poniedziałek, 22 lipca 2024

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin promocje bukmacherskie (07.10, godz. 20:00)

06.10.2023, 23:44
Autor: O. Wójcik
Spis treści
Rozwiń
 1. 35 zł za darmo na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
 2. +14% więcej na kuponie z Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
 3. 100 zł bez ryzyka na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w STS
 4. Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin za darmo
 5. 100% więcej do wygranej za darmo na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w Superbet
 6. 200% więcej do depozytu na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

35 zł za darmo na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

Spotkanie Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez wkładu własnego za 35 zł. Promocja ważna jest do momentu rozpoczęcia meczu - 07.10.2023, godz. 20:00. Przeznaczona jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Fortuna. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, w tym z gry bez podatku czy boostów.

fortuna

35 zł na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
Postaw kupon za 35 zł, wpłacając 1 zł

Aby zdobyć maksymalną nagrodę 35 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe symboliczne 1 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru darmowych 35 zł na platformie Fortuny, za które możesz zagrać starcie Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin.

Jak zagrać za darmo kupon na mecz Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin?

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 35 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Zagraj za darmo
Odbierz 35 zł bez depozytu na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak obrotu (jednocześnie nie ma czasu na obrót ), a także brak minimalnej liczby zdarzeń czy brak minimalnego kursu . Dzięki temu masz gwarancję, że za promocyjne środki możesz na spotkanie Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin zawrzeć dowolny zakład bukmacherski według własnego uznania.

+14% więcej na kuponie z Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

Stawiając zakład bukmacherski w Fortunie z meczem Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w promocji możesz powiększyć sobie wygraną o +14%. Żeby skorzystać z dodatkowego boostu pieniężnego do potencjalnej wygranej u tego buka, musisz zagrać kupon bez podatku od gier. Aby to zrobić, musisz złożyć w wyznaczonych godzinach zakład za minimum 2 zł, który spełnia następujące warunki regulaminowe: minimalna liczba zdarzeń 3 oraz minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30.

fortuna

+14% na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
Zyskaj do każdej wygranej na AKO

Jeśli stworzysz poprawny kupon, dodatkowe +14% do wygranej przypisze się do zakładu automatycznie. Boost jest nielimitowany, także możesz nim objąć każdy puszczony zakład bukmacherski przez internet. Z promocji boostowej na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin od bukmachera Fortuna mogą skorzystać wszyscy typerzy. Jest ona bowiem skierowana do nowych i stałych klientów tego legalnego buka online.

Jak powiększyć wygraną + 14% w Fortunie?

 • Otwórz konto w Fortuna lub zaloguj się na już istniejące,
 • Wybierz dowolne zakłady na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin i inne mecze,
 • Sprawdź czy po spełnieniu warunków załadowała się promocja +14%,
 • Wpisz stawkę kuponu i potwierdź zawarcie zakładu.

Promocja na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin z boostem +14% do wygranej w Fortunie dostępna jest na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że kupony zagrane za pełną stawkę na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin bez 12% podatku od gier muszą zostać rozliczone.

Gram bez podatku
Obstawiam Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin bez podatku na AKO

Oznacza to, że zakładów zabetowanych w ramach tej promocji nie można wcześniej skeszować i wypłacić. Można za to wrzucić na kupon dowolne zdarzenia znajdujące się w ofercie. Jest to super opcja dla graczy, którzy chcą zasilić swój bankroll dodatkowymi pieniędzmi oraz zminimalizować do maksimum dokładanie nowych pozycji na zakład bukmacherski.

100 zł bez ryzyka na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na spotkanie Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w ramach Ekstraklasy na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz swój kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę internetową, założą nowe konto do gry u tego buka.

sts

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na
100 zł

Promocja bez ryzyka na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w STS nie jest objęta warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie internetowej Star-Typ Sport, ale także na jego aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Jak skorzystać z promocji 100 zł na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w STS?

Bukmacher STS do promocji na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin na 100 zł

100 zł na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 600 zł za wykonane depozyty. Wszystkie nagrody aktywujesz hasłem LEGALSPORT, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin za darmo

Pobierz bezpłatną aplikację Superbet na telefon komórkowy lub tablet, a otrzymasz od tego bukmachera unikalny promocyjny zakład za darmo na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w kwocie 20 zł. Do odbioru darmowej promocji uprawnieni są wszyscy nowi gracze, którzy stworzą u tego operatora nowy profil użytkownika z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Promocja ważna jest przez 24/7, aż do momentu rozpoczęcia spotkania (07.10.2023, godz. 20:00).

superbet

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin za darmo
Postaw kupon bez wpłaty depozytu

Na pobranie aplikacji na telefon oraz tablet i odbiór 20 zł w promocji na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin masz w Superbet 7 dni, od momentu złożenia pierwszego depozytu na indywidualnym koncie typerskim. Otrzymany darmowy zakład na ten mecz Ekstraklasy nie wymaga obrotu. Od razu księgowany jest na saldzie depozytowym.

