środa, 16 czerwca 2021
Najnowsze: Euro 2021: Dania - Belgia: typy, zakłady, kursy

Typy na FAME MMA 10

Zakłady bukmacherskie z mega atrakcyjnymi kursami na jubileuszową, dziesiątą galę FAME MMA.

Cashback 550 zł na galę FAME MMA Promocja z kodem LEGALSPORT | Kupon bez ryzyka
Spis treści
Rozwiń
 1. Karta walka na FAME MMA 10: kursy na zwycięzców
 2. FAME MMA 10: typy bukmacherskie
  1. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Norman Parke: zakłady na walkę
  2. Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel: zakłady na walkę
  3. Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila Wybrańczyk: zakłady na walkę
  4. Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański: zakłady na walkę
  5. Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański: zakłady na walkę
  6. Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kamil "Hassi" Hassan: zakłady na walkę
  7. Łukasz Lupa vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi: zakłady na walkę
  8. Piotr Pająk vs Gamou Fall: zakłady na walkę
  9. Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała: zakłady na walkę
  10. Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Amadeusz "Ferrari" Roślik: zakłady na walkę
 3. Bonus na FAME MMA 10: bonus na kupony AKO
  1. Jaki kod promocyjny na FAME MMA 10?
  2. Jak odebrać i wypłacić promocję na konto?
  3. Alternatywne promocje dla stałych graczy
 4. FAME MMA 10: gdzie obejrzeć?
 5. FAQ: Pytania typerów o FAME MMA 10
Zakłady, kursy i typy bukmacherskie na FAME MMA 10 w Betclic Zakłady Bukmacherskie
Typy na FAME MMA 10

Taka gorąca zapowiedź gali z całą pewnością elektryzuje cały świat sympatyków "freak-fightów", którzy z niecierpliwością wyczekują pierwszej walki. Dlatego też warto zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi dziesiątej edycji FAME MMA. Kiedy odbędzie się gala i jaka będzie karta walk?

OFERTA TYPÓW NA FAME MMA 10
Najwięcej kombinacji i najwyższe kursy dostępne są w Betclic

Początkowo jubileuszowa gala miała odbyć się 17 kwietnia 2021 roku, jednak ostatecznie organizatorzy postanowili ją nieco przesunąć. Finalny termin FAME MMA 10 to sobota, 15 maja (warto jeszcze na marginesie wspomnieć, że pierwsza konferencja prasowa z zawodnikami zostanie przeprowadzona 28 marca). Lekkie opóźnienie nie ma jednak większego znaczenia, albowiem wszystkie pojedynki w oktagonie w stu procentach zrekompensują dłuższy czas oczekiwania. A nawet możemy zaryzykować tezę, że go znacznie przebiją.

Kto ma najlepszą ofertę na FAME MMA 10?Bukmacher Betclic posiada prawa na wyłączność do oferty na jubileuszową galę freak-fightów

Kto ma najlepszą ofertę na FAME MMA 10?
Bukmacher Betclic posiada prawa na wyłączność do oferty na jubileuszową galę freak-fightów

STAWIAM w

Jesteśmy tego pewni, ponieważ z każdą kolejną odsłoną FAME MMA generuje coraz to większe przychody, a to z kolei przekłada się na wyższe wynagrodzenie dla zawodników, którzy z coraz bardziej natężoną dokładnością podchodzą do treningów, by jak najdłuższej utrzymać się na liście płac. Takie podejście naturalnie konwertuje uczestników na wyższy poziom sportowy, a co za tym idzie, dostajemy lepszy produkt z większymi emocjami i większą przewidywalnością bukmacherską, na którą niezaprzeczalnie liczymy. Którzy zawodnicy tym razem zapewnią rozrywkę w klatce?

Karta walka na FAME MMA 10: kursy na zwycięzców

Karta walk na FAME MMA 10 jest już wypełniona po brzegi. Potwierdzonych oficjalnie zostało 10 pojedynków. Znana jest już także walka wieczoru, w której zmierzą się Kasjusz Życiński z Normanem Parke'm. Północnoirlandzki zawodnik MMA wagi lekkiej, który pokonał w swojej karierze na przykład Borysa Mańkowskiego czy Artura Sowińskiego, ma za sobą występy dla takich federacji jak Brave CF, KSW czy UFC.

