piątek, 29 września 2023
Najnowsze: Gdzie oglądać Napoli - Real Madryt? Transmisja w TV i stream online (03.10, godz. 21:00)

Co warto obstawiać na EURO 2021

Jakie zakłady bukmacherskie na mistrzostwa Europy w piłce nożnej warto stawiać na swoich kuponach?

Freebet 34 zł na typy na ME 2021
Darmowy zakład dostępny na świetnych warunkach w Superbet z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Które typy na EURO 2021 warto obstawiać
  1. Zakłady na under/over 1,5 gola w meczu
  2. Zakłady na żółte kartki w meczu - poniżej/powyżej 3,5
  3. Klasyczne zakłady długoterminowe
 2. Najlepsze typy na konkretne drużyny grające na EURO 2021
 3. Terminarz Euro 2021
  1. Faza grupowa
  2. Faza pucharowa
 4. Bonusy na wartościowe zakłady na Euro 2021
  1. Startowe premie bukmacherskie
  2. Promocje bukmacherskie
  3. Kody promocyjne
 5. FAQ: Pytania typerów o najkorzystniejsze typy na EURO 2021
Które zakłady warto betować na mistrzostwach Europy 2021? Jakie typy na EURO 2021 są najlepsze?
Najlepsze typy na EURO 2021

Najkorzystniejsze i najbardziej wartościowe typy bukmacherskie w tym tekście, na zbliżający się wielkimi krokami championat na Starym Kontynencie, podzielimy na dwie prawie równe grupy zakładów online.

Bonusy bez ryzyka na ME 2021
Cashbacki od 34 zł do 600 zł dostępne są z kodem LEGALSPORT

W pierwszej części tekstu skupimy się w stu procentach na internetowych zakładach ogólnych, które dotyczą wszystkich reprezentacji biorących udział w EURO 2021, a tak właściwie to EURO 2020 ;) Natomiast druga partia atrakcyjnych typów z podwyższonymi lub atrakcyjnymi kursami bukmacherskimi będzie odnosić się do konkretnych drużyn. Omówimy wszystkie kadry narodowe, w tym między innymi Polaków, Niemców, Hiszpanów czy Anglików i Finów, którzy debiutują na mistrzostwach Europy i liczą na solidny występ.

Oferta Superbet na mistrzostwa Europy 2021- oferta z najlepszymi kursami na rynku,- mnóstwo zakładów specjalnych,- specjalne mnożnikowe promocje dla wszystkich.
Oferta Superbet na mistrzostwa Europy 2021
- oferta z najlepszymi kursami na rynku,
- mnóstwo zakładów specjalnych,
- specjalne mnożnikowe promocje dla wszystkich.
STAWIAM w

Zanim przejdziemy do konkretów, to dla przypomnienia przytoczymy kilka kluczowych dat. Tegoroczne mistrzostwa Europy, które po raz pierwszy w historii zostaną zorganizowane przez 12 krajów, rozpoczynają się 11 czerwca 2021 roku - w meczu otwarcia zmierzą się reprezentacje Turcji i Włoch. Pojedynek zostanie rozegrany na Stadio Olimpico w Rzymie. Natomiast wielki finał EURO 2021 odbędzie się na Wembley, w niedzielę 11 lipca 2021. Utrwaliliście sobie wiedzę dotyczącą kluczowych dat turnieju finałowego, wobec tego teraz możemy przejść, bez zbędnego przedłużania, do meritum tego tekstu, a więc "które typy warto stawiać podczas ME 2021?".

Które typy na EURO 2021 warto obstawiać

W ostatecznym rozrachunku wyróżniliśmy trzy ogólne i najbardziej konkretne grupy zakładów bukmacherskich, na które warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Swoją analizę oparliśmy na typach bramkowych, selekcjach na żółte kartki oraz zakładach długoterminowych. Oczywiście nie są to z naszej strony przypadkowe propozycje.

Wybraliśmy te typy internetowe, ponieważ na przestrzeli ostatnich kilku turniejów rangi mistrzowskiej dawały one, przy minimalnej analizie i odpowiednim wyborze konkretnych spotkań, najbardziej zbilansowaną stopę zwrotu. Dodatkowym plusem tych zakładów sportowych na EURO 2021 jest to, że są one ogólnodostępne - takie pozycje znajdziecie u każdego legalnego operatora online, który działa na oficjalnej licencji Ministerstwa Finansów.

Na pewno spora część z Was chciałaby rozszerzyć tę listę o dodatkowe pozycje, tak aby stworzyć więcej kuponów bukmacherskich na mistrzostwa Europy. W związku z tym poniżej sporządziliśmy powiększoną tabelkę z top 10 zakładami, które powinniście rozważyć w kontekście skutecznego betowania championatu na Starym Kontynencie.

Zakłady bukmacherskie na Euro 2021 Średnie kursy U których bukmacherów warto stawiać kupony
1. Typy poniżej/powyżej 1,5 gola 1,35 - 2,50 STS >> | Fortuna >> | Superbet >>
2. Typy na żółte kartki under/over 3,5 1,45 - 3,50 Superbet >> | forBET >> | LVBET >>
3. Typy na awans z grupy 1,01 - 14,00 LVBET >> | TOTALbet >> | eWinner >>
4. Typy na zwycięstwo w turnieju 6,00 - 1000  STS >> | Fortuna >> | Noblebet >>
5. Typy na handicap (-1,5) 1,10 - 25,50 LVBET >> | Noblebet >> | forBET >>
6. Typy na wygraną bez remisu 1,15 - 8,20 Fortuna >> | BETFAN >> | PZBUK >>
7. Typy łączone (1X2 + over/under 2,5 gola) 1,50 - 45,00 Fortuna >> | eToto >> | Superbet >>
8. Typy na obie drużyny strzelą gola (btts) 1,30-3,75 Totolotek >> | Superbet >> | STS >>
9. Typy na pierwszą połowę (1X2) 1,20 - 15,00 STS >> | Fortuna >> | Superbet >>
10. Typy na przedział goli (2-3 bramki) 1,50-2,50 Superbet >> | STS >> | TOTALbet >>

