czwartek, 25 lutego 2021
Najnowsze: Liga Mistrzów i Liga Europy - zakłady bez podatku

PŚ w Zakopanem 2021: Typy i kursy na dwa konkursy

Jakie typy warto obstawić w konkursach Pucharu Świata w Zakopanem? Który bukmacher przygotował najlepsze zakłady specjalne?

Bonus 210 zł na zawody w Zakopanem Cashback bez obrotu do odbioru w Fortunie po darmowej rejestracji z naszego linku
Spis treści
Rozwiń
  1. Typy na sobotni konkurs Pucharu Świata w Zakopanem (STS, LVBET)
    1. Kamil Stoch vs Dawid Kubacki - kursy w LVBET
  2. Typy na niedzielny konkurs Pucharu Świata w Zakopanem
  3. Zakłady Specjalne i promocje na Puchar Świata w Zakopanem
    1. Skoki bez podatku w eWinner
  4. FAQ: pytania o Puchar Świata w Zakopanem
Typy, zakłady, kursy, bonusy na skoki w Zakopanem (13-14 lutego 2021)
PŚ w skokach narciarskich 2020/21: Zakopane (13-14 lutego)

Choć wydaje się, że w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w skokach narciarskich nic się już nie zmieni, a po Kryształową Kulę sięgnie Halvor Egner Granerud (429 punktów przewagi nad Markusem Eisenbichlerem), to w żadnym wypadku nie oznacza to, że w weekend nie doświadczymy wielu sportowych emocji.

AKO na weekend w forBET
Jako typy zagrać na kuponach online w ten weekend?

W sportach indywidualnych każdy pojedynczy konkurs ma swój prestiż i możemy być pewni, że zobaczymy zaciętą rywalizację o pucharowe punkty oraz niemałe pieniądze (zwycięzca konkursu PŚ otrzymuje nagrodę w wysokości 10 000 franków szwajcarskich). W gronie największych faworytów zmagań na Wielkiej Krokwi należy wymienić przede wszystkim Norwegów (H.E. Granerud, R. Johansson), którzy zajęli dwie czołowe lokaty w kwalifikacjach. Z drugiego szeregu z pewnością spróbuje zaatakować także Marius Lindvik, czyli zwycięzca styczniowego konkursu indywidualnego, tradycyjnie znajdującego się w terminarzu Pucharu Świata.

Nasze typy: listopad - luty
Trafione/zagrane: 61/113
Skuteczność: 53.98%
Yield: +1.4%
Najwyższy trafiony kurs: 7.80
Średni trafiony kurs: 1.88

Tak czy inaczej, konkursy zaplanowane na sobotę (13 lutego, 16:00) oraz niedzielę (14 lutego, 16:10) zostały świetnie rozpracowane w ofertach licencjonowanych operatorów bukmacherskich i tradycyjnie możecie obstawiać zakłady na miejsca w klasyfikacji końcowej, pojedynki H2H, lub rezultaty 1. serii zawodów. Nie zabraknie też specjalnych selekcji, które tym razem przygotowała dla Was Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Tak więc bez zbędnego przedłużania, co warto wytypować na weekend ze skokami narciarskimi w Zakopanem?

Typy na sobotni konkurs Pucharu Świata w Zakopanem (STS, LVBET)

Wyniki dwóch serii treningowych oraz kwalifikacji, dostarczają dużej bazy danych w perspektywie typowania sobotniego konkursu. Na szczególną uwagę w tym kontekście zasługują osiągi dwóch zawodników, Naokiego Nakamury oraz Simona Ammanna, którzy rewelacyjnie w nich wypadli. Nakamura w treningach był 6. i 3. a w kwalifikacjach potwierdził swoją dyspozycję, zajmując 8. lokatę. W związku z tym jesteśmy zdania, że zakład dostępny w Star-Typ Sport jest prawdziwą okazją.

