poniedziałek, 27 maja 2024

FAME MMA 15: typy, kursy, zakłady

26.01.2023, 12:30
Autor: M. Lesiak
Spis treści
Rozwiń
 1. Typy na FAME MMA 15
  1. Typy na walkę Marta Linkiewicz - Aniela Bogusz
  2. Typy na walkę Marcin Dubiel - Kacper Błoński
  3. Typy na walkę Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański
  4. Typy na walkę Marcin "Xayoo" Majkut - Mikołaj "Konopskyy" Tylko
 2. Kursy na FAME MMA 15
  1. Wysoki kurs w ofercie Betclic
  2. Najlepsze kursy na selekcje specjalne na FAME MMA 15
  3. Najchętniej obstawiany kurs na FAME MMA 15 w Betclic
  4. Faworyci FAME MMA 15 według kursów
 3. Zakłady na FAME MMA 15 bez ryzyka
 4. Jaki bukmacher na FAME MMA 15 jest najlepszy?
 5. Gdzie najlepiej obstawiać FAME MMA 15?
 6. Najlepszy bonus na FAME MMA 15
 7. Przewodnik typera i kibica po gali FAME MMA 15
  1. Kiedy walki FAME MMA 15?
  2. Gdzie będzie gala FAME MMA 15?
  3. Obstawianie FAME MMA 15 - czy się opłaca?
  4. Zawodnicy FAME MMA 15
  5. FAME MMA 15 Stadion Narodowy
  6. PPV na FAME MMA 15. Ile kosztuje?
  7. FAME MMA 15 bilety - gdzie kupić?
  8. Czy zakłady FAME MMA są ustawione?
  9. FAME MMA a inne organizacje. Która jest najlepsza?
 8. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Data i miejsce gali FAME MMA 15 26.08.2022 Łódź, Atlas Arena
Najlepszy bukmacher do typów
Najlepszy bonus 200 zł bez ryzyka w Betclic
Najlepszy kod na Fame MMA LEGALSPORT
Walka wieczoru Marta Linkiewicz - Aniela Bogusz
Obstawiam FAME MMA 15 z bonusem
Typy na FAME MMA 15. Kursy i zakłady na sierpniową galę w Atlas Arenie
FAME MMA 15: typy, zakłady, kursy

Na pewno warto postawić na FAME MMA 15 długo wyczekiwaną walkę wieczoru Marta Linkiewicz vs. Aniela "Lil Masti" Bogusz, a także jednorundowe starcie no-limit Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim, które jest co-main eventem całej imprezy.

Hitowo zapowiadają się także starcia Arkadiusza Tańculi z rodziną Murańskich oraz Marcina "Xayoo" Majkuta z Mikołajem "Konopskyy" Tylko, tak więc i te walki freak-fightowe warto umieścić na swoich bukmacherskich kuponach akumulowanych lub solo na FAME MMA 15. Co jeszcze można obstawiać? Poniżej prezentujemy pełną kartę walk na FAME MMA 15.

Karta walk FAME MMA 15

 • Walka wieczoru: Marta Linkiewicz - Aniela "Lil Masti" Bogusz
 • Marcin Dubiel - Kacper Błoński (jedna runda no-limit, klatka rzymska)
 • Marcin "Xayoo" Majkut - Mikołaj "Konopskyy" Tylko (K-1)
 • Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak - Jacek Murański
 • Arkadiusz Tańcula - Jacek Murański (klatka rzymska)
 • Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański
 • Mariusz "Sarius" Golling - Marcin Wrzosek
 • Filip Zabielski - Rafał "Takefun" Górniak
 • Franciszek "Franio" Rusiecki - Jakub "Paramaxil" Frączek
 • Patryk Woźniak i Radosław Kapias - Jamil i Jamal Neffati
Bonus bez ryzyka na FAME MMA 15 w Betclic

Wszystkie pozycje z karty walk na FAME MMA 15 możecie obstawić legalnie u bukmachera Betclic, który posiada pełne prawa na wyłączność do oferty bukmacherskiej na ten event i specjalny bonus bez ryzyka do 200 zł ze zwrotem na konto typerskie: typuję FAME MMA 15 w Betclic. Jakie zakłady bukmacherskie dokładnie zagrać? Co warto obstawiać na FAME MMA 15? Już prezentujemy wszystkie nasze predykcje na zbliżającą się wielkimi krokami freak-fightową galę w Atlas Arenie.