Bonus FAMe MMA 10 za kod
Kliknij i odbierz 550 zł
FAME MMA 10 karta walk
Walka Kursy online  
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Norman Parke 1 - 2,35 | 2 - 1,48 STAWIAM w BETCLIC >>>
Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel 1 - 2,20 | 2 - 1,55 STAWIAM w BETCLIC >>>
Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila Wybrańczyk 1 - 2,90 | 2 - 1,33 STAWIAM w BETCLIC >>>
Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański 1 - 1,55 | 2 - 2,20 STAWIAM w BETCLIC >>>
Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański 1 - 1,15 | 2 - 4,25 STAWIAM w BETCLIC >>>
Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kamil "Hassi" Hassan 1 - 2,15 | 2 - 1,58 STAWIAM w BETCLIC >>>
Łukasz Lupa vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi 1 - 3,50 | 2 - 1,22 STAWIAM w BETCLIC >>>
Piotr Pająk vs Gamou Fall 1 - 1,75 | 2 - 1,90 STAWIAM w BETCLIC >>>
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała 1 - 2,20 | 2 - 1,55 STAWIAM w BETCLIC >>>
Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Amadeusz "Ferrari" Roślik 1 - 4,00 | 2 - 1,18 STAWIAM w BETCLIC >>>

Na dziesiątej gali dojdzie również do walki kobiet o pas FAME MMA. O najwyższy kobiecy laur tej organizacji powalczą Marta Linkiewicz i wybranka Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk, która w debiucie na FAME MMA 9 pokonała "Zusje" (Karolina Smogulecka). Do oktagonu po przerwie wraca również Arkadiusz Tańcula (ostatnia walka na FAME MMA 7 - porażka z Pawłem Tyburskim), który zmierzy się z debiutującym Mateuszem Murańskim. Co ciekawe, obaj zawodnicy na co dzień grają w niezwykle popularnym serialu: "Lombard. Życie pod zastaw".

FAME MMA 10: typy bukmacherskie

W tej sekcji opisowej znajdziecie najczęściej obstawiane przez typerów zakłady na FAME MMA 10. Oczywiście wszystkie kursy i typy online są z oferty Betclic Zakłady Bukmacherskie - ten legalny internetowy bukmacher posiada prawa do klasycznej oferty na wyłączność.

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Norman Parke: zakłady na walkę

Walka wieczoru pomiędzy Parke a Życińskim odbędzie się na zasadach bokserskich. Większe doświadczenie w ringu ma co prawda "Don Kasjo", który może pochwalić się na przykład wieloma amatorskimi starciami bokserskimi, lecz to Norman Parke według bukmacherskich graczy przechyli szalę na swoją korzyść. Dlaczego obstawiający typują w Betclic Zakłady Bukmacherskie triumf północnoirlandzkiego zawodnika po kursie 1,48? Norman Parke ma zdecydowanie większe doświadczenie w walkach na wysokim poziomie.

Kasjusz Życiński vs Norman ParkeTYP: 2 - Norman Parke wygra walkę

Kasjusz Życiński vs Norman Parke
TYP: 2 - Norman Parke wygra walkę

1.48
STAWIAM w

34-latek w sumie stoczył 37 zawodowych walk w MMA, z których aż 28 wygrał. Jego występy w oktagonie oglądali fani między innymi BAMMA, KSW czy UFC. Przewaga doświadczenia jest ogromna i to prawdopodobnie ono zachęca typerów do betowania w Betclic "czystej dwójki". A mnożnik jest całkiem dobry, gdyż pozwoli on nie tylko obudować kupony AKO, ale również daje możliwość uzupełniania zakładu double.  

Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel: zakłady na walkę

Dla Cezarego Nykiela, popularnego - w środowisku internetowym - tik-tokera, będzie to debiut w oktagonie. W ramach "co-main event FAME MMA 10" zmierzy się on z Marcinem Dubielem, który na FAME MMA 8 przegrał z Kacprem Błońskim. Współczynniki w Betclic faworyzują debiutanta, ale nie brakuje typerów, którzy chętnie stawiają na Dubiela. Dlaczego decydują się na taki bukmacherski ruch?

Marcin Dubiel vs Cezary NykielTYP: 1 - wygrana Dubiela

Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel
TYP: 1 - wygrana Dubiela

2.20
STAWIAM w

Przyciąga ich na pewno okazały kurs 2,20, który gwarantuje zysk na poziomie 100% stawki, ale to nie wszystko. Tak naprawdę tylko zwycięstwo Marcina Dubiela daje mu szansę na rewanż z Kacprem Błońskim. Wielu obstawiających już zaciera ręce przed rewanżem, tak więc nie dopuszczają oni do siebie innego rozstrzygnięcia, niż triumf Marcina Dubiela. Stąd tak chętnie betują po wysokim mnożniku jego wygraną.

Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila Wybrańczyk: zakłady na walkę

Doświadczona Marta Linkiewicz (3-1) oraz stawiająca pierwsze kroki w FAME MMA Kamila Wybrańczyk (1-0) zawalczą o mistrzowski pas w kategorii koguciej kobiet. Większe obycie z oktagonem i całą freak-fightową otoczką nie przekłada się jednak na kursy bukmacherskie w Betclic i sympatię kibiców.

Marta Linkiewicz vs Kamila WybrańczykTYP: 1 - triumf Wybrańczyk

Marta Linkiewicz vs Kamila Wybrańczyk
TYP: 1 - triumf Wybrańczyk

1.35
BETUJĘ w

Niemal 80% typerów obstawia zwycięstwo Wybrańczyk po kursie 1,33, a na marginesie można dodać, że spora grupa zaliczająca się do grona sympatyków Kamili spodziewa się przy okazji efektownego nokautu. Patrząc na pierwszą walkę Wybrańczyk z "Zusje" są to jak najbardziej realne przewidywania. A czy się koniec końców spełnią? Przekonamy się już 15 maja!

Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański: zakłady na walkę

Kolejna walka na jubileuszowej gali o pas mistrzowski FAME MMA. Tym razem stawką pojedynku będzie najwyższy laur w wadze półśredniej. Powalczą o niego Dawid Malczyński i Adrian Polański. Co ciekawe, będzie to już trzeci pojedynek pomiędzy tymi fighterami! Dotychczasowy ich bilans to 1:1. Na FAME MMA 2 na punkty wygrał Malczyński, z kolei "Polak" zainkasował wygraną na FAME MMA UK (również po niejednogłośnej decyzji sędziów).

Dawid Malczyński vs Adrian PolańskiTYP: 1 - wygrana Malczyńskiego

Dawid Malczyński vs Adrian Polański
TYP: 1 - wygrana Malczyńskiego

1.55
TYPUJĘ w

Faworytem według bukmachera internetowego Betclic Polska jest Malczyński, który zdaniem buka powinien sobie wypracować spory handicap. Podobne zdanie mają typerzy, którzy chętnie wrzucają na swoje kupony bukmacherskie typ na zwycięstwo "Bociana" po kursie 1,55. Na marginesie można jeszcze dodać, że pierwotnie rywalem Dawida Malczyńskiego miał być Maksymilian Wiewiórka, ale ostatecznie pojedynek został odwołany i być może odbędzie się na jednej z kolejnych gal.

Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański: zakłady na walkę

Będzie to bardzo ostry i emocjonujący pojedynek. Obaj zawodnicy, którzy dobrze znają się z planu serialu "Lombard. Życie pod zastaw", od pewnego czasu się nie lubią, co więcej, przy każdej możliwej okazji nawzajem obrzucają się przysłowiowym "błotem". Który fighter ma według bukmacherów większe szanse na triumf?

Arkadiusz Tańcula vs Mateusz MurańskiTYP: 1 - zwycięstwo Tańculi

Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański
TYP: 1 - zwycięstwo Tańculi

1.15
BETUJĘ w

Niekwestionowanym faworytem jest "AroY", który był przymierzany nawet do walk dla KSW. Jego przewaga "na papierze" nad debiutantem jest tak duża, że gracze również idą tropem przewidywań i stawiają na Arkadiusza Tańculę po mnożniku 1,15! Po rozszerzeniu oferty Betclic warto zerknąć również na potencjalny nokaut, który powinien być obłożony zdecydowanie wyższym kursem bukmacherskim.

Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kamil "Hassi" Hassan: zakłady na walkę

Walka Ambroziaka z Hassanem otworzy galę FAME MMA 10. Będzie to jeden z najbardziej wyrównanych pojedynków na tym zbliżającym się wielkimi krokami freak-fightowym evencie. Potwierdzają to nawet wypowiedzi ekspertów, dla których jest to stuprocentowy pojedynek 50/50. Inne zdanie mają jednak bukmacherscy gracze, którzy ze sporym przekonaniem stawiają na Kamila Hassana. Czy mają rację?

