JKH Jastrzębie
 4. 100% więcej na GKS Katowice - JKH Jastrzębie
 5. 100% więcej do wygranej na GKS Katowice - JKH Jastrzębie w Superbet
 6. 35 zł za darmo na GKS Katowice - JKH Jastrzębie

GKS Katowice - JKH Jastrzębie bez podatku

GKS Katowice - JKH Jastrzębie bez podatku możesz zagrać w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Aby to spotkanie postawić z boostem +14% do wygranej musisz stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami za dowolną stawkę. Podczas składania zakładu musisz przypilnować minimalnego kursu każdego zdarzenia.

totalbet

+14% na GKS Katowice - JKH Jastrzębie
Wygrywaj więcej na każdym AKO

Nie może być on niższy niż 1.30. Gra bez podatku na GKS Katowice - JKH Jastrzębie nie jest ograniczona czasowo, tak więc możesz z niej skorzystać aż do momentu skończenia spotkania. Jest to możliwe, albowiem do promocji meczowej wliczają się zarówno zakłady prematch, jak i LIVE.

Jak postawić GKS Katowice - JKH Jastrzębie w promocji bez podatku?

 • Stwórz konto w TOTALbet z naszego linku,
 • Zrealizuj wpłatę na dowolną kwotę na konto typerskie,
 • Postaw kupon AKO z selekcją na mecz GKS Katowice - JKH Jastrzębie,
 • Ciesz się wygraną bez podatku o +14% więcej.

Promocja na GKS Katowice - JKH Jastrzębie bez podatku jest aktywna zarówno na stronie, jak i aplikacji mobilnej. Może z niej skorzystać każdy gracz posiadający profil w TOTALbet. W ramach promocji możesz zawrzeć dowolną liczbę zakładów bukmacherskich, ale musisz pamiętać, że wszystkie kupony muszą być rozliczone (nie można korzystać z cashoutu).

Gram bez podatku
Obstawiam GKS Katowice - JKH Jastrzębie bez podatku na AKO

Z promocji bez podatku na GKS Katowice - JKH Jastrzębie wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe oraz specjalne. Warto o tym pamiętać, albowiem wówczas współczynnik 0.88 nie zamieni się na 1.00 i w efekcie Twoja wygrana będzie niższa.

100 zł bez ryzyka na GKS Katowice - JKH Jastrzębie w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na spotkanie GKS Katowice - JKH Jastrzębie w ramach PHL na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz swój kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę internetową, założą nowe konto do gry u tego buka.

sts

GKS Katowice - JKH Jastrzębie bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na 100 zł

Promocja bez ryzyka na GKS Katowice - JKH Jastrzębie w STS nie jest objęta warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie internetowej Star-Typ Sport, ale także na jego aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Jak skorzystać z promocji 100 zł na GKS Katowice - JKH Jastrzębie w STS?

Bukmacher STS do promocji na GKS Katowice - JKH Jastrzębie bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na GKS Katowice - JKH Jastrzębie na 100 zł

100 zł na GKS Katowice - JKH Jastrzębie w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 1500 zł za wykonane depozyty. Wszystkie nagrody aktywujesz hasłem LEGALSPORT, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

Cashback do 1200 zł na GKS Katowice - JKH Jastrzębie

Wykorzystaj promocję forBET na GKS Katowice - JKH Jastrzębie i ubezpiecz swój kupon bukmacherski na wypadek przegranej. Stwórz nowego użytkownika przez link z naszej strony i zyskaj cashback do 1200 zł. Minimalna wpłata uruchamiająca tę specjalną meczową promocję dla wszystkich typerów to tylko 20 zł.

forbet

Mecz GKS Katowice - JKH Jastrzębie w promocji

Ubezpiecz kupon na 1200 zł

Warunki oraz podstawowe zasady promocji na GKS Katowice - JKH Jastrzębie zachęcają do odbioru: obrót 1x, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3. Jeśli wygrasz zabezpieczony cashbackiem kupon, to kasa z wygranej trafia na Twoje saldo depozytowe. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymujesz zwrot od forBET w postaci rekompensaty na saldo bonusowe. 

Jak odebrać cashback do 1200 zł na GKS Katowice - JKH Jastrzębie?

 • Załóż konto w forBET z naszym hasłem LEGALSPORT,
 • Po zalogowaniu się na konto uzupełnił wszystkie dane osobowe,
 • Wpłać na saldo depozytowe min. 20 zł
 • Zagraj dowolny kupon z selekcją na GKS Katowice - JKH Jastrzębie,
 • Odbierz wygraną lub ciesz się zwrotem stawki na konto.

Zwrot w przypadku refundacji stawki zakładu należy przed wypłatą obrócić 1-krotnie. Stwórz w tym celu jeden kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,30. Masz 14 dni na użycie tego kuponu. Pamiętaj, że cały zwrot musisz wykorzystać na jednym kuponie i nie możesz go podzielić na kilka mniejszych zakładów: odbieram cashback do 1200 zł na mecz

100% więcej na GKS Katowice - JKH Jastrzębie

U bukmachera ComeOn możesz dodatkowo zgarnąć 100 zł za depozyt na rywalizację GKS Katowice - JKH Jastrzębie w ramach rozgrywek PHL. Aby promocja na ten mecz odblokowała się na Twoim koncie, musisz stworzyć nowego użytkownika u tego buka z naszym hasłem afiliacyjnym LEGALSPORT.

comeon

100 zł na GKS Katowice - JKH Jastrzębie
Zyskaj 100% za depozyt

Wymagana jest także minimalna wpłata w wysokości 50 zł. Po spełnieniu tych dwóch warunków dostajesz na konto 100% więcej za wpłatę. W praktyce wygląda to tak, że deponując na profilu użytkownika w ComeOn 100 zł, masz do dyspozycji na kupon z meczem GKS Katowice - JKH Jastrzębie w sumie 200 zł, co jest dobrą opcją dla graczy, którzy chcą postawić więcej zakładów bukmacherskich na to spotkanie.