Typy na FAME MMA 15

Wybierając typy na FAME MMA 15 z oferty prematch legalnego bukmachera Betclic, cenionego w rankingach operatora, znów mieliśmy, podczas tworzenia analizy bukmacherskiej, trudny orzech do zgryzienia, albowiem włodarze tej organizacji ponownie zestawili ze sobą bardzo dobrych freak-fightowych zawodników, którzy na pewno zrobią w klatce duże "show".

Na marginesie możemy dodać, że poniższe nasze typy na FAME MMA 15 są też przy okazji najchętniej obstawianymi selekcjami w naszej redakcji - stan na poniedziałek, 27 maj 2024 :). Jakie typy bukmacherskie są najlepsze na FAME MMA 15 i co warto postawić? Zapraszamy serdecznie do lektury naszej analizy!

Typy na walkę Marta Linkiewicz - Aniela Bogusz

Zaczynamy od walki wieczoru. Main evetem na FAME MMA 15 będzie pojedynek pomiędzy Martą Linkiewicz a Anielą "Lil Masti" Bogusz. Zwyciężczyni tej walki zostanie królową freak-fightów, tak więc stawka pojedynku jest naprawdę całkiem spora. O jakość tego starcia jesteśmy spokojni, albowiem Marta "Linkimaster" Linkiewicz to mistrzyni FAME MMA, natomiast Aniela "Lil Masti" Bogusz to najlepsza zawodnika federacji High League. Jaki typ wybraliśmy z tej walki?

Marta Linkiewicz - Aniela BoguszTyp: wygrana Bogusz-   -   -Jak obstawiają gracze Betclic?Kto wygra: Linkiewicz - 29% | Bogusz - 71%

Marta Linkiewicz - Aniela Bogusz
Typ: wygrana Bogusz
-   -   -
Jak obstawiają gracze Betclic?
Kto wygra: Linkiewicz - 29% | Bogusz - 71%

Stawiamy typ na Anielę Bogusz po kursie 1.30, która jest wyraźnie faworyzowana przez bukmachera Betclic. Zdecydowaliśmy się na betowanie na zwycięstwo "Lil Masti", albowiem poczyniła ona spory progres w treningach MMA, a także pokonała już raz Martę Linkiewicz, totalnie ją dominując w oktagonie. Była członkini polskiej kadry w zapasach znów powinna prowadzić walkę, a następnie skończyć ją w parterze, wykorzystując znane techniki zapaśnicze.

Wyniki głosowania

FAME MMA 15: kto wygra? Linkiewicz czy Bogusz

Kto wygra marta linkiewicz czy aniela bogusz
Marta Linkiewicz
36 %
Aniela Bogusz
64 %

Typy na walkę Marcin Dubiel - Kacper Błoński

Hitowo i gorąco zapowiada się także co-main event głośnej gali FAME MMA 15. Zawalczą w nim Marcin Dubiel oraz Kacper Błoński. Dla obu fighterów będzie to wielki rewanż za bardzo dobrą walkę na FAME MMA 8. Wówczas zwyciężył "Blonsky", który jak do tej pory jest niepokonanym zawodnikiem.

Marcin Dubiel - Kacper BłońskiTyp: wygrana Błońskiego-   -   -Jak obstawiają gracze Betclic?Kto wygra: Dubiel - 14% | Błoński - 86%

Marcin Dubiel - Kacper Błoński
Typ: wygrana Błońskiego
-   -   -
Jak obstawiają gracze Betclic?
Kto wygra: Dubiel - 14% | Błoński - 86%

Patrząc na dokonania obu fighterów, jak i przystosowanie do potyczek w mieszanych sztukach walki i treningi, stawiamy na Kacpra Błońskiego po kursie 1.35 w zakładach bukmacherskich Betclic. Za jego wygraną przemawia nie tylko ponadprzeciętna wydolność, ale także bardzo dobra technika, która być może pomoże mu zamknąć tę walkę w parterze. Typ idealny do sportowego zakładu double lub treble.