Oczywiście nade wszystko rekomendujemy typy bukmacherskie szczegółowo opisane poniżej, ale pozostałe selekcje sportowe umieszczone w powyższej tabelce na miejscach 5-10 również możecie rozważyć w kontekście tworzenia dochodowych kuponów AKO (double i treble), SOLO i SYSTEM (5-10 pozycji) na EURO 2021. Dlaczego warto stawiać zakłady na gole, kartki oraz typy długoterminowe?

Zakłady na under/over 1,5 gola w meczu

Naszą analizę rozpoczniemy od internetowych zakładów bukmacherskich na gole. Pod lupę wzięliśmy mało popularną linię 1.5 bramki na mecz, która powinna relatywnie dać najwięcej zarobić. W którą stronę dokładnie iść? Stawiać poniżej czy powyżej? Są różne strategie obstawiania, jednak my skłaniamy się ku tej bezpieczniejszej, która zakłada betowanie powyżej 1,5 gola na mecz - kursy na tę opcję najczęściej oscylują w przedziale 1,30 - 1,55.  Dlaczego? Archiwalne statystyki EURO, które zaprezentowaliśmy na poniższym banerze, jasno pokazują, że średnia liczba goli systematycznie utrzymuje się na poziomie przewyższającym 2 trafienia na spotkanie, co gwarantuje utrzymanie statystyki trafionych typów na wysokim poziomie.

Zakłady bukmacherskie na gole: poniżej/powyżej 1,5Średnia bramek zdobywanych na ME: 1996: 2,06 gola na mecz...2012: 2,45 gola na mecz2016 - 2,12 gola na mecz
Zakłady bukmacherskie na gole: poniżej/powyżej 1,5
Średnia bramek zdobywanych na ME:
1996: 2,06 gola na mecz
...
2012: 2,45 gola na mecz
2016 - 2,12 gola na mecz

Gram na bramki w

Takim zakładom sprzyja również nowy piłkarski trend. Opiera się on w dużej mierze na pokaźnej intensywności w fazie ofensywnej i widać to bardzo wyraźnie w najlepszych ligach europejskich, jak Premier League, La Liga czy Bundesliga. I do tego dołożyć trzeba również szalony oraz wycieńczający sezon ligowy i pucharowy, który powinien lekko rozluźnić szyki w defensywie i nawet nadprogramowe poszerzenie składów do 26 zawodników może nie pomóc przy odbudowie ustawienia w destrukcji czy po prostu sił.

Dodatkowym plusem, przemawiającym za typami powyżej 1,5 gola na mecz, jest również fakt, że po raz drugi na mistrzostwach Europy zagra 24 ekipy, co gwarantuje kolejne nadprogramowe trafienia, ze względu na lekkie rozmycie poziomu sportowego, wspierające średnią goli - w 2016 roku został pobity rekord bramek na jednym turnieju - w sumie padło 108 goli. Czy we wszystkich meczach stawiać over 1,5 gola? Oczywiście, że nie. Od razu powinniście odpuścić mecze, w których gra się o wysoką stawkę, nie gra się dosłownie o nic lub kursy są zbyt niskie i w efekcie nie gwarantują nawet minimalnego zysku. Takie spotkania lepiej zastąpić bramkowymi zakładami na żywo.

Oferta bukmacherska Superbet na mecz Polska - Słowacja na EURO 2021

Takie typy można użyć także na przykład jako wzmocnienie kuponów prematch (przedmeczowych). Które selekcje LIVE mamy na myśli? Warto przekalkulować sobie między innymi zakłady na pierwszego/kolejnego gola w meczu. Takie pozycje są obsadzane wysokimi kursami, niekiedy przekraczają one nawet granice 10,00, tak więc warto odłożyć na nie trochę kapitału gotówkowego. Te konkretne typy na żywo możecie stawiać na przysłowiowego "czuja", czyli opieracie się tylko i wyłącznie na tym, co widzicie na ekranie swojego laptopa czy telewizora podczas streamingowej relacji LIVE. Możecie też zastosować drugi sposób, który w stu procentach oparty jest na liczbach statystycznych.

Kiedy najczęściej padały gole podczas EURO 2016?- ostatni kwadrans pierwszej połowy: 20 goli (31-45 min.)- pierwszy kwadrans po zmianie stron: 21 goli (46-60 min.)- ostatni kwadrans meczu: 19 goli (76-90 min.)
Kiedy najczęściej padały gole podczas EURO 2016?
- ostatni kwadrans pierwszej połowy: 20 goli (31-45 min.)
- pierwszy kwadrans po zmianie stron: 21 goli (46-60 min.)
- ostatni kwadrans meczu: 19 goli (76-90 min.)
STAWIAM w

I na przykład podczas EURO 2016 opłacało się betować takie selekcje w trzech przedziałach czasowych: ostatni kwadrans pierwszej połowy (20 trafień), pierwszy kwadrans po zmianie stron (21 trafień) oraz ostatni kwadrans meczu (19 trafień). Dla porównania, najgorszym okresem do obstawiania gola był drugi kwadrans pierwszej połowy, podczas którego padło zaledwie 8 goli. I tak na marginesie, bo zapewne wielu z Was zechce stawiać na bramki w doliczonym czasie gry.

