czwartek, 22 lutego 2024

Boost w BETFAN - wysoki kurs

Ten bukmacher internetowy oferuje graczom specjalną ofertę bonusową "MATCHDAY BOOST" z podwyższonymi kursami na wybrane typy online.

Zakład z MatchDay Boost + bonus
Wysoki kurs w BETFAN + zakład bez ryzyka
Spis treści
Rozwiń
 1. Promocja BOOST w BETFAN
  1. Najnowszy "Boost" na luty 2024
  2. Przykładowe "Boosty"
 2. Jak działa "Matchday Boost"?
  1. Gdzie wyszukać pewniaka z wysokim kursem?
  2. Czy typy "Boost" są opłacalne?
  3. Jakie selekcje najczęściej wchodzą w skład promocji?
  4. Czy "Boost" można łączyć z ofertą prematch i LIVE?
  5. Podwyższone kursy można grać za bonus?
  6. Opis przykładowego typu z wysokim kursem
 3. Opinie o "BETFAN BOOST"
 4. Jak odebrać premię z wysokim kursem?
  1. Podwyższone kursy u pozostałych bukmacherów
 5. FAQ: Pytania graczy o Match Day Boost
Wyższe kursy w BETFAN - Bonus MATCHDAY BOOST. Oferta dostępna po rejestracji z kodem
Matchday Boost w BETFAN Zakłady Bukmacherskie

Jednym z takich bukmacherów internetowych jest BETFAN Zakłady Bukmacherskie, który wśród typerów jest wyróżniany za m.in. grę bez podatku, świetne bonusy bez obrotu oraz właśnie wysokie kursy.

zobacz najnowszy boost
Podwyższone kursy w ofercie BETFAN

Pozytywne opinie obstawiających zadziałały na tego legalnego organizatora bukmacherskiego z oficjalną licencją Ministerstwa Finansów bardzo pozytywnie. Do tego aż stopnia, że postanowił on jeszcze bardziej ulepszyć współczynniki na swojej stronie internetowej www.betfan.pl oraz na aplikacji mobilnej na telefon komórkowy (smartfon) lub tablet z system iOS/Android. I udało mu się to zrobić! Na bazie tych planów powstał bowiem stały bonus MATCHDAY BOOST.

Promocja z wyższymi kursami internetowymi u tego operatora jest dostępna na wszystkich platformach bukmacherskich za darmo. Jak działa betfanowski BOOST? Bukmacher BETFAN każdego dnia wybiera ze swojej oferty sportowej jedno lub kilka zdarzeń, na które nakłada podwyższone współczynniki. Czasami można wyłapać promocyjne kursy wyższe o 50% od standardowych opcji u konkurencji.

PODWYŻSZONE KURSY ONLINE W BETFANUlepszone współczynniki na tenis, hokej, piłkę oraz kosza+ Bonus na start - 
PODWYŻSZONE KURSY ONLINE W BETFAN
Ulepszone współczynniki na tenis, hokej, piłkę oraz kosza
+ Bonus na start -  SPRAWDŹ w

Tak okazałe różnice kursowe sprawiają, że typujący często korzystają z promocji Matchday Boost. Według informacji, do których udało nam się dotrzeć w ostatnim czasie, jednoznacznie wynika, że gracze w ramach promocji gwarantującej ulepszone kursy stawiają od 4 do nawet 10 kuponów tygodniowo. Z tego aż 85% zakładów jest rozliczanych jako trafione, tak więc można bez problemu napisać, że promocja na wyższe kursy w BETFAN pomaga graczom wygrywać i powiększać ich bankroll na kolejne kupony.

Promocja BOOST w BETFAN

W poniższej sekcji tekstowej znajdziecie nie tylko najnowsze i aktywne "Boosty", które od razu można wrzucić na swój pewny kupon bukmacherski z wysokim współczynnikiem łącznym, ale również archiwalne promocje z tej serii. Przypominamy, że w BETFAN Zakłady Bukmacherskie wszystkie premiowe kursy z działu "MATCHDAY BOOST" można stawiać bez żadnych ograniczeń regulaminowych. Oznacza to, że ulepszone współczynniki u tego buka można wrzucać zarówno na kupony SOLO, jak i na zakłady akumulowane (KOMBI).