Typy na walkę Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański

Na deser zostawiliśmy sobie typ na walkę Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański. Obaj panowie nie darzą się dużą sympatią. Dlatego też możemy być pewni, że w oktagonie dadzą z siebie wszystko i w efekcie walka będzie stała na naprawdę wysokim poziomie, a wskaźnik zaangażowania i szybkości ruchów bardzo szybko wystrzeli w górę. Kto wygra? Tym razem stawiamy typ na Mateusza Murańskiego po kursie 1.75 w Betclic.

Arkadiusz Tańcula - Mateusz MurańskiTyp: zwycięstwo Murański-   -   -Jak obstawiają gracze Betclic?Kto wygra: Tańcula - 60% | Murański - 40%

Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański
Typ: zwycięstwo Murański
-   -   -
Jak obstawiają gracze Betclic?
Kto wygra: Tańcula - 60% | Murański - 40%

Dlaczego stawiamy na Murana? Pod uwagę wzięliśmy dwa aspekty. Po pierwsze, Mateusz Murański staje do walki rewanżowej z dużo większym doświadczeniem - do pierwszego starcia podchodził z pozycji debiutanta. A po drugie, na pewno wyciągnął on wnioski po pierwszym przegranym pojedynku na FAME MMA 10, w którym poszedł na wyniszczającą i niepotrzebną wymianę ciosów.

Typy na walkę Marcin "Xayoo" Majkut - Mikołaj "Konopskyy" Tylko

"Xayoo" z "Konopskyy" zmierzą się ze sobą na zasadach K-1. Marcin Majkut w swoim debiucie w mieszanych sztukach walki pokazał się z bardzo dobrej strony i nie dał najmniejszych szans "Nitrozyniakowi". Natomiast dla Mikołaja Tylko będzie do debiut na FAME MMA. Kto wygra ten pojedynek?

Marcin Majkut - Mikołaj TylkoTyp: wygrana Marcin Majkut-   -   -Jak obstawiają gracze Betclic?Kto wygra: Majkut - 96% | Tylko - 4%

Marcin Majkut - Mikołaj Tylko
Typ: wygrana Marcin Majkut
-   -   -
Jak obstawiają gracze Betclic?
Kto wygra: Majkut - 96% | Tylko - 4%

Stawiamy na niekwestionowanego faworyta, czyli Marcina Majkuta, po kursie 1.12 u bukmachera internetowego Betclic. Współczynnik nie jest może nad wyraz imponujący, ale ten typ bukmacherski idealnie nada się na kupon AKO. Obstawiamy typ na "Xayoo" ze względu na jego doświadczenie oraz tężyznę fizyczną.

Kursy na FAME MMA 15

Kursy bukmacherskie na FAME MMA 15 przygotował legalny operator zakładów sportowych Betclic, który jest jednym z najczęściej wybieranych buków w Polsce (stan na poniedziałek, 27 maj 2024). Ma on taką możliwość, albowiem, tak jak wspominaliśmy na wstępie, posiada on wykupioną licencję na ofertę typów, kursów i zakładów na FAME MMA 15. Mimo wszystko kursy prezentują się okazale i co więcej, można je wykorzystać na dowolnym kuponie bukmacherskim.

Wysoki kurs w ofercie Betclic

Najwyższy kurs bukmacherski na galę FAME MMA 15 to ten na zwycięstwo Mikołaja "Konopskyy" Tylko z Marcinem "Xayoo" Majkutem. Współczynnik na Tylko wynosi na tę chwilę 4.75, ale w najbliższym czasie może on ulec zmianie i to na duży plus. Na taki stan rzeczy wpływ może mieć to, iż gracze bardzo chętnie obstawiają wygraną "Xayoo".