Po upływie regulaminowego czasu gry, podczas mistrzostw Europy we Francji, w sumie strzelonych zostało 10 bramek, z czego tylko jeden w pierwszej części meczu. Wiecie już, jak prezentują się typy na bramki i jak je skutecznie wykorzystać po dostępnych kursach. Warto więc teraz przyjrzeć się bliżej zakładom na kartki, które również powinny stanowić całkiem solidne podparcie na Waszych kuponów online.

Zakłady na żółte kartki w meczu - poniżej/powyżej 3,5

Typy bukmacherskie powiązane z żółtymi kartkami często są wybierane przez typerów ze względu na specyficzny charakter pozycji, gwarantujący często emocje do samego końca rywalizacji (częste napomnienia w doliczonym czasie gry), i ich dwudrogowość. Podczas EURO 2021 rekomendujemy typowanie selekcji na żółte kartki opatrzone linią 3,5, która powinna być mnożnikowo najrzetelniej obsadzana - kursy nadawać się będą na pewno na kupony bukmacherskie typu double. I tutaj znów rodzi się pytanie: under czy over?

W tym przypadku nie ma już jednoznacznej odpowiedzi na tak sformułowanie pytanie, ponieważ ostateczny bilans kartkowy jest zależy nie od dwóch, jak w przypadku typów na gole, ale od trzech stron. Do gry wchodzi bowiem sędzia, który - jak wszyscy fani futbolu dobrze wiedzą - ma decydujący głos na płaszczyźnie rozdawania "żółtych kartoników".  Jak zatem rozsądnie rozegrać tego rodzaju pozycje bukmacherskie podczas tegorocznych mistrzostw Europy?

Bonus Fortuny na Euro 2021 - wersja promocyjna z kodem afiliacyjnym, który zapewnia max. benefity

Musicie w pełni skupić się na trzech rzeczach. Po pierwsze, musicie sprawdzić, który sędzia został wyznaczony do prowadzenia spotkania i jaką ma on średnią pokazanych żółtych kartek. Po drugie, musicie wziąć pod uwagę stawkę, o jaką toczy się rywalizacja (unikajcie meczów w ramach 3. serii gier w fazie grupowej, w których zespoły grają już tylko o przysłowiowy honor, bo tam może zdarzyć się dosłownie wszystko). Po trzecie, sprawdzajcie składy na mecz i spróbujcie przewidzieć na podstawie prostej analizy, ilu zawodników hipotetycznie może dostać kartkowe napomnienia (lub ma takie predyspozycje) - np. szybcy skrzydłowi mogą przysporzyć problemów wysoko grającym bocznym obrońcom, a to może skutkować kartkami dla nich samych lub graczy, którzy będą ich asekurować z pozycji głęboko grających pomocników.

To pozwoli Wam określić, czy warto przed meczem stawiać poniżej czy powyżej 3,5 ŻK w konkretnym meczu. A jak na taką strategiczną rozpiskę reaguje historia i dane statystyczne? W trzech ostatnich turniejach (EURO 2008, 2012 i 2016) sędziowie pokazali w sumie 449 żółtych kartek, co daje średnią mniej więcej 4 kartek na mecz, tak więc można z czystym sumieniem stwierdzić, że historia jednoznacznie podpowiada betowanie typów zakładających minimum cztery napomnienia w jednym spotkaniu - oczywiście nie wszystkich, a tylko tych starannie dobranych. Dokładne informacje dotyczące kartkowej średniej znajdziecie na poniższym banerze.

Żółte kartki na poprzednich mistrzostwach Europy- EURO 2000: 3,93 ŻK na mecz- EURO 2004: 5,03 ŻK na mecz- EURO 2008: 3.90 ŻK na mecz- EURO 2012: 3,97 ŻK na mecz- EURO 2016: 4,02 ŻK na mecz
Żółte kartki na poprzednich mistrzostwach Europy
- EURO 2000: 3,93 ŻK na mecz
- EURO 2004: 5,03 ŻK na mecz
- EURO 2008: 3.90 ŻK na mecz
- EURO 2012: 3,97 ŻK na mecz
- EURO 2016: 4,02 ŻK na mecz
STAWIAM w

Szczególnie ważna jest statystyka z 2016 roku, albowiem wtedy po raz pierwszy na EURO wystąpiły 24 drużyny narodowe i wówczas średnia żółtych kartek przekroczyła barierę czterech napomnień. Tym razem znów możemy liczyć na poprawę tego wyniku, chociażby ze względu na obciążenia napiętym sezonem, o których już wspomnieliśmy przy okazji selekcji na gole. Jeśli nie jesteście przekonani do obstawiania wyżej wymienionej linii, którą na dobrych warunkach kursowych postawicie w Fortunie, forBET, Superbet i PZBuku, to w ramach alternatywny możecie rozejrzeć się za zakładami: "która drużyna zobaczy więcej żółtych kartek". One najlepiej obłożone kursowo będą np. w eToto i Superbet.

