czwartek, 22 lutego 2024

Ukraina - Włochy promocje (20.11, 20:45)

20.11.2023, 09:00
Autor: O. Wójcik
Promocje bukmacherskie
20 listopad 2023, godz. 20:45
Kwalifikacje ME
Ukraina
Ukraina
-
Włochy
Włochy
Ukraina
Włochy
Ukraina
-
Włochy
Najlepsza promocja na to wydarzenie
sts
Zagraj bez ryzyka
Załóż konto w STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT i skorzystaj z promocji na ten mecz
16 osób już odebrało
Spis treści
Rozwiń
 1. 100 zł bez ryzyka na Ukraina - Włochy w STS
 2. 200% więcej do depozytu na Ukraina - Włochy
 3. 100% więcej do wygranej na Ukraina - Włochy w Superbet
 4. 35 zł za darmo na Ukraina - Włochy
 5. Cashback do 1200 zł na Ukraina - Włochy
 6. Zwrot stawki do 50 zł na Ukraina - Włochy w Go+Bet

100 zł bez ryzyka na Ukraina - Włochy w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na spotkanie Ukraina - Włochy w ramach Kwalifikacje ME na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz swój kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę internetową, założą nowe konto do gry u tego buka.

sts

Ukraina - Włochy bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na 100 zł

Promocja bez ryzyka na Ukraina - Włochy w STS nie jest objęta warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie internetowej Star-Typ Sport, ale także na jego aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Jak skorzystać z promocji 100 zł na Ukraina - Włochy w STS?

Bukmacher STS do promocji na Ukraina - Włochy bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na Ukraina - Włochy na 100 zł

100 zł na Ukraina - Włochy w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 1500 zł za wykonane depozyty. Wszystkie nagrody aktywujesz hasłem LEGALSPORT, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

200% więcej do depozytu na Ukraina - Włochy

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 300 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz Ukraina - Włochy. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie Kwalifikacje ME zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Promocja działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym hasłem polecającym LEGALSPORT.

betfan

200% na Ukraina - Włochy
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Nowego użytkownika z dostępem do promocji na Ukraina - Włochy możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

Jak odebrać 200% do depozytu na Ukraina - Włochy w BETFAN?

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz Ukraina - Włochy możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

200% więcej w promocji
Zgarnij 200% więcej na Ukraina - Włochy

Pamiętaj, że kupon w promocji na Ukraina - Włochy można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz Ukraina - Włochy można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

100% więcej do wygranej na Ukraina - Włochy w Superbet

Stawiając kupon akumulowany w Superbet z meczem Ukraina - Włochy, składający się z minimum 5 zdarzeń, warto skorzystać z super promocji boostowej u tego buka. W maksymalnym wariancie możesz sobie bowiem podwoić wygraną na taśmie, zachowując początkową stawkę zakładu! Promocja na Ukraina - Włochy w Superbet przeznaczona jest dla wszystkich typerów, a więc mogą ją aktywować zarówno nowi, jak i stali obstawiający.

superbet

Promocja na Ukraina - Włochy
100% więcej do wygranej

Bukmacher nie nałożył na tę promocję boostową żadnych limitów, tak więc każdy kupon spełniający jej warunki automatycznie się przeliczy i pokaże wyższą wygraną na podglądzie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora internetowego, możesz je utworzyć w tym miejscu za darmo. Korzystając z naszego linku dodatkowo zyskujesz pakiet dla nowych o wartości maksymalnej 3754 zł.

Jak odebrać promocję 100% z boostem w Superbet na Ukraina - Włochy?

Aby promocja na AKO z selekcją na Ukraina - Włochy w Superbet się odblokowała na kuponie, każde zdarzenie na zakładzie powinno pokrywać się z kursem minimalnym 1.20. Zakłady bukmacherskie z meczem Ukraina - Włochy w promocji możesz stawiać zarówno online na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Schemat powiększonych wygranych w skrócie prezentujemy poniżej. Im więcej selekcji, tym większy boost do wygranej.

 • 5 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 7%
 • 8 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 20%.
 • 14 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 50%.
 • 20 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 80%.
 • 24 i więcej zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 100%.
100% więcej do wygranej
Powiększ wygraną na Ukraina - Włochy w promocji

Jeśli chcesz postawić więcej zdarzeń na zakładzie, to pamiętaj, że taka taśma z meczem Ukraina - Włochy także podwoi w Superbet Zakłady Bukmacherskie Twoją wygraną! 

