sobota, 24 lutego 2024

Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań promocje (03.12, 17:30)

02.12.2023, 11:34
Autor: O. Wójcik
Spis treści
Rozwiń
 1. Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań bez podatku
 2. 100 zł bez ryzyka na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w STS
 3. Cashback do 1200 zł na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
 4. 100% więcej do wygranej na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w Superbet
 5. Zwrot stawki do 50 zł na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w Go+Bet
 6. 200% więcej do depozytu na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
 7. 35 zł za darmo na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
 8. Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań za darmo
 9. +14% więcej na kuponie z Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań

Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań bez podatku

Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań bez podatku możesz zagrać w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Aby to spotkanie postawić z boostem +14% do wygranej musisz stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami za dowolną stawkę. Podczas składania zakładu musisz przypilnować minimalnego kursu każdego zdarzenia.

totalbet

+14% na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
Wygrywaj więcej na każdym AKO

Nie może być on niższy niż 1.30. Gra bez podatku na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań nie jest ograniczona czasowo, tak więc możesz z niej skorzystać aż do momentu skończenia spotkania. Jest to możliwe, albowiem do promocji meczowej wliczają się zarówno zakłady prematch, jak i LIVE.

Jak postawić Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w promocji bez podatku?

 • Stwórz konto w TOTALbet z naszego linku,
 • Zrealizuj wpłatę na dowolną kwotę na konto typerskie,
 • Postaw kupon AKO z selekcją na mecz Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań,
 • Ciesz się wygraną bez podatku o +14% więcej.

Promocja na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań bez podatku jest aktywna zarówno na stronie, jak i aplikacji mobilnej. Może z niej skorzystać każdy gracz posiadający profil w TOTALbet. W ramach promocji możesz zawrzeć dowolną liczbę zakładów bukmacherskich, ale musisz pamiętać, że wszystkie kupony muszą być rozliczone (nie można korzystać z cashoutu).

Gram bez podatku
Obstawiam Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań bez podatku na AKO

Z promocji bez podatku na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe oraz specjalne. Warto o tym pamiętać, albowiem wówczas współczynnik 0.88 nie zamieni się na 1.00 i w efekcie Twoja wygrana będzie niższa.

100 zł bez ryzyka na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na spotkanie Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w ramach 2. ligi polskiej na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz swój kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę internetową, założą nowe konto do gry u tego buka.

sts

Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na 100 zł

Promocja bez ryzyka na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w STS nie jest objęta warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie internetowej Star-Typ Sport, ale także na jego aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Jak skorzystać z promocji 100 zł na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w STS?

Bukmacher STS do promocji na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań na 100 zł

100 zł na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 1500 zł za wykonane depozyty. Wszystkie nagrody aktywujesz hasłem LEGALSPORT, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

Cashback do 1200 zł na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań

Wykorzystaj promocję forBET na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań i ubezpiecz swój kupon bukmacherski na wypadek przegranej. Stwórz nowego użytkownika przez link z naszej strony i zyskaj cashback do 1200 zł. Minimalna wpłata uruchamiająca tę specjalną meczową promocję dla wszystkich typerów to tylko 20 zł.

forbet

Mecz Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w promocji

Ubezpiecz kupon na 1200 zł

Warunki oraz podstawowe zasady promocji na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań zachęcają do odbioru: obrót 1x, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3. Jeśli wygrasz zabezpieczony cashbackiem kupon, to kasa z wygranej trafia na Twoje saldo depozytowe. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymujesz zwrot od forBET w postaci rekompensaty na saldo bonusowe. 

Jak odebrać cashback do 1200 zł na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań?

 • Załóż konto w forBET z naszym hasłem LEGALSPORT,
 • Po zalogowaniu się na konto uzupełnił wszystkie dane osobowe,
 • Wpłać na saldo depozytowe min. 20 zł
 • Zagraj dowolny kupon z selekcją na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań,
 • Odbierz wygraną lub ciesz się zwrotem stawki na konto.

