piątek, 29 września 2023
Najnowsze: La Liga: gdzie oglądać? Transmisje na żywo online i TV

FAME MMA 7 w Betclic

Po raz pierwszy ofertę bukmacherską z mega typami i kursami na walki podczas gali FAME MMA 7 wystawił Betclic Zakłady Bukmacherskie..

Bonus bez ryzyka po rejestracji z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. FAME MMA 7: kiedy i gdzie odbędzie się gala?
 2. FAME MMA 7: zakłady bukmacherskie
  1. Oferta zakładów sportowych na całą kartę walk
  2. Wysokie kursy na najpopularniejsze selekcje
  3. Jak obstawić kupon?
  4. Karta walk - lista wszystkich pojedynków
 3. FAME MMA 7: typy w Betclic
  1. Typy na Paweł "Popek" Mikołajów vs Damian "Stifler” Zduńczyk
  2. Typy na walkę Adrian "Polak" Polański vs Amadeusz "Ferrari" Roślik
  3. FAME MMA typy: Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Marta "Martirenti" Rentel
  4.  Typujemy walkę Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Łukasz Lupa
  5. Typy na walkę Arkadiusz "Aroy" Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski
  6. Jak typować pojedynek Marcin Najman vs Dariusz "Lew" Kaźmierczak
  7. Typy na Tomasz Olenik vs Mariusz "Hejter" Słoński
  8. Kamil "Hassi” Hassan vs Maksymilian "Wiewiór” Wiewiórka - typy
  9. Krystian "Krycha” Wilczak vs Maciej "Szewcu” Szewczyk - co obstawiać
 4. FAME MMA 7: przykładowy kupon na galę w Betclic
 5. Prezent bukmacherski na typowanie Fame MMA
  1. Warunki bonusu
  2. Kto może aktywować bonus powitalny?
 6. FAME MMA 7: gdzie obstawiać po atrakcyjnych kursach?
 7. Streaming online - gdzie można obejrzeć galę MMA Fame?
  1. Ile kosztuje PPV
  2. Jak oglądać galę za darmo
 8. FAQ: Pytania typerów o FAME MMA
Oferta zakładów bukmacherskich na FAME MMA 7 w BETCLIC - typy, kursy, bonusy, zakłady
Typy na FAME MMA 7

Kiedy odbędzie się gala? Co warto typować i jaka jest karta walk na siódmą edycję tej imprezy? Na te i na inne pytania odpowiedź znajdziecie poniżej, serdecznie zapraszamy do lektury!

FAME MMA 9 - karta walk
Zobacz zestawienia walk i typy na galę

Zanim przejdziemy do konkretów, to warto wspomnieć, że na pierwsze sześć gal ofertę bukmacherską wystawiał legalny i zweryfikowany przez Ministerstwo Finansów bukmacher LVBET.

Teraz ofertę z typami na FAME MMA 7 przejął internetowy bukmacher Betclic, który od początku swojej działalności w Polsce jest mocno zaangażowany we wspieranie sportu. Ten operator zakładów online współpracuje nie tylko z Piastem Gliwice czy Lechią Gdańsk, ale również z PZPS. Umowa z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej jest długoterminowa i zapewnia Betclicowi miano oficjalnego sponsora Reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn.

Jesteście fanami i lubicie obstawiać FAME MMA? Jeżeli tak, to z całą pewnością skorzystacie na przenosinach do bukmachera Betclic. Ten ceniony operator już teraz przygotował bowiem dla Was szereg ekskluzywnych nagród finansowych i benefitów, dzięki którym jeszcze bardziej wkręcicie się w świat "freak fightów". Na co możecie liczyć po rejestracji z naszym kodem [ LEGALSPORT ] w Betclic?

FAME MMA 7 w BETCLIC - co można zyskać?- specjalne bonusy i konkursy z nagrodami,- rozbudowaną ofertę typów na każdą walkę,- atrakcyjne kursy na całą kartę walk.
FAME MMA 7 w BETCLIC - co można zyskać?
- specjalne bonusy i konkursy z nagrodami,
- rozbudowaną ofertę typów na każdą walkę,
- atrakcyjne kursy na całą kartę walk.
STAWIAM w

Ten ceniony w Polsce i za granicą operator przygotował dla Was nie tylko specjalną, dedykowaną ofertę powitalną czy liczne promocje i wysokie kursy, ale również mnóstwo konkursów na FAME MMA 7.

W kanałach społecznościowych Betclic będziecie mogli wygrać bilety na galę, darmowy dostęp do transmisji PPV oraz gadżety federacji! W tym miejscu warto dodać, że większość profitów jest odnawialnych. Oznacza to, że będziecie mogli z nich skorzystać również podczas następnej gali FAME MMA 8.

