Liga I
Rumunia (piłka nożna)

Rumuńska Liga I - statystyki

Statystyki drużyn i sędziów rumuńskiej Ligi I w sezonie 2026/2027.

Bilans meczów u siebie

Punkty na mecz, bilans Z-R-P i gole w meczach domowych
# Drużyna Pkt/m Bilans Gole
Dinamo 3,00 5-0-0 17:3
Farul 2,60 4-1-0 12:5
U. Craiova 2,50 5-0-1 20:2
Petrolul 2,40 4-0-1 6:2
FC Botosani 2,20 3-2-0 9:1
Rapid 2,17 4-1-1 10:5
U. Cluj 2,00 4-0-2 14:10
CFR 2,00 3-1-1 10:4
Corvinul 1,83 3-2-1 11:5
FCSB 1,83 3-2-1 11:9
Uta Arad 1,80 2-3-0 8:3
Sepsi OSK 1,60 2-2-1 5:4
Arges Pitesti 1,33 2-2-2 4:4
Oţelul 1,33 2-2-2 7:7
FC Voluntari 1,33 2-2-2 7:8
Csikszereda 0,20 0-1-4 3:9

Bilans meczów na wyjeździe

Punkty na mecz, bilans Z-R-P i gole w meczach wyjazdowych
# Drużyna Pkt/m Bilans Gole
Rapid 2,20 3-2-0 8:4
Dinamo 1,83 3-2-1 8:4
U. Craiova 1,60 2-2-1 5:7
U. Cluj 1,20 2-0-3 6:8
Petrolul 1,17 2-1-3 8:13
Corvinul 1,00 1-2-2 3:6
CFR 1,00 2-0-4 7:13
Sepsi OSK 0,83 1-2-3 2:8
FCSB 0,80 1-1-3 3:8
Farul 0,67 0-4-2 5:10
Arges Pitesti 0,60 1-0-4 2:7
FC Botosani 0,50 0-3-3 7:11
Uta Arad 0,50 1-0-5 6:14
Oţelul 0,40 0-2-3 4:9
FC Voluntari 0,00 0-0-5 4:17
Csikszereda 0,00 0-0-6 3:15

Mecze bez porażki i bez zwycięstwa

Podwójna szansa
# Drużyna 1X X2 12
Dinamo 10 3 9
Rapid 10 4 8
U. Craiova 9 4 9
Farul 9 7 6
Corvinul 8 7 7
FC Botosani 8 8 6
Petrolul 7 5 10
FCSB 7 7 8
Sepsi OSK 7 8 7
U. Cluj 6 5 11
CFR 6 6 10
Uta Arad 6 8 8
Oţelul 6 9 7
Arges Pitesti 5 8 9
FC Voluntari 4 9 9
Csikszereda 1 11 10

Forma – ostatnie 5 meczów

Punkty, bilans i gole z ostatnich 5 kolejek
# Drużyna Pkt Bilans Gole Pkt/m
Dinamo 13 4-1-0 12:3 2,60
Rapid 13 4-1-0 11:6 2,60
U. Craiova 13 4-1-0 12:1 2,60
Petrolul 10 3-1-1 10:7 2,00
U. Cluj 9 3-0-2 11:9 1,80
Uta Arad 9 3-0-2 11:8 1,80
Farul 8 2-2-1 7:7 1,60
FC Botosani 8 2-2-1 9:4 1,60
Corvinul 7 2-1-2 7:8 1,40
CFR 7 2-1-2 6:7 1,40
Sepsi OSK 6 2-0-3 4:9 1,20
FCSB 4 1-1-3 5:12 0,80
FC Voluntari 4 1-1-3 6:9 0,80
Arges Pitesti 1 0-1-4 2:7 0,20
Oţelul 1 0-1-4 4:10 0,20
Csikszereda 0 0-0-5 4:14 0,00