Zwrot w przypadku refundacji stawki zakładu należy przed wypłatą obrócić 1-krotnie. Stwórz w tym celu jeden kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,30. Masz 14 dni na użycie tego kuponu. Pamiętaj, że cały zwrot musisz wykorzystać na jednym kuponie i nie możesz go podzielić na kilka mniejszych zakładów: odbieram cashback do 1200 zł na mecz

100% więcej do wygranej na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w Superbet

Stawiając kupon akumulowany w Superbet z meczem Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań, składający się z minimum 5 zdarzeń, warto skorzystać z super promocji boostowej u tego buka. W maksymalnym wariancie możesz sobie bowiem podwoić wygraną na taśmie, zachowując początkową stawkę zakładu! Promocja na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w Superbet przeznaczona jest dla wszystkich typerów, a więc mogą ją aktywować zarówno nowi, jak i stali obstawiający.

superbet

Promocja na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
100% więcej do wygranej

Bukmacher nie nałożył na tę promocję boostową żadnych limitów, tak więc każdy kupon spełniający jej warunki automatycznie się przeliczy i pokaże wyższą wygraną na podglądzie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora internetowego, możesz je utworzyć w tym miejscu za darmo. Korzystając z naszego linku dodatkowo zyskujesz pakiet dla nowych o wartości maksymalnej 3754 zł.

Jak odebrać promocję 100% z boostem w Superbet na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań?

Aby promocja na AKO z selekcją na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w Superbet się odblokowała na kuponie, każde zdarzenie na zakładzie powinno pokrywać się z kursem minimalnym 1.20. Zakłady bukmacherskie z meczem Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w promocji możesz stawiać zarówno online na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Schemat powiększonych wygranych w skrócie prezentujemy poniżej. Im więcej selekcji, tym większy boost do wygranej.

 • 5 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 7%
 • 8 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 20%.
 • 14 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 50%.
 • 20 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 80%.
 • 24 i więcej zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 100%.
100% więcej do wygranej
Powiększ wygraną na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w promocji

Jeśli chcesz postawić więcej zdarzeń na zakładzie, to pamiętaj, że taka taśma z meczem Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań także podwoi w Superbet Zakłady Bukmacherskie Twoją wygraną! 

Zwrot stawki do 50 zł na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w Go+Bet

Wybierając promocję na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań u bukmachera Go+Bet zapewniasz sobie ubezpieczenie stawki zakładu do maksymalnie 50 zł. Do skorzystania z tej promocji potrzebne Ci będzie bezpłatne konto u tego buka, które możesz założyć z naszego polecenia. Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner z zaszytym hasłem do promocji i nagrody dla nowych klientów w wysokości 925 zł.

go-plus-bet

Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na 50 zł

Aby skorzystać z tej promocji na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań, musisz zrealizować depozyt na kwotę 100 zł, a następnie tego samego dnia zawrzeć zakład bukmacherski na stronie lub aplikacji za równowartość wpłaty. W razie wygranej otrzymasz 100% wygranej. Natomiast, jeśli nie trafisz swojego kuponu, następnego dnia odbierzesz darmową kasę w postaci 50 zł, którą będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakłady w Go+Bet.

Jak ubezpieczyć kupon na 50 zł na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w Go+Bet?

 • Wejdź na stronę lub aplikację Go+Bet,
 • Otwórz zakładkę z promocjami, a następnie aktywuj ubezpieczenie poprzez zapisanie się do akcji,
 • Wpłać na konto depozytowe 100 zł i postaw zakład za zrealizowany depozyt,
 • Jeśli Twój kupon będzie przegrany do 23:59, następnego dnia odbierz zwrot do 50 zł.

Promocja na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w Go+Bet ze zwrotem na max. 50 zł jest odnawiana każdego dnia, tak więc możesz skorzystać z ubezpieczenia kuponu raz dziennie! Otrzymany zwrot z kuponu Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań nie jest widoczny w bilansie konta. Aby sprawdzić czy go otrzymałeś, musisz zajrzeć na na swoje konto.

200% więcej do depozytu na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 300 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie 2. ligi polskiej zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Promocja działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym hasłem polecającym LEGALSPORT.

betfan

200% na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Nowego użytkownika z dostępem do promocji na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

Jak odebrać 200% do depozytu na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w BETFAN?

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

200% więcej w promocji
Zgarnij 200% więcej na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań

Pamiętaj, że kupon w promocji na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

35 zł za darmo na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań

Spotkanie Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez wkładu własnego za 35 zł. Promocja ważna jest do momentu rozpoczęcia meczu - 03.12.2023, godz. 17:30. Przeznaczona jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Fortuna. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań, w tym z gry bez podatku czy boostów.

fortuna

35 zł na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
Postaw za 35 zł, wpłacając 1 zł

Aby zdobyć maksymalną nagrodę 35 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe symboliczne 1 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru darmowych 35 zł na platformie Fortuny, za które możesz zagrać starcie Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań.

Jak zagrać za darmo kupon na mecz Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań?