Typy na sobotni konkurs w STS:- Naoki Nakamura miejsca 1-10 (2.50)- Simon Ammann miejsca 1-15 (1.45)

Typy na sobotni konkurs w STS:
- Naoki Nakamura miejsca 1-10 (2.50)
- Simon Ammann miejsca 1-15 (1.45)

TYPUJĘ w

Jeżeli Japończyk zajmie miejsce w Top 10, to STS pomnoży Wasz wkład x2.50! Jest to naprawdę wartościowy wybór, a zwłaszcza w perspektywie realizacji konkretnego systemu bukmacherskiego, czyli na przykład bardzo skutecznej progresji. Podobnie sprawa ma się z Simonem Ammannem, którego lokaty w treningach oraz kwalifikacjach, to miejsca: 12. 10. oraz 4. Szwajcar wydaje się dobrze czuć na Wielkiej Krokwi, a doświadczenie nabyte w trakcie bogatej kariery, powinno pozwolić mu zająć wysoką pozycję. Zakład na Top 15 dla Ammanna został w STS wyceniony na 1.45 i z pewnością jest świetną opcją pod kupony AKO, a zwłaszcza w perspektywie całego weekendu ze sportowymi zmaganiami.

Kamil Stoch vs Dawid Kubacki - kursy w LVBET

Polsko-polska para jest jednym z najciekawszych zestawień na sobotni konkurs. Choć Kamil Stoch nie przekonywał w seriach treningowych, to jednak już w kwalifikacjach pokazał, że potrafi zmobilizować się na najważniejsze próby. W tym sezonie niejednokrotnie udowadniał, że nie należy go skreślać po skokach próbnych. Taka zależność w dużo mniejszym stopniu dotyczy Dawida Kubackiego, który nie czuje się rewelacyjnie na Wielkiej Krokwi.

Kamil Stoch vs Dawid Kubacki:TYP: Kamil Stoch

Kamil Stoch vs Dawid Kubacki:
TYP: Kamil Stoch

1.65
GRAM w

Kubacki w styczniowym konkursie zajął 15. miejsce, a w piątkowych próbach oraz kwalifikacjach plasował się na lokatach: 9. 11. i 13. Te liczby dobitnie pokazują, że skoczek z Nowego Targu raczej nie będzie bił się o podium, a najprawdopodobniej zajmie miejsce około dziesiątego. Dlatego typ na Kamila Stocha, który zwykle daje radę w konkursach głównych, ma w tej parze naprawdę solidne podstawy. W LVBET zagracie go po kursie 1.65, a dzięki rejestracji z naszym kodem LEGALSPORT, przez 2 tygodnie możecie u tego buka typować kupony AKO bez podatku.

Typy na niedzielny konkurs Pucharu Świata w Zakopanem

Sobotni konkurs odbył się w nie do końca równych warunkach pogodowych. W ich wyniku czołówka klasyfikacji generalnej PŚ w pierwszej serii oddawała swoje próby przy nieporównywalnie korzystniejszym wietrze. Miało to niestety wpływ na niepowodzenie naszych zakładów dotyczących Naokiego Nakamury oraz Simona Ammanna, którzy ugrzęźli w "peletonie". Jednak niedzielne zawody to szansa na poprawę skuteczności i z takim też nastawieniem do nich podejdziemy. Co w takim razie wytypujemy w drugim konkursie w Zakopanem?

PŚ w Zakopanem - niedziela:TYP: Marius Lindvik w Top 3

PŚ w Zakopanem - niedziela:
TYP: Marius Lindvik w Top 3

3.00
TYPUJĘ w

Naszą uwagę przykuł świetny kurs na miejsce Mariusa Lindvika na podium. Jak wiadomo, Norweg zwyciężył w styczniowych zawodach, a wczoraj dzięki rewelacyjnej próbie w drugiej serii, wskoczył do czołowej trójki. Był to jedyny skok powyżej 140m, co dobitnie świadczy o tym, że Lindvik naprawdę świetnie czuje się na Wielkiej Krokwi. Bukmacherski współczynnik dostępny w BETFAN wynosi aż 3.00 i z całą pewnością jest wart podjęcia próby na kuponie SOLO.

Naoki Nakamura vs Jakub Wolny:TYP: Naoki Nakamura

Naoki Nakamura vs Jakub Wolny:
TYP: Naoki Nakamura

1.30
GRAM BEZ PODATKU w

Co z kolei polecamy wybrać w perspektywie zakładów akumulowanych? Niezłą opcją w Fortuna Zakłady Bukmacherskie wydaje się być rywalizacja H2H, pomiędzy Naokim Nakamurą, a Jakubem Wolnym. Japończyk po świetnych próbach w piątek (3 serie w top 8), dość mocno zawiódł w sobotę. Na pewno jednak stać go na dalekie skoki i sądzimy, że wyciągnie wnioski ze swojego niepowodzenia. Ogólnie rzecz ujmując, Jakub Wolny przegrywał w Zakopanem z Nakamurą we wszystkich swoich próbach, a kurs na zwycięstwo Japończyka w tej parze wynosi okrągłe 1.30 i idealnie wpisze się we wszelkie kupony AKO, które u tego buka obstawicie oczywiście w ramach promocji bez podatku.