EURO 2008
Najwięcej żółtych kartek na turnieju 15 kartek Reprezentacja Turcji Stawiam na kartki w Fortunie >>>
Najmniej żółtych kartek na turnieju 3 kartki Reprezentacja Szwecji Stawiam na kartki w Superbet >>>
Najwięcej kartek w jednym meczu 8 kartek Szwajcaria vs Portugalia  Stawiam na kartki w PZBuk >>>
EURO 2012
Najwięcej żółtych kartek na turnieju 16 kartek Reprezentacja Włoch Stawiam na kartki w forBET >>>
Najmniej żółtych kartek na turnieju 4 kartki Dania, Niemcy Stawiam na kartki w Superbet >>>
Najwięcej kartek w jednym meczu 9 kartek Portugalia vs Hiszpania Stawiam na kartki w Fortunie >>>
Najwięcej czerwonych kartek 2 kartki Polska vs Grecja Stawiam na kartki w PZBUK >>>
EURO 2016
Najwięcej żółtych kartek na turnieju 18 kartek Reprezentacja Włoch Stawiam na kartki w Superbet >>>
Najmniej żółtych kartek na turnieju 2 kartki Reprezentacja Rosji Stawiam na kartki w forBET >>>
Najwięcej kartek w jednym meczu 10 kartek Portugalia vs Francja Stawiam na kartki w PZBUK >>>

Jeśli chodzi o kartki, to warto także przetestować zakłady na życzenie, dzięki którym sami stworzycie sobie typy odnoszące się do liczby żółtych kartek na EURO 2021 i tym samym podkręcicie mistrzowskie emocje do maksimum. Takie bukmacherskie udogodnienia oferują swoim klientom bukmacherzy BETFAN (My BET > składam propozycję zakładu) oraz eWinner (Custom BET > składam propozycję zakładu). I tutaj taka ważna uwaga, każdy zakład na życzenie ląduje ostatecznie w ogólnodostępnej ofercie, tak więc każdy będzie mógł z niego skorzystać!

Zakłady bukmacherskie BETFAN
Przykładowe zakłady na życzenie na EURO 2021:
- reprezentacja Włoch poniżej/powyżej 10,5 ŻK na turnieju
- Portugalia weźmie/nie weźmie udziału w meczu z największą liczbą kartek
- reprezentacja Turcji poniżej/powyżej 5,5 ŻK w fazie grupowej
- średnia żółtych kartek na Euro 2021: poniżej/powyżej 3,5 ŻK na mecz
- najszybsza żółta karta na turnieju: under/over 2,5 minuty
- najwięcej żółtych kartek w jednym meczu: 8-10, 11-12,13-15
- kto zgromadzi więcej żółtych kartek: S. Ramos czy  C. Soyuncu
- ilu bramkarzy zobaczy żółte kartki: różne linie poniżej/powyżej
- ile drużyn przekroczy barierę 10 kartek w turnieju: under/over 9,5
- ilu trenerów zostanie ukaranych żółtymi kartkami (różne linie)
- w ilu meczach nie zobaczymy ani jednej kartki: poniżej/powyżej 1,5 i/lub 2,5
Przechodzę na oficjalną stronę bukmachera

I na koniec sekcji z żółtymi kartkami warto przypomnieć, że jeśli założycie u tych operatorów online (BETFAN + eWinner) konta z naszym kodem bonusowym LEGALSPORT, to wtedy dodatkowo zgarniecie ponadstandardowe premie gotówkowe, dzięki którym będziecie stawiać za darmo i bez ryzyka kupony z typami na kartki i nie tylko na tegoroczne mistrzostwa Europy. W BETFAN do wyciągnięcia jest 300 zł, natomiast w eWinnerze . I po tym optymistycznym promocyjnym akcencie możecie przejść do kolejnych zakładów bukmacherskich na EURO 2021, które warto wrzucać na swoje kupony ako, solo czy system.

Klasyczne zakłady długoterminowe

Na koniec pierwszej części zostawiliśmy sobie standardowe zakłady długoterminowe. Tutaj nie będziemy odkrywczy, ponieważ polecimy Wam dwa najpopularniejsze rodzaje typów z długim terminem rozliczeniowym: zakłady na ostatecznego zwycięzcę EURO 2021, ze względu na bogato dobrane współczynniki, oraz selekcje na króla strzelców rozgrywek, dzięki którym z uwagą będziecie śledzić wszystkie mecze z udziałem wyselekcjonowanego zawodnika.

Klasyfikacja końcowa EURO 2021: zakłady bukmacherskie w forBET
Zakłady długoterminowe na strzelców na iforbet - klasyfikacja końcowa strzelców

Największą zaletą takich pozycji jest to, że są one naprawdę osadzone na bardzo wysokich kursach sportowych - na przykład do zwycięstwa Anglii na Euro został przypięty kurs 6,50, natomiast końcowy triumf Niemców został oszacowany na 8,00 (więcej o długoterminowych zakładach na mistrzostwa Europy 2021 znajdziecie TUTAJ). Tak bogate współczynniki sprawiają, że nie trzeba ograniczać się do jeden pozycji, aby wyciągnąć zysk. Można podeprzeć się jednym czy dwoma dodatkowymi typami, a i tak na koniec zanotuje się całkiem solidny dodatek gotówkowy na koncie (im większa sensacja po meczu finałowym, tym więcej pieniędzy wlatuje na bankroll).

Tyle o mistrzach, a jak wygląda sytuacja samych graczy? Jesteście na pewno ciekawi, ile bramek musi strzelić piłkarz, aby wznieść złotego buta po finale na Wembley. W historii bywało różnie. Były edycje, w których wystarczyły 2 trafienia. Były też takie, gdzie 5 goli gwarantowało koronę króla strzelców. I w końcu był też taki turniej, na którym 8 bramek nie zapewniło indywidualnego tytułu (1984, Michel Platini, Francja - 9 trafień).

