czwartek, 20 czerwca 2024

Widzew Łódź - Stal Mielec promocje bukmacherskie (07.10, godz. 15:00)

06.10.2023, 22:00
Autor: O. Wójcik
Spis treści
Rozwiń
 1. 100 zł bez ryzyka na Widzew Łódź - Stal Mielec w STS
 2. +14% więcej na kuponie z Widzew Łódź - Stal Mielec
 3. 35 zł za darmo na Widzew Łódź - Stal Mielec
 4. 200% więcej do depozytu na Widzew Łódź - Stal Mielec
 5. Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Widzew Łódź - Stal Mielec za darmo
 6. 100% więcej do wygranej za darmo na Widzew Łódź - Stal Mielec w Superbet

100 zł bez ryzyka na Widzew Łódź - Stal Mielec w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na spotkanie Widzew Łódź - Stal Mielec w ramach Ekstraklasy na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz swój kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę internetową, założą nowe konto do gry u tego buka.

sts

Widzew Łódź - Stal Mielec bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na
100 zł

Promocja bez ryzyka na Widzew Łódź - Stal Mielec w STS nie jest objęta warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie internetowej Star-Typ Sport, ale także na jego aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Jak skorzystać z promocji 100 zł na Widzew Łódź - Stal Mielec w STS?

Bukmacher STS do promocji na Widzew Łódź - Stal Mielec bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na Widzew Łódź - Stal Mielec na 100 zł

100 zł na Widzew Łódź - Stal Mielec w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 600 zł za wykonane depozyty. Wszystkie nagrody aktywujesz hasłem LEGALSPORT, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

+14% więcej na kuponie z Widzew Łódź - Stal Mielec

Stawiając zakład bukmacherski w Fortunie z meczem Widzew Łódź - Stal Mielec w promocji możesz powiększyć sobie wygraną o +14%. Żeby skorzystać z dodatkowego boostu pieniężnego do potencjalnej wygranej u tego buka, musisz zagrać kupon bez podatku od gier. Aby to zrobić, musisz złożyć w wyznaczonych godzinach zakład za minimum 2 zł, który spełnia następujące warunki regulaminowe: minimalna liczba zdarzeń 3 oraz minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30.

fortuna

+14% na Widzew Łódź - Stal Mielec
Zyskaj do każdej wygranej na AKO

Jeśli stworzysz poprawny kupon, dodatkowe +14% do wygranej przypisze się do zakładu automatycznie. Boost jest nielimitowany, także możesz nim objąć każdy puszczony zakład bukmacherski przez internet. Z promocji boostowej na Widzew Łódź - Stal Mielec od bukmachera Fortuna mogą skorzystać wszyscy typerzy. Jest ona bowiem skierowana do nowych i stałych klientów tego legalnego buka online.

Jak powiększyć wygraną + 14% w Fortunie?

 • Otwórz konto w Fortuna lub zaloguj się na już istniejące,
 • Wybierz dowolne zakłady na Widzew Łódź - Stal Mielec i inne mecze,
 • Sprawdź czy po spełnieniu warunków załadowała się promocja +14%,
 • Wpisz stawkę kuponu i potwierdź zawarcie zakładu.

Promocja na Widzew Łódź - Stal Mielec z boostem +14% do wygranej w Fortunie dostępna jest na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że kupony zagrane za pełną stawkę na Widzew Łódź - Stal Mielec bez 12% podatku od gier muszą zostać rozliczone.

Gram bez podatku
Obstawiam Widzew Łódź - Stal Mielec bez podatku na AKO

Oznacza to, że zakładów zabetowanych w ramach tej promocji nie można wcześniej skeszować i wypłacić. Można za to wrzucić na kupon dowolne zdarzenia znajdujące się w ofercie. Jest to super opcja dla graczy, którzy chcą zasilić swój bankroll dodatkowymi pieniędzmi oraz zminimalizować do maksimum dokładanie nowych pozycji na zakład bukmacherski.

35 zł za darmo na Widzew Łódź - Stal Mielec

Spotkanie Widzew Łódź - Stal Mielec możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez wkładu własnego za 35 zł. Promocja ważna jest do momentu rozpoczęcia meczu - 07.10.2023, godz. 15:00. Przeznaczona jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Fortuna. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na Widzew Łódź - Stal Mielec, w tym z gry bez podatku czy boostów.

fortuna

35 zł na Widzew Łódź - Stal Mielec
Postaw kupon za 35 zł, wpłacając 1 zł

Aby zdobyć maksymalną nagrodę 35 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe symboliczne 1 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru darmowych 35 zł na platformie Fortuny, za które możesz zagrać starcie Widzew Łódź - Stal Mielec.

Jak zagrać za darmo kupon na mecz Widzew Łódź - Stal Mielec?

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 35 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania Widzew Łódź - Stal Mielec i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Zagraj za darmo
Odbierz 35 zł bez depozytu na Widzew Łódź - Stal Mielec

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na Widzew Łódź - Stal Mielec od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak obrotu (jednocześnie nie ma czasu na obrót ), a także brak minimalnej liczby zdarzeń czy brak minimalnego kursu . Dzięki temu masz gwarancję, że za promocyjne środki możesz na spotkanie Widzew Łódź - Stal Mielec zawrzeć dowolny zakład bukmacherski według własnego uznania.

200% więcej do depozytu na Widzew Łódź - Stal Mielec

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 500 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz Widzew Łódź - Stal Mielec. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie Ekstraklasy zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Promocja działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym hasłem polecającym LEGALSPORT.

betfan

200% na Widzew Łódź - Stal Mielec
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Nowego użytkownika z dostępem do promocji na Widzew Łódź - Stal Mielec możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

Jak odebrać 200% do depozytu na Widzew Łódź - Stal Mielec w BETFAN?