Najnowszy "Boost" na luty 2024

SPRAWDŹ NAJNOWSZY BOOST W BETFANCodziennie nowe typy z ulepszonymi kursamiWyższe kursy można łączyć z promocjami na start
SPRAWDŹ NAJNOWSZY BOOST W BETFAN
Codziennie nowe typy z ulepszonymi kursami
Wyższe kursy można łączyć z promocjami na start
Stawiam BOOST w

Typujący najczęściej puszczają zakład z kursem "BOOST" jako tak zwane AKO3. Oznacza to, że na kuponie internetowym znajdują się trzy selekcje bukmacherskie (podwyższony współczynnik + dwa inne typy z oferty).

Przykładowe "Boosty"

BETFAN Zakłady Bukmacherskie podniósł kurs na spotkanie Manchesteru City z londyńskim Arsenalem. Obstawiając zwycięstwo Obywateli można zgarnąć współczynnik na poziomie 1,45.

Matchday BOOST w BETFAN - Manchester City vs Arsenal FC

Oczywiście starcie pomiędzy tymi dwoma ekipami odbędzie się w ramach angielskiej Premier League. Przypominamy, że "MATCHDAY BOOST" można łączyć m.in. z grą bez podatku oraz  bonusem na start z kodem LEGALSPORT.

--------------------------------------------

Kolejny "MATCHDAY BOOST" w BETFAN. Tym razem bukmacher podwyższył kurs na zwycięstwo Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze. Derby Górnego Śląska zostaną rozegrane w ramach 29. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.

Boost betfan - zakłady z wyższym kursem

Współczynniki na zwycięstwo Piasta, po podniesieniu, wynosi 2,10. Poniżej możecie zapoznać się z wizualizacją tego typu na kuponie SOLO.

--------------------------------------------

Specjalny "boost" na derby Berlina w BETFAN Zakłady Bukmacherskie. Hertha wygra z Unionem Berlin w ramach 27. kolejki Bundesligi? Jeżeli jesteście tego pewni, to stawiajcie na to rozstrzygnięcie u tego buka.

Betfan boost na derby Berlina: Hertha BSC vs Union

Kurs na "1" to w tym momencie aż 2,70! Poniżej symulacja kuponu ako za maksymalny bonus powitalny z serii cashback bez obrotu.

--------------------------------------------

Kolejny ciekawy boost na kurs od BETFAN Zakłady Bukmacherskie. Hubert Hurkacz wygra z Tommy Paul w ramach pokazowego turnieju tenisowego UTC Pro Match Series.

Kurs online na to zdarzenie został podniesiony z 1,50 na 1,75.

--------------------------------------------

Koleny "matchday boost" w BETFAN na e-sport. Bukmacher podwyższył współczynnik na zwycięstwo North w starciu z Copenhagen Flames.

Matchday Boost na e-sport w BETFAN. Dodatkowo przykładowy kupon bez podatku

Rywalizacja odbędzie się w ramach ESL One: Road to Rio - Europa. Aktualny kurs w wersji ponadstandardowej na "1" u tego buka na ten mecz to 1,70. 

--------------------------------------------

Tym razm bukmacher internetowy BETFAN podwyższył kurs na spotkanie e-sportowe Mousesports vs C0ntact Gaming w ramach ESL One: Road to Rio - Europa.

Matchday Boost w BETFAN Zakłady Bukmacherskie + przykładowy kupon

Jeśli uważacie, że ekipa Mousesports wygra 2:0 z C0ntact Gaming, to jak najbardziej polecamy skorzystanie z tej opcji. Kurs na to zdarzenie 2-drogowe to 1.85, a więc idealnie nada się on do zakładu AKO.

Jak działa "Matchday Boost"?

System bukmacherski, który został zaimplementowany przez internetowego operatora BETFAN do promocji "Matchday Boost", niczym nieróżni się od klasycznego mechanizmu online. Przekłada się to na to, że podwyższone kursy internetowe w ofercie bukmacherskiej stawia się dokładnie tak samo, jak standardowe kursy prematch lub LIVE. Jak dokładnie wyszukać i postawić typ z wysokim kursem u tego buka? Przekonajmy się!