Dawid Ambroziak vs Kamil HassanTYP: 1 - wygrana Hassana

Dawid Ambroziak vs Kamil Hassan
TYP: 1 - wygrana Hassana

1.58
STAWIAM w

To już zweryfikuje postawa obu panów w oktagonie, tak więc na razie możemy się tylko domyślać, dlatego obstawiający decydują się na betowanie "Hassiego". Prawdopodobnie typujący biorą pod uwagę postawę Kamila Hassana w trzech ostatnich pojedynkach - zaprezentował się on przyzwoicie na tle bardzo solidnych rywali. Szczególnie imponująco wypadł on w starciu z Olegiem Riaszeńczewem, którego znokautował już w 1. rundzie na FAME MMA 5.

Łukasz Lupa vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi: zakłady na walkę

Kolejna walka na FAME MMA 10, która jest stawiana przez klientów Betclic "po kursach". Ponad 80% wszystkich typerów, stawiających ten pojedynek na swoich kuponach internetowych na stronie lub apce, obstawia wygraną "Araba" po mnożniku 1,22. Na taki obrót sytuacji wpływ ma z całą pewnością bilans walk obu zawodników.

Łukasz Lupa vs Gabriel Al-SulwiTYP: 2 - wygrana Araba

Łukasz Lupa vs Gabriel Al-Sulwi
TYP: 2 - wygrana Araba

1.22
STAWIAM w

Jak do tej pory Gabriel Al-Sulwi stoczył w sportach walki cztery pojedynki i wszystkie wygrał. W pokonanym polu pozostawił między innymi Pawła Tyburskiego na FAME MMA 8 czy Macieja Gnatowskiego na Fight Exclusive Night 24. Z kolei Łukasz Lupa może pochwalić się statystykami na poziomie dwóch wygranych i jednej porażki.

Piotr Pająk vs Gamou Fall: zakłady na walkę

Gamou Fall zmierzy się z Piotrem Pająkiem, byłym amatorskim mistrzem MMA. Bukmacherscy gracze chętnie obstawiają na rynku zakładów online tę walkę, niczym Sporty Wirtualne czy Gry Karciane podczas przerw na reprezentację, ale w szerszym obrazie nie potrafią przekonać się do jednego z zawodników. Na tę chwilę 51% typerów obstawia zwycięstwo Pająka, natomiast 49% klientów Betclic stawia na Falla.

Piotr Pająk vs Gamou FallTYP: 1 - zwycięstwo Pająka

Piotr Pająk vs Gamou Fall
TYP: 1 - zwycięstwo Pająka

1.75
GRAM w

Kurs bukmacherski na Falla, dla którego będzie to druga oficjalna walka na FAME MMA, wynosi obecnie 1,90. Natomiast mnożnik na wygraną Pająka oscyluje w granicach 1,75 i jest w stu procentach zależy od tego, ilu typerów zabetuje w danym momencie jego triumf. Docelowo współczynnik może być niższy, tak więc zachęcamy Was do analizy i dogłębnej obserwacji kursów.

Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała: zakłady na walkę

Jeden z bardziej nietypowych pojedynków na FAME MMA 10. Do oktagonu wejdą zawodnicy, którzy mają za sobą udział w bardzo znanym reality show "Top Model". Zarówno dla Śmieszka, jak i dla Gały będzie to oficjalny debiut w FAME MMA. Obaj deklarują, że są bardzo dobrze przygotowani do zbliżającej się wielkimi krokami walki. Sprawdźmy więc, jak na tę parę zapatruje się bukmacher Betclic.

Mikołaj Śmieszek vs Michał GałaTYP: 2 - wygrana Gały

Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
TYP: 2 - wygrana Gały

1.55
TYPUJĘ w

W roli faworyta, lecz nie niekwestionowanego, widzi on Michała Gałę. Obecnie w Betclic Zakłady Bukmacherskie za zwycięstwo Gały można złapać kurs 1,55. Tak osadzony mnożnik do złudzenia przypomina współczynniki oferowane przez tego buka na pewniaki z piłki nożnej, koszykówki i tenisa, tak więc nie dziwi nas, że gracze chętnie stawiają na tak zwaną "dwójkę" - ponad 70% wszystkich typerów betuje wygraną Michała Gały.

Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Amadeusz "Ferrari" Roślik: zakłady na walkę

Mateusz Gąsiewski debiutuje w FAME MMA, natomiast dla Amadeusza Roślika będzie to pojedynek numer 6 w karierze. Jak do tej pory zanotował on jedną wygraną i aż cztery porażki. Dlatego też dziwi nas trochę fakt, że gracze bardzo chętnie stawiają na Roślika (ponad 90%), który już nawet planował przejść na sportową emeryturę.