35 zł za darmo na Ukraina - Włochy

Spotkanie Ukraina - Włochy możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez wkładu własnego za 35 zł. Promocja ważna jest do momentu rozpoczęcia meczu - 20.11.2023, godz. 20:45. Przeznaczona jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Fortuna. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na Ukraina - Włochy, w tym z gry bez podatku czy boostów.

fortuna

35 zł na Ukraina - Włochy
Postaw za 35 zł, wpłacając 1 zł

Aby zdobyć maksymalną nagrodę 35 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe symboliczne 1 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru darmowych 35 zł na platformie Fortuny, za które możesz zagrać starcie Ukraina - Włochy.

Jak zagrać za darmo kupon na mecz Ukraina - Włochy?

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 35 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania Ukraina - Włochy i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Zagraj za darmo
Odbierz 35 zł bez depozytu na Ukraina - Włochy

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na Ukraina - Włochy od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak obrotu (jednocześnie nie ma czasu na obrót ), a także brak minimalnej liczby zdarzeń czy brak minimalnego kursu . Dzięki temu masz gwarancję, że za promocyjne środki możesz na spotkanie Ukraina - Włochy zawrzeć dowolny zakład bukmacherski według własnego uznania.

Cashback do 1200 zł na Ukraina - Włochy

Wykorzystaj promocję forBET na Ukraina - Włochy i ubezpiecz swój kupon bukmacherski na wypadek przegranej. Stwórz nowego użytkownika przez link z naszej strony i zyskaj cashback do 1200 zł. Minimalna wpłata uruchamiająca tę specjalną meczową promocję dla wszystkich typerów to tylko 20 zł.

forbet

Mecz Ukraina - Włochy w promocji

Ubezpiecz kupon na 1200 zł

Warunki oraz podstawowe zasady promocji na Ukraina - Włochy zachęcają do odbioru: obrót 1x, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3. Jeśli wygrasz zabezpieczony cashbackiem kupon, to kasa z wygranej trafia na Twoje saldo depozytowe. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymujesz zwrot od forBET w postaci rekompensaty na saldo bonusowe. 

Jak odebrać cashback do 1200 zł na Ukraina - Włochy?

 • Załóż konto w forBET z naszym hasłem LEGALSPORT,
 • Po zalogowaniu się na konto uzupełnił wszystkie dane osobowe,
 • Wpłać na saldo depozytowe min. 20 zł
 • Zagraj dowolny kupon z selekcją na Ukraina - Włochy,
 • Odbierz wygraną lub ciesz się zwrotem stawki na konto.

Zwrot w przypadku refundacji stawki zakładu należy przed wypłatą obrócić 1-krotnie. Stwórz w tym celu jeden kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,30. Masz 14 dni na użycie tego kuponu. Pamiętaj, że cały zwrot musisz wykorzystać na jednym kuponie i nie możesz go podzielić na kilka mniejszych zakładów: odbieram cashback do 1200 zł na mecz

Zwrot stawki do 50 zł na Ukraina - Włochy w Go+Bet

Wybierając promocję na Ukraina - Włochy u bukmachera Go+Bet zapewniasz sobie ubezpieczenie stawki zakładu do maksymalnie 50 zł. Do skorzystania z tej promocji potrzebne Ci będzie bezpłatne konto u tego buka, które możesz założyć z naszego polecenia. Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner z zaszytym hasłem do promocji i nagrody dla nowych klientów w wysokości 925 zł.

go-plus-bet

Ukraina - Włochy bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na 50 zł

Aby skorzystać z tej promocji na Ukraina - Włochy, musisz zrealizować depozyt na kwotę 100 zł, a następnie tego samego dnia zawrzeć zakład bukmacherski na stronie lub aplikacji za równowartość wpłaty. W razie wygranej otrzymasz 100% wygranej. Natomiast, jeśli nie trafisz swojego kuponu, następnego dnia odbierzesz darmową kasę w postaci 50 zł, którą będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakłady w Go+Bet.

Jak ubezpieczyć kupon na 50 zł na Ukraina - Włochy w Go+Bet?

 • Wejdź na stronę lub aplikację Go+Bet,
 • Otwórz zakładkę z promocjami, a następnie aktywuj ubezpieczenie poprzez zapisanie się do akcji,
 • Wpłać na konto depozytowe 100 zł i postaw zakład za zrealizowany depozyt,
 • Jeśli Twój kupon będzie przegrany do 23:59, następnego dnia odbierz zwrot do 50 zł.

Promocja na Ukraina - Włochy w Go+Bet ze zwrotem na max. 50 zł jest odnawiana każdego dnia, tak więc możesz skorzystać z ubezpieczenia kuponu raz dziennie! Otrzymany zwrot z kuponu Ukraina - Włochy nie jest widoczny w bilansie konta. Aby sprawdzić czy go otrzymałeś, musisz zajrzeć na na swoje konto.

Komentarze (0)
Ukraina - Włochy promocje (20.11, 20:45)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.