czwartek, 29 lipca 2021
Najnowsze: Typy bukmacherskie na mecz CA Lanus - River Plate

Euro 2021: Holandia - Austria: typy, zakłady, kursy

Holendrzy i Austriacy pokazali w 1. meczach dużo ofensywnego futbolu. Czy przełoży się to na bramkowy over?

Bonus 584 zł na mecze Euro 2021 Oferta powitalna w Superbet dla nowych graczy za kod promocyjny LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
  1. Typy bramkowe na mecz Holandia - Austria
    1. Ustawienie taktyczne obu zespołów
    2. Dorobek szkoleniowy Franka de Boera
    3. Rezultaty Austrii w 2021 roku
  2. Zakłady 20 + 20 zł w Superbet
  3. Holandia - Austria: kursy na gole wahadłowych
  4. FAQ: bukmacherskie pytania o mecz Holandia - Austria
Typy, zakłady, kursy, bonusy bukmacherskie na mecz Holandia - Austria
Euro 2020: typy na mecz Holandia - Austria

W niedzielę ze szczególnie dobrej strony pokazali się Holendrzy, co do postawy których można było mieć mniejsze, lub większe obawy. Nie da się ukryć, że "Oranje" nie dysponują już takim gwiazdozbiorem, jak w pierwszej dekadzie XXI wieku.

Super 20 + 20 zł na EURO
Zarejestruj się i codziennie korzystaj z promocji w Superbet

A ponadto znak zapytania stał przy osobie selekcjonera, bowiem Frank de Boer nie może pochwalić się wielkimi sukcesami w swojej trenerskiej karierze. Spotkanie z Ukrainą rozwiało jednak wszelkie wątpliwości dotyczące formy Holendrów, którzy zagrali z imponującym rozmachem w ofensywie. Trudno powiedzieć w jak dużym stopniu był to efekt tego, że i Ukraińcy nie ograniczali się do defensywy i sami próbowali narzucić swoje warunki na boisku, ale fakt faktem, że świetnie się to oglądało, a kibice obu reprezentacji mogą patrzeć w przyszłość z uzasadnionym optymizmem.

UEFA Euro 2020: tabela grupy C po 1. kolejce
Źródło: uefa

Pewną zagadką przy tym wszystkim pozostaje postawa Austrii, która dość pewnie, ale nie bez problemów pokonała Macedończyków. Ich rywal jednak skupił się na grze w destrukcji, więc siłą rzeczy nie dostaliśmy aż tylu ofensywnych fajerwerków, których jednak spodziewamy się już w czwartek i mamy zamiar wykorzystać to przy bukmacherskim typowaniu. Które selekcje zatem wybraliśmy na swoje internetowe kupony?

Typy bramkowe na mecz Holandia - Austria

Dobrą wiadomością dla bezstronnych obserwatorów na pewno jest fakt, że obie reprezentacje podejdą do czwartkowej potyczki z dużym komfortem psychicznym. 3 punkty zdobyte w pierwszej serii gier mogą już same w sobie wystarczyć do awansu do 1/8 finału mistrzostw Europy, a to powinno wpłynąć na taktyczne nastawienie obu ekip, po których spodziewamy się ambitnej i odważnej gry.

Holandia - Austria:TYP: Obie strzelą i powyżej 2.5 gola

Holandia - Austria:
TYP: Obie strzelą i powyżej 2.5 gola

2.35
GRAM w

Oczywiście stawka tego starcia nadal pozostaje bardzo wysoka. W grze jest przecież 1. miejsce w grupie C, które jest niezwykle istotne w kontekście turniejowej drabinki. Dlaczego? Zwycięzca może być pewny, że w 1/8 i ewentualnie w 1/4 finału nie zagra z triumfatorem innej grupy, co w praktyce oznacza bardzo duże szanse na osiągnięcie półfinału. Spodziewamy się zatem, że w czwartek obie ekipy wyjdą na boisko po 3 punkty i dlatego na swoich kuponach obstawimy zakład łączony na BTTS (obie strzelą gola) i liczbę goli wyższą, niż 2,5.

Euro 2020: bramkowe zakłady łączone na mecz Holandia - Austria

Selekcja ta została rewelacyjnie wyceniona w Superbet (2.35), czym wyraźnie przebija oferty innych operatorów, bowiem rynkowa średnia oscyluje w granicach wartości 2,10. Na tym jednak nie kończą się zalety tego valuebetu, ponieważ rejestracja w Superbet z naszym kodem LEGALSPORT zagwarantuje Wam: tydzień obstawiania bez ryzyka (do kwoty 500 zł), 50 zł bonusu od pierwszej wpłaty oraz freebet w wysokości 34 zł.