Mateusz Gąsiewski vs Amadeusz RoślikTYP: 2 - wygrana Roślika

Mateusz Gąsiewski vs Amadeusz Roślik
TYP: 2 - wygrana Roślika

1.18
STAWIAM w

Obecnie u bukmachera Betclic za zwycięstwo Amadeusza Roślika można zgarnąć kurs online na poziomie 1,18 (dostępny jest on na stronie oraz aplikacji mobilnej). Jest to niski mnożnik bukmacherski, ale na AKO może pełnić on rolę promocji na grę bez podatku (każdy typ z kursem 1,14 pokrywa podatek od gier losowych).

Bonus na FAME MMA 10: bonus na kupony AKO

Jeśli nie obstawialiście jeszcze FAME MMA i chcecie zabezpieczyć swój kapitał przed ewentualnym nietrafieniem kuponu, lub macie za sobą betowanie sportów walki, ale lubicie stawiać z dodatkowym ubezpieczeniem, to koniecznie powinniście skorzystać z mega promocji dla nowych graczy od Betclic Zakłady Bukmacherskie. W ramach tej finansowo korzystnej promocji na FAME MMA 10 u tego buka można zgarnąć dobrze oceniony przez typerów cashback ze zwrotem na konto bonusowe o wartości maksymalnej 550 zł.

Aktualny kod do bonusu na FAME MMA 10: LEGALSPORTHasło odblokowuje za darmo bonus 550 zł

Aktualny kod do bonusu na FAME MMA 10: LEGALSPORT
Hasło odblokowuje za darmo bonus 550 zł

GRAM w

Zaznaczamy, że promocja ze zwrotem kosztów dotyczy pierwszego postawionego i przegranego kuponu. Cashback  550 zł można aktywować zarówno na stronie internetowej www.betclic.pl, jak i w aplikacji mobilnej na telefon komórkowy. Trzeba tylko pamiętać, aby podczas bezpłatnej rejestracji aktywować na formularzu zgłoszeniowym nasz kod bonusowy LEGALSPORT - tylko nasze hasło pozwala sięgnąć po ponadstandardową premię gotówkową 550 zł.

Jaki kod promocyjny na FAME MMA 10?

Na galę nr 10 Fame MMA obowiązuje ten sam kod promocyjny, który działał przy wcześniejszych FAME MMA 9, 8 i 7. Zweryfikowanych kodem na czerwiec 2021 jest LEGALSPORT. Hasło jest sprawdzone i przetestowane od pierwszych walk Fame (jeszcze kiedy sponsorem bukmacherskim przed Betclic był LVBET).

Odbieram kod do Betclic na FAME MMA 10
Kod pojawi się na formularzu automatycznie

Po użyciu kodu z tego linka afiliacyjnego otrzymasz najwyższy możliwy bonus na typowanie FAME z ubezpieczeniem od ryzyka strat do kwoty 550 zł.

Jak odebrać i wypłacić promocję na konto?

Bukmacher Betclic tak skonstruował proces odbioru internetowego bonusu na FAME MMA 10, że można go aktywować na swoim typerskim koncie w zaledwie kilka minut. Wystarczy tylko zarejestrować za darmo użytkownika z naszym kodem promocyjnym - LEGALSPORT, zrealizować pierwszą wpłatę na konto (np. za pomocą szybkiego przelewu czy kodu BLIK), a następnie postawić kupon online z typami na dziesiątą, jubileuszową galę FAME MMA 10. Proste i schematyczne, prawda?

Bukmacher Betclic i specjalny bonus na FAME MMA 10

Jeśli Wasz zakład bukmacherski okaże się koniec końców trafiony, to wtedy otrzymujecie pełną wygraną na konto depozytowe. Natomiast, jeżeli nie uda Wam się trafić kuponu na FAME MMA 10, to wtedy Betclic zwróci Wam stawkę minus podatek na saldo bonusowe. Jak odblokować i wypłacić te środki na konto w banku? Wystarczy, że spełnicie warunki zapisane w regulaminie. Dla ułatwienia prezentujemy je w poniższej tabelce.

Bonus Warunki regulaminowe  
Cashback 550 zł obrót 8x, minimalny kurs na kuponie 2.00, czas na obrót 30 dni, bonus można wykorzystać na kupon SOLO lub AKO, cashback jest aktywny dla kuponu przedmeczowego i na żywo ODBIERAM BONUS NA KONTO >>>

Jeśli chodzi o obrót bonusem, to warto zaznaczyć, że do obrotu można użyć dowolnych typów bukmacherskich znajdujących się w ofercie Betclic Polska, co zdecydowanie podnosi szanse na ostateczny obrót. My w pierwszej kolejności polecamy dobrze obłożone kursowo 2-drogowe selekcje na boks, piłkę nożną, siatkówkę, hokej na lodzie oraz tenis ziemny.

