czwartek, 25 lutego 2021
Najnowsze: Nagroda 100 000 zł za zakłady na Ekstraklasę

Kto zostanie następcą Jerzego Brzęczka?

Zmiana na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Dymisja Brzeczka i wybór nowego trenera. Typy online na następcę Brzęczka.

Cashback 500 zł na mecze kadry Oferta dostępna w Betclic po rejestracji z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Kto zostanie nowym selekcjonerem kadry
 2. Zakłady na następnego selekcjonera reprezentacji Polski
  1. Kursy w Noblebet
  2. Kursy w Betclic
  3. Kursy w STS
  4. Kursy w eWinner
 3. Zakłady specjalne na nowego trenera kadry
 4. Bonusy na typy długoterminowe na nowego trenera kadry
 5. FAQ: pytania i odpowiedzi związane z następcą Jerzego Brzęczka
Kursy bukmacherskie na nowego trenera reprezentacji Polski. Kto będzie nowym trenerem kadry - zakłady bukmacherskie
Kto zostanie nowym trenerem reprezentacji

Decyzja o zwolnieniu Jerzego Brzęczka wywoła szok w całym polskim środowisku piłki nożnej. Zaskoczeni tą decyzją byli nie tylko kibice, ale co ważniejsze, także działacze Polskiego Związku Piłkarskiego.

freebety bez depozytu
Promocje bez wpłaty własnych środków: od 20 zł do 50 zł

Podejrzewali oni nawet włamanie na stronę związku, gdzie pojawił się oficjalny komunikat o zwolnieniu byłego trenera Wisły Płock. Dopiero później stało się jasne, że za całym zamieszaniem stoi Zbigniew Boniek, a więc prezes piłkarskiej centrali, który sam zdecydował się na taki krok.

Kto zostanie nowym selekcjonerem Biało-Czerwonych?Bardzo dobre kursy na kandydatów wystawił STSFaworyt: Giampaolo (kurs 2,00)

Kto zostanie nowym selekcjonerem Biało-Czerwonych?
Bardzo dobre kursy na kandydatów wystawił STS
Faworyt: Giampaolo (kurs 2,00)

TYPUJĘ w

Co ciekawe, wszystko odbyło się zgodnie z prawem, bowiem takie uprawnienia zapewnił on sobie jeszcze w trackie swojej poprzedniej kadencji. Taki ruch sprawił, że praktycznie natychmiast media zalały pytania – kto zastąpi Jerzego Brzęczka, czy selekcjonerem reprezentacji Polski zostanie Polak czy może trener zagraniczny? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej. Dodatkowo przyjrzymy się, jak do tej całej sprawy podchodzą legalni organizatorzy zakładów bukmacherskich i w kim oni widzą następcę Brzeczka.

Kto zostanie nowym selekcjonerem kadry

Jerzy Brzęczek piłkarską reprezentację Polski objął po nieudanych mistrzostwach świata w 2018 roku, kiedy to podopieczni Adama Nawałki nie zdołali wyjść z fazy grupowej. Były trener Wisły Płock naszych piłkarzy prowadził łącznie w 24 spotkaniach, z których 12 wygrał, 5 zremisował i 7 przegrał. Co ważniejsze, pod jego wodzą Biało-Czerwoni zdołali wywalczyć przepustkę do Euro 2020 oraz zapewnili sobie utrzymanie w najwyższej dywizji Ligi Narodów. Brzęczek w roli trenera zadebiutował meczem z Włochami – w Bolonii padł remis 1:1.

Po raz ostatni były kapitan kadry olimpijskiej z 1992 roku prowadził reprezentację Polski pod koniec listopada 2020 roku – wówczas jego piłkarze przegrali 1:2 z Holandią. Warto zaznaczyć, że najwyższe zwycięstwo były już selekcjoner odniósł w potyczce z Finlandią (5:1) oraz Izraelem (4:0). Jak już wspomnieliśmy, dymisją 49-latka zaskoczeni byli praktycznie wszyscy, tym bardziej że nie tak dawno temu sam Zbigniew Boniek zapewniał o pełnym wsparciu dla szkoleniowca. Mimo to, prezes PZPN niespodziewanie zmienił zdanie, czym wprawił w zdumienie nawet polskich kadrowiczów, którzy teraz zastanawiają się, z kim przyjdzie im pracować. W chwili obecnej najbliżej posady wydaje się być Marco Giampaolo, który dopiero co rozstał się z Torino.