FAME MMA 7: kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Gala FAME MMA 7 odbędzie się w sobotę 5 września, czyli dokładnie dwa tygodnie później niż przypuszczono. Pierwotnie rozważano termin 22 sierpnia, jednak w ostatecznym rozrachunku zdecydowano się na pierwszy weekend po wakacjach. Patrząc z szerszej perspektywy, organizatorzy dokonali dobrego wyboru, który pozwoli typerom na optymalne przygotowanie się do zawierania zakładów bukmacherskich przez internet.

betclic - rejestracja konta
Nowe konto z premią na typowanie FAME MMA
Betclic - oficjalny sponsor FAME MMA + kod promocyjny do max. bonusów powitalnych

Natomiast, jeżeli chodzi o miejsce, w którym odbędą się wszystkie walki, to zawodnicy prawdopodobnie znów będą bić się w studiu telewizyjnym (Alvernia Studios w Alwerni w Małopolsce). Decyzja ta jest w pełni związana z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce. Gdyby okazało się, że włodarze FAME MMA zmienili lokalizację, to niezwłocznie Was o tym poinformujemy. Na koniec warto dodać, że liczba widzów podczas wydarzenia FAME MMA 7 będzie ograniczona do 300 osób.

FAME MMA 7: zakłady bukmacherskie

Wiemy już kiedy i gdzie odbędzie się najbliższa gala FAME MMA 7. Warto więc w tym momencie przeanalizować internetową ofertę zakładów bukmacherskich na ten event pod kątem wartościowych selekcji, które z powodzeniem można wrzucać na kupony SOLO, AKO, SYSTEM. Na jakie zestawienie typów mogą liczyć w Betclic Zakłady Bukmacherskie obstawiający?

Oferta zakładów sportowych na całą kartę walk

Oferta bukmacherska na FAME-MMA 7, którą znaleźć możecie nie tylko na sprawnie działającej stronie internetowej www.betclic.pl, ale również na super aplikacji mobilnej na telefon, obejmuje oczywiście wszystkie pojedynki z karty walk. W ramach oferty na tę imprezę możecie typować nie tylko zwycięzców, ale również to, w jakim czasie zakończy się walka, czy potrwa pełen dystans oraz w której rundzie zostanie rozstrzygnięta.

Oferta zakładów bukmacherskich na FAME MMA 7

Warto w tym miejscu zaznaczyć, i to bardzo wyraźnie, że bukmacher Betclic zadeklarował, że tuż przed galą znacząco rozszerzy ofertę na 7 FAMEMMA. Tym samym będziecie mieli zdecydowanie większy wybór, który przełoży się na kolejne dochodowe zakłady bukmacherskie. Na marginesie musimy dodać, że prawdopodobnie niektóre pozycje z tej gali wylądują w dziale z kursami BOOST, tak więc będziecie mogli maksymalnie zoptymalizować współczynniki na swoich zakładach internetowych online.

Ile kuponów postawić w Betclic na FAME MMA 7? Bardzo często nas o to pytacie, dlatego też od razu rozwiejemy wszelkie Wasze wątpliwości. Liczba kuponów tak naprawdę nie ma znaczenia. Kluczowe jest to, aby stawianie FAME MMA 7 rozdzielić na dwa etapy. Pierwszą falę kuponów warto puścić od razu na około 2-3 tygodnie przed galą, natomiast drugą tuż przed pierwszą walką. Taki system pozwoli Wam zgarnąć najwyższe kursy i najlepsze typy na FAME MMA 7.

Wysokie kursy na najpopularniejsze selekcje

No właśnie, a gdzie szukać najlepszych kursów bukmacherskich w Betclic? Dobre współczynniki u tego bukmachera na FAME MMA 7 znaleźć można nie tylko na podstawowych rynkach (zwycięzca walki), ale również w sekcji z pozycjami na konkretną rundę - tutaj ogólne współczynniki oscylują w granicach nawet 6,00-10,00, tak więc idealnie nadają się na internetowe kupony pojedyncze SOLO. Poniżej prezentujemy zestawienie kursów na walkę Paweł "Popek" Mikołajuw vs Damian "Stifler" Zduńczyk (starcie wieczoru/walka wieczoru).

Oferta kursowa w Betclic na FAME MMA 7: walka Paweł

Wyróżnić należy również wszystkie pozycje związane ze zwycięstwem przed czasem. Jako, że jest to gala typu "freak fight", sporo pojedynków może zakończyć się na przykład przez nokaut lub poddanie. Na potwierdzenie tej tezy można przytoczyć wyniki gali FAME MMA 6, która odbyła się w marcu tego roku.

