środa, 28 lutego 2024

Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet

03.07.2023, 13:06
Autor: J. Zalewski
Do odbioru co tydzień wysokie wygrane za trafienie ośmiu typów
Spis treści
Rozwiń
 1. Zdobądź Ośmiotysięcznik – na czym polega
  1. Zasady promocji Zdobądź Ośmiotysięcznik
 2. Zdobądź Ośmiotysięcznik w NobleBET - jak działa
  1.  Zdobądź Ośmiotysięcznik - co obstawiać
  2. Jakie kupony stawiać w promocji Zdobądź Ośmiotysięcznik?
 3. Ile można wygrać w Zdobądź Ośmiotysięcznik w NobleBet?
  1. Jak obrócić premią Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet?
 4. Inne promocje z wysokimi wygranymi w Noblebet
  1. Prezent na powitanie z kodem
 5. FAQ

Noblebet pochwalić się może akcją Zdobądź Ośmiotysięcznik. Bukmacher regularnie aktywuje dla typerów zyskowną promocję na 8 selekcji z topowych lig piłkarskich. To szansa na granie bez ryzyka czy zdobywanie wyższych wygranych.

Powitalny pakiet na luty 2024
Bukmacher
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bonus na nowe konto  1553 zł
Bonus 100% od wpłaty 1500 zł
Freebet na zakłady 53 zł
Luksusowe AKO HIT!  nawet +100%
Odbieram bonusy NobleBET
Zdobądź Ośmiotysięcznik - promocja bukmacherska dla graczy Noblebet

 

Noblebet wzbogacając swoje portfolio o akcję promocyjną "Zdobądź Ośmiotysięcznik", pozwalaja na zgarnięcie naprawdę sporej sumy pieniędzy.

Jeżeli interesuje Was ten temat i chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat innowacyjnej akcji, to po prostu zostańcie z nami. Obiecujemy, że wspomnianą promocję rozbierzemy na czynniki pierwsze. Zapraszamy do lektury!

Świetnie prezentuje się też pakiet Noblebet na 2024 , który z kodem LEGALSPORT może wynieść nawet 1553 zł. Oczywiście, premię finansową dla nowych typerów można wykorzystać na typowanie ulubionych drużyn piłkarskich.

Zdobądź Ośmiotysięcznik – na czym polega

Akcja promocyjna Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet jest klasyczną promocją bukmacherską umożliwiająca zgarnięcie sporej gotówki za poprawne wytypowanie spotkań wskazanych przez bukmachera.

Gra bez podatku w Noblebet
Piłka nożna z bonusem +14% w Noblebet

Jak pewnie się domyślacie, nazwa nawiązująca do najwyższych szczytów świata nie jest przypadkowa i wskazuje na dokładną liczbę obstawionych zdarzeń – osiem. Warto wiedzieć, że selekcje biorące udział w zabawie to tak naprawdę klasyczne typy 1X2,w których wskazać trzeba, czy dana potyczka zakończy się zwycięstwem gospodarzy, remisem, czy może triumfem gości.  Wspomnieć należy także, że promocja podzielona jest na tygodniowe etapy, co oznacza więcej szans na sukces - swoich sił możesz spróbować w każdym z etapów.

Zdobądź Ośmiotysięcznik - promocja Noblebet

Co zatem trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto gracza. Jeśli więc jeszcze nie przeszliście z powodzeniem procesu rejestracyjnego u tego cieszącego się dobrymi opiniami buka, to zachęcamy Was, aby zrobić to jak najszybciej - na przykład klikając w powyższy baner.

Pamiętajcie jednak, że szczególnie opłacalne okaże się dla Was tylko założenie konta z naszym specjalnym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT – takie działanie sprawi, że Wasz bankroll na start w Noblebet wyniesie aż 1553 zł.

Zasady promocji Zdobądź Ośmiotysięcznik

Jak już wspomnieliśmy, zasady promocji Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet są proste. Wszystko kręci się wokół poprawnego wytypowania zdarzeń wskazanych przez bukmachera (wyłącznie zwycięzca meczu – 1X2).  Jedyne o czym musicie tak naprawdę pamiętać to, aby stawka puszczonego przez Was kuponu nie była mniejsza niż 10 zł. I to już wszystko. Jeśli zatem dobrze wskażecie wyniki w zestawie przygotowanym przez bukmachera, to Noblebet przekaże Wam w formie bonusu ponad osiem tysięcy złotych.

