czwartek, 20 czerwca 2024

Borussia Dortmund - AC Milan promocje bukmacherskie (04.10, godz. 21:00)

04.10.2023, 08:13
Autor: O. Wójcik
Promocje bukmacherskie
04 październik 2023, godz. 21:00
Liga Mistrzów UEFA
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund
-
AC Milan
AC Milan
Borussia Dortmund
AC Milan
Borussia Dortmund
-
AC Milan
Najlepsza promocja na to wydarzenie
fortuna
+14% więcej na kuponie z Dortmund - Milan
Promocja aktywna tylko z kodem LEGALSPORT
12 osób już odebrało
Spis treści
Rozwiń
 1. +14% więcej na kuponie z Dortmund - Milan
 2. Zwrot stawki do 50 zł na Dortmund - Milan w Go+Bet
 3. 200% więcej do depozytu na Dortmund - Milan
 4. 100 zł bez ryzyka na Dortmund - Milan w STS
 5. Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Dortmund - Milan za darmo
 6. 35 zł za darmo na Dortmund - Milan

+14% więcej na kuponie z Dortmund - Milan

Stawiając zakład bukmacherski w Fortunie z meczem Borussia Dortmund - AC Milan w promocji możesz powiększyć sobie wygraną o +14%. Żeby skorzystać z dodatkowego boostu pieniężnego do potencjalnej wygranej u tego buka, musisz zagrać kupon bez podatku od gier. Aby to zrobić, musisz złożyć w wyznaczonych godzinach zakład za minimum 2 zł, który spełnia następujące warunki regulaminowe: minimalna liczba zdarzeń 3 oraz minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30.

fortuna

+14% na Borussia Dortmund - AC Milan
Zyskaj do każdej wygranej na AKO

Jeśli stworzysz poprawny kupon, dodatkowe +14% do wygranej przypisze się do zakładu automatycznie. Boost jest nielimitowany, także możesz nim objąć każdy puszczony zakład bukmacherski przez internet. Z promocji boostowej na Dortmund - Milan od bukmachera Fortuna mogą skorzystać wszyscy typerzy. Jest ona bowiem skierowana do nowych i stałych klientów tego legalnego buka online.

Jak powiększyć wygraną + 14% w Fortunie?

 • Otwórz konto w Fortuna lub zaloguj się na już istniejące,
 • Wybierz dowolne zakłady na Borussia Dortmund - AC Milan i inne mecze,
 • Sprawdź czy po spełnieniu warunków załadowała się promocja +14%,
 • Wpisz stawkę kuponu i potwierdź zawarcie zakładu.

Promocja na Borussia Dortmund - AC Milan z boostem +14% do wygranej w Fortunie dostępna jest na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że kupony zagrane za pełną stawkę na Dortmund - Milan bez 12% podatku od gier muszą zostać rozliczone.

Gram bez podatku
Obstawiam Borussia Dortmund - AC Milan bez podatku na AKO

Oznacza to, że zakładów zabetowanych w ramach tej promocji nie można wcześniej skeszować i wypłacić. Można za to wrzucić na kupon dowolne zdarzenia znajdujące się w ofercie. Jest to super opcja dla graczy, którzy chcą zasilić swój bankroll dodatkowymi pieniędzmi oraz zminimalizować do maksimum dokładanie nowych pozycji na zakład bukmacherski.

Zwrot stawki do 50 zł na Dortmund - Milan w Go+Bet

Wybierając promocję na Borussia Dortmund - AC Milan u bukmachera Go+Bet zapewniasz sobie ubezpieczenie stawki zakładu do maksymalnie 50 zł. Do skorzystania z tej promocji potrzebne Ci będzie bezpłatne konto u tego buka, które możesz założyć z naszego polecenia. Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner z zaszytym hasłem do promocji i nagrody dla nowych klientów w wysokości 925 zł.

go-plus-bet

Borussia Dortmund - AC Milan bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na 50 zł

Aby skorzystać z tej promocji na Dortmund - Milan, musisz zrealizować depozyt na kwotę 100 zł, a następnie tego samego dnia zawrzeć zakład bukmacherski na stronie lub aplikacji za równowartość wpłaty. W razie wygranej otrzymasz 100% wygranej. Natomiast, jeśli nie trafisz swojego kuponu, następnego dnia odbierzesz darmową kasę w postaci 50 zł, którą będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakłady w Go+Bet.

Jak ubezpieczyć kupon na 50 zł na Borussia Dortmund - AC Milan w Go+Bet?

 • Wejdź na stronę lub aplikację Go+Bet,
 • Otwórz zakładkę z promocjami, a następnie aktywuj ubezpieczenie poprzez zapisanie się do akcji,
 • Wpłać na konto depozytowe 100 zł i postaw zakład za zrealizowany depozyt,
 • Jeśli Twój kupon będzie przegrany do 23:59, następnego dnia odbierz zwrot do 50 zł.

Promocja na Borussia Dortmund - AC Milan w Go+Bet ze zwrotem na max. 50 zł jest odnawiana każdego dnia, tak więc możesz skorzystać z ubezpieczenia kuponu raz dziennie! Otrzymany zwrot z kuponu Dortmund - Milan nie jest widoczny w bilansie konta. Aby sprawdzić czy go otrzymałeś, musisz zajrzeć na na swoje konto.