Gdzie wyszukać pewniaka z wysokim kursem?

Na początku należy zalogować się na swoje prywatne konto bukmacherskie u tego operatora. Jeśli nie macie jeszcze profilu klienta w BETFAN, to możecie go założyć W TYM MIEJSCU z naszym kodem LEGALSPORT. Dzięki temu zgarniecie mnóstwo premii finansowych na start, które sprawią, że poczujecie się jak doceniony gracz VIP. Następnie przechodzicie do zakładki "MATCHDAY BOOST", która znajduje się w lewym menu na stronie internetowej. Niemal zawsze wysokie kursy zajmują drugie miejsce od góry w zestawieniu szybkich linków (kolumna dyscypliny).

Jak już wejdziecie w tę zakładkę, to wówczas nie pozostaje Wam już nic innego, jak tylko wybrać lewym przyciskiem myszy ulepszony współczynnik konkretnego typu. Jak dobrze wykonacie tę czynność, to wówczas kurs automatycznie pojawi się na podglądowym kuponie po prawej stronie. Wtedy możecie sfinalizować zawarcie zakładu lub rozpocząć dodawanie kolejnych typów do AKO.

stawiam boosta w betfan
Z oferty mogą skorzystać gracze posiadający aktywne konto

A i byśmy zapomnieli. Wspominaliśmy przed momentem, że do stawiania wyższych kursów potrzebne jest darmowe konto w BETFAN. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak dokładnie wygląda rejestracja przez internet u tego buka, to odsyłamy Was do naszego tekstu na ten temat >> Artykuł znajdziecie TUTAJ. Jesteśmy pewni, że nasz poradnik rozwieje wszelkie Wasze wątpliwości.

Warto na koniec tego działu poruszyć jeszcze jeden ważny temat. Przy puszczaniu kuponu przez internet u tego bukmachera nie zapomnijcie wybrać stawki pojedynczego zakładu online. Jest to częsty błąd ze strony typerów, którzy pod wpływem emocji zapominają uzupełnić pole ze stawkę bukmacherską (można ją wpisać z klawiatury lub wybrać za pomocą suwaków).

Jeśli zapomnicie zmienić stawkę w BETFAN Zakłady Bukmacherskie, to Wasz kupon internetowy zostanie postawiony automatycznie za 50 zł - na takim poziomie została ustawiona stawka automatyczna. Jako ciekawostkę możemy dodać, że obstawiający u tego sprawdzonego operatora najczęściej puszczają kupony bukmacherskie za 100 zł - 150 zł. Jest to spowodowane tym, że w BETFAN można bardzo łatwo zestawić ze sobą wysokie kursy i grę bez podatku.

Czy typy "Boost" są opłacalne?

Jak działają kursy "BOOST", czy to w ogóle opłaca się bukmacherowi? Jeżeli zadajecie sobie teraz to pytanie, to znaczy że Wasza świadomość bukmacherska stoi na bardzo wysokim poziomie, ale bez zbędnego przedłużania. Mega kursy bukmacherskie w betfanowskiej zakładce "Matchday Boost" wystawiane są po prostu na bardzo niskiej marży.

Matchday Boost w BETFAN Zakłady Bukmacherskie. Promocja na wysokie kursy w ofercie internetowej online

W praktyce oznacza to, że na takich typach bukmacherskich BETFAN po prostu nie zarabia (zdarzają się przypadki, że dokłada on wręcz do każdej selekcji - jest to tak zwany efekt ujemnej marży). To dlaczego buk oferuje takie nierentowne z jego perspektywy pozycje? Ten bukmacher traktuje takie dochodowe ze strony gracza zakłady jako dodatek do całości.

Ma to być ukłon w stronę regularnych typerów, którzy niemal codziennie obstawiają kupony u tego organizatora zakładów sportowych. Nie jest to oczywiście nowość na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Z takiego, lub bardzo podobnego rozwiązania, korzystają również m.in. STS, Fortuna i LVBET.

Jakie selekcje najczęściej wchodzą w skład promocji?

