sobota, 24 lutego 2024

Lazio - Bayern Monachium promocje (14.02, 21:00)

14.02.2024, 17:07
Autor: O. Wójcik
Spis treści
Rozwiń
 1. Lazio - Bayern Monachium bonus 300 zł w promocji STS
 2. 300 zł freebetu na Lazio - Bayern Monachium
 3. 100% więcej na Lazio - Bayern
 4. Lazio - Bayern bez podatku
 5. Cashback do 1200 zł na Lazio - Bayern
 6. Zwrot stawki do 50 zł na Lazio - Bayern w Go+Bet
 7. 35 zł za darmo na Lazio - Bayern
 8. 200% więcej do depozytu na Lazio - Bayern
 9. 100 zł bez ryzyka na Lazio - Bayern w STS

Lazio - Bayern Monachium bonus 300 zł w promocji STS

Wierzysz, że Bayern Monachium pokona Lazio w wyjazdowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów? Świetnie się składa, bo w STS możesz odebrać 300 zł bonusu przy wkładzie 2 zł, jeżeli Bawarczycy wygrają pierwsze spotkanie z Lazio.

Lazio - Bayern Monachium promocja STS 300 zł - zasady

Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak wziąć udział w akcji specjalnej STS z możliwością wygrania 300 zł za wygraną Bayernu Monachium z Lazio Rzym w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów (14.02):

 • załóż konto w STS z kodem o treści: LEGALSPORT lub użyj bezpiecznego linku do oferty specjalnej: TUTAJ - 300 zł na Lazio - Bayern M., zaznaczając zgody marketingowe
 • dokonaj wpłaty minimum 50 zł
 • zagraj pierwszy zakład przedmeczowy (prematch) za minimum 2 zł na wygraną Bayernu z Lazio z regularnej oferty bukmachera STS

Jeżeli wybrana przez Ciebie selekcja na zwycięstwo Bayernu Monachium z Lazio okaże się trafna to bukmacher STS dopisze na konto nagrodę w kwocie 300 zł! Bonusem wystarczy obrócić 2 razy na kuponach ze współczynnikiem minimum 1.91.

300 zł freebetu na Lazio - Bayern Monachium

Dodatkowe 300 zł w formie darmowego freebetu z okazji meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Lazio, a Bayernem Monachium w promocji bukmachera Superbet. Wystarczy zainwestować zaledwie 2 zł w wygraną Lazio lub Bayernu Monachium (do wyboru), a masz szansę zgarnąć 300 zł darmowej kasy, jeżeli Twój wybór będzie poprawny.

superbet

Wygrana Lazio 300 zł
Wygrana Bayernu 300 zł

Freebet 300 zł na Lazio - Bayern Monachium (14.02.2024) - zasady promocji

 • otwórz konto w Superbet z kodem o treści: LEGALSPORT lub użyj bezpiecznego linku: TUTAJ - 300 zł na Lazio - Bayern M.
 • dokonaj wpłaty minimum 50 zł
 • puść pierwszy zakład przedmeczowy (prematch) za 2 zł na wygraną Lazio lub Bayernu Monachium (do wyboru) w meczu z oferty piłki nożnej po standardowym współczynniku

Zakład z możliwością odbioru 300 zł freebetu na mecz Lazio - Bayern Monachium w dniu 14.02.2024 możesz zagrać tylko za środki z konta głównego (gotówkowego).

100% więcej na Lazio - Bayern

U bukmachera ComeOn możesz dodatkowo zgarnąć 100 zł za depozyt na rywalizację Lazio - Bayern w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Aby promocja na ten mecz odblokowała się na Twoim koncie, musisz stworzyć nowego użytkownika u tego buka z naszym hasłem afiliacyjnym LEGALSPORT.

comeon

100 zł na Lazio - Bayern
Zyskaj 100% za depozyt

Wymagana jest także minimalna wpłata w wysokości 50 zł. Po spełnieniu tych dwóch warunków dostajesz na konto 100% więcej za wpłatę. W praktyce wygląda to tak, że deponując na profilu użytkownika w ComeOn 100 zł, masz do dyspozycji na kupon z meczem Lazio - Bayern Monachium w sumie 200 zł, co jest dobrą opcją dla graczy, którzy chcą postawić więcej zakładów bukmacherskich na to spotkanie.

Jak odebrać 100% więcej w ComeOn na Lazio - Bayern Monachium?