200% więcej do depozytu na Dortmund - Milan

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 500 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz Borussia Dortmund - AC Milan. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie Ligi Mistrzów zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Promocja działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym hasłem polecającym LEGALSPORT.

betfan

200% na Dortmund - Milan
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Nowego użytkownika z dostępem do promocji na Borussia Dortmund - AC Milan możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

Jak odebrać 200% do depozytu na Dortmund - Milan w BETFAN?

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz Borussia Dortmund - AC Milan możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

200% więcej w promocji
Zgarnij 200% więcej na Borussia Dortmund - AC Milan

Pamiętaj, że kupon w promocji na Borussia Dortmund - AC Milan można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz Dortmund - Milan można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

100 zł bez ryzyka na Dortmund - Milan w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na spotkanie Borussia Dortmund - AC Milan w ramach Ligi Mistrzów na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz swój kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę internetową, założą nowe konto do gry u tego buka.

sts

Dortmund - Milan bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na
100 zł

Promocja bez ryzyka na Dortmund - Milan w STS nie jest objęta warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie internetowej Star-Typ Sport, ale także na jego aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Jak skorzystać z promocji 100 zł na Dortmund - Milan w STS?

Bukmacher STS do promocji na Borussia Dortmund - AC Milan bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na Borussia Dortmund - AC Milan na 100 zł

100 zł na Dortmund - Milan w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 600 zł za wykonane depozyty. Wszystkie nagrody aktywujesz hasłem LEGALSPORT, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Dortmund - Milan za darmo

Pobierz bezpłatną aplikację Superbet na telefon komórkowy lub tablet, a otrzymasz od tego bukmachera unikalny promocyjny zakład za darmo na Borussia Dortmund - AC Milan w kwocie 20 zł. Do odbioru darmowej promocji uprawnieni są wszyscy nowi gracze, którzy stworzą u tego operatora nowy profil użytkownika z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Promocja ważna jest przez 24/7, aż do momentu rozpoczęcia spotkania (04.10.2023, godz. 21:00).

superbet

Borussia Dortmund - AC Milan za darmo
Postaw kupon bez wpłaty depozytu

Na pobranie aplikacji na telefon oraz tablet i odbiór 20 zł w promocji na Borussia Dortmund - AC Milan masz w Superbet 7 dni, od momentu złożenia pierwszego depozytu na indywidualnym koncie typerskim. Otrzymany darmowy zakład na ten mecz Ligi Mistrzów nie wymaga obrotu. Od razu księgowany jest na saldzie depozytowym.

Jak odebrać darmowe 20 zł na Borussia Dortmund - AC Milan?

 • Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy z iOS/Android,
 • Wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od zainstalowania apki,
 • Sprawdź saldo depozytowe, automatycznie pojawi się na nim 20 zł,
 • Wybierz z oferty najlepsze zakłady i postaw kupon przez aplikację.

Dzięki temu to co wygrasz na darmowym kuponie za 20 zł w Superbet Zakłady Bukmacherskie będziesz mógł od razu wypłacić na indywidualne konto w banku. Założenie konta u tego buka z naszego polecenia upoważnia Cię do odbioru łącznego benefitu o wartości maksymalnej 3755 zł. Więcej informacji o nagrodzie dla nowych tutaj.

20 zł na aplikację
Promocja za aplikację na Dortmund - Milan

Superbet dysponuje szybkimi przelewami wychodzącymi, tak więc po wygranej na kuponie z meczem Borussia Dortmund - AC Milan w promocji nie będziesz musiał martwić się zamrożonymi środkami. Oczywiście, gotówkę możesz wykorzystać także na inne mecze w Superbet.

Promocje i bonusy na mecz
04 październik 2023, godz. 21:00
Liga Mistrzów
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund
-
AC Milan
AC Milan
Borussia Dortmund
AC Milan
Borussia Dortmund
-
AC Milan
Najlepsza promocja
+14% więcej na kuponie z Dortmund - Milan
fortuna
go-plus-bet
betfan
sts

35 zł za darmo na Dortmund - Milan

Spotkanie Borussia Dortmund - AC Milan możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez wkładu własnego za 35 zł. Promocja ważna jest do momentu rozpoczęcia meczu - 04.10.2023, godz. 21:00. Przeznaczona jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Fortuna. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na Borussia Dortmund - AC Milan, w tym z gry bez podatku czy boostów.

fortuna

35 zł na Dortmund - Milan
Postaw kupon za 35 zł, wpłacając 1 zł

Aby zdobyć maksymalną nagrodę 35 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe symboliczne 1 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru darmowych 35 zł na platformie Fortuny, za które możesz zagrać starcie Borussia Dortmund - AC Milan.

Jak zagrać za darmo kupon na mecz Borussia Dortmund - AC Milan?

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 35 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania Borussia Dortmund - AC Milan i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Zagraj za darmo
Odbierz 35 zł bez depozytu na Borussia Dortmund - AC Milan

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na Borussia Dortmund - AC Milan od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak obrotu (jednocześnie nie ma czasu na obrót ), a także brak minimalnej liczby zdarzeń czy brak minimalnego kursu . Dzięki temu masz gwarancję, że za promocyjne środki możesz na spotkanie Borussia Dortmund - AC Milan zawrzeć dowolny zakład bukmacherski według własnego uznania.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Borussia Dortmund - AC Milan promocje bukmacherskie (04.10, godz. 21:00)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.