poniedziałek, 14 października 2019
Najnowsze: Totalbet – legalny bukmacher internetowy

Ranking bonusów bukmacherskich – czerwiec 2018. Gdzie znajdziemy najlepsze mundialowe promocje?

Odbierz kod promocyjny Milenium Oferta na bonus Milenium VIP ważna do 31 października 2019
Spis treści
Rozwiń
 1. Ranking bonusów bukmacherskich – czerwiec 2018
 2. 1. forBET. Jak będzie wyglądać Twoja własna droga do Moskwy?
 3. 2. Start-Typ Sport. Chcesz podzielić się okrągłym milionem?
 4. 3. Millenium. Będziesz królem bukmacherskich rankingów?
 5. Warto wiedzieć
Do piłkarskich mistrzostw świata w Rosji pozostało już naprawdę niewiele czasu, dlatego też nasz najnowszy, czerwcowy ranking bonusów bukmacherskich w pełni poświęciliśmy mundialowym promocjom.
trzy puchary do rankingu bonusów na MŚ 2018
Który bukmacher ma dla graczy najlepsze promocje bukmacherskie na mundial?

 Przeanalizowaliśmy każdego legalnego organizatora zakładów sportowych z osobna i sprawdziliśmy, który przygotował dla Was najlepszą propozycję. Kto okazał się ostatecznym zwycięzcą? Zapraszamy do lektury!

Zanim przejdziemy do poszczególnych pozycji, to warto przypomnieć, że legalnie na naszym rynku działa w tym momencie ośmiu bukmacherów, a dziewiąty – Totalbet – posiada już wszystkie wymagane licencje, jednak nie rozpoczął jeszcze działalności w internecie ani nie otwarł swoich punktów naziemnych. Pełne grono legalnych bukmacherów tworzą:

 • Fortuna – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 – działa w internecie i w punktach stacjonarnych
 • Milenium – zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17- 7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599 – działa w internecie i w punktach stacjonarnych
 • STS – zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 – działa w internecie i w punktach stacjonarnych
 • Totolotek – zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485 – działa w internecie i w punktach stacjonarnych
 • eToto – zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 – działa w internecie i w punktach stacjonarnych
 • forBET – zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 – działa tylko w internecie, ale w kwietniu 2018 otrzymał licencję MF na działalność również w punktach stacjonarnych
 • LVbet – zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. PS4.6831.9.2016.EQK – działa w internecie i w punktach stacjonarnych
 • Superbet – zezwolenie nr PS4.6831.4.2017 – działa tylko w punktach stacjonarnych
 • Totalbet – zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017 – nie rozpoczął jeszcze oficjalnej działalności

Ranking bonusów bukmacherskich – czerwiec 2018

Każdego z powyższych bukmacherów przeanalizowaliśmy pod kątem tego, jakie bonusy bukmacherskie na mundial udostępniają swoim graczom. W naszym rankingu znalazło się ostatecznie miejsce dla trzech najlepszych pod tym względem operatorów zakładów wzajemnych, których mundialowe propozycje rzeczywiście zwracają uwagę. Który buk przygotował dla Was najkorzystniejszy bonus na MŚ 2018?

1. forBET. Jak będzie wyglądać Twoja własna droga do Moskwy?

logo bukmachera forBET
Legalny bukmacher forBET

Pierwsze miejsce w naszym rankingu bonusów bukmacherskich zajęła promocja „Droga do Moskwy”, którą dla swoich klientów przygotował legalny bukmacher forBET. Warto się zaznajomić z propozycją głównego sponsora ekstraklasowego Śląska Wrocław nie tylko dlatego, że do wygrania jest aż 2 miliony złotych w bonusach (wszystkie nagrody pieniężne należy wykorzystać u tego buka, a więc nie można ich od razu wypłacić na swoje konto bankowe), ale również ze względu na korzystny dla graczy kształt ogólnego regulaminu. O co chodzi w tej promocji? Przekonajmy się.