 • Otwórz formularz odbioru promocji na Lazio - Bayern w ComeOn,
 • Wypełnij wszystkie pola, w tym to opcjonalne z hasłem LEGALSPORT,
 • Zaloguj się na konto i aktywuj promocję w zakładce "wpłata",
 • Wpłać na konto depozyt w wysokości min. 50 zł,
 • Ciesz się dodatkowymi środkami finansowymi na Lazio - Bayern Monachium.
Odbieram promocję
Działa tylko z hasłem LEGALSPORT

Za kasę z promocji na Lazio - Bayern Monachium możesz postawić w ComeOn dowolne selekcje o dowolnych notowaniach. Żadne zakłady z oferty nie są wykluczone z tej premii gotówkowej. Do wypłaty wszystkich środków z salda bonusowego potrzebny jest tylko 1-krotny obrót. Tak niski obrót zdecydowanie podnosi atrakcyjność tej promocji i sprawia, że może zostać ona odebrana przez naprawdę szerokie grono odbiorców.

Lazio - Bayern bez podatku

Lazio - Bayern bez podatku możesz zagrać w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Aby to spotkanie postawić z boostem +14% do wygranej musisz stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami za dowolną stawkę. Podczas składania zakładu musisz przypilnować minimalnego kursu każdego zdarzenia.

totalbet

+14% na Lazio - Bayern Monachium
Wygrywaj więcej na każdym AKO

Nie może być on niższy niż 1.30. Gra bez podatku na Lazio - Bayern Monachium nie jest ograniczona czasowo, tak więc możesz z niej skorzystać aż do momentu skończenia spotkania. Jest to możliwe, albowiem do promocji meczowej wliczają się zarówno zakłady prematch, jak i LIVE.

Jak postawić Lazio - Bayern Monachium w promocji bez podatku?

 • Stwórz konto w TOTALbet z naszego linku,
 • Zrealizuj wpłatę na dowolną kwotę na konto typerskie,
 • Postaw kupon AKO z selekcją na mecz Lazio - Bayern,
 • Ciesz się wygraną bez podatku o +14% więcej.

Promocja na Lazio - Bayern Monachium bez podatku jest aktywna zarówno na stronie, jak i aplikacji mobilnej. Może z niej skorzystać każdy gracz posiadający profil w TOTALbet. W ramach promocji możesz zawrzeć dowolną liczbę zakładów bukmacherskich, ale musisz pamiętać, że wszystkie kupony muszą być rozliczone (nie można korzystać z cashoutu).

Gram bez podatku
Obstawiam Lazio - Bayern Monachium bez podatku na AKO

Z promocji bez podatku na Lazio - Bayern Monachium wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe oraz specjalne. Warto o tym pamiętać, albowiem wówczas współczynnik 0.88 nie zamieni się na 1.00 i w efekcie Twoja wygrana będzie niższa.

Cashback do 1200 zł na Lazio - Bayern

Wykorzystaj promocję forBET na Lazio - Bayern Monachium i ubezpiecz swój kupon bukmacherski na wypadek przegranej. Stwórz nowego użytkownika przez link z naszej strony i zyskaj cashback do 1200 zł. Minimalna wpłata uruchamiająca tę specjalną meczową promocję dla wszystkich typerów to tylko 20 zł.

forbet

Mecz Lazio - Bayern Monachium w promocji

Ubezpiecz kupon na 1200 zł

Warunki oraz podstawowe zasady promocji na Lazio - Bayern Monachium zachęcają do odbioru: obrót 1x, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3. Jeśli wygrasz zabezpieczony cashbackiem kupon, to kasa z wygranej trafia na Twoje saldo depozytowe. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymujesz zwrot od forBET w postaci rekompensaty na saldo bonusowe. 

Jak odebrać cashback do 1200 zł na Lazio - Bayern?

 • Załóż konto w forBET z naszym hasłem LEGALSPORT,
 • Po zalogowaniu się na konto uzupełnił wszystkie dane osobowe,
 • Wpłać na saldo depozytowe min. 20 zł
 • Zagraj dowolny kupon z selekcją na Lazio - Bayern,
 • Odbierz wygraną lub ciesz się zwrotem stawki na konto.