Forma – ostatnie 10 meczów

Punkty, bilans i gole z ostatnich 10 kolejek
# Drużyna Pkt Bilans Gole Pkt/m
Dinamo 26 8-2-0 25:6 2,60
Rapid 21 6-3-1 17:9 2,10
U. Craiova 20 6-2-2 21:9 2,00
Farul 17 4-5-1 16:13 1,70
Petrolul 16 5-1-4 13:15 1,60
CFR 16 5-1-4 16:15 1,60
U. Cluj 15 5-0-5 18:17 1,50
Corvinul 13 3-4-3 11:11 1,30
FC Botosani 13 3-4-3 14:10 1,30
Sepsi OSK 13 3-4-3 7:11 1,30
FCSB 12 3-3-4 12:17 1,20
Uta Arad 12 3-3-4 14:13 1,20
Arges Pitesti 11 3-2-5 6:9 1,10
Oţelul 7 1-4-5 9:15 0,70
FC Voluntari 7 2-1-7 9:23 0,70
Csikszereda 1 0-1-9 6:21 0,10

Wygrane mecze – różnica goli

Ile meczów wygranych 1, 2 lub 3+ golami
# Drużyna 1 golem 2 golami 3+
Rapid 4 3 0
Petrolul 4 2 0
Dinamo 3 2 3
U. Cluj 3 2 1
CFR 3 1 1
Arges Pitesti 3 0 0
U. Craiova 2 1 4
Corvinul 2 0 2
FCSB 2 2 0
Sepsi OSK 2 1 0
Oţelul 2 0 0
FC Voluntari 2 0 0
Farul 1 3 0
FC Botosani 1 1 1
Uta Arad 1 1 1
Csikszereda 0 0 0

Przegrane mecze – różnica goli

Ile meczów przegranych 1, 2 lub 3+ golami
# Drużyna 1 golem 2 golami 3+
Csikszereda 5 3 2
U. Cluj 4 0 1
Arges Pitesti 4 2 0
Oţelul 4 0 1
FC Voluntari 3 2 2
FCSB 2 1 1
FC Botosani 2 1 0
Sepsi OSK 2 1 1
Uta Arad 2 2 1
Dinamo 1 0 0
Rapid 1 0 0
U. Craiova 1 0 1
Petrolul 1 2 1
Farul 1 0 1
Corvinul 1 2 0
CFR 1 3 1

Najczęstsze dokładne wyniki

Najczęstszy wynik wygranej, remisu i porażki (liczba meczów)
# Drużyna Zwycięstwo Remis Porażka
U. Craiova 4:0 (3) 1:1 (2) 1:5 (1)
U. Cluj 2:1 (3) – 0:4 (1)
Arges Pitesti 1:0 (3) 1:1 (2) 0:1 (4)
Dinamo 4:0 (2) 1:1 (2) 0:1 (1)
Rapid 3:1 (2) 1:1 (2) 0:1 (1)
Petrolul 2:0 (2) 2:2 (1) 0:4 (1)
Corvinul 3:0 (2) 1:1 (2) 0:2 (2)
CFR 1:0 (2) 0:0 (1) 1:3 (3)
FCSB 2:0 (2) 2:2 (2) 0:5 (1)
Sepsi OSK 1:0 (2) 1:1 (2) 0:1 (2)
FC Voluntari 1:0 (2) 2:2 (2) 1:2 (2)
Farul 4:2 (1) 1:1 (2) 0:4 (1)
FC Botosani 5:0 (1) 1:1 (2) 1:3 (1)
Uta Arad 5:1 (1) 0:0 (2) 0:4 (1)
Oţelul 2:1 (1) 2:2 (2) 0:1 (3)
Csikszereda – 0:0 (1) 0:1 (3)

Najwyższe wyniki

Najwyższe zwycięstwo, remis i porażka w sezonie
# Drużyna Z R P
Dinamo 5:1 1:1 0:1
Rapid 3:1 1:1 0:1
U. Craiova 5:0 1:1 1:5
Petrolul 2:0 2:2 0:4
U. Cluj 3:0 – 0:4
Farul 4:2 2:2 0:4
Corvinul 3:0 1:1 0:2
CFR 5:0 0:0 0:3
FCSB 2:0 2:2 0:5
FC Botosani 5:0 2:2 1:3
Sepsi OSK 3:1 1:1 0:5
Uta Arad 5:1 2:2 0:4
Arges Pitesti 1:0 1:1 1:3
Oţelul 2:1 2:2 0:3
FC Voluntari 1:0 2:2 0:5
Csikszereda – 0:0 1:5

Bilans meczów z czołówką (1.–6.)