Ustawienie taktyczne obu zespołów

Natomiast w kontekście sportowego uzasadnienia tej selekcji, musimy po raz kolejny nawiązać do taktycznego podejścia obu ekip, bo oprócz oczywistej stawki meczu, wpływają na nie przede wszystkim filozofie obu selekcjonerów. Zarówno Franco Foda, jak i Frank de Boer ustawili w niedzielę swoje drużyny w nowoczesnym ustawieniu 3-5-2, gdzie arcyważną rolę pełnili wahadłowi.

Euro 2020: ustawienie taktyczne Holandii w meczu z Ukrainą
Źródło: flashscore

Szczególnie dobrze wypadł w niej Denzel Dumfries, który miał udział we wszystkich bramkach swojej reprezentacji i zupełnie zasłużenie został wybrany piłkarzem meczu Holandia - Ukraina. Nie zapominajmy jednak, że wynik pojedynku Austria - Macedonia Północna otworzył Stefan Lainer, także grający na pozycji prawego wahadłowego.

Dorobek szkoleniowy Franka de Boera

Do tematu tych zawodników jeszcze wrócimy, a teraz skupimy się na tym, jak Holandia i Austria funkcjonują jako całość, bo nie da się tu nie zauważyć ręki obu selekcjonerów. Zaczniemy od Franka de Boera, dla którego praca z reprezentacją "Oranje" jest największym wyzwaniem w trenerskiej karierze. Poprzednio pracował on jedynie w piłce klubowej, a na względny plus może zapisać sobie wyłącznie pracę w Ajaxie i Atlancie United, bo jego epizody w Interze Mediolan i Crystal Palace zakończyły się spektakularną klapą.

Kariera trenerska Franka de Boera
Źródło: transfermarkt

Frank de Boer ustanowił nawet niechlubny rekord Premier League, gdzie przegrał wszystkie swoje mecze, a jego zespół nie zdobył ani jednej bramki. Przyczyn takiego stanu rzeczy można upatrywać przede wszystkim w trudnym charakterze Holendra, któremu zarzuca się słaby kontakt z szatnią i niską komunikatywność. Być może jego trenerski warsztat stoi na wysokim poziomie, lecz z powodu wcześniej wymienionych braków, nie był w stanie przekuć go na boiskowe rezultaty.

Rezultaty Crystal Palace pod wodzą Franka de Boera
Źródło: transfermarkt

Te problemy mogą jednak nie dotyczyć piłki reprezentacyjnej, bowiem tam pracuje się zupełnie inaczej, niż w klubach. Jako, że wszyscy zawodnicy (poza wyjątkami) urodzili i wychowywali się w tym samym kraju oraz spotykają się jedynie przy okazji zgrupowań, to dbanie o relacje w grupie nie jest aż tak istotne, jak skuteczne wpajanie taktycznych pomysłów. Na ten moment jest oczywiście za wcześnie, by oceniać pracę Franka de Boera na stanowisku selekcjonera "Oranje", ale trudno nie odnieść wrażenia, że jego pierwszy mecz na mistrzostwach Europy wypadł fantastycznie.

Kariera piłkarska Franka de Boera
Źródło: transfermarkt

Nie zapominajmy także, że de Boer jest wychowankiem Ajaxu, z którym zdobył nawet Ligę Mistrzów UEFA (1995 rok), a piłki uczył go sam Luis van Gaal. Obycie na takim poziomie na pewno procentuje i można założyć, że opiekun reprezentacji Holandii wie na czym polega nowoczesna piłka nożna. Natomiast jeżeli mamy rozpatrywać jego karierę piłkarską w kontekście naszego typu, to tutaj też wszystko zdaje się działać na jego korzyść. Futbolowe DNA szkółki Ajaxu jest doskonale znane na całym świecie - ten zespół chce atakować przez pełne 90 minut i właśnie tak wyglądał pierwszy mecz "Oranje" na Euro 2020.

Rezultaty Austrii w 2021 roku

A jak w tym porównaniu wypada Franco Foda? Postać tę mieliśmy okazję dobrze poznać przy okazji spotkań eliminacyjnych. "Biało-Czerwoni" ugrali w nich na Austriakach aż 4 punkty, ale nie dało się nie zauważyć, że bili nas oni na głowę swoją kulturą gry. Ofensywne 3-5-2, w którym wyszli na Macedończyków, wypadło całkiem obiecująco i ostrzymy sobie zęby na więcej, zwłaszcza, że większość reprezentantów Austrii gra na co dzień w najbardziej otwartej z czołowych lig w Europie, czyli w niemieckiej Bundeslidze.