Walka wieczoru gali FAME MMA 6 :
Marta „Linkimaster” Linkiewicz pokonała Kamilę „Zusje” Smogulecką przez jednogłośną decyzję sędziów.

Karta główna gali FAME MMA 6:
Wojciech Gola pokonał Marcina „Rafonixa” Krasuckiego przez poddanie w pierwszej rundzie.
Piotr „Bestia” Piechowiak pokonał Marcina Najmana przez TKO w pierwszej rundzie.
Jakub „Kubańczyk” Flas pokonał Mateusza „L-Pro” Łapota przez TKO w pierwszej rundzie.
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński pokonał Macieja Rataja przez poddanie w drugiej rundzie.
Cyprian „Cypis” Racicki pokonał Bartosza „Qbik” Kubika przez poddanie w pierwszej rundzie.
Arkadiusz „Aroy” Tańcula pokonał Alana „Alanik” Kwiecińskiego przez jednogłośną decyzję.
Dawid  Ambroziak pokonał Macieja Szewczyka przez niejednogłośną decyzję.

Jak widać na powyższym bloku informacyjnym, tylko trzy walki zakończyły się decyzją sędziów, co pokazuje jednoznacznie, że zakłady na zwycięstwo przed czasem mogą być naprawdę całkiem dochodowe. Zapoznaliśmy się z terminem gali, miejscem, w którym zostanie przeprowadzona, oraz ofertą bukmacherską. Przyszedł więc najwyższy czas na to, aby sprawdzić, jak postawić kupon w Betclic Zakłady Bukmacherskie na FAME MMA 7.

Jak obstawić kupon?

Proces zawierania zakładów na FAME MMA 7 nie różni się w ogóle od schematu, za pomocą którego stawia się u tego buka typy na piłkę nożną, koszykówkę czy tenis ziemny [ zobacz więcej info o zakładach na tenis ]. Oznacza to, że wystarczy wykonać trzy proste ruchy, aby skutecznie postawić kupon bukmacherski w Betclic na cieszący się ogromną popularnością event MMA.

Jak postawić kupon w Betclic na FAME MMA 7:

1. Zaloguj się na indywidualne konto w Betclic (jeżeli nie masz profilu, możesz założyć je TUTAJ*),
2. Wejdź do oferty bukmacherskiej na FAME MMA 7, wybierz interesujące Cię typy i dodaj je na kupon,
3. Następnie wpisz stawkę zakładu i potwierdź zawarcie kuponu - wciśnij "postaw zakład".

I to wszystko! Następnie Wasz kupon online przejdzie przez szybką autoryzację (trwa ona kilka sekund), a następnie zostanie dołączony do listy wszystkich zawartych zakładów na profilu typera. Pamiętajcie! Powyższy schemat stawiania kuponów działa u wszystkich legalnych bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów (TUTAJ LISTA).

* podczas rejestracji wykorzystaj nasz kod promocyjny [ LEGALSPORT ], wówczas otrzymasz maksymalny pakiet nagród finansowych na typy z oferty na FAME MMA 7.

Karta walk - lista wszystkich pojedynków

Poniżej przedstawiamy pełną kartę walk na FAME MMA 7. Na które walki warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności? Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek "co-main event": Adrian "Polak" Polański vs Amadeusz "Ferrari" Roślik. Warto dodać, że Panowie mają już za sobą jedną bezpośrednią walkę. Na FAME MMA 4 na punkty zwyciężył Adrian Polański.

Kupon bez ryzyka na FAMe MMAZwrot kasy za przegrane walki do 550 zł
Kupon bez ryzyka na FAMe MMA
Zwrot kasy za przegrane walki do 550 zł
OBSTAWIAM MMA w

Karta walk FAME MMA 7:

Paweł "Popek" Mikołajów - Damian "Stifler” Zduńczyk
Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik
Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Marta "Martirenti" Rentel
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Łukasz Lupa
Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Paweł Tyburski
Marcin Najman - Dariusz "Lew" Kaźmierczak
Tomasz Olenik - Mariusz "Hejter" Słoński
Kamil "Hassi” Hassan - Maksymilian "Wiewiór” Wiewiórka
Krystian "Krycha” Wilczak - Maciej "Szewcu” Szewczyk

Oczywiście wszystkie oczy bukmacherskich typerów będą zwrócone również na walkę wieczoru, podczas której do oktagonu wróci popularny "Popek". Paweł Mikołajów, według bukmachera Betclic faworyt tej walki, zmierzy się z Damianem Zduńczykiem, który znany jest z programu Warsaw Shore.