Konkurs przygotowany przez sponsora tytularnego Włókniarza Częstochowa ma przede wszystkim uatrakcyjnić typującym oczekiwanie na mistrzostwa świata w Rosji, które rozpoczynają się już 14 czerwca od meczu Rosja – Arabia Saudyjska. forBET opracował na swojej stronie internetowej specjalną mapę z 42 lokalizacjami (codziennie uaktywnia się jedna z nich + 10 pozycji zostało przez forBET ukrytych). Odnajdując aktywowaną danego dnia lokalizację możecie wykorzystać ukrytą pod nią bukmacherską promocję, która zapewni Wam dodatkowe środki na grę. Każdy bonus opatrzony jest osobnym regulaminem, a wszystkie regulaminy są przejrzyste i klarownie objaśniają zasady korzystania z danej promocji.

|Bonus na start 1 250 zł na typowanie mundialu w forBET|

Dla przykładu, akcja promocyjna uaktywniona przez tego bukmachera pierwszego czerwca gwarantowała wszystkim graczom bonus o wartości 10 zł. Co należało zrobić, aby otrzymać tak zwany zakład typu freebet? Wystarczyło zawrzeć kupon z kursem minimalnym 1.50, składający się z selekcji oferty na żywo za dokładnie 20 zł. Warto dodać, że każdy zagrany tego dnia zakład na żywo, spełniający warunki promocji, gwarantował dodatkową kasę na kolejne kupony bukmacherskie!

Jak widać, jest to bardzo rozbudowany i treściwy bonus bukmacherski, który każdego dnia oczekiwania na mundial zapewnia graczom dodatkowe emocje i środki na grę. Dlatego to właśnie forBET zajął w naszym mundialowym rankingu bonusów pierwsze, zasłużone miejsce.

2. Start-Typ Sport. Chcesz podzielić się okrągłym milionem?

Logo bukmachera STS
Kod bonusowy STS Zakłady Bukmacherskie

Tuż za plecami forBET uplasował się popularny wśród graczy bukmacher STS, który w ostatnim czasie wystartował z promocją bukmacherską „Pewny Milion”. Przypadnie ona do gustu przede wszystkim graczom, którzy na co dzień lubią puszczać kupony typu kombi. A to wszystko dlatego, że aby wziąć udział w podziale okrągłego miliona złotych, należy postawić zakład AKO składający się z aż 20 meczów fazy grupowej.

Jeżeli poprawie wytypujecie wyniki – możecie poruszać się tylko pomiędzy 1X2 – minimum trzynastu z nich, to wówczas weźmiecie udział w podziale pełnej puli. Zanim przystąpicie do typowania – pamiętajcie, że na Waszym zakładzie, który musi zostać zawarty za minimum 10 złotych, musi znaleźć się dokładnie 20 spotkań. Jeżeli będzie ich więcej lub mniej, to wtedy kupon nie będzie brał udziału w dalszej fazie konkursu! Warto też pamiętać, że główny sponsor tegorocznego wicemistrza Polski, Jagiellonii Białystok, wykluczył z udziału w tej akcji promocyjnej między innymi zakłady anulowane, systemowe, bezpieczne lub zrealizowane przy pomocy opcji „cash-out”. Jeżeli chcecie mieć stuprocentową pewność, że Wasz zakład będzie mógł wziąć udział w podziale miliona złotych, to zapoznajcie się z pełnym regulaminem promocji.

Warto też dwa zdania napisać o podziale ewentualnej wygranej. Oficjalny partner piłkarskiej reprezentacji Polski w swoim regulaminie zagwarantował, że pełna pula będzie dzielona proporcjonalnie do wszystkich trafionych kuponów, spełniających warunki konkursu. A to oznacza, że w przypadku małej ilości trafionych kuponów można wygrać naprawdę ogromne pieniądze! W związku z tym jesteśmy przekonani, że promocja bukmacherska STS na mundial jak najbardziej zasługuje nie tylko na Waszą uwagę, ale także na drugie miejsce w naszym zestawieniu.