Jak odebrać darmowe 20 zł na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin?

 • Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy z iOS/Android,
 • Wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od zainstalowania apki,
 • Sprawdź saldo depozytowe, automatycznie pojawi się na nim 20 zł,
 • Wybierz z oferty najlepsze zakłady i postaw kupon przez aplikację.

Dzięki temu to co wygrasz na darmowym kuponie za 20 zł w Superbet Zakłady Bukmacherskie będziesz mógł od razu wypłacić na indywidualne konto w banku. Założenie konta u tego buka z naszego polecenia upoważnia Cię do odbioru łącznego benefitu o wartości maksymalnej 3755 zł. Więcej informacji o nagrodzie dla nowych tutaj.

20 zł na aplikację
Promocja za aplikację na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

Superbet dysponuje szybkimi przelewami wychodzącymi, tak więc po wygranej na kuponie z meczem Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w promocji nie będziesz musiał martwić się zamrożonymi środkami. Oczywiście, gotówkę możesz wykorzystać także na inne mecze w Superbet.

100% więcej do wygranej za darmo na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w Superbet

Stawiając kupon akumulowany w Superbet z meczem Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, składający się z minimum 5 zdarzeń, warto skorzystać z super promocji boostowej u tego buka. W maksymalnym wariancie możesz sobie bowiem podwoić wygraną na taśmie, zachowując początkową stawkę zakładu! Promocja na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w Superbet przeznaczona jest dla wszystkich typerów, a więc mogą ją aktywować zarówno nowi, jak i stali obstawiający.

superbet

Promocja na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
100% więcej do wygranej

Bukmacher nie nałożył na tę promocję boostową żadnych limitów, tak więc każdy kupon spełniający jej warunki automatycznie się przeliczy i pokaże wyższą wygraną na podglądzie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora internetowego, możesz je utworzyć w tym miejscu za darmo. Korzystając z naszego linku dodatkowo zyskujesz pakiet dla nowych o wartości maksymalnej 3755 zł.

Jak odebrać promocję 100% z boostem w Superbet na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin?

Aby promocja na AKO z selekcją na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w Superbet się odblokowała na kuponie, każde zdarzenie na zakładzie powinno pokrywać się z kursem minimalnym 1.20. Promocyjne zakłady bukmacherskie z meczem Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin możesz stawiać zarówno online na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Schemat powiększonych wygranych prezentujemy poniżej. Im więcej selekcji, tym większy boost do wygranej.

 • 5 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 7%
 • 6 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 10%.
 • 7 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 15%.
 • 8 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 20%.
 • 9 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 25%.
 • 10 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 30%.
 • 11 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 35%.
 • 12 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 40%.
 • 13 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 45%.
 • 14 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 50%.
 • 15 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 55%.
 • 16 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 60%.
 • 17 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 65%.
 • 18 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 70%.
 • 19 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 75%.
 • 20 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 80%.
 • 21 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 85%.
 • 22 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 90%.
 • 23 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 95%.
 • 24 i więcej zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 100%.
100% więcej do wygranej
Powiększ wygraną na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w promocji

Jeśli chcesz postawić więcej zdarzeń na zakładzie, to pamiętaj, że taka taśma z meczem Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin także podwoi w Superbet Zakłady Bukmacherskie Twoją wygraną! 

Najlepsze promocje
07 październik 2023, godz. 20:00
Ekstraklasa Polska
Ruch Chorzów
Ruch Chorzów
-
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów
-
Pogoń Szczecin
Najlepsza promocja
Postaw zakład za darmo
fortuna
fortuna
sts
superbet

200% więcej do depozytu na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 400 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie Ekstraklasy zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Promocja działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym hasłem polecającym LEGALSPORT.

betfan

200% na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Nowego użytkownika z dostępem do promocji na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

Jak odebrać 200% do depozytu na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin w BETFAN?

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

200% więcej w promocji
Zgarnij 200% więcej na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

Pamiętaj, że kupon w promocji na Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin promocje bukmacherskie (07.10, godz. 20:00)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.