Zakłady na króla strzelców EURO 2021- Harry Kane (kurs 8,10 - Anglia), - Romelu Lukaku (kurs 8,55 - Belgia),- Kylian Mbappe (kurs 8,55 - Francja),- Robert Lewandowski (kurs 18,90 - Polska).
Zakłady na króla strzelców EURO 2021
- Harry Kane (kurs 8,10 - Anglia), 
- Romelu Lukaku (kurs 8,55 - Belgia),
- Kylian Mbappe (kurs 8,55 - Francja),
- Robert Lewandowski (kurs 18,90 - Polska).
STAWIAM w

Jaka wychodzi z tego średnia? Reprezentacyjny piłkarz, aby cieszyć się z korony musi statystycznie strzelić od 4 do 5 goli. Na EURO 2021 największe szanse na koronę króla strzelców mają Harry Kane (kurs 8,10 - Anglia), Romelu Lukaku (kurs 8,55 - Belgia) oraz Kylian Mbappe (kurs 8,55 - Francja). W naszej kadrze najwyżej stoją notowania Roberta Lewandowskiego. Bukmacher forBET, który na start mistrzostw Europy w piłce nożnej proponuje bonus 3310 zł z naszym kodem LEGALSPORT, a w nim między innymi MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł i cashback 1200 zł, za każdą postawioną złotówkę płaci aż 18,90. I warto w tym momencie zaznaczyć, że przy tego rodzaju zakładach zachodzi taka sama zależność, jak przy typach na końcowego zwycięzcę, a więc można zawrzeć kilka kombinacji na oddzielnych kuponach bukmacherskich i koniec końców, przy tylko jednej trafionej pozycji, cieszyć się z zysku.

Najlepsze typy na konkretne drużyny grające na EURO 2021

Powyżej opisaliśmy trzy kluczowe rodzaje zakładów, które powinny na przestrzeni całego turnieju EURO 2021 przynieść całkiem porządny zysk. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że takie imprezy jak mistrzostwa Europy czy mistrzostwa świata ciężko przejść na ścisłym "strategicznym reżimie kuponowym". Bogactwo ofertowe i chęć dobrej zabawy podczas meczów oglądanych w telewizji czy za pośrednictwem legalnego streamingu sprawia, że gracze często wyłamują się ze swojego planu i puszczają dodatkowe zakłady "for fun", czyli dla zabawy.

W następstwie tego postanowiliśmy, że przygotujemy specjalnie dla Was całkiem obszerny wykaz typów bukmacherskich dla wszystkich drużyn, które wystąpią na tegorocznych mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Oczywiście niżej zaprezentowane pozycje zakładów powinniście potraktować ze sporym kapitałowym dystansem. Oznacza to, że selekcje powinny być puszczane za rozsądne stawki na kuponach solo, double lub treble.

Drużyna narodowa Polecane zakłady Kursy online* Rekomendowane buki Top wybór
GRUPA A
Turcja zakłady na żółte kartki
zakłady na awans
zakłady na liczbę goli
1,50 - 5,50 STS, Superbet, Fortuna Gram w STS  >
Włochy zakłady na liczbę goli
zakłady na żółte kartki
zakłady na spalone
1,30 - 8,80 eToto, TOTALbet, forBET Gram w eTOTO >
Walia zakłady na posiadanie
zakłady na rzuty rożne
zakłady na przedział goli
1,45 - 11,50 Fortuna, LVBET, PZBuk Gram w Fortuna >
Szwajcaria zakłady na liczbę goli
zakłady na btts
zakłady na celne strzały
1,20 - 14,75 Superbet, STS, Betclic Gram w Superbet >
GRUPA B
Dania typy na rzuty rożne
typy na liczbę fauli
typy na strzelców
1,15 - 8,75 BETFAN, Noblebet, STS Gram w Betfan >
Finlandia typy na liczbę fauli
typy na posiadanie piłki
typy na czyste konto
1,75 - 9,57 forBET, Fortuna, Totolotek Gram w forBET >
Belgia typy na liczbę strzałów
typy na posiadanie piłki
typy handicapowe
1,01 - 11,60 eWinner, STS, Superbet Gram w eWinner >
Rosja typy na żółte kartki
typy na rzuty rożne
typy na 1. gol w meczu
1,55 - 12,43 LVBET, PZBuk, Fortuna Gram w LVBET >
GRUPA C
Holandia typy na spalone
typy handicapowe
typy na posiadanie piłki
1,33 - 7,48 STS, eToto, Superbet Gram w STS >
Ukraina typy na liczbę strzałów
typy na strzelców
typy na rzuty rożne
1,67 - 5,50 Superbet, Fortuna, STS Gram w Superbet >
Austria typy mecz + liczba goli
typy podwójna szansa
typy na przedział goli
1,48 - 25,60 Totolotek, forBET, eToto Gram w Totolotek >
Macedonia Płn. typy na strzelców
typy handicapowe 
typy na posiadanie piłki
1,22 - 55,00 forBET, Superbet, Fortuna Gram w forBET >
GRUPA D
Anglia zakłady bramkowe
zakłady na strzały
zakłady na rzuty rożne
1,50  - 7,55 Fortuna, Superbet, LVBET Gram w Fortuna >
Chorwacja zakłady na strzelców
zakłady na spalone
zakłady na 1.gol
1,88 - 9,75 eWinner, BETFAN, PZBuk Gram w eWinner >
Szkocja zakłady na posiadanie
zakłady na liczbę fauli
zakłady na rzuty rożne
1,67 - 12,50 STS, Fortuna, Superbet Gram w STS >
Czechy zakłady na wynik 1X2
zakłady na liczbę goli
zakłady na liczbę kartek
1,55 - 7,80 Superbet, forBET, eWinner Gram w Superbet >
GRUPA E
Hiszpania typy na posiadanie piłki
typy na rzuty rożne
typy na wynik 1X2
1,10 - 4,50 Superbet, STS, TOTALbet Gram w Superbet >
Szwecja typy na liczbę bramek
typy na celne strzały
typy na strzelców
1,20 - 7,00 Fortuna, eWinner, PZBuk Gram w Fortuna >
Polska typy na liczbę bramek
typy na żółte kartki
typy na posiadanie piłki
1,45 - 25,00 LVBET, TOTALbet, Betclic Gram w LVBET >
Słowacja typy handicapowe
typy na strzały
typy na liczbę goli
1,76 - 7,88 BETFAN, STS, LVBET Gram w BETFAN >
GRUPA F
Niemcy typy na wynik do 30 min.
typy na liczbę bramek
typy na wynik poł./mecz
1,50 - 8,90 Superbet, eWinner, PZBuk Gram w Superbet >
Francja typy na strzelców
typy na liczbę goli
typy bez remisu
1,45 - 8,20 STS, Betclic, BETFAN Gram w STS >
Portugalia typy bez remisu
typy na posiadanie piłki
typy na strzelców
1,60 - 10,55 Fortuna, Superbet, eToto Gram w Fortuna >
Węgry typy na posiadanie piłki
typy na spalone
typy na faule
2,50 - 35,00 PZBuk, Superbet, STS Gram w PZBuk >