Internetowy organizator zakładów sportowych BETFAN nie opracował żadnej reguły dodawania typów do "matchday boost". Najczęściej ten bukmacher przesuwa do tej zakładki po prostu typy, które cieszą się największą popularnością wśród obstawiających. Jakie dokładnie zdarzenia z oferty najczęściej dodawane są do "MATCHDAY BOOST?

Patrząc na historyczne "boosty", bardzo często podwyższonymi kursami opatrzone były na przykład mecze piłkarskiej ligi angielskiej, ligi włoskiej oraz mecze futbolowej ligi hiszpańskiej. Nie brakowało również "boostów" na starcia drużyn NBA, NFL i MLS. Co ciekawe, bukmacher BETFAN często udostępniał także udoskonalone współczynniki na e-sport, czyli rywalizację realnych zawodników w wirtualnym świecie gier komputerowych (nie mylić esportów ze sportami wirtualnymi, które w 100% są prowadzone przez komputer).

Strategia oparta na wyżej wymienionych typach z ekstra premiowymi kursami przynosi zamierzone efekty. Gracze są z niej zadowoleni, co przekłada się na wysokie oceny i pozytywne opinie. Typerzy chętnie korzystają z "matchday boost", dlatego też jesteśmy pewni, że ta promocja na kursy będzie kontynuowana w obecnej formie w dłuższej perspektywie.

Czy "Boost" można łączyć z ofertą prematch i LIVE?

Promocja bukmacherska "MATCHDAY BOOST" jest tak zwanym bonusem otwartym. Z tego powodu może być ona łączona z zakładami prematch i LIVE. Co więcej, nie ma żadnym limitów, które sugerowałyby, jak należy taki promocyjny kupon z mega współczynnikami skonstruować. Innymi słowy pisząc, można złożyć dowolny zakład z dowolnym kursem bukmacherskim oraz liczbą zdarzeń. Wszystko można bez problemów elastycznie dostosować do własnej strategii gry.

PODWYŻSZONE KURSY MOŻNA ŁĄCZYĆ Z INNYMI TYPAMIDozwolone są wszystkie kombinacje z typami prematch i na żywo
PODWYŻSZONE KURSY MOŻNA ŁĄCZYĆ Z INNYMI TYPAMI
Dozwolone są wszystkie kombinacje z typami prematch i na żywo
Zagraj

Co daje takie rozwiązanie? Sprawa wygląda prosto. Obstawiający dzięki swobodzie w kreowaniu kuponu internetowego mogą bez problemów zwiększać swoje potencjalne wygrane pieniężne. Przypominamy, że dodanie do zakładu jednego typu z kursem 2,00 podnosi dwukrotnie kwotę do ewentualnej wypłaty na konto depozytowe bez obrotu.

Podwyższone kursy można grać za bonus?

Typy bukmacherskie z udoskonalonymi kursami można łączyć w BETFAN tylko z grą bez podatku. Postawienie selekcji z "matchday boost" za bonus startowy czy inną promocję nie jest możliwe, ponieważ współczynnik każdego takiego promocyjnego typu jest tak wysoki, że bukmacher liczy go już jako osobną i dochodową promocję.

Przekładając to na prosty język. Z betfanowskiego boosta można korzystać za środki własne, przelane na konto główne, które nie służą do obrotu jakąkolwiek promocją bukmacherską. Więcej informacji o bonusie "MATCHDAY BOOST" znajdziecie w tym miejscu. Jeśli coś w kwestii łączenia bonusów u tego buka się zmieni, to od razu Was o tym poinformujemy.

Opis przykładowego typu z wysokim kursem

Ogólną wiedzę na temat podwyższonych kursów bukmacherskich w BETFAN już posiadacie, tak więc warto w tym momencie skupić się na praktyce. Nie jest bowiem żadną tajemnicą to, że praktyczne wykorzystanie internetowych promocji BETFAN BOOST jest najlepszą opcją dla każdego typera obstawiającego pewne "bety". Dlatego też poniżej przedstawiamy przykład ulepszonego współczynnika u tego buka.