Jak odebrać 100% więcej w ComeOn na GKS Katowice - JKH Jastrzębie?

 • Otwórz formularz odbioru promocji na GKS Katowice - JKH Jastrzębie w ComeOn,
 • Wypełnij wszystkie pola, w tym to opcjonalne z hasłem LEGALSPORT,
 • Zaloguj się na konto i aktywuj promocję w zakładce "wpłata",
 • Wpłać na konto depozyt w wysokości min. 50 zł,
 • Ciesz się dodatkowymi środkami finansowymi na GKS Katowice - JKH Jastrzębie.
Odbieram promocję
Działa tylko z hasłem LEGALSPORT

Za kasę z promocji na GKS Katowice - JKH Jastrzębie możesz postawić w ComeOn dowolne selekcje o dowolnych notowaniach. Żadne zakłady z oferty nie są wykluczone z tej premii gotówkowej. Do wypłaty wszystkich środków z salda bonusowego potrzebny jest tylko 1-krotny obrót. Tak niski obrót zdecydowanie podnosi atrakcyjność tej promocji i sprawia, że może zostać ona odebrana przez naprawdę szerokie grono odbiorców.

100% więcej do wygranej na GKS Katowice - JKH Jastrzębie w Superbet

Stawiając kupon akumulowany w Superbet z meczem GKS Katowice - JKH Jastrzębie, składający się z minimum 5 zdarzeń, warto skorzystać z super promocji boostowej u tego buka. W maksymalnym wariancie możesz sobie bowiem podwoić wygraną na taśmie, zachowując początkową stawkę zakładu! Promocja na GKS Katowice - JKH Jastrzębie w Superbet przeznaczona jest dla wszystkich typerów, a więc mogą ją aktywować zarówno nowi, jak i stali obstawiający.

superbet

Promocja na GKS Katowice - JKH Jastrzębie
100% więcej do wygranej

Bukmacher nie nałożył na tę promocję boostową żadnych limitów, tak więc każdy kupon spełniający jej warunki automatycznie się przeliczy i pokaże wyższą wygraną na podglądzie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora internetowego, możesz je utworzyć w tym miejscu za darmo. Korzystając z naszego linku dodatkowo zyskujesz pakiet dla nowych o wartości maksymalnej 3754 zł.

Jak odebrać promocję 100% z boostem w Superbet na GKS Katowice - JKH Jastrzębie?

Aby promocja na AKO z selekcją na GKS Katowice - JKH Jastrzębie w Superbet się odblokowała na kuponie, każde zdarzenie na zakładzie powinno pokrywać się z kursem minimalnym 1.20. Zakłady bukmacherskie z meczem GKS Katowice - JKH Jastrzębie w promocji możesz stawiać zarówno online na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Schemat powiększonych wygranych w skrócie prezentujemy poniżej. Im więcej selekcji, tym większy boost do wygranej.

 • 5 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 7%
 • 8 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 20%.
 • 14 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 50%.
 • 20 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 80%.
 • 24 i więcej zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 100%.
100% więcej do wygranej
Powiększ wygraną na GKS Katowice - JKH Jastrzębie w promocji

Jeśli chcesz postawić więcej zdarzeń na zakładzie, to pamiętaj, że taka taśma z meczem GKS Katowice - JKH Jastrzębie także podwoi w Superbet Zakłady Bukmacherskie Twoją wygraną! 

35 zł za darmo na GKS Katowice - JKH Jastrzębie

Spotkanie GKS Katowice - JKH Jastrzębie możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez wkładu własnego za 35 zł. Promocja ważna jest do momentu rozpoczęcia meczu - 14.02.2024, godz. 18:30. Przeznaczona jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Fortuna. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na GKS Katowice - JKH Jastrzębie, w tym z gry bez podatku czy boostów.

fortuna

35 zł na GKS Katowice - JKH Jastrzębie
Postaw za 35 zł, wpłacając 1 zł

Aby zdobyć maksymalną nagrodę 35 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe symboliczne 1 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru darmowych 35 zł na platformie Fortuny, za które możesz zagrać starcie GKS Katowice - JKH Jastrzębie.

Jak zagrać za darmo kupon na mecz GKS Katowice - JKH Jastrzębie?

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 35 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania GKS Katowice - JKH Jastrzębie i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Zagraj za darmo
Odbierz 35 zł bez depozytu na GKS Katowice - JKH Jastrzębie

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na GKS Katowice - JKH Jastrzębie od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak obrotu (jednocześnie nie ma czasu na obrót ), a także brak minimalnej liczby zdarzeń czy brak minimalnego kursu . Dzięki temu masz gwarancję, że za promocyjne środki możesz na spotkanie GKS Katowice - JKH Jastrzębie zawrzeć dowolny zakład bukmacherski według własnego uznania.

Komentarze (0)
GKS Katowice - JKH Jastrzębie promocje (14.02, 18:30)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.