* średnie kursy zostały oparte na wybranych współczynnikach z kilku ofert bukmacherskich

Rozsądne stawki bukmacherskie - co dokładnie mamy na myśli? Na wyżej przedstawione typy bukmacherskie, które znajdziecie u większości bukmacherów działających w Polce zgodnie z prawem, powinniście przeznaczyć nie więcej niż 30% - 35% swojego ogólnego kapitału na grę: jeśli macie do dyspozycji 1000 zł, to odkładacie na powyższe typy 300-350 zł. Dobrym pomysłem będzie również typowanie tych opcji za różnego rodzaju bonusy, które szczegółowo opisaliśmy poniżej. Zanim jednak do nich dojdziemy, zaprezentujemy Wam ramowy terminarz nadchodzącego EURO 2021.

Terminarz Euro 2021

Wiecie już mniej więcej, co warto obstawiać długoterminowo i krótkoterminowo na EURO 2021, tak więc teraz warto zerknąć na to, kiedy można to robić. Poniżej prezentujemy pełny terminarz fazy grupowej oraz pucharowej mistrzostw Starego Kontynentu. Kursy bukmacherskie u wszystkich koncesjonowanych bukmacherów na poniższe mecze powinny być dostępne, zarówno na stronach internetowych, jak i w aplikacjach mobilnych na telefon, z dużym wyprzedzeniem.

Faza grupowa

Faza grupowa rozpocznie się 11 czerwca 2021. W meczu otwarcia zmierzą się reprezentacje Turcji oraz Włoch. Natomiast podopieczni Paolo Sousy do gry wejdą 14 czerwca, kiedy to zmierzą się w Sankt Petersburu ze Słowacją.

Grupa A

11 czerwca
Turcja - Włochy (Rzym)

12 czerwca
Walia - Szwajcaria (Baku)

16 czerwca
Turcja - Walia (Baku)
Włochy - Szwajcaria (Rzym)

20 czerwca
Szwajcaria - Turcja (Baku)
Włochy - Walia (Rzym)

Grupa B

12 czerwca
Dania - Finlandia (Kopenhaga)
Belgia - Rosja (Sankt Petersburg)

16 czerwca
Finlandia - Rosja (Sankt Petersburg)

17 czerwca
Dania - Belgia (Kopenhaga)

21 czerwca
Rosja - Dania (Kopenhaga)
Finlandia - Belgia (Sankt Petersburg)

Grupa C

13 czerwca
Austria - Macedonia Północna (Bukareszt)
Holandia - Ukraina (Amsterdam)

17 czerwca
Ukraina - Macedonia Północna (Bukareszt)
Holandia - Austria (Amsterdam)

21 czerwca
Macedonia Północna - Holandia (Amsterdam)
Ukraina - Austria (Bukareszt)

Grupa D

13 czerwca
Anglia - Chorwacja (Londyn)

14 czerwca
Szkocja - Czechy (Glasgow)

18 czerwca
Chorwacja - Czechy (Glasgow)
Anglia - Szkocja (Londyn)

22 czerwca
Chorwacja - Szkocja (Glasgow)
Czechy - Anglia (Londyn)

Grupa E

14 czerwca
Polska - Słowacja (Sankt Petersburg)
Hiszpania - Szwecja (Sewilla)

18 czerwca
Szwecja - Słowacja (Sankt Petersburg)

19 czerwca
Hiszpania - Polska (Sewilla)

23 czerwca
Słowacja - Hiszpania (Sewilla)
Szwecja - Polska (Sankt Petersburg)

Grupa F

15 czerwca
Węgry - Portugalia (Budapeszt)
Francja - Niemcy (Monachium)

19 czerwca
Portugalia - Niemcy (Monachium)
Węgry - Francja (Budapeszt)

23 czerwca
Portugalia - Francja (Budapeszt)
Niemcy - Węgry (Monachium) 

Faza pucharowa

Runda pucharowa mistrzostw Europy 2021 rozpocznie się 26 czerwca, a zakończy 11 lipca na Wembley w Londynie. I tutaj warto nadmienić, że oba starcia w ramach 1/2 finału także odbędą się na londyńskim stadionie narodowym.