Kursy bukmacherskie na FAME MMA 15

Pojedynek odbędzie się w formule K-1. Wysoki kurs na Mikołaja Tylko z powodzeniem można wykorzystać na kuponach pojedynczych (inaczej singiel, solo). Stawiając 200 zł w Betclic na jego wygraną z cashbackiem (do max. 500 zł z kodem LEGALSPORT: odbieram cashback 500 zł), można wygrać aż 836,00 zł. Jeśli sensacja nie stanie się faktem, dzięki naszemu kodowi i bonusowi bez ryzyka odzyskacie stawkę zakładu i będziecie mogli ją wykorzystać na kolejne walki FAME MMA lub inne ciekawe kursy.

Najlepsze kursy na selekcje specjalne na FAME MMA 15

Na każdą galę Fame MMA oferowane były w przeszłości dobre i wysokie kursy na selekcje specjalne, tak więc można spodziewać się, że i na FAME MMA 15 legalni bukmacherzy, z oficjalnymi i ważnymi licencjami Ministerstwa Finansów, udostępnią wyjątkowo atrakcyjne współczynniki na niestandardowe rynki zdarzeń.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 15 w Betclic

Kiedy pojawią się kursy na zakłady specjalne na FAME MMA 15? Najczęściej takie mnożniki dodawane są do internetowej oferty w dniu gali, w tym przypadku 26.06.2022, lub na 24 godziny przed pierwszą walką. Żeby wyłapać najlepsze kursy, należy śledzić na bieżąco strony bukmacherów lub nasz artykuł - najlepiej zapiszcie sobie naszą stronę w ulubionych, a już nigdy nie przegapicie super kursów, typów i bonusów. Kursy na zakłady specjalne na FAME MMA 15 znajdziecie prawdopodobnie u takich operatorów jak Betclic, BETFAN czy forBET.

Najchętniej obstawiany kurs na FAME MMA 15 w Betclic

Najchętniej obstawianym kursem na FAME MMA 15 w Betclic jest współczynnik 1.12 na wygraną Marcina "Xayoo" Majkuta z Mikołajem "Konopskyy" Tylko. Na tę chwilę ponad 80% wszystkich kuponów w zakładach bukmacherskich Betclic zawiera w sobie pozycję na "Xayoo": typuję na Xayoo w Betclic

Faworyci FAME MMA 15 według kursów

Największym faworytem według kursów na gali FAME MMA 15 jest Marcin "Xayoo" Majkut (współczynnik 1.18). Na kolejnych miejscach plasują się Marcin Wrzosek (współczynnik 1.18, rywal - Mariusz "Sarius" Golling) oraz Aniela "Lil Masti" Bogusz (współczynnik 1.30, rywalka - Marta Linkiewicz): stawiam na faworytów

Zakłady na FAME MMA 15 bez ryzyka

Bukmacherskie zakłady na FAME MMA 15 możecie obstawić bez ryzyka utraty własnego kapitału, czyli z tak zwanym ubezpieczeniem stawki (w razie nietrafienia zakładu, bukmacher zwraca Wam na konto kasę, za którą postawiliście kupon). Jak to zrobić? W bardzo prosty sposób!

Wystarczy, że zarejestrujecie się za darmo u legalnego bukmachera Betclic z naszym bezpłatnym afiliacyjnym kodem promocyjnym LEGALSPORT. Dzięki temu zyskacie na swoje indywidualne konto typerskie ekskluzywny zakład bez ryzyka o wartości maksymalnej 200 zł. Jak działa taki cashback na FAME MMA 15 w praktyce? Już wszystko pokazujemy.

Jeśli postawicie w Betclic na FAME MMA 15 zakład za 100 zł i go wygracie, to wówczas otrzymujecie na konto gracza pełną wygraną z opcją natychmiastowej wypłaty na prywatne konto bankowe. Natomiast, jeżeli podwinie Wam się noga, to wówczas Betclic odda Wam stawkę zakładu bukmacherskiego, pomniejszoną o 12% podatek od gier. Zwrot będziecie mogli wykorzystać na dowolne zakłady, które będziecie mogli wpisać w dowolny rodzaj kuponu.