Zakłady Specjalne i promocje na Puchar Świata w Zakopanem

Poza standardowymi typami na skoki narciarskie, warto rzucić okiem także na zakłady specjalne w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Zawierają one kilka interesujących pozycji, wśród których wyróżniają się te, dotyczące prędkości najazdowych. Jako, że synoptycy zapowiadają na sobotnie popołudnie dość obfite opady śniegu oraz porywy wiatru do 5.5 m/s, nietrudno wywnioskować, że aura sprzyjać będzie zakładom na niskie prędkości na rozbiegu.

PŚ w Zakopanem (13 lutego 2021): zakłady specjalne w Fortuna

Śnieg zalegający w torach zawsze negatywnie odbija się na szybkości, osiąganej przez skoczków na najeździe. Tym razem problem ten może zostać nasilony przez wietrzną pogodę, w wyniku której zapewne niejeden zawodnik zostanie dłużej przetrzymany na belce startowej. W obliczu tych faktów, spekulacja dotycząca zakładów na najniższą prędkość w konkursie (poniżej 87.75 km/h) może okazać się niezwykle trafną inwestycją.

Kod promocyjny do bonusów Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Podejrzewamy, że kurs ustalony na poziomie 2.10 będzie systematycznie spadał, dlatego warto spróbować swojego szczęścia, dopóki jest względnie wartościowy. W perspektywie tego zakładu czekają na Was startowe bonusy w Fortuna, na czele których stoi zakład bez ryzyka (210 zł) dostępny za rejestrację z kodem LEGALSPORT. Ponadto tylko w ten weekend Fortuna przypisze na Wasze konto ekstra 30 zł za pierwszy depozyt. Warto wiedzieć, że promocja ta dotyczy nie tylko nowych graczy, ale także tych, którzy jeszcze nie wpłacali pieniędzy na swoje typerskie konto u tego buka. Podsumowując to krótko - lepszej okazji do rozpoczęcia przygody z obstawieniem może już nie być :)

Skoki bez podatku w eWinner

Oczywiście swoje typy na skoki możecie w ten weekend z powodzeniem obstawić u wszystkich bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów, ale przy tym wszystkim niektórzy z nich wychodzą do graczy z ekskluzywnymi promocjami, które znacznie zwiększają szansę na przychody. Tak właśnie postąpił eWinner, gdzie w sobotę i niedzielę wytypujecie swoje kupony online bez podatku. Do promocji kwalifikują się zarówno zakłady prematch, jak i LIVE i to właśnie te drugie zostały obłożone prostszymi do spełnienia warunkami.

Kod promocyjny do bonusu eWinner Zakłady Bukmacherskie

Każdy zakład na żywo, jaki zawrzecie w eWinner na skoki w Zakopanem, będzie obłożony zerowym podatkiem od gier. Z kolei w przypadku typów prematch, gra na pełnych stawkach dotyczy kuponów potrójnych, lub dłuższych. Polecamy zatem, by śmiało korzystać ze wszelkich dostępnych bukmacherskich możliwości i przy okazji zachęcamy, by regularnie obserwować ten artykuł, bowiem będzie on na bieżąco uzupełniany o starannie dobrane selekcje.

FAQ: pytania o Puchar Świata w Zakopanem

1️⃣Jakie zakłady warto obstawić na skoki narciarskie?

Najlepszym wyborem niewątpliwie są zakłady na klasyfikację końcową oraz H2H. Zapewniają one wysokie prawdopodobieństwo trafności, idące w parze z atrakcyjnymi kursami. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

2️⃣Z jakich promocji warto skorzystać na Puchar Świata w Zakopanem?

Fortuna przygotowała świetnie wycenione zakłady specjalne. W ramach tej promocji można obstawić chociażby prędkości najazdowe zawodników. W grę wchodzi także gra bez podatku w eWinner. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

3️⃣Jak odebrać bukmacherskie bonusy na start?

Rejestracja z kodem promocyjnym LEGALSPORT gwarantuje ekskluzywne pakiety startowe dla nowych graczy, u wszystkich licencjonowanych operatorów bukmacherskich.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

PŚ w Zakopanem 2021: Typy i kursy na dwa konkursy
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.