Rezultaty reprezentacji Austrii w 2021 roku
Źródło: flashscore

Co więcej, ofensywne inklinacje znajdują także potwierdzenie we wszystkich tegorocznych meczach Austriaków. W każdym meczu o punkty, jakie przyszło im rozegrać w 2021 roku - padło dokładnie 4 gole. Z uwagi na fakt, że w czwartek ryzyko może opłacić się obu reprezentacjom, spodziewamy się, że znowu pokażą one dużo dobrej i otwartej piłki. A przekładając to na zakłady bukmacherskie, możemy jedynie przyznać, że mając do dyspozycji tak rewelacyjny kurs (2.35 w Superbet) na łączony zakład bramkowy (BTTS i powyżej 2.5 gola), nie widzimy innej opcji, jak tylko skorzystanie z tego rodzaju "promocji". Oczywiście tę selekcję możecie zagrać również u innych bukmacherów, takich jak forBET, STS, Fortuna czy TOTALbet - i zaznaczamy, że tam również macie bonusy do odebrania ;)

Zakłady 20 + 20 zł w Superbet

A jeżeli już jesteśmy w temacie promocji, to nie możemy nie wspomnieć, że w Superbet właściwie się one nie kończą. Dlaczego? Z odpowiedzią przychodzi świetnie skonstruowany bonus "SUPER 20 + 20 ZŁ", który premiuje regularne obstawianie mistrzostw Europy. Jak z niego skorzystać? Wystarczy postawić zakład za minimum 20 zł, a po jego rozliczeniu Superbet przyzna Wam bonus w wysokości właśnie dwóch dyszek.

Promocja Super 20+20 zł w Superbet

Promocja ta trwa do końca mistrzostw Europy i dotyczy zarówno nowych, jak i stałych graczy. Jej jedynym warunkiem jest zagranie zdarzenia, które skończy się przed godziną 23:59 tego samego dnia. Premia jest przyznawana na typerskie konto w formie bonusowych środków, które wymagają zaledwie pojedynczego obrotu. I między innymi z tego powodu możemy szczerze polecić Wam typowanie Euro 2021 u tego bukmachera, bowiem oprócz najlepszych kursów, załapiecie się tam na konkretne finansowe premie.

Holandia - Austria: kursy na gole wahadłowych

Na sam koniec zostawiliśmy obiecany wcześniej temat wahadłowych. Tak się składa, że na trwającym europejskim czempionacie niezwykle często trafiają oni do siatki rywali. Oprócz Denzela Dumfriesa i Stefana Lainera, gola strzelił także Belg - Thomas Meunier. Taki stan rzeczy można tłumaczyć tym, że piłka reprezentacyjna wymaga nieco innych rozwiązań taktycznych, niż klubowa.

  BETFAN TOTALbet STS forBET
Owen Wijndal ⚽ 13.50 12.00 10.00 12.00
Patrick van Aanholt ⚽ 10.00 9.00 10.00 9.20
Denzel Dumfries ⚽ 7.30 6.80 - 6.80
Joel Veltman ⚽ 15.00 13.00 12.50 13.00
Andreas Ulmer ⚽ 34.00 25.00 17.50 26.00
Stefan Lainer ⚽ 16.50 14.00 25.00 14.00
Christopher Trimmel ⚽ 34.00 25.00 - 26.00
POSTAW ZAKŁAD: GRAM>> GRAM>> GRAM>> GRAM>>

Na turnieju o randze mistrzostw Europy najważniejsza jest defensywa, w której najłatwiej wypracować odpowiednie schematy. W efekcie wiele reprezentacji próbuje rozrywać szyki rywali poprzez szukanie przerzutów na wahadła, bezpośrednio za linię obrońców. Ten schemat rozegrania w niedzielę stosowały obie reprezentacje, co zresztą poskutkowało bramkowymi konkretami. Dlatego nie odradzamy, by w czwartek poszukać zakładów na gole autorstwa wahadłowych, a żeby ułatwić Wam zadanie, to w powyższej tabelce zamieściliśmy zestawienie kursów u czołowych bukmacherów na naszym rynku.

FAQ: bukmacherskie pytania o mecz Holandia - Austria

O co pytają gracze, którzy są zainteresowani obstawieniem zakładów na mecz Holandia - Austria?

1️⃣ Jakie typy warto zagrać?

Sytuacja w tabeli oraz nastawienie taktyczne obu ekip, jednoznacznie wskazują na typy bramkowe. Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak zmaksymalizować bukmacherski kurs za takie rozwiązanie, to odsyłamy Was pod link >> Typy bramkowe na mecz Holandia - Austria.

2️⃣ Z jakich stałych promocji na Euro warto skorzystać?

W sekcji >> Zakłady 20 + 20 zł w Superbet znajdziecie informacje na temat tego, jak regularnie uzyskiwać premie finansowe za typowanie meczów Mistrzostw Europy.

3️⃣ Jak wyglądają kursy na strzelców goli?

Obie reprezentacje opierają swoją grę na wahadłowych, którzy zresztą zdobywali już gole na Euro dla obu ekip. Jeżeli jesteście ciekawi, jakie kursy na ich trafienia wystawili bukmacherzy, to tabelkę z niezbędnymi danymi znajdziecie w dziale >> Holandia - Austria: kursy na gole wahadłowych.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Euro 2021: Holandia - Austria: typy, zakłady, kursy
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.