3. Millenium. Będziesz królem bukmacherskich rankingów?

Logo bukmachera Milenium i kod promocji
Odbierz najlepszy na rynku bonus powitalny w Milenium z kodem LEGALSPORT

Dla niektórych może być to lekkie zaskoczenie, ale trzeci najlepszy na rynku mundialowy bonus dla graczy posiada bukmacher Milenium, który do tej pory trzymał się raczej na końcu stawki. Oficjalny sponsor Falubazu Zielona Góra w ostatnim czasie do swojej oferty wprowadził niezwykle interesującą akcję promocyjną „Mundial Typerów”, dzięki której można wygrać nawet 10 tys. zł w kredytach na dalszą grę.

Promocja trwa do 15 lipca 2018 roku i prowadzona jest na terenie całej Polski. Opiera się ona przede wszystkim na czterech rankingach (ranking główny, ranking „najskuteczniejszy typer”, ranking „najefektywniejszy typer” oraz ranking „kupon dnia”), do których automatycznie będą przydzielane Wasze kupony bukmacherskie, spełniające warunki promocji – między innymi muszą zostać zawarte w czasie trwanie promocji oraz rozliczone do 16 lipca 2018 roku. Warto zaznaczyć, że z promocji zostały wykluczone zakłady Totalizatora, zakłady anulowane oraz zakłady obstawione za kredyty uprawniające do typowania w Milenium.

|Odbierz 790 zł na mundial w Milenium z kodem LEGALSPORT|

Jeżeli chodzi o ewentualne wygrane, to cały system prezentuje się bardzo imponująco. Nagrodzonych w rankingu głównym zostanie pierwszych 150 typerów – suma nagród wynosi 25 tys. zł, a triumfator może liczyć na wygraną rzędu 10 tys. zł w kredytach na dalszą grę. Zwycięzca rankingu „najskuteczniejszy typer” w nagrodę otrzyma konsolę Microsoft Xbox One X, natomiast wygrany rankingu „najefektywniejszy typer” zostanie nagrodzony tabletem Apple iPad o wartości przekraczającej tysiąc złotych.

Zupełnie inny system nagradzania obowiązuje w rankingu „kupon dnia”. Tutaj zwycięzców będzie zdecydowanie więcej, albowiem bukmacher codziennie, podczas trwania konkursu, nagrodzi bonusem bukmacherskim 100 zł typera, który obstawi wygrany kupon na dowolne zdarzenia z najwyższym ogólnym współczynnikiem. Jak widać, promocja bukmacherska na MŚ 2018 w Milenium również zapewnia graczom wiele dodatkowych emocji i pozwala zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody, dzięki czemu t właśnie ten buk znalazł się na trzecim miejscu naszego rankingu.

Warto wiedzieć

WARTO WIEDZIEĆ

 • Najlepszy bonus związany z mundialem w Rosji posiada bukmacher forBET. Akcja promocyjna „Droga do Moskwy” gwarantuje nie tylko wielkie sportowe emocje, ale także wysokie wygrane.
 • Jeżeli skorzystaliście już z opcji forBET lub jest ona dla Was niewystarczająca, to polecamy również akcje „Pewny Milion”od STS-u i „Mundial Typerów”, którą można znaleźć w ofercie Milenium.
Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

Ranking bonusów bukmacherskich – czerwiec 2018. Gdzie znajdziemy najlepsze mundialowe promocje?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
$#%$#%$
18.06.2018, godz. 11:41
Buki się postarały! Tyle tych promocji, że głowa mała. Staram się wszystkie wykorzystać, ale normalnie nie daje rady 😀 Komuś się to udało? Trzeba by chyba siedzieć dzień i noc i grać
Grosik
02.07.2018, godz. 07:41
Wszystko fajnie, ale pochwal się ile wygrałeś, a ile przegrałeś 😀 Bo obawiam się, że nic z tej gry nie masz, oprócz emocji… Mylę się, czy mam rację?
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.