Bonus na start w STS za kod promocyjny

Za jego kandydaturą przemawia przede wszystkim fakt, że pochwalić się on może dobrymi relacjami z prezesem piłkarskiej centrali. Dość wysoko stoją także notowania Nenada Bjelicy, szczególnie że współpracował on z wieloma obecnymi kadrowiczami, komunikuje się po polsku oraz zna polskie realia. Według ekspertów z polskiego podwórka spore szanse na współpracę z Lewandowskim i spółką ma obecny trener Legii Warszawa, czyli Czesław Michniewicz, oraz znany wszystkim Adam Nawałka.

Dodać należy, że na giełdzie nazwisk pojawiają się również szkoleniowcy z najwyżej półki. Mowa tutaj chociażby o takich osobowościach jak Luciano Spaletti, Thomas Tuchel, Massimiliano Allegri czy Arsene Wenger. Wszystko wskazuje na to, że nazwisko nowego trenera polskiej kadry opinia publiczna pozna dopiero wraz z początkiem lutego, ponieważ nic nie wskazuje na to, że nastąpi to już w czwartek 21 lutego, kiedy to po posiedzeniu zarządu odbyć ma się konferencja prasowa Zbigniewa Bońka. Nim to jednak nastąpi, swojego faworyta wytypować możecie u wybranego przez siebie legalnego operatora zakładów bukmacherskich.

Zakłady na następnego selekcjonera reprezentacji Polski

Oczywiście decyzja o zwolnieniu Jerzego Brzęczka z funkcji trenera kadry Biało-Czerwonych nie przeszła niezauważona także przez polski rynek zakładów wzajemnych. Praktycznie od razu po informacji Polskiego Związku Piłki Nożnej licencjonowani bukmacherzy online umieścili w swoich ofertach selekcje na nowego trenera kadry. Jeśli więc interesuje Was, jak oni podchodzą do tego tematu i kogo widzą w roli faworyta, to zapraszamy do dalszej lektury!

Kursy w Noblebet

Jednym z pierwszych licencjonowanych bukmacherów w Polsce, który wyszedł naprzeciw oczekiwaniom graczy w sprawie następcy Brzeczka jest Noblebet. Zdecydowanym faworytem tego operatora zakładów bukmacherskich jest Marco Giampaolo, którego warsztatem od wielu lat zachwyca się Zbigniew Boniek (kurs 4.00).

Noblebet - typy na następcę Jerzego Brzęczka
Selekcje na kolejnego selekcjonera reprezentacji Polski w Noblebet

Według głównego sponsora Śląska Wrocław na przegranej pozycji nie stoi także kandydatura Gianniego De Biasiego, szczególnie że ten włoski szkoleniowiec negocjował już przejęcie kadry po Adamie Nawałce (współczynnik 6.50). Co ciekawe, w Noblebet zabetujecie również, że Marcin Najman będzie nowym trenerem kadry – kurs na taki zakład wynosi aż 1000.00 :)

Kursy w Betclic

Kupon online z selekcją na kolejnego selekcjonera naszych piłkarzy puścić możecie też w Betclic Zakłady Bukmacherskie. Sponsor główny Piasta Gliwice, podobnie jak bukmacher Noblebet, za najbardziej prawdopodobny scenariusz uznaje wybór 53-letniego Włocha preferującego grę w ustawieniu 4-3-1-2 (kurs na Giampaolo wynosi 3.00).

Betclic online - zakłady na następcę Jerzego Brzęczka
Typy na nowego trenera reprezentacji Polski w Betclic

Na drugim miejscu w tym zestawieniu ten zweryfikowany i ceniony buk umieścił jednak Nenada Bielice, a więc byłego prowadzącego Lecha Poznań (współczynnik 6.00). Na kolejnych pozycjach operator Betclic uplasował m.in. Luciano Spalettiego (10.00), Luciana Favre’a (15.00), Adama Nawałkę (15.00) oraz Massimiliano Allegriego (kurs 15.00).

Kursy w STS

O zakładach internetowych na nowego trenera, m.in. Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego, nie zapomniał również STS. U tego katowickiego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów także nie ma niespodzianki i praktycznie za murowanego kandydata uznawany jest Marco Giampaolo (współczynnik 3.00).

STS - typy na następcę Jerzego Brzęczka
STS - zakłady na trenera pierwszej reprezentacji Polski

Oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski nie wyklucza także angażu Nenada Bielicy, który w ubiegłym roku zakończył przygodę z Dynamem Zagrzeb (kurs 6.00). Co ciekawe, na liście STS znalazły się także scenariusze rodem z gatunku science-fiction. Za najbardziej jaskrawy przykład tego typu bez wątpienia uznać możemy opcję z Antonim Piechniczkiem (kurs 1000.00).