FAME MMA 15 to elektryzujący i zapewniający mega emocje event freak-fightowy, tak więc warto przygotować się do jego obstawiania z niezwykłą starannością. Dlatego też postanowiliśmy, że polecimy Wam kilka zakładów bez ryzyka z polskiego i legalnego rynku, za pomocą których będziecie mogli sobie podreperować i zboostować budżet na obstawianie FAME MMA 15. Naturalnie, wszystkie cashbacki aktywujecie naszym kodem LEGALSPORT.

Jaki bukmacher na FAME MMA 15 jest najlepszy?

Najlepszym bukmacherem na FAME MMA 15 jest operator Betclic. Dlaczego rekomendujemy typowanie u tego koncesjonowanego organizatora zakładów sportowych? To proste, Betclic ma wykupioną licencję na ofertę na FAME MMA 15 i tylko on może legalnie oferować zakłady na zwycięzców wszystkich walk.

Kod promocyjny do najlepszego bukmachera na FAME MMA 15

Robi to jednak na bardzo dobrych warunkach, zarówno kursowych, jak i marżowych. W efekcie typowanie FAME MMA 15 w Betclic jest opłacalne i może dodatkowo przynieść bardzo dużo sportowych i bukmacherskich emocji. Betclic udostępnia swoim klientom dodatkowo mnóstwo zakładów specjalnych, tak więc każdy typer z całą pewnością znajdzie coś dla siebie, tym samym potwierdzając, że Betclic to najlepszy bukmacher na FAME MMA 15: typuję FAME MMA 15

Gdzie najlepiej obstawiać FAME MMA 15?

Typy bukmacherskie na FAME MMA 15 najlepiej obstawiać u bukmachera Betclic. Najlepszym rozwiązaniem będzie typowanie w aplikacji mobilnej na telefon, która umożliwia szybkie i sprawne betowanie kuponów. Aplikacja Betclic działa na systemach operacyjnych iOS oraz Android i jest w pełni bezpłatna.

Aplikacja Betclic do typowania zakładów na FAME MMA 15

Jeśli chcecie założyć darmowe konto w Betclic do zakładów na FAME MMA 15 i ściągnąć aplikację na Androida w tym momencie, to możecie skorzystać z tego linku przekierowującego: zakładam konto i ściągam apkę Betclic. Oczywiście aplikacja bukmacherska Betclic nie tylko pozwoli Wam obstawiać FAME MMA 15, ale także umożliwi wpłacanie depozytów, aktywację bonusów i wypłatę wygranych na konto w banku.

Najlepszy bonus na FAME MMA 15

Najlepszym bonusem na FAME MMA 15 jest polecany przez nas wyżej zakład bez ryzyka w Betclic o maksymalnej wartości 200 zł. Można go zdobyć, wpisując podczas bezpłatnej rejestracji u tego buka nasz promocyjny kod polecający LEGALSPORT. Co się zyskuje? Zwrot środków na konto, jeśli nie traficie pierwszego kuponu na FAME MMA 15.

 • Bonus bez ryzyka 50 zł
 • Gra bez podatku BEZ LIMITÓW

50 zł

Jeśli poszukujecie innych ekskluzywnych bonusów na mieszane sztuki walki czy inne ekskluzywne gale freak-fightów, takie jak High League, Prime Show MMA czy Royal Division, to znajdziecie je wszystkie pod tym linkiem przekierowującym: bonusy na MMA. W ramach bonusów otrzymacie freebety, cashbacki i premie 100% od wpłat. Okazjonalnie można liczyć na grę bez podatku, a także boosty kursów na konkretne walki czy gale.

Przewodnik typera i kibica po gali FAME MMA 15

Chcecie obstawić pewne typy z dobrymi kursami na FAME MMA 15 lub po prostu szukacie informacji na temat zbliżającej się gali? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy praktyczny przewodnik internetowy, w którym zaprezentowaliśmy Wam wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z FAME MMA 15.

Kiedy walki FAME MMA 15?

Gala FAME MMA 15 odbędzie się już 26 sierpnia 2022 roku. Będzie to pierwsza gala, która odbędzie się w piątek, tak więc zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu lub ją zapamiętajcie, aby jej nie przegapić.

Gdzie będzie gala FAME MMA 15?