Zwrot w przypadku refundacji stawki zakładu należy przed wypłatą obrócić 1-krotnie. Stwórz w tym celu jeden kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,30. Masz 14 dni na użycie tego kuponu. Pamiętaj, że cały zwrot musisz wykorzystać na jednym kuponie i nie możesz go podzielić na kilka mniejszych zakładów: odbieram cashback do 1200 zł na mecz

Zwrot stawki do 50 zł na Lazio - Bayern w Go+Bet

Wybierając promocję na Lazio - Bayern Monachium u bukmachera Go+Bet zapewniasz sobie ubezpieczenie stawki zakładu do maksymalnie 50 zł. Do skorzystania z tej promocji potrzebne Ci będzie bezpłatne konto u tego buka, które możesz założyć z naszego polecenia. Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner z zaszytym hasłem do promocji i nagrody dla nowych klientów w wysokości 925 zł.

go-plus-bet

Lazio - Bayern Monachium bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na 50 zł

Aby skorzystać z tej promocji na Lazio - Bayern, musisz zrealizować depozyt na kwotę 100 zł, a następnie tego samego dnia zawrzeć zakład bukmacherski na stronie lub aplikacji za równowartość wpłaty. W razie wygranej otrzymasz 100% wygranej. Natomiast, jeśli nie trafisz swojego kuponu, następnego dnia odbierzesz darmową kasę w postaci 50 zł, którą będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakłady w Go+Bet.

Jak ubezpieczyć kupon na 50 zł na Lazio - Bayern Monachium w Go+Bet?

 • Wejdź na stronę lub aplikację Go+Bet,
 • Otwórz zakładkę z promocjami, a następnie aktywuj ubezpieczenie poprzez zapisanie się do akcji,
 • Wpłać na konto depozytowe 100 zł i postaw zakład za zrealizowany depozyt,
 • Jeśli Twój kupon będzie przegrany do 23:59, następnego dnia odbierz zwrot do 50 zł.

Promocja na Lazio - Bayern Monachium w Go+Bet ze zwrotem na max. 50 zł jest odnawiana każdego dnia, tak więc możesz skorzystać z ubezpieczenia kuponu raz dziennie! Otrzymany zwrot z kuponu Lazio - Bayern nie jest widoczny w bilansie konta. Aby sprawdzić czy go otrzymałeś, musisz zajrzeć na na swoje konto.

35 zł za darmo na Lazio - Bayern

Spotkanie Lazio - Bayern Monachium możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez wkładu własnego za 35 zł. Promocja ważna jest do momentu rozpoczęcia meczu - 14.02.2024, godz. 21:00. Przeznaczona jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Fortuna. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na Lazio - Bayern Monachium, w tym z gry bez podatku czy boostów.

fortuna

35 zł na Lazio - Bayern
Postaw za 35 zł, wpłacając 1 zł

Aby zdobyć maksymalną nagrodę 35 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe symboliczne 1 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru darmowych 35 zł na platformie Fortuny, za które możesz zagrać starcie Lazio - Bayern Monachium.

Jak zagrać za darmo kupon na mecz Lazio - Bayern Monachium?

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 35 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania Lazio - Bayern Monachium i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Zagraj za darmo
Odbierz 35 zł bez depozytu na Lazio - Bayern Monachium

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na Lazio - Bayern Monachium od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak obrotu (jednocześnie nie ma czasu na obrót ), a także brak minimalnej liczby zdarzeń czy brak minimalnego kursu . Dzięki temu masz gwarancję, że za promocyjne środki możesz na spotkanie Lazio - Bayern Monachium zawrzeć dowolny zakład bukmacherski według własnego uznania.

200% więcej do depozytu na Lazio - Bayern

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 300 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz Lazio - Bayern Monachium. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie Ligi Mistrzów zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Promocja działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym hasłem polecającym LEGALSPORT.

betfan

200% na Lazio - Bayern
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Nowego użytkownika z dostępem do promocji na Lazio - Bayern Monachium możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

Jak odebrać 200% do depozytu na Lazio - Bayern w BETFAN?

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz Lazio - Bayern Monachium możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

200% więcej w promocji
Zgarnij 200% więcej na Lazio - Bayern Monachium

Pamiętaj, że kupon w promocji na Lazio - Bayern Monachium można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz Lazio - Bayern można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

100 zł bez ryzyka na Lazio - Bayern w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na spotkanie Lazio - Bayern Monachium w ramach Ligi Mistrzów na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz swój kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę internetową, założą nowe konto do gry u tego buka.

sts

Lazio - Bayern bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na 100 zł

Promocja bez ryzyka na Lazio - Bayern w STS nie jest objęta warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie internetowej Star-Typ Sport, ale także na jego aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Jak skorzystać z promocji 100 zł na Lazio - Bayern w STS?

Bukmacher STS do promocji na Lazio - Bayern Monachium bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na Lazio - Bayern Monachium na 100 zł

100 zł na Lazio - Bayern w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 1500 zł za wykonane depozyty. Wszystkie nagrody aktywujesz hasłem LEGALSPORT, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

Komentarze (0)
Lazio - Bayern Monachium promocje (14.02, 21:00)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.