Punkty na mecz i bilans Z-R-P z czołówką tabeli
# Drużyna Pkt/m Bilans Mecze
Dinamo 2,40 4-0-1 5
Rapid 1,75 2-1-1 4
U. Craiova 1,75 2-1-1 4
Arges Pitesti 1,75 2-1-1 4
Petrolul 1,20 2-0-3 5
Farul 1,00 1-0-2 3
Sepsi OSK 1,00 1-1-2 4
FC Botosani 0,67 0-2-1 3
U. Cluj 0,60 1-0-4 5
FCSB 0,50 0-2-2 4
Oţelul 0,40 0-2-3 5
CFR 0,33 0-1-2 3
Corvinul 0,25 0-1-3 4
Uta Arad 0,25 0-1-3 4
FC Voluntari 0,00 0-0-5 5
Csikszereda 0,00 0-0-4 4

Bilans meczów z resztą (7.–16.)

Punkty na mecz i bilans Z-R-P z resztą tabeli
# Drużyna Pkt/m Bilans Mecze
U. Cluj 2,50 5-0-1 6
Rapid 2,43 5-2-0 7
Dinamo 2,33 4-2-0 6
U. Craiova 2,29 5-1-1 7
Petrolul 2,17 4-1-1 6
Corvinul 2,14 4-3-0 7
CFR 1,88 5-0-3 8
FCSB 1,86 4-1-2 7
Farul 1,75 3-5-0 8
Uta Arad 1,57 3-2-2 7
FC Botosani 1,50 3-3-2 8
Oţelul 1,33 2-2-2 6
FC Voluntari 1,33 2-2-2 6
Sepsi OSK 1,29 2-3-2 7
Arges Pitesti 0,57 1-1-5 7
Csikszereda 0,14 0-1-6 7

Wynik po objęciu prowadzenia

Ile razy drużyna prowadziła i czy dowiozła wygraną
# Drużyna Prow. Utrzym. Roztrw.
Dinamo 9 8 1
U. Craiova 8 6 2
Rapid 7 6 1
Petrolul 7 6 1
U. Cluj 7 6 1
CFR 7 5 2
Corvinul 6 4 2
Farul 5 4 1
FC Botosani 5 3 2
Arges Pitesti 5 3 2
FCSB 4 3 1
Sepsi OSK 4 3 1
FC Voluntari 4 2 2
Uta Arad 3 3 0
Oţelul 2 1 1
Csikszereda 1 0 1

Wynik po stracie gola

Ile razy drużyna przegrywała i czy odrobiła straty
# Drużyna Przegr. Odrob. Pkt
Csikszereda 10 0 0
Oţelul 8 3 3
U. Cluj 7 2 6
FCSB 7 3 5
FC Voluntari 7 0 0
Petrolul 5 1 1
FC Botosani 5 2 2
Sepsi OSK 5 2 4
Uta Arad 5 1 1
Arges Pitesti 5 0 0
Rapid 4 3 7
Farul 4 2 2
CFR 4 0 0
Dinamo 3 2 4
Corvinul 3 0 0
U. Craiova 2 0 0

Wynik do 15. minuty

Stan meczu po pierwszym kwadransie
# Drużyna Z R P
Dinamo 2 7 2
Petrolul 2 7 2
Farul 2 8 1
Corvinul 2 8 1
CFR 2 8 0
FCSB 2 8 0
FC Botosani 2 7 1
FC Voluntari 2 6 2
U. Craiova 1 7 2
Arges Pitesti 1 9 0
Csikszereda 1 9 1
Rapid 0 9 1
U. Cluj 0 10 1
Sepsi OSK 0 8 2
Uta Arad 0 8 2
Oţelul 0 9 1

