sobota, 24 lutego 2024

Vegas Golden Knights - St. Louis Blues promocje (05.12, 04:00)

04.12.2023, 00:14
Autor: O. Wójcik
Promocje bukmacherskie
05 grudzień 2023, godz. 4:00
NHL
Vegas Golden Knights
Vegas Golden Knights
-
St. Louis Blues
St. Louis Blues
Vegas Golden Knights
St. Louis Blues
Vegas Golden Knights
-
St. Louis Blues
Najlepsza promocja na to wydarzenie
superbet
Darmowy zakład
Załóż konto w SuperBet z kodem promocyjnym LEGALSPORT i skorzystaj z promocji na ten mecz
15 osób już odebrało
Spis treści
Rozwiń
 1. Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Las Vegas - St. Louis za darmo
 2. Cashback do 1200 zł na Las Vegas - St. Louis
 3. 100 zł bez ryzyka na Las Vegas - St. Louis w STS
 4. 100% więcej na Las Vegas - St. Louis
 5. 100% więcej do wygranej na Las Vegas - St. Louis w Superbet
 6. 35 zł za darmo na Las Vegas - St. Louis
 7. 200% więcej do depozytu na Las Vegas - St. Louis

Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Las Vegas - St. Louis za darmo

Pobierz bezpłatną aplikację Superbet na telefon komórkowy lub tablet, a otrzymasz od tego bukmachera unikalny promocyjny zakład za darmo na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues w kwocie 20 zł. Do odbioru darmowej promocji uprawnieni są wszyscy nowi gracze, którzy stworzą u tego operatora nowy profil użytkownika z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Promocja ważna jest przez 24/7, aż do momentu rozpoczęcia spotkania (05.12.2023, godz. 04:00).

superbet

Vegas Golden Knights - St. Louis Blues za darmo
Postaw kupon bez wpłaty depozytu

Na pobranie aplikacji na telefon oraz tablet i odbiór 20 zł w promocji na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues masz w Superbet 7 dni, od momentu złożenia pierwszego depozytu na indywidualnym koncie typerskim. Otrzymany darmowy zakład na ten mecz NHL nie wymaga obrotu. Od razu księgowany jest na saldzie depozytowym.

Jak odebrać darmowe 20 zł na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues?

 • Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy z iOS/Android,
 • Wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od zainstalowania apki,
 • Sprawdź saldo depozytowe, automatycznie pojawi się na nim 20 zł,
 • Wybierz z oferty najlepsze zakłady i postaw kupon przez aplikację.

Dzięki temu to co wygrasz na darmowym kuponie za 20 zł w Superbet Zakłady Bukmacherskie będziesz mógł od razu wypłacić na indywidualne konto w banku. Założenie konta u tego buka z naszego polecenia upoważnia Cię do odbioru łącznego benefitu o wartości maksymalnej 3754 zł. Więcej informacji o nagrodzie dla nowych tutaj.

20 zł na aplikację
Promocja za aplikację na Las Vegas - St. Louis

Superbet dysponuje szybkimi przelewami wychodzącymi, tak więc po wygranej na kuponie z meczem Vegas Golden Knights - St. Louis Blues w promocji nie będziesz musiał martwić się zamrożonymi środkami. Oczywiście, gotówkę możesz wykorzystać także na inne mecze w Superbet.

Cashback do 1200 zł na Las Vegas - St. Louis

Wykorzystaj promocję forBET na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues i ubezpiecz swój kupon bukmacherski na wypadek przegranej. Stwórz nowego użytkownika przez link z naszej strony i zyskaj cashback do 1200 zł. Minimalna wpłata uruchamiająca tę specjalną meczową promocję dla wszystkich typerów to tylko 20 zł.

forbet

Mecz Vegas Golden Knights - St. Louis Blues w promocji

Ubezpiecz kupon na 1200 zł

Warunki oraz podstawowe zasady promocji na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues zachęcają do odbioru: obrót 1x, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3. Jeśli wygrasz zabezpieczony cashbackiem kupon, to kasa z wygranej trafia na Twoje saldo depozytowe. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymujesz zwrot od forBET w postaci rekompensaty na saldo bonusowe. 

