poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Shonan Bellmare - Tokio Verdy promocje i bonusy (03.04, 12:00)

02.04.2024, 09:48
Autor: B. Szul
Spis treści
Rozwiń
 1. Zagraj Shonan - Tokio Verdy bez podatku i wygraj aż +14% więcej
 2. Cashback do 50 zł na mecz Shonan - Tokio Verdy w Betclic
 3. Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Shonan - Tokio Verdy za darmo
 4. Zyskaj +14% więcej na Shonan - Tokio Verdy bez podatku w Fortunie
 5. Powiększ wygraną o 120% na Shonan - Tokio Verdy w Betclic
 6. Zgarnij 100% więcej na Shonan - Tokio Verdy w ComeOn
 7. Odbierz 200% więcej do depozytu na mecz Shonan - Tokio Verdy
 8. Cashback na Shonan - Tokio Verdy do 1200 zł w forBET

Zagraj Shonan - Tokio Verdy bez podatku i wygraj aż +14% więcej

Shonan - Tokio Verdy bez podatku możesz zagrać w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Aby to spotkanie postawić z boostem +14% do wygranej musisz stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami za dowolną stawkę. Podczas składania zakładu musisz przypilnować minimalnego kursu każdego zdarzenia.

Jak odebrać boost +14% bez podatku na Shonan Bellmare - Tokio Verdy w TOTALbet?

Nie może być on niższy niż 1.30. Gra bez podatku na Shonan Bellmare - Tokio Verdy w bonusie nie jest ograniczona czasowo, tak więc możesz z niej skorzystać aż do momentu skończenia spotkania. Jest to możliwe, albowiem do promocji meczowej wliczają się zarówno zakłady prematch, jak i LIVE.

totalbet

+14% na Shonan Bellmare - Tokio Verdy
Wygrywaj więcej na każdym AKO

Promocja na Shonan Bellmare - Tokio Verdy bez podatku jest aktywna zarówno na stronie, jak i aplikacji mobilnej. Może z niej skorzystać każdy gracz posiadający profil w TOTALbet. W ramach promocji możesz zawrzeć dowolną liczbę zakładów bukmacherskich, ale musisz pamiętać, że wszystkie kupony muszą być rozliczone (nie można korzystać z cashoutu).

Z promocji bez podatku na Shonan Bellmare - Tokio Verdy wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe oraz specjalne. Warto o tym pamiętać, albowiem wówczas współczynnik 0.88 nie zamieni się na 1.00 i w efekcie Twoja wygrana będzie niższa.

Cashback do 50 zł na mecz Shonan - Tokio Verdy w Betclic

Wybierając promocję cashbackową na Shonan Bellmare - Tokio Verdy u bukmachera Betclic zapewniasz sobie ubezpieczenie stawki zakładu do maksymalnie 50 zł. Do skorzystania z tej promocji potrzebne Ci będzie bezpłatne konto u tego buka, które musisz założyć z naszego polecenia. Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner z zaszytym hasłem do promocji i otrzymasz pewne nagrody dla nowych klientów w wysokości 50 zł.

Jak odebrać cashback 50 zł na Shonan Bellmare - Tokio Verdy w Betclic?

Aby skorzystać z tej promocji ze zwrotem na Shonan - Tokio Verdy w maksymalnym wariancie, musisz zrealizować depozyt na kwotę min. 50 zł. Bonusowy kupon możesz postawić w Betclic zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. W razie wygranej otrzymasz 100% wygranej. Natomiast, jeśli nie trafisz swojego zakładu, następnego dnia odbierzesz darmową kasę w postaci stawki zakładu do 50 zł.

betclic

Shonan Bellmare - Tokio Verdy bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na 50 zł

Bonus na Shonan Bellmare - Tokio Verdy w Betclic z ubezpieczeniem stawki ze zwrotem na max. 50 zł działa bez obrotu. Dlatego kwotę zwrotu możesz wypłacić na konto w banku lub grać za nią dalej. Otrzymany zwrot z kuponu na Shonan - Tokio Verdy jest widoczny w bilansie konta.

Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Shonan - Tokio Verdy za darmo

Pobierz bezpłatną aplikację Superbet na telefon komórkowy lub tablet, a otrzymasz od tego bukmachera unikalny promocyjny zakład za darmo na Shonan Bellmare - Tokio Verdy w kwocie 20 zł. Do odbioru darmowej promocji uprawnieni są wszyscy nowi gracze, którzy stworzą u tego operatora nowy profil użytkownika z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Bonus ważny jest przez 24/7, aż do momentu rozpoczęcia spotkania (03.04.2024, godz. 12:00).

Jak odebrać darmowe 20 zł na Shonan Bellmare - Tokio Verdy?

 • Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy z iOS/Android
 • Wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od zainstalowania apki
 • Sprawdź saldo depozytowe, odbiór 20 zł jest automatyczny
 • Wybierz z oferty najlepsze zakłady i postaw kupon przez aplikację

Na pobranie aplikacji na telefon oraz tablet i odbiór 20 zł w promocji na Shonan Bellmare - Tokio Verdy masz w Superbet 7 dni, od momentu złożenia pierwszego depozytu na indywidualnym koncie typerskim. Otrzymany darmowy zakład na ten mecz 1.Japonia nie wymaga obrotu. Od razu księgowany jest na saldzie depozytowym.

superbet

Shonan Bellmare - Tokio Verdy za darmo
Postaw kupon bez wpłaty depozytu

Dzięki temu to co wygrasz na darmowym kuponie za 20 zł w Superbet Zakłady Bukmacherskie będziesz mógł od razu wypłacić na indywidualne konto w banku. Założenie konta u tego buka z naszego polecenia upoważnia Cię do odbioru łącznego benefitu o wartości maksymalnej 3755 zł. Więcej informacji o nagrodzie dla nowych tutaj.

Superbet dysponuje szybkimi przelewami wychodzącymi, tak więc po wygranej na kuponie z meczem Shonan Bellmare - Tokio Verdy w promocji nie będziesz musiał martwić się zamrożonymi bonusowymi środkami. Oczywiście, gotówkę możesz wykorzystać także na inne mecze w Superbet.

Zyskaj +14% więcej na Shonan - Tokio Verdy bez podatku w Fortunie

Stawiając zakład bukmacherski w Fortunie z meczem Shonan Bellmare - Tokio Verdy w promocji możesz powiększyć sobie wygraną o +14%. Żeby skorzystać z dodatkowego boostu pieniężnego do potencjalnej wygranej u tego buka, musisz zagrać kupon bez podatku od gier. Aby to zrobić, musisz złożyć w wyznaczonych godzinach zakład za minimum 2 zł, który spełnia następujące warunki regulaminowe: minimalna liczba zdarzeń 3 oraz minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30.

Jak odebrać powiększoną wygraną + 14% w Fortunie?

 • Otwórz nowe konto w Fortuna, wpisując kod o treści LEGALSPORT
 • Wybierz dowolne zakłady na Shonan Bellmare - Tokio Verdy
 • Dobierz dowolne selekcje z innych meczów
 • Sprawdź czy po spełnieniu warunków załadował się bonus +14%
 • Wpisz stawkę kuponu i potwierdź zawarcie zakładu
 • Postawienie zakładu jest równoznaczne z odbiorem powiększonej wygranej

Jeśli stworzysz poprawny kupon, dodatkowe +14% do wygranej przypisze się do Twojego zakładu automatycznie. Boost jest nielimitowany, także możesz nim objąć każdy puszczony zakład bukmacherski przez internet. Z bonusu boostowego na Shonan - Tokio Verdy od bukmachera Fortuna mogą skorzystać wszyscy typerzy. Jest on bowiem skierowany do nowych i stałych klientów tego legalnego buka online.

fortuna

+14% na Shonan Bellmare - Tokio Verdy
Zyskaj do każdej wygranej na AKO

Bonus na Shonan Bellmare - Tokio Verdy z boostem +14% do wygranej w Fortunie dostępny jest na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że kupony zagrane za pełną stawkę na Shonan - Tokio Verdy bez 12% podatku od gier muszą zostać rozliczone.

Oznacza to, że zakładów zabetowanych w ramach tej promocji nie można wcześniej skeszować i wypłacić. Można za to wrzucić na kupon dowolne zdarzenia znajdujące się w ofercie. Jest to super opcja dla graczy, którzy chcą zasilić swój bankroll dodatkowymi pieniędzmi oraz zminimalizować do maksimum dokładanie nowych pozycji na zakład bukmacherski.

Powiększ wygraną o 120% na Shonan - Tokio Verdy w Betclic

U bukmachera Betclic masz szansę zwiększyć swoją wygraną o 120% na mecz Shonan Bellmare - Tokio Verdy, nie inwestując dodatkowych pieniędzy w kupon. Wystarczy, że założysz konto za free u tego operatora online z naszym kodem o treści LEGALSPORT, a następnie wpłacisz pierwszy depozyt i stworzysz zakład klasyfikujący się do bonusu boostowego.

Jak odebrać bonus zwiększający wygraną o 120% na Shonan - Tokio Verdy w Betclic?

 • Wejdź na stronę internetową lub aplikację Betclic
 • Załóż konto przy użyciu naszego kodu o treści LEGALSPORT
 • Zrealizuj pierwszą wpłatę na konto gracza
 • Postaw kupon z min. 5 zdarzeniami, w tym z selekcją na Shonan - Tokio Verdy
 • Zagranie zakładu równoznaczne jest z odbiorem boostu

Promocja meczowa na Shonan Bellmare - Tokio Verdy od Betclic, aby była ważna, musi spełniać jeden najważniejszy warunek regulaminowy. Na zakładzie akumulowanym musi znaleźć się min. 5 kwalifikujących wydarzeń z ikonką Multi+ z oferty przedmeczowej i/lub na żywo. Im więcej wydarzeń wrzucisz na kupon bonusowy z meczem Shonan Bellmare - Tokio Verdy w ramach 1.Japonia, tym wyższy boost do wygranej otrzymasz.