1/8 finału Euro 2021

26 czerwca
1. 2A - 2B (Amsterdam)
2. 1A - 2C (Londyn)

27 czerwca
3. 1C - 3D/3E/3F (Budapeszt)
4. 1B - 3A/3D/3E/3F (Sewilla)

28 czerwca
5. 2D - 2E (Kopenhaga)
6. 1F - 3A/3B/3C (Bukareszt)

29 czerwca
7. 1D - 2F (Londyn)
8. 1E - 3A/3B/3C/3D (Glasgow)

Ćwierćfinały

2 lipca
I. Zwycięzca 6 - zw. 5 (Sankt Petersburg)
II. zw. 4 - zw. 2 (Monachium)

3 lipca
III. zw. 3 - zw. 1 (Baku)
IV. zw. 8 - zw. 7 (Rzym)

Półfinały

6 lipca

zw. I - zw. II (Londyn)

7 lipca
zw. III - zw. IV (Londyn)

Finał

11 lipca (Londyn)

Bonusy na wartościowe zakłady na Euro 2021

Powyżej podaliśmy Wam, jak na przysłowiowej tacy, najbardziej wartościowe i godne uwagi typy bukmacherskie na EURO 2021. W związku z tym wiecie już, co betować na swoich kuponach, a teraz dodatkowo podpowiemy Wam, jak bez ryzyka i depozytu zwiększyć pulę zakładów sportowych na mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Który bukmacher jest najlepszy pod typowanie EURO 2021? STS Zakłady Bukmacherskie najlepszy do betowania EURO

Co dokładnie mamy na myśli? Jeśli planowaliście postawić 10 kuponów bukmacherskich na piłkarskie mistrzostwa Europy na bazie wartościowych typów, to pokażemy Wam, jak tę liczbę przynajmniej podwoić i to bez dodatkowych inwestycji kapitałowych na bankrollu. Żeby to zrobić, musicie w pierwszej kolejności zapamiętać nasz kod do bonusów LEGALSPORT. Jest on bezpłatny i działa u wszystkich operatorów online, tak więc zapamiętujemy i jedziemy dalej!

Startowe premie bukmacherskie

Dzięki naszemu kodowi (aktywuje się go za każdym razem bez wyjątku na formularzu rejestracyjnym w polu "Kod promocyjny" lub "Kod bonusowy") otworzycie sobie drzwi do pakietów powitalnych na EURO 2021, które gwarantują extra promocyjne środki pieniężne. I tak, na przykład w STS Zakłady Bukmacherskie do zgarnięcia jest bonus w wysokości 1660 zł. W jego skład wchodzi bonus 100% od depozytu 300 zł, cashback 100 zł oraz freebet 60 zł. Szczególnie istotny jest STS bonus na start od pierwszej wpłaty, ponieważ to on zapewnia najwięcej dodatkowych kuponów - jak to działa?

Mega bonus na EURO 2021- 300 zł bonus 100% od depozytu,- 100 zł cashback,- 60 zł freebet.
Mega bonus na EURO 2021
- 300 zł bonus 100% od depozytu,
- 100 zł cashback,
- 60 zł freebet.
ODBIERAM w

Wpłacacie do bukmachera Star-Typ Sport przykładowo 1000 zł, które chcecie wykorzystać na dziesięć zakładów. Dzięki depozytowi i naszemu kodowi LEGALSPORT po wpłacie otrzymacie drugiego tysiaka na saldo bonusowe. Za promocyjną gotówkę możecie puścić kolejne dziesięć kuponów, co w sumie daje 20 zakładów za 2000 zł na EURO 2021 przy jednym depozycie 1000 zł (możecie też rozdrobnić premię i postawić 20 dodatkowych kuponów!).

Oczywiście, nie tylko STS Zakłady Bukmacherskie ma takie benefity startowe na turniej finałowy mistrzostw Europy. Poniżej prezentujemy internetowych i legalnych bukmacherów z najlepszymi nagrodami rejestracyjnymi na polskim rynku. Możecie odebrać, za pomocą naszego hasła promocyjnego LEGALSPORT, wszystkie bonusy!

Bonusy na EURO 2021 od legalnych bukmacherów
Bukmacher  Premia gotówka na start Kod promocyjny do bonusu
STS

- bonus 100% od depozytu 300 zł
- cashback 100 zł
- freebet 60 zł

Odbieram bonus z kodem: LEGALSPORT >>
Fortuna 

- bonus 50% 200 zł
- cashback 600 zł
- freebet na start 30 zł

Odbieram bonus z kodem: LEGALSPORT >>
forBET 

- bonus 100% od wpłaty 2080 zł
- MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
- bonus od depozytu 30 zł
- cashback 1200 zł

Odbieram bonus z kodem: LEGALSPORT >>
Superbet

- bonus bez ryzyka 3500 zł
- bonus za depozyt 200 zł
- freebet od depozytu 34 zł

Odbieram bonus z kodem: LEGALSPORT >>
Betclic - cashback ze zwrotem na konto bonusowe 200 zł Odbieram bonus z kodem: LEGALSPORT >>
LVBET

- klasyczny bonus od 1. depozytu 500 zł
- klasyczny bonus od 2. depozytu 600 zł
- bonus od 3. depozytu z mnożnikiem 900 zł
- bonus start App 20 zł

Odbieram bonus z kodem: LEGALSPORT >>
eWinner

- cashback
- bonus 50% od drugiego depozytu 500 zł

Odbieram bonus z kodem: LEGALSPORT >>
BETFAN

- zakład bez ryzyka
- bonus 200% od wpłaty 300 zł

Odbieram bonus z kodem: LEGALSPORT >>
PZBuk  - bonus bez ryzyka 1000 zł Odbieram bonus z kodem: LEGALSPORT >>
Totolotek 