Zdobądź Ośmiotysięcznik w NobleBET - jak działa

Jak już wiecie, zabawa podzielona jest na tygodnie, co tylko zwiększa jest atrakcyjność. Całość rozpoczęła się od wejścia na Mount Everst o wysokości 8848 metrów nad poziomem morza. Skąd aż takie przywiązanie do gór i metrów? Tutaj sponsor piłkarzy z Łodzi wykazał się wyjątkową kreatywnością, bo wysokość danego szczytu odnosi się nie tylko do jego samego, ale również do sumy do wygrania. Tym samym w pierwszym tygodniu akcji zgarnąć można było dokładnie 8848 zł.

 Zdobądź Ośmiotysięcznik - co obstawiać

Jakie spotkania wyselekcjonowane są przez bukmachera do obstawiania? To mecze najsilniejszych lig europejskich: angielskiej, włoskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej oraz polskiej Ekstraklasy.

Zdobądż Ośmiotysięcznik - wybrane ligi
chcę powiększyć wygraną
Biorę udział w promocji Zdobądź Ośmiotysięcznik

Pochylmy się na chwilę nad zdarzeniami wybranymi przez buka na początku tej przygody. Naturalnie jest ich osiem i wszystkie z nich związane są z najbardziej medialnymi ligami Starego Kontynentu i tyczą się kluczowych spotkań. Do wytypowania mamy spotkania Premier League, Bundesligi, Seria A, La Liga, Ligue 1 oraz polskiej Ekstraklasy.

Jakie kupony stawiać w promocji Zdobądź Ośmiotysięcznik?

W konkursie udział biorą wyłącznie kupony spełniające wszystkie warunki postawione w czasie trwania zabawy. Oznacza to, że przed szansą zarobienia dodatkowych pieniędzy staniecie tylko wtedy, gdy na Waszym kuponie znajdą się wszystkie przygotowane przez bukmachera zdarzenia i że kupon zostanie puszczony przed rozpoczęciem pierwszego meczu.

Naturalnie zdarzyć się może, że poprawne rozstrzygnięcia wskazane zostaną przez więcej niż jednego gracza. Wówczas suma bonusu zostaje podzielona na równe części. Przykładowo, jeśli dwóch obstawiających dobrze wytypuje wyniki ośmiu spotkań, każdy z nich otrzyma bonus w wysokości 4424 zł. Rzecz jasna sumy te odnoszą się do pierwszego tygodnia zabawy, ale dzięki nim nie będzie zaskoczeni w przyszłości.

Promocja Zbobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet- ekstra bonus do wygranych- proste zasady
Promocja Zbobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet
- ekstra bonus do wygranych
- proste zasady
ZAGRAJ w

Co jeszcze powinniście wiedzieć na temat tej promocji? Na pewno to, że na jednego gracza przypada tylko jeden bonus w ramach zabawy w danym tygodniu. Ważne jest jednak to, że tylko pierwsze dwa kupony kwalifikują się do zabawy. W związku z tym każdy kolejny rozpatrywany jest jako standardowy kupon, a więc bez wspomnianego dodatku.

Warto również zaznaczyć, że do gry zaliczane są tylko i wyłącznie kupony puszczone za środki własne oraz że w konkursie nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out. I to tak naprawdę wszystko, co powinniście wiedzieć. Wszystko jest bardzo proste i przejrzyste. Jeżeli zatem zależy Wam na stanięciu przed szansą podreperowania stanu konta, to po prostu nie kombinujcie i stosujcie się do wyżej wymienionych zasad.

Ile można wygrać w Zdobądź Ośmiotysięcznik w NobleBet?

A teraz przejdźmy do tego, co obstawiający lubią najbardziej, czyli do wygranych. W tym aspekcie skupimy się tylko na środkach bonusowych, a więc tych przypadających w ramach promocji z ośmiotysięcznikami. Po pierwsze, nagrody wynikające z zabawy dodawane są do konta w każdy poniedziałek po zakończonym tygodniu (dokładnie do godziny 17:00).

Jak obrócić premią Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet?