Wynik do 30. minuty

Stan meczu po dwóch kwadransach
# Drużyna Z R P
CFR 5 4 1
Farul 4 6 1
Dinamo 3 7 1
Rapid 3 5 2
U. Craiova 3 5 2
Corvinul 3 7 1
FCSB 3 4 3
FC Voluntari 3 5 2
FC Botosani 2 6 2
Arges Pitesti 2 6 2
Petrolul 1 6 4
Sepsi OSK 1 6 3
Uta Arad 1 6 3
Oţelul 1 7 2
U. Cluj 0 8 3
Csikszereda 0 8 3

Wynik do przerwy

Stan meczu po pierwszej połowie
# Drużyna Z R P
Dinamo 8 1 2
CFR 5 3 2
Rapid 4 4 2
U. Craiova 4 4 2
Petrolul 4 3 4
Farul 4 5 2
Corvinul 4 6 1
U. Cluj 3 2 6
FC Botosani 3 5 2
FC Voluntari 3 3 4
FCSB 2 4 4
Uta Arad 2 4 4
Arges Pitesti 2 6 2
Sepsi OSK 1 6 3
Oţelul 1 4 5
Csikszereda 0 6 5

Wynik do 60. minuty

Stan meczu po godzinie gry
# Drużyna Z R P
Dinamo 8 2 1
U. Craiova 7 1 2
Rapid 5 4 1
Petrolul 5 1 5
U. Cluj 4 2 5
Farul 4 5 2
Corvinul 3 6 2
CFR 3 4 3
Arges Pitesti 3 3 4
FC Voluntari 3 3 4
FCSB 2 4 4
FC Botosani 2 5 3
Uta Arad 2 3 5
Oţelul 2 3 5
Sepsi OSK 1 7 2
Csikszereda 0 5 6

Wynik do 60. minuty a końcowy rezultat

Rezultat z 60. minuty: utrzymany, roztrwoniony, odrobiony
# Drużyna Z → Z Z → R/P P → Z/R
Dinamo 7 1 0
U. Craiova 5 2 0
Petrolul 5 0 1
Rapid 4 1 1
U. Cluj 4 0 0
Farul 3 1 0
Corvinul 3 0 0
CFR 3 0 0
FC Botosani 2 0 2
Uta Arad 2 0 1
Arges Pitesti 2 1 0
FC Voluntari 2 1 0
FCSB 1 1 1
Sepsi OSK 1 0 0
Oţelul 1 1 3
Csikszereda 0 0 0

Wynik do 75. minuty

Stan meczu po pięciu kwadransach
# Drużyna Z R P
Dinamo 8 2 1
U. Craiova 6 2 2
Petrolul 6 1 4
U. Cluj 6 0 5
Rapid 5 4 1
Farul 4 5 2
Corvinul 3 6 2
CFR 3 3 4
FC Botosani 3 3 4
Arges Pitesti 3 3 4
FCSB 2 4 4
Sepsi OSK 2 6 2
Uta Arad 2 3 5
Oţelul 2 3 5
FC Voluntari 2 3 5
Csikszereda 0 4 7

Wynik do 75. minuty a końcowy rezultat

Rezultat z 75. minuty: utrzymany, roztrwoniony, odrobiony
# Drużyna Z → Z Z → R/P P → Z/R
Dinamo 8 0 0
Petrolul 6 0 0
U. Cluj 6 0 0
U. Craiova 5 1 0
Rapid 4 1 0
Farul 3 1 0
Corvinul 3 0 0
CFR 3 0 0
FC Botosani 3 0 2
FCSB 2 0 1
Sepsi OSK 2 0 0
Uta Arad 2 0 1
Arges Pitesti 2 1 0
FC Voluntari 2 0 0
Oţelul 1 1 1
Csikszereda 0 0 0