- bonus od depozytu 500 zł
- bonus mobile 49 zł
- bonus bez depozytu 25 zł

Odbieram bonus z kodem: LEGALSPORT >>
eToto - Bonus 100% od pierwszej wpłaty 400 zł Odbieram bonus z kodem: LEGALSPORT >>
TOTALbet

- bonus 100% od depozytu 5000 zł
- freebet za rejestrację 20 zł
- zestaw freebetów powitalnych 10 zł
- darmowy zakład za kod 9 zł

Odbieram bonus z kodem: LEGALSPORT >>

W sumie wszystkie prezenty rejestracyjne od operatorów online zapewniają 26956 zł żywej gotówki na internetowe zakłady bukmacherskie związane z mistrzostwami Europy. Za tę kasę można stawiać zaproponowane przez nas powyżej typy sportowe lub własne selekcje wybrane z szerokiej oferty na EURO 2021.

Promocje bukmacherskie

Jeśli planujecie szczegółową strategię bukmacherską na tegoroczny championat na Starym Kontynencie, to nie możecie w niej pominąć promocji tymczasowych i okazjonalnych dla wszystkich graczy. Niemal wszyscy operatorzy zakładów online udostępniają swoim klientom tego rodzaju udogodnienia. Jakie formy przyjmuje ta pomoc ze strony organizatorów bukmacherskich?

Najczęściej bony z okresem ważności dla nowych i stałych klientów przyjmują następujące formy. Pierwsza to tradycyjna gra bez podatku (dostępna jest ona między innymi w Fortunie i forBET), natomiast druga to premie podnoszące ogólne współczynniki. I tutaj możemy wyróżnić, chociażby Super Extra (pozycje z oferty z podwyższonymi kursami na konkretne mecze) i SuperKursy (nawet 15x wyższy kurs na wybrane zdarzenia) oraz totalbetowski TOTAL Boost, czyli mega kursy na wybrane selekcje .

Kody promocyjne

Tak, jak już wspominaliśmy powyżej. Nie trzeba zapamiętywać miliona kodów, aby odblokowywać regularnie spore pieniądze z internetowych bonusów na EURO 2021 (i nie tylko). Wystarczy zachować w pamięci nasze ekskluzywne i zawsze działające hasło promocyjne LEGALSPORT, które jest kluczem do każdego bukmachera - u każdego operatora nasz kod odblokowuje maksymalne premie powitalne!

Kod promocyjny do bonusów online na EURO 2021. Promocje za kod u legalnych bukamcherów

Najczęściej w skład innowacyjnych prezentów za rejestrację wchodzą freebety, cashbacki oraz premie 100% od depozytu. Często zdarza się również nielimitowana gra bez podatku przez określony czas oraz nagrody powiązane ze Sportami Wirtualnymi oraz Karciankami (wojna, poker, bakarat).

FAQ: Pytania typerów o najkorzystniejsze typy na EURO 2021

W tej sekcji opisowej możecie zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dotyczące najbardziej wartościowych zakładów bukmacherskich na mistrzostwa Europy 2021.

1️⃣ Które typy warto obstawiać?

Wyszczególniliśmy trzy rodzaje typów, które warto regularnie stawiać podczas mistrzostw Europy 2021 na swoich kuponach bukmacherskich. Szczegóły dotyczące wartościowych zakładów na EURO znajdziecie TUTAJ.

2️⃣ Na które reprezentacje narodowe najlepiej stawiać kupony bukmacherskie?

Oferta bukmacherska u każdego operatora online na EURO 2021 jest olbrzymia, tak więc bez obaw można stawiać na wszystkie drużyny uczestniczące w tym evencie. Co dokładnie betować? Szczegóły znajdziecie W TYM MIEJSCU.

3️⃣ Którzy bukmacherzy mają najlepszą ofertę z pewnymi typami?

Wszyscy bukmacherzy udostępniają rozbudowane oferty na mistrzostwa Europy 2021 w piłce nożnej. Są jednak operatorzy, którzy wychodzą przed szereg i zasypują graczy dodatkowymi typami i bonusami. TUTAJ znajdziecie listę z najlepszymi bukami na EURO 2021.

4️⃣ Czy pewne zakłady u bukmacherów można stawiać za bonusy?

Tak, każdy bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów oferuje specjalne premie pieniężne na mistrzostwa Europy 2021. Żeby je zgarnąć, należy założyć darmowe konto z naszym kodem bonusowym LEGALSPORT. Nasze hasło działa u każdego buka, tak więc możecie je wpisywać w ciemno ;) Dla przykładu w STS do zdobycia jest 1660 zł w bonusach, w Fortunie 630 zł, a w Superbet 3754 zł (Tydzień Bez Ryzyka).

5️⃣ Czy do betowania najbardziej wartościowych typów potrzebny jest kod promocyjny?

Jeśli chcecie obstawiać najlepsze typy bukmacherskie na EURO 2021 na najkorzystniejszych warunkach, to wtedy rekomendujemy rejestrację u dowolnego legalnego bukmachera za darmo z naszym kodem LEGALSPORT. Wówczas na powitalnie od każdego buka otrzymacie dodatkowe extra środki pieniężne, dzięki którym będziecie mogli postawić więcej dochodowych zakładów online przez internet.

10.06.2021, 08:24
Aktualizacja: 10.06.2021, 08:24
Autor: M. Lesiak
Komentarze (0)
Co warto obstawiać na EURO 2021
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.