Matchday BOOST w BETFAN - przykład z opisem

Na powyższym przykładzie widać bardzo wyraźnie, że korzystanie z "matchday boost" się jak najbardziej opłaca. Dlaczego? Współczynnik na zwycięstwo xKom AGO w wersji ulepszonej wynosi aż 1,85 (kurs niemal nadaje się na zagranie singla za dużą stawkę). Z kolei w standardowej ofercie triumf tej ekipy został oszacowany na zaledwie 1,65. Taki współczynnik można zagrać tylko na AKO w edycji double lub treble (w grę wchodzą również rozbudowane KOMBI).

Różnica w postaci premiowego kursu 0,20 na korzyść udoskonalonego współczynnika jest widoczna już na pierwszy rzut oka. Dzięki niej można nie tylko zredukować liczbę zdarzeń za pojedynczym kuponie, ale również wygrać po prostu więcej. Czasami różnice kursowe sięgają nawet 0.50, tak więc zachęcamy Was, abyście śledzili na bieżąco ofertę BOOST w BETFAN.

Opinie o "BETFAN BOOST"

Poniżej prezentujemy specjalnie dla Was opinie o podwyższonych kursach w BETFAN Zakłady Bukmacherskie. Wszystkie oceny wystawili gracze, którzy regularnie korzystają z oferty "boost" oraz zarejestrowali się za darmo u tego operatora internetowego przy użyciu naszego kodu do pakietu nagród powitalnych [ LEGALSPORT ].

Opinia numer 1 nadesłana przez Magic19: Korzystam z oferty Betfan już od dłuższego czasu. Muszę powiedzieć, że te kursy ulepszone naprawdę działają i pomagają wygrywać. Tylko trzeba z nich korzystać rano, bo potem mogą spaść. Jak ktoś chce obstawiać na poważnie, to podpowiadam, że godzina 7:00 lub 8:00 jest najbardziej optymalna.

Opinia numer 2 nadesłana przez JazehuNH: Oceniam boosty przyzwoicie. Da się na nich wygrywać, nawet całkiem sporo, jak się złoży AKO, ale mam jedno ale! Dlaczego jest ich tak mało :) Fajnie, jakby było do wyboru przynajmniej kilka typów. Wtedy byłaby większa zabawa, ale wychodzi na to, że nie można mieć wszystkiego. Mimo wszystko mam nadzieję, że betfan ogranie sprawę i rozszerzy ofertę.

Opinia numer 3 nadesłana przez Denver: Polecam boosty każdemu. Czasami dodają tam super perełki. No i można się nowych rzeczy nauczyć. Czasami stawiam nowe ligi, nowe dyscypliny i się rozwijam. Później zdecydowanie lepiej dopieram typy na kupon. No i pamiętajcie o stawce! Dobrze tutaj napisali, że czasami 50 zł się stawia zamiast 100. I później trzeba na wariata dogrywać drugi kupon :)

Oczywiście ten dział będziemy na bieżąco uaktualniać. W związku z tym możecie spodziewać się, że już wkrótce pojawią się tutaj nowe opinie o betfanowskim "matchday boost".

Jak odebrać premię z wysokim kursem?

Schemat systemu z wysokimi kursami zaprezentowaliśmy już powyżej, ale zbierzmy to jeszcze raz w jedną całość. Promocję bukmacherską "matchday boost" u bukmachera BETFAN, który w rankingach opinii i recenzji zawsze zajmuje czołową lokatę, można odebrać w trzech prostych krokach.

Ze spełnieniem wymogów, zapisanych w regulaminie, poradzą sobie nawet początkujący typerzy, który grają u buka przez internet od niedawna, tak więc nie musicie się o nic martwić. Jak odebrać bonus w BETFAN na wysokie kursy internetowe? Już wszystko prezentujemy.

Poradnik, jak odebrać "boost" w BETFAN:

1. Zarejestruj nowe i darmowe konto online u bukmachera lub zaloguj się na aktywny i zweryfikowany profil użytkownika. Jeśli zakładasz nowe konto na platformie betfan, nie zapomnij użyć naszego kodu gwarantującego prezenty powitalne LEGALSPORT*.
2. Następnie przejdź do menu z szybkimi linkami oraz dyscyplinami, które znajdują się po lewej stronie.
3. Odszukaj zakładkę "MATCHDAY BOOST" i w nią wejdź. Wklep dostępny "boost" z mega kursem na swój kupon i zawrzyj zakład za dowolną stawkę.