Pamiętajcie, że przyznane środki podlegają trzykrotnemu obrotowi, po minimalnym kursie 1.85. Dodatkowo środki bonusowe aktywne są przez 30 dni od momentu dodania ich do konta gracza. Jasno z tego wynika, że środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych dopiero po spełnieniu warunków obrotu oraz po rozstrzygnięciu zdarzeń zawartych na kuponie.

Pakiet na start Noblebet z kodem LEGALSPORT
Noblebet Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od trzech depozytów 1500 zł
 • Freebety 53 zł za wpłatę
 • Gra bez podatku 30 dni po rejestracji

1553 zł

Oczywiście przyznaną premię wykorzystać możecie na dalszą grę (z wyjątkiem obstawiania Sportów Wirtualnych, Gier i Player Bets). To akurat nie powinno stanowić dla Was żadnego problemu, bo oferta Noblebet jest na tyle dobrze rozbudowana, że bez problemu znajdziecie w niej coś dla siebie.

Na koniec jeszcze jedna mała uwaga – gracz nagrodzony w promocji otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną na poczet pokrycia podatku od wygranych wynikającą z wartości nagród. Oznacza to zatem tyle, że w przypadku wygranej otrzymacie po prostu dodatek w wysokości podatku, który musi zostać od niej pobrany, co oczywiście nie wiąże się z żadnymi wymogami i żadną zapłatą.

Inne promocje z wysokimi wygranymi w Noblebet

Noblebet, jak przystało na w pełni profesjonalnego buka, nie zatrzymuje się nawet na chwilę i praktycznie każdego dnia stara się udoskonalić swoją ofertę. Widać to szczególnie po systemie promocji, który aż pęka w szwach. W nim na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim akcja Luksusowe AKO+ umożliwiająca na powiększenie wygranej nawet o 100% (promocja aktywuje się na kuponach kombi przynajmniej z trzema zdarzeniami z kursem każdego z nich nie mniejszym niż 1.30).

Prezent na powitanie z kodem

Poza promowaną akcją Zdobądź Ośmiotysięcznik, naturalnie fundamentem wszystkich tych promocji w Noblebet jest zestaw dla nowych klientów, obok którego przejść obojętnie nie potrafią przede wszystkim typerzy znający nasz kod afiliacyjny LEGALSPORT. Dlaczego?

Kod premiowy do bonusu na start do 1553 zł

To bardzo proste – tylko nasz specjalny kod premiowy sprawi, że Noblebet poza udziałem w Zdobądź Ośmiotysięcznik dopisze do Waszego konta preferencyjne warunki promocji. Co to oznacza? Chociażby to, że na początku swojej przygody u tego licencjonowanego buka zgarniecie nawet 1553 zł, w skład których wchodzą ekstra premie finansowe.

FAQ

1️⃣ Co to jest promocja Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet?

Akcja Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet jest wyjątkowo prostą promocją pozwalającej na powiększenie swojej wygranej nawet o ponad 8000 zł za obstawianie najlepszych lig piłkarskich.

2️⃣ Jak postawić promocyjny kupon?

Wystarczy odwiedzić zakładkę z promką Zdobądź Ośmiotysięcznik i wytypować osiem zdarzeń, przygotowanych przez tego internetowego bukmachera.

3️⃣ Czy warto wziąć udział w wyprawie na ośmiotysięcznik w Noblebet?

Jak najbardziej tak, ponieważ można w niej tylko zyskać, a nie można stracić. Dodatkowo jest ona wyjątkowo prosta i przejrzysta, dzięki czemu poradzi sobie z nią nawet początkujący obstawiający.

4️⃣ Czy Noblebet oferuje swoim graczom inne promocje bukmacherskie?

Tak, bukmacher znany jest z wyjątkowo dopracowanego systemu promocji bukmacherskich. Wśród nich prym wiodą takie akcje jak Luksusowe AKO+ oraz cała gama promocji tymczasowych.

5️⃣ Czy do skorzystania z akcji Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet konieczny jest kod premiowy?

Nie, ponieważ udział w nowej promocji Noblebet wziąć może każdy zarejestrowany gracz. Nie zmienia to jednak faktu, że najlepiej do społeczności tego renomowanego buka dołączyć poprzez rejestrację z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT, ponieważ tylko on sprawi, że na dzień dobry Wasz bankroll powiększy się aż o 1553 zł.

Komentarze (0)
Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Przeczytaj również
Inni czytali również
Przeczytaj również
Inni czytali również
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.