Kursy w eWinner

Szczęścia w typowaniu następcy Jerzego Brzeczką spróbować możecie także w eWinner, gdzie przy byłym trenerze m.in. Bartosza Bereszyńskiego oraz Krzysztofa Piątka widnieje kurs na poziomie 5.50 (zakład na kandydaturę Marco Giampaolo). Znacznie większe pieniądze u oficjalnego sponsora Speedway Ekstraligi zgarnąć możecie za postawienie zakładu na Marka Papszuna (kurs 35.00), Czesława Michniewicza (35.00), Michała Probierza (35.00) czy Ernesto Valverde (współczynnik 50.00)

Typy długoterminowe na selekcjonera kadry narodowej w eWinner
eWinner - zakłady na następnego trenera Polski

Dodatkowo w eWinner wytypować możecie jakiej narodowości będzie kolejny szkoleniowiec Biało-Czerwonych (opcja z polskim nazwiskiem wyceniona została na kurs 2.90, a zagranicznym 1.35). Oczywiście możecie też skorzystać z niezwykle interesującej opcji Custom Bet, za pomocą której wskażecie swoją kandydaturę.

Zakłady specjalne na nowego trenera kadry

Warto wiedzieć, że selekcje na kolejnego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski to nie wszystko, co przygotowali dla swoich graczy legalni operatorzy zakładów sportowych. Idealnym tego przykładem jest bukmacher forBET, który udostępnił typy na przyszłość Jerzego Brzęczka (do 31.12.2021). Dzięki temu postawić możecie m.in., że wicemistrz olimpijski z 1992 roku zostanie trenerem Wisły Kraków (kurs 3.00), odpocznie od piłki nożnej (4.00) lub zostanie dyrektorem sportowym Rakowa Częstochowa (5.00).

forBET - zakłady specjalne na przyszłość Jerzego Brzęczka
Typy specjalne na Jerzego Brzęczka w forBET

Oczywiście w ofercie tej warszawskiej firmy bukmacherskiej nie zabrakło także zakładów ze znacznie wyższymi współczynnikami bukmacherskimi – najwyższy, bo aż na poziomie 150.00, przypisany został do scenariusza z Brzęczkiem jako prezesem PZPN.

Dodatkowo w forBET wytypować możecie jakiej narodowości będzie kolejny trener polskich piłkarzy. Ten warszawki buk na tym stanowisku ewidentnie widzi Włocha, co znakomicie widać po kursie, który wynosi 1.65 (opcja z trenerem innej narodowości wyceniona została na współczynnik 2.65, a z Polakiem na kurs aż 4.50).

Bonusy na typy długoterminowe na nowego trenera kadry

Zwolnienie Jerzego Brzęczka i wybór następnego selekcjonera naszej kadry to nie tylko idealna okazja do typowania, ale również skorzystania z wielu opłacalnych akcji promocyjnych. Z tych ciekawszy wymienić możemy m.in. promocje umożliwiające znaczne powiększenie wygranych (m.in. Multi+ w Betclic). Nie zmienia to jednak faktu, że do wskazania kolejnego trenera reprezentacji Polski skusić Was powinny przede wszystkim niezwykle zyskowne bonusy powitalne, które zawsze rekomendujemy Wam odbierać z kodem afiliacyjnym LEGALSPORT.

STS - kod premiowy do powiększonego bonusu na start

Dlaczego? To bardzo proste – tylko użycie naszego wyjątkowego kodu promocyjnego sprawi, że u każdego bukmachera zgarniecie ekstra powiększoną premią powitalną. I tak np. w eWinner liczyć możecie na zakład bez ryzyka w do 155 zł oraz nagrodę od wpłaty nawet do 500 zł. Z kolei w STS czeka na Was 1200 zł zł w ramach prezentu od depozytu, cashback o wartości 34 zł zł, całkowicie darmowy zakład w kwocie 25 zł zł oraz 20 zł zł na BetGames.

FAQ: pytania i odpowiedzi związane z następcą Jerzego Brzęczka

Wybór nowego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski budzi ogromne emocje zarówno wśród fanów piłki nożnej, jak i miłośników obstawiania zakładów sportowych. Widać to m.in. na przykładzie forów bukmacherskich, gdzie typerzy często poruszają temat typowania następcy Jerzego Brzęczka. Specjalnie dla Was poniżej zebraliśmy najczęściej powtarzające się pytania i opatrzyliśmy je profesjonalnymi odpowiedziami.