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 35 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Zagraj za darmo
Odbierz 35 zł bez depozytu na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak obrotu (jednocześnie nie ma czasu na obrót ), a także brak minimalnej liczby zdarzeń czy brak minimalnego kursu . Dzięki temu masz gwarancję, że za promocyjne środki możesz na spotkanie Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań zawrzeć dowolny zakład bukmacherski według własnego uznania.

Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań za darmo

Pobierz bezpłatną aplikację Superbet na telefon komórkowy lub tablet, a otrzymasz od tego bukmachera unikalny promocyjny zakład za darmo na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w kwocie 20 zł. Do odbioru darmowej promocji uprawnieni są wszyscy nowi gracze, którzy stworzą u tego operatora nowy profil użytkownika z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Promocja ważna jest przez 24/7, aż do momentu rozpoczęcia spotkania (03.12.2023, godz. 17:30).

superbet

Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań za darmo
Postaw kupon bez wpłaty depozytu

Na pobranie aplikacji na telefon oraz tablet i odbiór 20 zł w promocji na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań masz w Superbet 7 dni, od momentu złożenia pierwszego depozytu na indywidualnym koncie typerskim. Otrzymany darmowy zakład na ten mecz 2. ligi polskiej nie wymaga obrotu. Od razu księgowany jest na saldzie depozytowym.

Jak odebrać darmowe 20 zł na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań?

 • Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy z iOS/Android,
 • Wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od zainstalowania apki,
 • Sprawdź saldo depozytowe, automatycznie pojawi się na nim 20 zł,
 • Wybierz z oferty najlepsze zakłady i postaw kupon przez aplikację.

Dzięki temu to co wygrasz na darmowym kuponie za 20 zł w Superbet Zakłady Bukmacherskie będziesz mógł od razu wypłacić na indywidualne konto w banku. Założenie konta u tego buka z naszego polecenia upoważnia Cię do odbioru łącznego benefitu o wartości maksymalnej 3754 zł. Więcej informacji o nagrodzie dla nowych tutaj.

20 zł na aplikację
Promocja za aplikację na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań

Superbet dysponuje szybkimi przelewami wychodzącymi, tak więc po wygranej na kuponie z meczem Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w promocji nie będziesz musiał martwić się zamrożonymi środkami. Oczywiście, gotówkę możesz wykorzystać także na inne mecze w Superbet.

+14% więcej na kuponie z Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań

Stawiając zakład bukmacherski w Fortunie z meczem Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań w promocji możesz powiększyć sobie wygraną o +14%. Żeby skorzystać z dodatkowego boostu pieniężnego do potencjalnej wygranej u tego buka, musisz zagrać kupon bez podatku od gier. Aby to zrobić, musisz złożyć w wyznaczonych godzinach zakład za minimum 2 zł, który spełnia następujące warunki regulaminowe: minimalna liczba zdarzeń 3 oraz minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30.

fortuna

+14% na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
Zyskaj do każdej wygranej na AKO

Jeśli stworzysz poprawny kupon, dodatkowe +14% do wygranej przypisze się do zakładu automatycznie. Boost jest nielimitowany, także możesz nim objąć każdy puszczony zakład bukmacherski przez internet. Z promocji boostowej na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań od bukmachera Fortuna mogą skorzystać wszyscy typerzy. Jest ona bowiem skierowana do nowych i stałych klientów tego legalnego buka online.

Jak powiększyć wygraną + 14% w Fortunie?

 • Otwórz konto w Fortuna lub zaloguj się na już istniejące,
 • Wybierz dowolne zakłady na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań i inne mecze,
 • Sprawdź czy po spełnieniu warunków załadowała się promocja +14%,
 • Wpisz stawkę kuponu i potwierdź zawarcie zakładu.

Promocja na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań z boostem +14% do wygranej w Fortunie dostępna jest na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że kupony zagrane za pełną stawkę na Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań bez 12% podatku od gier muszą zostać rozliczone.

Gram bez podatku
Obstawiam Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań bez podatku na AKO

Oznacza to, że zakładów zabetowanych w ramach tej promocji nie można wcześniej skeszować i wypłacić. Można za to wrzucić na kupon dowolne zdarzenia znajdujące się w ofercie. Jest to super opcja dla graczy, którzy chcą zasilić swój bankroll dodatkowymi pieniędzmi oraz zminimalizować do maksimum dokładanie nowych pozycji na zakład bukmacherski.

Komentarze (0)
Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań promocje (03.12, 17:30)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.