I to wszystko. Jeśli zastosujecie się do powyższych zaleceń, to swój pewny zakład z wysokimi kursami postawicie w ciągu zaledwie kilkunastu sekund. Oczywiście nie wliczamy w to analizy bukmacherskiej, którą powinniście na samym początku przeprowadzić w celu weryfikacji szans na ostateczne zwycięstwo.

Zestaw premii finansowych na kwotę 2961 zł w BETFAN
Pakiet bonusów powitalnych w BETFAN online

* Promocja aktywowana z kodem LEGALSPORT to mega wysoki  powitalny cashback od pierwszego depozytu .

Podwyższone kursy u pozostałych bukmacherów

Podobny system odbioru udoskonalonych współczynników bukmacherskich w ofercie online obowiązuje także u pozostałych legalny operatorów, którzy oferują kursy "boost". Na szczególne wyróżnienie zasługuje nie tylko opisywany w tym tekście BETFAN, ale również Betclic oraz TOTALbet. Jeśli chcecie stawiać swoje pewne kupony bukmacherskie u kilku koncesjonowanych i sprawdzonych operatorów, to my ze swojej strony polecamy w pierwszej kolejności powyższą trójkę.

FAQ: Pytania graczy o Match Day Boost

Ulepszone kursy w ofercie BETFAN to najchętniej wykorzystywany element na platformach bukmacherskich tego operatora. Przyciąga on uwagę nie tylko doświadczonych typerów, ale również początkujących obstawiających, którzy szukają jakichkolwiek danych na ich temat. Dlatego też w poniżej sekcji zebraliśmy specjalnie dla Was wszystkie najważniejsze informacje o betfanowskiej promocji "MATCHDAY BOOST". 

1. Co to jest "matchday boost" w BETFAN?

Unikalny bonus bukmacherski o nazwie "MATCHDAY BOOST" to promocja, w ramach której legalny operator zakładów i bonusów online BETFAN podnosi kursy bukmacherskie na poszczególne spotkania. W efekcie gracze mogą wygrywać więcej na poszczególnych kuponach AKO lub SOLO.

2. Jak postawić kupon w ramach boosta?

Typ bukmacherski z ulepszonym kursem stawia się dokładnie tak samo, jak normalne selekcje z oferty internetowej BETFAN. Skrócony poradnik (pełny znajdziecie w tekście powyżej): wchodzicie w zakładkę "MATCHDAY BOOST", wybieracie podwyższony współczynnik i puszczacie zakład za dowolną stawkę.

3. Gdzie znajdę podwyższone kursy na stronie bukmachera?

Podwyższone kursy bukmacherskie w edycji "MATCHDAY BOOST" udostępniane są w dziale z szybkimi linkami. Te z kolei umieszczone są w lewym panelu na oficjalnej stronie internetowej www.betfan.pl. Szczegółowe informacje znajdziecie w powyższym tekście.

4. Kto może skorzystać z "matchday boost"?

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywny i darmowy profil klienta na stronie internetowej lub apce mobilnej. Jeśli nie macie jeszcze konta w BETFAN, to możecie je założyć w tym miejscu. Zaznaczamy, że rejestrując się u tego buka z naszym kodem zyskujecie mega nagrody pieniężne, które opatrzone są najlepszymi w Polsce zasadami regulaminowymi.

5.  Czy wygraną z bonusu "Boost" trzeba obracać?

Nie, wszystkie kupony bukmacherskie z typami "BOOST" traktowane są w BETFAN jak klasyczne zakłady AKO lub SOLO. W efekcie wygrane z trafionych i poprawnie wytypowanych kuponów online za każdym razem trafiają na saldo depozytowe. Oznacza to, że nie trzeba ich obracać!

03.07.2023, 10:40
Autor: M. Lesiak
Komentarze (0)
Boost w BETFAN - wysoki kurs
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.