FAME MMA 15 odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Obstawianie FAME MMA 15 - czy się opłaca?

Zdecydowanie warto obstawiać walki na FAME MMA 15! Gala należy do najlepszych w Polsce, zawsze dostarcza kibicom wiele emocji, a także daje zarobić u bukmachera.

Zawodnicy FAME MMA 15

Wśród zawodników, którzy wystąpią na gali FAME MMA 15, największą furorę robią faworyci kibiców: Marcin Dubiel, Marta Linkiewicz, Arkadiusz Tańcula, Mateusz Murański.

FAME MMA 15 Stadion Narodowy

FAME MMA 15 na Stadionie Narodowym miało się odbyć, ale ostatecznie temat upadł. Być może w przyszłości włodarze organizacji powrócą do tego pomysłu.

PPV na FAME MMA 15. Ile kosztuje?

Koszt PPV na FAME MMA 15 to 34,99 zł. W tej cenie dostaniecie dostęp do transmisji LIVE 1080p, a także wiele innych dodatków, jak na przykład akces do Loży Szyderców. Można też zaopatrzyć się w tańszy pakiet PPV na FAME MMA 15 w cenie 29,99 zł. Jeśli zdecydujecie się na ten zestaw, to galę obejrzycie w jakości 720p: konkurs - wygraj kod PPV na FAME MMA 15

FAME MMA 15 bilety - gdzie kupić?

Bilety na galę FAME MMA 15 można kupić za pośrednictwem portalu ebilet.

Czy zakłady FAME MMA są ustawione?

Nie, walki w ramach gali FAME MMA nie są ustawione. Częste niespodzianki w walkach typu freak-fight są spowodowane przede wszystkim amatorskim poziomem.

FAME MMA a inne organizacje. Która jest najlepsza?

Nie można jednoznacznie stwierdzić, która freak-fightowa organizacja jest w Polsce najlepsza. Każda ma swój niepowtarzalny klimat i unikalnych zawodników, którzy ją reprezentują. Warto obejrzeć i obstawić wszystkie gale freak-fightowe i samemu wyrobić sobie na ich temat zdanie. Do największych organizacji freak-fightowych należą m.in. FAME MMA, High League oraz Hype MMA.

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1️⃣ Jakie typy warto obstawić na FAME MMA 15?

Warto rozważyć na przykład bukmacherskie typy na zwycięstwa Anieli "Lil Masti" Bogusz i Kacpra Błońskiego na MMA FAME 15. Więcej typów i szczegółów w naszym powyższym tekście.

2️⃣ Który bukmacher ma najlepsze kursy na FAME MMA 15?

Bardzo dobre kursy bukmacherskie na FAME MMA 15 ma Betclic. Więcej szczegółów w naszym tekście.

3️⃣ Który bukmacher oferuje na FAME MMA 15 najlepsze zakłady?

W tym miejscu także musimy wyróżnić bukmachera Betclic, który ma zdecydowanie najlepsze zakłady na FAME MMA 15. Co dokładnie można obstawiać? Informacje znajdziecie w naszym artykule.

4️⃣ Który kod do topowych premii jest najlepszy na typowanie FAME MMA 15?

Najlepszym kodem promocyjnym, który zawsze odblokuje maksymalne i ekskluzywne bonusy na FAME MMA 15, jest hasło LEGALSPORT. Nasz kod działa u każdego sprawdzonego i legalnego bukmachera, w tym w Betclic, który ma najlepsze kursy, zakłady i bonusy na FAME MMA 15.

5️⃣ Czy FAME MMA 15 a MMA FAME 15 to jest to samo?

Tak FAME MMA 15 i MMA FAME 15 to jest to samo. Drugiej wersji używają gracze i typerzy, którzy są mniej zaznajomieni z freak-fightami i światem mieszanych sztuk walki MMA.

Komentarze (1)
Skomentuj artykuł pt. FAME MMA 15: typy, kursy, zakłady
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Mario
skomentowano ponad miesiąc temu
Arkadiusz Tańcula wygra wszystkie walki! Stawiam też na Xayoo!!!!!!!!!!!!!

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.