wtorek, 19 października 2021
Najnowsze: Typy na mecz Atletico Madryt - Liverpool FC

Polska - San Marino: typy, zakłady, kursy

Jak zarobić na internetowych zakładach bukmacherskich przy okazji meczu Polska - San Marino?

1479 zł na mecz Polska - San Marino Bonus jest aktywowany po darmowej rejestracji w STS z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Typy bramkowe na mecz Polska - San Marino
  1. Co można wywnioskować z regulaminu el. MŚ 2022?
  2. Jak bukmacherzy wyceniają gole napastników reprezentacji Polski?
 2. Zakłady bez podatku na el. MŚ 2022
 3. Polska - San Marino: kursy na BTTS
 4. FAQ: pytania o typy i kursy na mecz Polska - San Marino
Typy, zakłady, kursy, bonusy bukmacherskie na mecz Polska - San Marino
Typy na mecz Polska - San Marino

Odpowiedź na tak postawione pytanie jest oczywiście przecząca. Bo choć gracze nie mają do wyboru przesadnie szerokiej oferty zakładów na sobotnie spotkanie, to my jesteśmy zdania, że wciąż można na nim sporo zarobić.

GRA BEZ PODATKU NA POL-SNM
Promocję na najlepszych warunkach oferuje TOTALbet

A zwłaszcza, jeżeli ujmiemy temat w nieco szerszym kontekście i weźmiemy pod uwagę chociażby internetowe zakłady długoterminowe na ostateczne rozstrzygnięcia w eliminacjach. Te rzecz jasna znajdziecie w ofertach bukmacherskich niemal wszystkich licencjonowanych operatorów, natomiast 3 z nich udostępnia także możliwość obstawiania bez podatku na kuponach AKO, co stwarza super okazję do zwiększenia zysków.

Bonusy bez podatku na mecz Polska - San Marino
Fortuna Zakłady Bukmacherskie
 • Zakłady LIVE bez podatku dostępne 24/7
 • Zakłady prematch - Happy Hour bez podatku
 • Dla kuponów AKO i Maxikombi
 • minimalna stawka kuponu to 2 zł
  Gra bez podatku łączy się z bonusem 2720 zł

+14%

Gra bez podatku
Odbieram
Fortuna kod promo: LEGALSPORT
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • Gra bez podatku aktywna 24/7
 • Na wszystkie dyscypliny sportowe
 • Można korzystać wielokrotnie
  Gra bez podatku łączy się z bonusem 5050 zł

+14%

Gra bez podatku
Odbieram
TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • Gra bez podatku w pakiecie powitalnym
 • Promocja aktywna przez 14 dni po rejestracji
 • do promocji zaliczają się zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz WIRTUALNE l
  Gra bez podatku łączy się z bonusem 2410 zł

+14%

Gra bez podatku
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT

Są to: TOTALbet, Fortuna oraz forBET (u ostatniego buka na pełnych stawkach można grać przez 14 dni po rejestracji z naszym kodem LEGALSPORT). A wspominamy o tym nie bez powodu, bo czego jak czego - ale tego, że reprezentacja Polski zdobędzie w sobotę na Narodowym przynajmniej kilka goli, możemy być właściwie pewni. Dlatego polecamy, by w tej perspektywie rozważyć zakłady na gole i zoptymalizowaną grę bez podatku, natomiast jeżeli interesuje Was, co dokładnie wytypowaliśmy na swoich kuponach online, to wszystkiego dowiecie się już za moment.

Typy bramkowe na mecz Polska - San Marino

Nie powinno nikogo zaskakiwać, że przy okazji takiego meczu, jak ten - swoje pieniądze ulokujemy właśnie w bukmacherskich zakładach bramkowych. W końcu tym razem nie zadajemy pytania "czy", ale "jak wysoko" Polacy ograją San Marino. Z kolei odpowiedź na to pytanie postaramy się znaleźć w postawie "Biało-Czerwonych" w poprzednich meczach eliminacyjnych, gdzie pozytywnie zaskoczyli nas swoją skutecznością w ofensywie.