1️⃣ Czy bukmacherzy mają w swojej ofercie typy na następcę Brzęczka?

Tak, licencjonowani operatorzy zakładów wzajemnych praktycznie od razu po zwolnieniu Jerzego Brzęczka uzupełnili swoje propozycje o typy na kolejnego trenera kadry narodowej. Takie działanie nie powinno nikogo dziwić, tym bardziej, że kwestia piłkarskiej reprezentacji Polski interesuje w mniejszym lub większym stopniu praktycznie wszystkich Polaków.

2️⃣ U jakich buków znajdziecie zakłady na nowego trenera Biało-Czerwonych?

Należy przyznać, że legalni organizatorzy zakładów sportowych poważnie potraktowali dymisję Jerzego Brzęczka i wybór jego następcy. Doskonale świadczy o tym fakt, że tego typu selekcje zagrać możecie w wielu podmiotach bukmacherskich. O takich zakładach nie zapomniał m.in. Betclic, eWinner, Noblebet czy STS. Nowego trenera polskich piłkarzy wytypować możecie również w forBET oraz LVBET.

3️⃣ Kto ma największe szansę na objęcie posady trenera pierwszej reprezentacji Polski?

Internetowi bukmacherzy świadczący swoje usługi na terenie naszego kraju zdecydowanego faworyta widzą w osobie byłego trenera m.in. Torino, czyli Marco Giampaolo. Spore szanse na fotel selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski ma również Gianni De Biasi oraz Nenad Bjelica. Oczywiście na rynku potencjalnych trenerów naszej kadry nie brakuje także polskich nazwisk – organizatorzy zakładów wzajemnych najczęściej wymieniają Adama Nawałkę, Marka Papszuna oraz Macieja Skorżę.

4️⃣ W jaki sposób możecie wytypować następcę Jerzego Brzęczka?

W chwili obecnej każda profesjonalna firma bukmacherska online oferuje swoim graczom kilka możliwości skorzystania z jej oferty. Mowa tutaj oczywiście o funkcjonalnych stronach internetowych oraz niezwykle praktycznych aplikacjach mobilnych, które w zdecydowanej większości bez problemu odpalicie na smartfonach z system Android, jak i iOS. Dodatkowo zawsze skorzystać możecie z witryny mobilnej danego bukmachera.

5️⃣ Czy bukmacherzy proponują jakieś zakłady specjalne na następcę Jerzego Brzęczka?

W chwili obecnej firmy bukmacherskie świadczące swoje usługi w pełni legalnie na terenie naszego kraju nie zdecydowały się praktycznie na żadne typy specjalne na zmianę trenera reprezentacji Polski. Warto jednak zaznaczyć, że coś ekstra dla swoich graczy przygotował forBET – chodzi dokładnie o selekcje specjalne na przyszłość Jerzego Brzęczka. Dzięki temu u sponsora strategicznego Rakowa Częstochowa postawić możecie m.in., że były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji odpocznie od piłki nożnej, obejmie inną kadrę narodową lub zostanie prezesem PZPN.

6️⃣ Czy bukmacherzy oferują jakieś promocje na selekcje na nowego trenera kadry?

Tak, licencjonowani operatorzy zakładów sportowych proponują swoim graczom całą gamę niezwykle atrakcyjnych promocji bukmacherskich. Wśród nich na największą uwagę zasługują przede wszystkim bonusy powiększające wygrane. Idealnym tego przykładem jest chociażby promocja Multi+ w Betclic, w której zgarnąć możecie prezent nawet do 50% wygranej.

7️⃣ Czy do typowania następcy Jerzego Brzęczka konieczny jest kod afiliacyjny?

Nie, do obstawiania zakładów na kolejnego selekcjonera pierwszej reprezentacji Polski, jak i wszystkich innych typów, nie potrzebujecie żadnego kodu premiowego. Jeśli jednak zależy Wam na preferencyjnych warunkach bonusu na start, to rekomendujemy Wam użycie naszego kodu rabatowego LEGALSPORT. Dzięki niemu np. w Betclic liczyć możecie na powiększony zakład bez ryzyka aż do 500 zł. Z kolei wpisanie tego wyjątkowego ciągu liter w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego w eWinner sprawi, że otrzymacie cashback o wartości 155 zł oraz ekstra bonus od przelewu nawet do 500 zł.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Kto zostanie następcą Jerzego Brzęczka?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.