FAME MMA 7: typy w Betclic

Przeanalizowaliśmy galę pod kątem teoretycznym, warto więc teraz przejść do praktyki i typów w Betclic na konkretne walki w ramach FAME MMA 7. Jakie pozycje warto typować? Które kursy online warto wrzucać na kupony? Kto jest faworytem bukmacherów, a kto stanie do walki jako outsider? Zapraszamy do zapoznania się z typami na FAME MMA 7.

Typy na Paweł "Popek" Mikołajów vs Damian "Stifler” Zduńczyk

Na początek walka wieczoru. Znany i lubiany "Popek", po nieudanej przygodzie z KSW, przenosi się do FAME MMA. Lider Gangu Albanii zmierzy się z debiutantem Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem, którego wszyscy znają z "Warsaw Shore". Zdecydowanym faworytem tej walki jest Paweł Mikołajów i to na jego zwycięstwo stawiamy.

Paweł Mikołajów vs Damian ZduńczykTYP: ZWYCIĘSTWO POPKA
Paweł Mikołajów vs Damian Zduńczyk
TYP: ZWYCIĘSTWO POPKA
1.18 STAWIAM w

Kurs bukmacherski oscylujący w granicach 1,20 nie jest może imponujący, ale na podbitkę większego AKO nadaje się idealnie. "Popek" w swojej dotychczasowej karierze w mieszanych sztukach walki stoczył siedem pojedynków. Jego bilans to 3 wygrane (wszystkie przez KO) oraz 4 porażki. Raper w pokonanym polu pozostawił Glena Reida, Keva Simsa i Roberta „Hardkorowego Koksa” Burneikę. Wydaje nam się, że doświadczenie w tej walce zatriumfuje i "Popek" zainkasuje na swoje konto czwartą wygraną. Być może zrobi to nawet w pierwszej rundzie przez KO.

Typy na walkę Adrian "Polak" Polański vs Amadeusz "Ferrari" Roślik

Starcie pomiędzy Adrianem Polańskim (1-2) a Amadeuszem Roślikiem (1-2, 1 KO) to co-main event gali FAME MMA 7. Dla obu zawodników będzie to rewanż za pojedynek z 2019 roku (FAME MMA 4). Wówczas lepszy okazał się „Polak”, który wygrał na punkty. Walka była wtedy bardzo zacięta, a dodatkowo żaden zawodnik nie chciał odpuścić, ze względu na osobisty konflikt.

Adrian Polański vs Amadeusz RoślikTYP: WYGRANA NA PUNKTY - TAK
Adrian Polański vs Amadeusz Roślik
TYP: WYGRANA NA PUNKTY - TAK
1.72 STAWIAM w

Teraz może być podobnie. Dlatego też stawiamy na to, że walka znów rozegra się na pełnym dystansie. Kurs bukmacherski na to zdarzenie w Betclic to aż 1,72. Jeżeli chodzi o statystki, to obaj dla FAME MMA stoczyli po 3 pojedynki. Każdy z nich wygrał po jednej walce. Adrian Polański wygrał, tak jak wspominaliśmy, z Roślikiem, który z kolei pokonał Sylwestera Tkocza.

FAME MMA typy: Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Marta "Martirenti" Rentel

Jedyna walka kobiet na gali FAME MMA 7. Wystąpią w niej Marta Linkiewicz (2-1) oraz debiutująca w mieszanych sztukach walki Marta Rentei (0-0). Większe doświadczenie w MMA ma "Linkimaster", ale znana ze zdrowego trybu życia "Martirenti" może zaskoczyć swoją rywalkę. Dlatego uważamy, że kurs internetowy w Betclic na Martę Rentei jest nieco przesadzony.

Marta Linkiewicz vs Marta RentelTYP: LICZBA RUND: PONIŻEJ 2,5
Marta Linkiewicz vs Marta Rentel
TYP: LICZBA RUND: PONIŻEJ 2,5
1.60 STAWIAM w

W związku z tym, jeżeli jesteście odważnymi typerami, to bez problemów możecie wchodzi w tę pozycję za drobne stawki bukmacherskie na kuponach SOLO. Dla mniej odważnych typerów mamy selekcję "poniżej 2,5 rundy". Wydaje nam się, że obie zawodniczki postawią wszystko na jedną kartę, ruszą do przodu, i nie dopuszczą do tego, aby o wyniku walki decydowali sędziowie, którzy już niejednokrotnie w MMA podejmowali dziwne decyzje.