POLSKA VS SAN MARINOTYP: Powyżej 5.5 goli- - -Selekcję zagracie w STS bez ryzyka przegranej (234 zł) po rejestracji z naszym kodem LEGALSPORT

POLSKA VS SAN MARINO
TYP: Powyżej 5.5 goli
- - -
Selekcję zagracie w STS bez ryzyka przegranej (234 zł) po rejestracji z naszym kodem LEGALSPORT

1.90
TYPUJĘ w

Takie podejście zaowocowało wyborem typu na powyżej 5.5 gola, który można obstawić w STS Zakłady Bukmacherskie po kursie 1.90. Mnożnik ten wyróżnia się na tle konkurencji, a jego dodatkową zaletą jest możliwość wytypowania go bez ryzyka przegranej, aż do kwoty 234 zł. Opcja ta dotyczy jednak tylko nowych graczy, którzy zarejestrują się u tego operatora z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT.

Co można wywnioskować z regulaminu el. MŚ 2022?

Przechodząc natomiast do uzasadnienia, musimy w pierwszej kolejności wspomnieć o najważniejszym aspekcie, którym jest w tym przypadku regulamin eliminacji do mistrzostw świata 2022. Zakłada on bowiem, że przy równej liczbie punktów - o kolejności w tabeli zadecyduje bilans bramkowy. I jako, że reprezentacje Albanii oraz Węgier znajdują się bardzo blisko "Biało-Czerwonych", można być pewnym, że czynnik ten nie zostanie zlekceważony.

Zakłady bramkowe w STS na mecz Polska - San Marino

Dowód tego dostaliśmy zresztą we wrześniu, kiedy to reprezentacja Polski nie miała żadnej litości dla Sanmaryńczyków i strzeliła im aż 7 goli w wyjazdowym starciu. W tym ujęciu największą wymowę ma jednak nie sama liczba, a fakt, że od pierwszej minuty na boisko wyszedł Robert Lewandowski. I znając ambicję kapitana "Biało-Czerwonych" - można śmiało założyć, że tak samo stanie się w sobotę.

Jak bukmacherzy wyceniają gole napastników reprezentacji Polski?

Podobne zdanie na ten temat mają analitycy Star-Typ Sport, którzy w tej chwili za trafienie RL9 płacą tylko x1,18. Jako ciekawostkę możemy jeszcze podać, że tylko nieznacznie niżej stoją akcje: Krzysztofa Piątka (1.25), Adama Buksy (1.30) oraz Karola Świderskiego (1.35), zatem jak widać - nie jesteśmy odosobnieni w prognozie zakładającej wysoki wynik bramkowy.

Kod do STS Zakłady Bukmacherskie

A ten zdecydowanie korzystniej obstawicie, wybierając klasyczne selekcje na powyżej/poniżej, bowiem zakłady handicapowe zostały w tym przypadku obłożone nieco wyższą marżą. Ponadto nie pozwólmy sobie zapomnieć, że nasz typ bramkowy będzie wspierany także przez każdego gola reprezentacji San Marino, który zważywszy na styl bronienia zespołu Paulo Sousy - wcale nie jest absolutnie nierealny.

Zakłady bez podatku na el. MŚ 2022

Ciekawą opcją, wydają się być także kupony AKO w ramach promocji bez podatku (gra na pełnych stawkach online). Tę na najkorzystniejszych warunkach złapiecie rzecz jasna w TOTALbet, gdzie już selekcja na powyżej 4.5 gola spełni wszystkie regulaminowe wymogi. Została ona bowiem wyceniona na okazałe 1.43, a do AKO na pełnych stawkach wystarczą już trzy zdarzenia z minimalnym kursem 1.20. I z uwagi na fakt, że w pierwszej serii październikowych gier eliminacyjnych odbędzie się aż 25 spotkań, bez trudu powinniście znaleźć coś, co uzupełni Wasze kupony.

Promocja bez podatku w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie

W tym zadaniu pomóc może także regularne przeglądanie naszego działu z bukmacherskimi typami, natomiast aby i ta analiza była kompletna - zamieścimy w niej 2 dodatkowe pewniaki, kwalifikujące się do promocji bez podatku w TOTALbet. Pierwszym z nich jest typ na gola Estończyków w meczu z Białorusią, za który zgarniecie mnożnik o wartości 1,33. Jest on o tyle atrakcyjny, że podopieczni Thomasa Haberliego zdobyli w bieżących eliminacjach już 6 bramek, a po dwa trafienia zaliczyli nawet w starciach z Belgią i Czechami.