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz Widzew Łódź - Stal Mielec możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

200% więcej w promocji
Zgarnij 200% więcej na Widzew Łódź - Stal Mielec

Pamiętaj, że kupon w promocji na Widzew Łódź - Stal Mielec można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz Widzew Łódź - Stal Mielec można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Widzew Łódź - Stal Mielec za darmo

Pobierz bezpłatną aplikację Superbet na telefon komórkowy lub tablet, a otrzymasz od tego bukmachera unikalny promocyjny zakład za darmo na Widzew Łódź - Stal Mielec w kwocie 20 zł. Do odbioru darmowej promocji uprawnieni są wszyscy nowi gracze, którzy stworzą u tego operatora nowy profil użytkownika z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Promocja ważna jest przez 24/7, aż do momentu rozpoczęcia spotkania (07.10.2023, godz. 15:00).

superbet

Widzew Łódź - Stal Mielec za darmo
Postaw kupon bez wpłaty depozytu

Na pobranie aplikacji na telefon oraz tablet i odbiór 20 zł w promocji na Widzew Łódź - Stal Mielec masz w Superbet 7 dni, od momentu złożenia pierwszego depozytu na indywidualnym koncie typerskim. Otrzymany darmowy zakład na ten mecz Ekstraklasy nie wymaga obrotu. Od razu księgowany jest na saldzie depozytowym.

Jak odebrać darmowe 20 zł na Widzew Łódź - Stal Mielec?

 • Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy z iOS/Android,
 • Wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od zainstalowania apki,
 • Sprawdź saldo depozytowe, automatycznie pojawi się na nim 20 zł,
 • Wybierz z oferty najlepsze zakłady i postaw kupon przez aplikację.

Dzięki temu to co wygrasz na darmowym kuponie za 20 zł w Superbet Zakłady Bukmacherskie będziesz mógł od razu wypłacić na indywidualne konto w banku. Założenie konta u tego buka z naszego polecenia upoważnia Cię do odbioru łącznego benefitu o wartości maksymalnej 3755 zł. Więcej informacji o nagrodzie dla nowych tutaj.

20 zł na aplikację
Promocja za aplikację na Widzew Łódź - Stal Mielec

Superbet dysponuje szybkimi przelewami wychodzącymi, tak więc po wygranej na kuponie z meczem Widzew Łódź - Stal Mielec w promocji nie będziesz musiał martwić się zamrożonymi środkami. Oczywiście, gotówkę możesz wykorzystać także na inne mecze w Superbet.

Promocje i bonusy na mecz
07 październik 2023, godz. 15:00
Ekstraklasa Polska
Widzew Łódź
Widzew Łódź
-
Stal Mielec
Stal Mielec
Widzew Łódź
Stal Mielec
Widzew Łódź
-
Stal Mielec
Najlepsza promocja
Zagraj bez ryzyka
sts
fortuna
fortuna
betfan

100% więcej do wygranej za darmo na Widzew Łódź - Stal Mielec w Superbet

Stawiając kupon akumulowany w Superbet z meczem Widzew Łódź - Stal Mielec, składający się z minimum 5 zdarzeń, warto skorzystać z super promocji boostowej u tego buka. W maksymalnym wariancie możesz sobie bowiem podwoić wygraną na taśmie, zachowując początkową stawkę zakładu! Promocja na Widzew Łódź - Stal Mielec w Superbet przeznaczona jest dla wszystkich typerów, a więc mogą ją aktywować zarówno nowi, jak i stali obstawiający.

superbet

Promocja na Widzew Łódź - Stal Mielec
100% więcej do wygranej

Bukmacher nie nałożył na tę promocję boostową żadnych limitów, tak więc każdy kupon spełniający jej warunki automatycznie się przeliczy i pokaże wyższą wygraną na podglądzie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora internetowego, możesz je utworzyć w tym miejscu za darmo. Korzystając z naszego linku dodatkowo zyskujesz pakiet dla nowych o wartości maksymalnej 3755 zł.

Jak odebrać promocję 100% z boostem w Superbet na Widzew Łódź - Stal Mielec?

Aby promocja na AKO z selekcją na Widzew Łódź - Stal Mielec w Superbet się odblokowała na kuponie, każde zdarzenie na zakładzie powinno pokrywać się z kursem minimalnym 1.20. Promocyjne zakłady bukmacherskie z meczem Widzew Łódź - Stal Mielec możesz stawiać zarówno online na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Schemat powiększonych wygranych prezentujemy poniżej. Im więcej selekcji, tym większy boost do wygranej.

 • 5 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 7%
 • 6 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 10%.
 • 7 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 15%.
 • 8 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 20%.
 • 9 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 25%.
 • 10 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 30%.
 • 11 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 35%.
 • 12 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 40%.
 • 13 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 45%.
 • 14 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 50%.
 • 15 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 55%.
 • 16 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 60%.
 • 17 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 65%.
 • 18 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 70%.
 • 19 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 75%.
 • 20 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 80%.
 • 21 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 85%.
 • 22 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 90%.
 • 23 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 95%.
 • 24 i więcej zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 100%.
100% więcej do wygranej
Powiększ wygraną na Widzew Łódź - Stal Mielec w promocji

Jeśli chcesz postawić więcej zdarzeń na zakładzie, to pamiętaj, że taka taśma z meczem Widzew Łódź - Stal Mielec także podwoi w Superbet Zakłady Bukmacherskie Twoją wygraną! 

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Widzew Łódź - Stal Mielec promocje bukmacherskie (07.10, godz. 15:00)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.