czwartek, 22 lutego 2024

GKS Katowice - STS Sanok promocje (01.12, 18:30)

01.12.2023, 10:00
Autor: O. Wójcik
Promocje bukmacherskie
01 grudzień 2023, godz. 18:30
1.Polska
GKS Katowice
GKS Katowice
-
STS Sanok
STS Sanok
GKS Katowice
STS Sanok
GKS Katowice
-
STS Sanok
Najlepsza promocja na to wydarzenie
sts
Zagraj bez ryzyka
Załóż konto w STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT i skorzystaj z promocji na ten mecz
6 osób już odebrało
Spis treści
Rozwiń
 1. 200% więcej do depozytu na GKS Katowice - STS Sanok
 2. Cashback do 1200 zł na GKS Katowice - STS Sanok
 3. 100 zł bez ryzyka na GKS Katowice - STS Sanok w STS
 4. Ściągnij aplikację Superbet i zagraj GKS Katowice - STS Sanok za darmo
 5. 100% więcej na GKS Katowice - STS Sanok
 6. +14% więcej na kuponie z GKS Katowice - STS Sanok

200% więcej do depozytu na GKS Katowice - STS Sanok

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 300 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz GKS Katowice - STS Sanok. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie 1.Polska zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Promocja działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym hasłem polecającym LEGALSPORT.

betfan

200% na GKS Katowice - STS Sanok
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Nowego użytkownika z dostępem do promocji na GKS Katowice - STS Sanok możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

Jak odebrać 200% do depozytu na GKS Katowice - STS Sanok w BETFAN?

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz GKS Katowice - STS Sanok możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

200% więcej w promocji
Zgarnij 200% więcej na GKS Katowice - STS Sanok

Pamiętaj, że kupon w promocji na GKS Katowice - STS Sanok można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz GKS Katowice - STS Sanok można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

Cashback do 1200 zł na GKS Katowice - STS Sanok

Wykorzystaj promocję forBET na GKS Katowice - STS Sanok i ubezpiecz swój kupon bukmacherski na wypadek przegranej. Stwórz nowego użytkownika przez link z naszej strony i zyskaj cashback do 1200 zł. Minimalna wpłata uruchamiająca tę specjalną meczową promocję dla wszystkich typerów to tylko 20 zł.

forbet

Mecz GKS Katowice - STS Sanok w promocji

Ubezpiecz kupon na 1200 zł

Warunki oraz podstawowe zasady promocji na GKS Katowice - STS Sanok zachęcają do odbioru: obrót 1x, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3. Jeśli wygrasz zabezpieczony cashbackiem kupon, to kasa z wygranej trafia na Twoje saldo depozytowe. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymujesz zwrot od forBET w postaci rekompensaty na saldo bonusowe. 

Jak odebrać cashback do 1200 zł na GKS Katowice - STS Sanok?

 • Załóż konto w forBET z naszym hasłem LEGALSPORT,
 • Po zalogowaniu się na konto uzupełnił wszystkie dane osobowe,
 • Wpłać na saldo depozytowe min. 20 zł
 • Zagraj dowolny kupon z selekcją na GKS Katowice - STS Sanok,
 • Odbierz wygraną lub ciesz się zwrotem stawki na konto.

Zwrot w przypadku refundacji stawki zakładu należy przed wypłatą obrócić 1-krotnie. Stwórz w tym celu jeden kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,30. Masz 14 dni na użycie tego kuponu. Pamiętaj, że cały zwrot musisz wykorzystać na jednym kuponie i nie możesz go podzielić na kilka mniejszych zakładów: odbieram cashback do 1200 zł na mecz

100 zł bez ryzyka na GKS Katowice - STS Sanok w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na spotkanie GKS Katowice - STS Sanok w ramach 1.Polska na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz swój kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę internetową, założą nowe konto do gry u tego buka.

sts

GKS Katowice - STS Sanok bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na 100 zł

Promocja bez ryzyka na GKS Katowice - STS Sanok w STS nie jest objęta warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie internetowej Star-Typ Sport, ale także na jego aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Jak skorzystać z promocji 100 zł na GKS Katowice - STS Sanok w STS?

Bukmacher STS do promocji na GKS Katowice - STS Sanok bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na GKS Katowice - STS Sanok na 100 zł

100 zł na GKS Katowice - STS Sanok w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 1500 zł za wykonane depozyty. Wszystkie nagrody aktywujesz hasłem LEGALSPORT, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

Ściągnij aplikację Superbet i zagraj GKS Katowice - STS Sanok za darmo

Pobierz bezpłatną aplikację Superbet na telefon komórkowy lub tablet, a otrzymasz od tego bukmachera unikalny promocyjny zakład za darmo na GKS Katowice - STS Sanok w kwocie 20 zł. Do odbioru darmowej promocji uprawnieni są wszyscy nowi gracze, którzy stworzą u tego operatora nowy profil użytkownika z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Promocja ważna jest przez 24/7, aż do momentu rozpoczęcia spotkania (01.12.2023, godz. 18:30).

superbet

GKS Katowice - STS Sanok za darmo
Postaw kupon bez wpłaty depozytu

Na pobranie aplikacji na telefon oraz tablet i odbiór 20 zł w promocji na GKS Katowice - STS Sanok masz w Superbet 7 dni, od momentu złożenia pierwszego depozytu na indywidualnym koncie typerskim. Otrzymany darmowy zakład na ten mecz 1.Polska nie wymaga obrotu. Od razu księgowany jest na saldzie depozytowym.

Jak odebrać darmowe 20 zł na GKS Katowice - STS Sanok?

 • Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy z iOS/Android,
 • Wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od zainstalowania apki,
 • Sprawdź saldo depozytowe, automatycznie pojawi się na nim 20 zł,
 • Wybierz z oferty najlepsze zakłady i postaw kupon przez aplikację.

Dzięki temu to co wygrasz na darmowym kuponie za 20 zł w Superbet Zakłady Bukmacherskie będziesz mógł od razu wypłacić na indywidualne konto w banku. Założenie konta u tego buka z naszego polecenia upoważnia Cię do odbioru łącznego benefitu o wartości maksymalnej 3754 zł. Więcej informacji o nagrodzie dla nowych tutaj.

20 zł na aplikację
Promocja za aplikację na GKS Katowice - STS Sanok

Superbet dysponuje szybkimi przelewami wychodzącymi, tak więc po wygranej na kuponie z meczem GKS Katowice - STS Sanok w promocji nie będziesz musiał martwić się zamrożonymi środkami. Oczywiście, gotówkę możesz wykorzystać także na inne mecze w Superbet.

100% więcej na GKS Katowice - STS Sanok

U bukmachera ComeOn możesz dodatkowo zgarnąć 100 zł za depozyt na rywalizację GKS Katowice - STS Sanok w ramach rozgrywek 1.Polska. Aby promocja na ten mecz odblokowała się na Twoim koncie, musisz stworzyć nowego użytkownika u tego buka z naszym hasłem afiliacyjnym LEGALSPORT.

comeon

100 zł na GKS Katowice - STS Sanok
Zyskaj 100% za depozyt

Wymagana jest także minimalna wpłata w wysokości 50 zł. Po spełnieniu tych dwóch warunków dostajesz na konto 100% więcej za wpłatę. W praktyce wygląda to tak, że deponując na profilu użytkownika w ComeOn 100 zł, masz do dyspozycji na kupon z meczem GKS Katowice - STS Sanok w sumie 200 zł, co jest dobrą opcją dla graczy, którzy chcą postawić więcej zakładów bukmacherskich na to spotkanie.

Jak odebrać 100% więcej w ComeOn na GKS Katowice - STS Sanok?

 • Otwórz formularz odbioru promocji na GKS Katowice - STS Sanok w ComeOn,
 • Wypełnij wszystkie pola, w tym to opcjonalne z hasłem LEGALSPORT,
 • Zaloguj się na konto i aktywuj promocję w zakładce "wpłata",
 • Wpłać na konto depozyt w wysokości min. 50 zł,
 • Ciesz się dodatkowymi środkami finansowymi na GKS Katowice - STS Sanok.
Odbieram promocję
Działa tylko z hasłem LEGALSPORT

Za kasę z promocji na GKS Katowice - STS Sanok możesz postawić w ComeOn dowolne selekcje o dowolnych notowaniach. Żadne zakłady z oferty nie są wykluczone z tej premii gotówkowej. Do wypłaty wszystkich środków z salda bonusowego potrzebny jest tylko 1-krotny obrót. Tak niski obrót zdecydowanie podnosi atrakcyjność tej promocji i sprawia, że może zostać ona odebrana przez naprawdę szerokie grono odbiorców.

+14% więcej na kuponie z GKS Katowice - STS Sanok

Stawiając zakład bukmacherski w Fortunie z meczem GKS Katowice - STS Sanok w promocji możesz powiększyć sobie wygraną o +14%. Żeby skorzystać z dodatkowego boostu pieniężnego do potencjalnej wygranej u tego buka, musisz zagrać kupon bez podatku od gier. Aby to zrobić, musisz złożyć w wyznaczonych godzinach zakład za minimum 2 zł, który spełnia następujące warunki regulaminowe: minimalna liczba zdarzeń 3 oraz minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30.

fortuna

+14% na GKS Katowice - STS Sanok
Zyskaj do każdej wygranej na AKO

Jeśli stworzysz poprawny kupon, dodatkowe +14% do wygranej przypisze się do zakładu automatycznie. Boost jest nielimitowany, także możesz nim objąć każdy puszczony zakład bukmacherski przez internet. Z promocji boostowej na GKS Katowice - STS Sanok od bukmachera Fortuna mogą skorzystać wszyscy typerzy. Jest ona bowiem skierowana do nowych i stałych klientów tego legalnego buka online.

Jak powiększyć wygraną + 14% w Fortunie?

 • Otwórz konto w Fortuna lub zaloguj się na już istniejące,
 • Wybierz dowolne zakłady na GKS Katowice - STS Sanok i inne mecze,
 • Sprawdź czy po spełnieniu warunków załadowała się promocja +14%,
 • Wpisz stawkę kuponu i potwierdź zawarcie zakładu.

Promocja na GKS Katowice - STS Sanok z boostem +14% do wygranej w Fortunie dostępna jest na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że kupony zagrane za pełną stawkę na GKS Katowice - STS Sanok bez 12% podatku od gier muszą zostać rozliczone.

Gram bez podatku
Obstawiam GKS Katowice - STS Sanok bez podatku na AKO

Oznacza to, że zakładów zabetowanych w ramach tej promocji nie można wcześniej skeszować i wypłacić. Można za to wrzucić na kupon dowolne zdarzenia znajdujące się w ofercie. Jest to super opcja dla graczy, którzy chcą zasilić swój bankroll dodatkowymi pieniędzmi oraz zminimalizować do maksimum dokładanie nowych pozycji na zakład bukmacherski.

Komentarze (0)
GKS Katowice - STS Sanok promocje (01.12, 18:30)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.