Jak odebrać cashback do 1200 zł na Las Vegas - St. Louis?

 • Załóż konto w forBET z naszym hasłem LEGALSPORT,
 • Po zalogowaniu się na konto uzupełnił wszystkie dane osobowe,
 • Wpłać na saldo depozytowe min. 20 zł
 • Zagraj dowolny kupon z selekcją na Las Vegas - St. Louis,
 • Odbierz wygraną lub ciesz się zwrotem stawki na konto.

Zwrot w przypadku refundacji stawki zakładu należy przed wypłatą obrócić 1-krotnie. Stwórz w tym celu jeden kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,30. Masz 14 dni na użycie tego kuponu. Pamiętaj, że cały zwrot musisz wykorzystać na jednym kuponie i nie możesz go podzielić na kilka mniejszych zakładów: odbieram cashback do 1200 zł na mecz

100 zł bez ryzyka na Las Vegas - St. Louis w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na spotkanie Vegas Golden Knights - St. Louis Blues w ramach NHL na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz swój kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę internetową, założą nowe konto do gry u tego buka.

sts

Las Vegas - St. Louis bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na 100 zł

Promocja bez ryzyka na Las Vegas - St. Louis w STS nie jest objęta warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie internetowej Star-Typ Sport, ale także na jego aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Jak skorzystać z promocji 100 zł na Las Vegas - St. Louis w STS?

Bukmacher STS do promocji na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues na 100 zł

100 zł na Las Vegas - St. Louis w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 1500 zł za wykonane depozyty. Wszystkie nagrody aktywujesz hasłem LEGALSPORT, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

100% więcej na Las Vegas - St. Louis

U bukmachera ComeOn możesz dodatkowo zgarnąć 100 zł za depozyt na rywalizację Las Vegas - St. Louis w ramach rozgrywek NHL. Aby promocja na ten mecz odblokowała się na Twoim koncie, musisz stworzyć nowego użytkownika u tego buka z naszym hasłem afiliacyjnym LEGALSPORT.

comeon

100 zł na Las Vegas - St. Louis
Zyskaj 100% za depozyt

Wymagana jest także minimalna wpłata w wysokości 50 zł. Po spełnieniu tych dwóch warunków dostajesz na konto 100% więcej za wpłatę. W praktyce wygląda to tak, że deponując na profilu użytkownika w ComeOn 100 zł, masz do dyspozycji na kupon z meczem Vegas Golden Knights - St. Louis Blues w sumie 200 zł, co jest dobrą opcją dla graczy, którzy chcą postawić więcej zakładów bukmacherskich na to spotkanie.

Jak odebrać 100% więcej w ComeOn na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues?

 • Otwórz formularz odbioru promocji na Las Vegas - St. Louis w ComeOn,
 • Wypełnij wszystkie pola, w tym to opcjonalne z hasłem LEGALSPORT,
 • Zaloguj się na konto i aktywuj promocję w zakładce "wpłata",
 • Wpłać na konto depozyt w wysokości min. 50 zł,
 • Ciesz się dodatkowymi środkami finansowymi na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues.
Odbieram promocję
Działa tylko z hasłem LEGALSPORT

Za kasę z promocji na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues możesz postawić w ComeOn dowolne selekcje o dowolnych notowaniach. Żadne zakłady z oferty nie są wykluczone z tej premii gotówkowej. Do wypłaty wszystkich środków z salda bonusowego potrzebny jest tylko 1-krotny obrót. Tak niski obrót zdecydowanie podnosi atrakcyjność tej promocji i sprawia, że może zostać ona odebrana przez naprawdę szerokie grono odbiorców.