Typ na AKO bez podatku w TOTALbet:- Estonia strzeli gola w meczu z Białorusią

Typ na AKO bez podatku w TOTALbet:
- Estonia strzeli gola w meczu z Białorusią

1.33
GRAM w

Jak zatem nietrudno wywnioskować - gol w domowym meczu z Białorusią nie powinien być przesadnie trudnym wyzwaniem, a zwłaszcza, że Białorusini w tych eliminacjach bronią lepiej jedynie od: Mołdawii, Gibraltaru i San Marino. Idąc dalej, niewiele gorzej zapowiada się typ na gola Islandczyków w meczu z Armenią. Dlaczego? Przede wszystkim podopieczni Joquina Caparrosa znacznie spuścili z tonu po fantastycznym starcie kampanii eliminacyjnej i pozostają bez zwycięstwa od trzech spotkań.

Typ na AKO bez podatku w TOTALbet:- Islandia strzeli gola w meczu z Armenią

Typ na AKO bez podatku w TOTALbet:
- Islandia strzeli gola w meczu z Armenią

1.27
GRAM w

Dwa ostatnie z nich to: sromotna klęska z Niemcami (0:6) oraz wstydliwy remis z Liechtensteinem na własnym boisku (1:1), który poważnie zmniejszył ich szanse na miejsce barażowe. I co prawda Islandczycy znajdują się w jeszcze gorszym położeniu, ale nie pozwólmy sobie zignorować tego, jak olbrzymim zainteresowaniem cieszy się futbol na wyspie gejzerów. Mówiąc najogólniej - boom na piłkę nożną na Islandii jest ogromny, a tamtejsza reprezentacja narodowa w ostatnich latach wręcz rewelacyjnie spisywała się grając przed własną publicznością. Z tego względu prognozujemy, że niesiona żywiołowym dopingiem - zechce dać swoim kibicom trochę radości i zawalczy o pełną pulę, czego skutkiem powinna być przynajmniej jedna bramka po stronie zdobyczy.

Polska - San Marino: kursy na BTTS

Na sam koniec zostawiliśmy sobie swojego rodzaju ciekawostkę, którą jest zakład na popularny BTTS (obie strzelą gola). Jak wiadomo, "Biało-Czerwoni" pod wodzą Paulo Sousy na zero z tyłu zagrali tylko w meczu z Andorą, a z kolei San Marino w całej historii bezpośrednich spotkań, strzelało gola Polakom aż dwukrotnie.

Bukmacher: Kurs na BTTS: Bonus bez ryzyka:  
Fortuna 5.30 600 zł OBSTAWIAM >>
Betclic 4.50 550 zł OBSTAWIAM >>

Czy w sobotę stanie się to po raz trzeci? Jeśli uważacie, że jest to możliwe, to koniecznie rzućcie okiem na powyższą tabelkę. Zestawiliśmy w niej kursy na BTTS wraz z bonusami bez ryzyka, które aktywujecie u wybranych bukmacherów po rejestracji z naszym polecającym kodem bonusowym LEGALSPORT.

FAQ: pytania o typy i kursy na mecz Polska - San Marino

1️⃣ Jakie zakłady obstawiamy na swoich kuponach?

Naszym wyborem są klasyczne typy na gole. Te można śmiało oprzeć na regulaminie eliminacji, który przy równej liczbie punktów premiuje bilans bramkowy. Po więcej szczegółów standardowo odsyłamy do zasadniczej części artykułu.

2️⃣ Gdzie można wytypować el. MŚ 2022 bez podatku?

Informacje na temat promocji bez podatku znajdziecie w naszej analizie, gdzie bonusowo dorzuciliśmy także 2 typy spełniające regulamin gry na pełnych stawkach w TOTALbet.

3️⃣ Ile można zarobić za BTTS w meczu Polska - San Marino?

Informacje nt bukmacherów oferujących taki zakład zamieściliśmy w treści naszej meczowej zapowiedzi.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Polska - San Marino: typy, zakłady, kursy
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.