Alternatywne promocje dla stałych graczy

Cashback na FAME MMA 10 od Betclic Zakłady Bukmcherskie

Na koniec mamy też dobrą informację dla typerów, którzy posiadają już konto do betowania u tego buka! Dla Was Betclic również przygotował specjalne promocje pod FAME MMA 10. Możecie zdobyć nie tylko wyższe mnożniki w ramach "Super Kursów" czy zdecydowanie korzystniejsze warunki cashoutu, ale także po prostu dodatkową kasę za promocję Multi+.

Biorąc pod uwagę liczbę pojedynków w klatce na jubileuszowej gali, zyskać możecie nawet +30% na kuponie postawionym przez internet, co daje nam już naprawdę spory handicap na starcie. Do tego dochodzą jeszcze indywidualne premie przypisywane do prywatnego konta na czas FAME MMA 10, tak więc bądźcie czujni i sprawnie korzystajcie z dochodowych benefitów ułatwiających grę!

FAME MMA 10: gdzie obejrzeć?

Wszystkie walki, w ramach gali FAME MMA 10, będzie można obejrzeć w internetowym systemie Pay-Per-View. Transmisja Online dostępna będzie na oficjalnej stronie federacji, a jej koszt to zaledwie 19,99 zł. Jeżeli chcecie wykupić dostęp do PPV, ale nie macie dostępnych funduszy na koncie, to możecie skorzystać z naszych ekskluzywnych freebetów powitalnych.

W pierwszej kolejności polecamy darmowy zakład bez depozytu w STS o wartości 25 zł, freebet bez depozytu od LVBET na kwotę 20 zł oraz freebet na start 20 zł w eFortuna. Dobrze prezentują się jeszcze darmowe kupony od TOTALbet i Totolotek. Oczywiście wszystkie wyżej wymienione benefity pieniężne można odebrać za darmo. Wystarczy tylko zarejestrować się u wyszczególnionych bukmacherów z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT.

FAQ: Pytania typerów o FAME MMA 10

W tej sekcji tekstowej znajdziecie najczęściej zadawane pytania dotyczące FAME MMA 10.

1️⃣ Kiedy odbędzie się gala FAME MMA 10?

Jubileuszowa, dziesiąta gala "freak fightów" została zaplanowana na połowę maja 2021 roku. Dokładną datę FAME MMA 10 znajdziecie W TYM MIEJSCU.

2️⃣ U którego bukmachera można stawiać typy na FAME MMA 10?

Ofertę z zakładami sportowymi na FAME MMA 10 znajdziecie tylko u bukmachera internetowego Betclic, ponieważ wykupił on prawa na wyłączność do tej "freak fightowej" imprezy. Szczegóły dotyczące typów H2H znajdziecie TUTAJ.

3️⃣ Karta walk FAME MMA 10 - kto jest największą gwiazdą gali?

Na dziesiątej gali FAME MMA wystąpi między innymi Norman Parke, który ma za sobą walki dla KSW czy UFC. Z kim się północnoirlandzki zawodnik MMA zmierzy? Pełną kartę walk FAME MMA odnajdziecie W TYM MIEJSCU.

4️⃣ Czy zakłady na FAME MMA 10 można postawić za bonus?

Zdecydowanie tak. Operator zakładów sportowych Betclic oferuje nowym klientom dedykowany internetowy bonus na FAME MMA 10 - cashback ze zwrotem na konto bonusowe 550 zł. Żeby go zdobyć, należy założyć konto u tego buka z naszym kodem LEGALSPORT. Przypominamy, że rejestracja w Betclic jest bezpłatna i trwa dosłownie 60 sekund, tak więc nowy profil typerski można założyć w mgnieniu oka, bez żadnych żmudnych formalności ;)

5️⃣ Jaki promocyjny kod działa na FAME 10?

Użyj kodu, który był sprawdzony na poprzednich galach MMA Fame nr 9,8,7 czy 6. Kodem jest hasło LEGALSPORT - które działa u każdego bukmachera z ofertą zdarzeń na MMA (zarówno w STS, Fortunie jaki forBET czy Superbet). TU link do działającego aktywnego kodu na FAME MMA 10.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Typy na FAME MMA 10
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.