Liczba zdarzeń na kuponie Boost do wygranej
5 +5%
6 +7%
7 +10%
10 +20%
12 +30%
15 +60%
21 +120%
Gram z boostem w Betclic

Dodatkowa kasa z bonusu boostowego na spotkanie Shonan - Tokio Verdy od Betclic Zakłady Bukmacherskie nie jest objęta warunkami obrotowymi. Oznacza to, że możesz ją wypłacić od razu na konto w banku, bez zbędnych formalności. Promocja 120% do wygranej w Betclic na mecz Shonan Bellmare - Tokio Verdy jest nielimitowana. Dzięki temu możesz z niej korzystać wiele razy.

Zgarnij 100% więcej na Shonan - Tokio Verdy w ComeOn

U bukmachera ComeOn możesz dodatkowo zgarnąć bonus 100 zł za depozyt na rywalizację Shonan - Tokio Verdy w ramach rozgrywek 1.Japonia. Aby promocja na ten mecz odblokowała się na Twoim koncie, musisz stworzyć nowego użytkownika u tego buka z naszym hasłem afiliacyjnym LEGALSPORT.

Jak odebrać 100% więcej w ComeOn na Shonan Bellmare - Tokio Verdy?

 • Otwórz formularz odbioru promocji na Shonan - Tokio Verdy w ComeOn
 • Wypełnij wszystkie pola, w tym to opcjonalne z kodem - wpisz hasło o treści LEGALSPORT
 • Zaloguj się na konto i aktywuj promocję w zakładce "wpłata"
 • Wpłać na konto depozyt w wysokości min. 50 zł
 • Ciesz się dodatkowymi środkami finansowymi na Shonan Bellmare - Tokio Verdy

Wymagana jest także minimalna wpłata do bonusu w wysokości 50 zł. Po spełnieniu tych dwóch warunków dostajesz na konto 100% więcej za wpłatę. W praktyce wygląda to tak, że deponując na profilu użytkownika w ComeOn 100 zł, masz do dyspozycji na kupon z meczem Shonan Bellmare - Tokio Verdy w sumie 200 zł, co jest dobrą opcją dla graczy, którzy chcą postawić więcej zakładów bukmacherskich na to spotkanie.

comeon

100 zł na Shonan - Tokio Verdy
Zyskaj 100% za depozyt

Za kasę z promocji na Shonan Bellmare - Tokio Verdy możesz postawić w ComeOn dowolne selekcje o dowolnych notowaniach. Żadne zakłady z oferty nie są wykluczone z tej premii gotówkowej. Do wypłaty wszystkich środków z salda bonusowego potrzebny jest tylko 1-krotny obrót. Tak niski obrót zdecydowanie podnosi atrakcyjność tej promocji i sprawia, że może zostać ona odebrana przez naprawdę szerokie grono odbiorców.

Odbierz 200% więcej do depozytu na mecz Shonan - Tokio Verdy

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 300 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz Shonan Bellmare - Tokio Verdy. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie 1.Japonia zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Bonus działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym kodem polecającym LEGALSPORT.

Jak odebrać 200% do wpłaty na Shonan - Tokio Verdy w BETFAN?

Nowego użytkownika z dostępem do bonusu na Shonan Bellmare - Tokio Verdy możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

betfan

200% na Shonan - Tokio Verdy
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz Shonan Bellmare - Tokio Verdy możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

Pamiętaj, że kupon w promocji na Shonan Bellmare - Tokio Verdy można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz Shonan - Tokio Verdy można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

Shonan Bellmare - Tokio Verdy promocje bonusy na mecz

Cashback na Shonan - Tokio Verdy do 1200 zł w forBET

Wykorzystaj promocję forBET na Shonan Bellmare - Tokio Verdy i ubezpiecz swój kupon bukmacherski na wypadek przegranej. Stwórz nowego użytkownika przez link z naszej strony i zyskaj cashback do 1200 zł. Minimalna wpłata uruchamiająca tę specjalną meczową promocję dla wszystkich typerów to tylko 20 zł.

Jak odebrać cashback do 1200 zł na Shonan - Tokio Verdy?

Warunki oraz podstawowe zasady promocji na Shonan Bellmare - Tokio Verdy zachęcają do odbioru: obrót 1x, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3. Jeśli wygrasz zabezpieczony cashbackiem kupon, to kasa z wygranej trafia na Twoje saldo depozytowe. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymujesz zwrot od forBET w postaci rekompensaty na saldo bonusowe.

forbet

Mecz Shonan Bellmare - Tokio Verdy w promocji
Ubezpiecz kupon na 1200 zł

Zwrot w przypadku refundacji stawki zakładu należy przed wypłatą obrócić 1-krotnie. Stwórz w tym celu jeden kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,30. Masz 14 dni na użycie tego kuponu. Pamiętaj, że cały zwrot musisz wykorzystać na jednym kuponie i nie możesz go podzielić na kilka mniejszych bonusowych zakładów.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Shonan Bellmare - Tokio Verdy promocje i bonusy (03.04, 12:00)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.