100% więcej do wygranej na Las Vegas - St. Louis w Superbet

Stawiając kupon akumulowany w Superbet z meczem Vegas Golden Knights - St. Louis Blues, składający się z minimum 5 zdarzeń, warto skorzystać z super promocji boostowej u tego buka. W maksymalnym wariancie możesz sobie bowiem podwoić wygraną na taśmie, zachowując początkową stawkę zakładu! Promocja na Las Vegas - St. Louis w Superbet przeznaczona jest dla wszystkich typerów, a więc mogą ją aktywować zarówno nowi, jak i stali obstawiający.

superbet

Promocja na Las Vegas - St. Louis
100% więcej do wygranej

Bukmacher nie nałożył na tę promocję boostową żadnych limitów, tak więc każdy kupon spełniający jej warunki automatycznie się przeliczy i pokaże wyższą wygraną na podglądzie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora internetowego, możesz je utworzyć w tym miejscu za darmo. Korzystając z naszego linku dodatkowo zyskujesz pakiet dla nowych o wartości maksymalnej 3754 zł.

Jak odebrać promocję 100% z boostem w Superbet na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues?

Aby promocja na AKO z selekcją na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues w Superbet się odblokowała na kuponie, każde zdarzenie na zakładzie powinno pokrywać się z kursem minimalnym 1.20. Zakłady bukmacherskie z meczem Vegas Golden Knights - St. Louis Blues w promocji możesz stawiać zarówno online na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Schemat powiększonych wygranych w skrócie prezentujemy poniżej. Im więcej selekcji, tym większy boost do wygranej.

 • 5 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 7%
 • 8 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 20%.
 • 14 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 50%.
 • 20 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 80%.
 • 24 i więcej zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 100%.
100% więcej do wygranej
Powiększ wygraną na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues w promocji

Jeśli chcesz postawić więcej zdarzeń na zakładzie, to pamiętaj, że taka taśma z meczem Vegas Golden Knights - St. Louis Blues także podwoi w Superbet Zakłady Bukmacherskie Twoją wygraną! 

35 zł za darmo na Las Vegas - St. Louis

Spotkanie Vegas Golden Knights - St. Louis Blues możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez wkładu własnego za 35 zł. Promocja ważna jest do momentu rozpoczęcia meczu - 05.12.2023, godz. 04:00. Przeznaczona jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Fortuna. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues, w tym z gry bez podatku czy boostów.

fortuna

35 zł na Las Vegas - St. Louis
Postaw za 35 zł, wpłacając 1 zł

Aby zdobyć maksymalną nagrodę 35 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe symboliczne 1 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru darmowych 35 zł na platformie Fortuny, za które możesz zagrać starcie Vegas Golden Knights - St. Louis Blues.

Jak zagrać za darmo kupon na mecz Vegas Golden Knights - St. Louis Blues?

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 35 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania Vegas Golden Knights - St. Louis Blues i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Zagraj za darmo
Odbierz 35 zł bez depozytu na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak obrotu (jednocześnie nie ma czasu na obrót ), a także brak minimalnej liczby zdarzeń czy brak minimalnego kursu . Dzięki temu masz gwarancję, że za promocyjne środki możesz na spotkanie Vegas Golden Knights - St. Louis Blues zawrzeć dowolny zakład bukmacherski według własnego uznania.

200% więcej do depozytu na Las Vegas - St. Louis

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 300 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz Vegas Golden Knights - St. Louis Blues. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie NHL zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Promocja działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym hasłem polecającym LEGALSPORT.

betfan

200% na Las Vegas - St. Louis
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Nowego użytkownika z dostępem do promocji na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

Jak odebrać 200% do depozytu na Las Vegas - St. Louis w BETFAN?

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz Vegas Golden Knights - St. Louis Blues możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

200% więcej w promocji
Zgarnij 200% więcej na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues

Pamiętaj, że kupon w promocji na Vegas Golden Knights - St. Louis Blues można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz Las Vegas - St. Louis można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

Komentarze (0)
Vegas Golden Knights - St. Louis Blues promocje (05.12, 04:00)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.