 Typujemy walkę Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Łukasz Lupa

Na wstępie trzeba od razu zaznaczyć, że ten pojedynek odbędzie się w formule K-1, a nie MMA. Oznacza to, że zawodnicy nie będą mogli między innymi zejść do parteru. Faworytem walki jest Kasjusz Życiński. Kurs na zwycięstwo "Don Kasjo" to w tym momencie 1,25. I wydaje się, że jest to całkiem solidny współczynnik, ponieważ spodziewamy się, że przed walką jeszcze spadnie o kilka punktów procentowych.

Kasjusz Życiński vs Łukasz LupaTYP: ZWYCIĘSTWO ŻYCIŃSKIEGO
Kasjusz Życiński vs Łukasz Lupa
TYP: ZWYCIĘSTWO ŻYCIŃSKIEGO
1.25 STAWIAM w

Dlaczego naszym zdaniem Kasjusz Życiński pokona Łukasza Lupę? Niepokonany do tej pory w FAME MMA "Don Kasjo", po pierwsze, ma za sobą występy w amatorskim boksie. A po drugie jest w rytmie, gdyż walczy w oktagonie regularnie. Łukasz Lupa ostatni raz walczył na FAME MMA 2. Doświadczenie i umiejętności to dwa fundamenty, które ostatecznie zadecydują o wygranej Życińskiego.

Typy na walkę Arkadiusz "Aroy" Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski

Arkadiusz Tańcula przystępuje do pojedynku z Pawłem Tyburskim z nadzieją na trzecią wygraną z rzędu w MMA. Wcześniej "Aroy" wygrał z Dariuszem Sierhejem na gali Silesian MMA Challenge oraz z Alanem Kwiecińskim na gali FAME MMA. Oba pojedynki kończyły się werdyktem sędziów. Czy teraz też będzie podobnie? Ciężko to oszacować, gdyż nieprzewidywalność obu zawodników jest dość duża, a co za tym idzie, nie ma jednoznacznego faworyta.

Arkadiusz Tańcula vs Paweł TyburskiTYP: TAŃCULA KO, TKO, DQ, PODDANIE
Arkadiusz Tańcula vs Paweł Tyburski
TYP: TAŃCULA KO, TKO, DQ, PODDANIE
3.75 STAWIAM w

Szczególnie nieobliczany jest Tyburski, który jak do tej pory nie walczył 1 vs 1. W związku z tym stawiamy na dość odważny typ z wysokim współczynnikiem ogólnym: Arkadiusz "Aroy" Tańcula KO, TKO, DQ, Poddanie po kursie 3,75. Zaznaczamy jednak, że jest to typ obarczony bardzo dużym ryzykiem, tak więc jeżeli nie jesteście do niego przekonani, to lepiej odpuście sobie tę pozycję i poczekajcie na rozszerzenie oferty w Betclic Zakłady Bukmacherskie.

Jak typować pojedynek Marcin Najman vs Dariusz "Lew" Kaźmierczak

To będzie jedna z bardziej interesujących walk na gali FAME MMA 7. Na przeciw siebie staną Marcin Najman oraz Dariusz "Lew" Kaźmierczak, a więc zawodnicy, którzy w formule MMA mają ujemny bilans. "El Testosteron" legitymuje się bilansem 2-5, natomiast "Lew" 1-8. Co więcej, Kaźmierczak jedyną wygraną zanotował w starciu z Dawidem Harasem, który na 20 walk nie wygrał ani jednej!

Marcin Najman vs Dariusz KaźmierczakTYP: WALKA ZAKOŃCZY SIĘ W 1. RUNDZIE
Marcin Najman vs Dariusz Kaźmierczak
TYP: WALKA ZAKOŃCZY SIĘ W 1. RUNDZIE
1.33 STAWIAM w

Więcej porażek niż wygranych w statystykach, a także wiek obu zawodników sprawiają, że stawiamy w tej walce na to, że zakończy się ona już w pierwszej rundzie. Kurs bukmacherski na to zdarzenie to 1.33, a więc idealnie uzupełni on kupon AKO. Jeżeli przeczuwacie, że Marcin Najman pokona Kaźmierczaka, to możecie podmienić ten typ na selekcję "Marcin "El Testosteron" Najman wygra w 1. rundzie po kursie 1,90.

Typy na Tomasz Olenik vs Mariusz "Hejter" Słoński

Dla Tomasza Olenika będzie to druga walka w klatce, natomiast Mariusz "Hejter" Słoński po raz pierwszy wejdzie do oktagonu. Przewaga doświadczenia oraz ponadstandardowe przyłożenie się do treningów sprawiają, że Tomasz Olenik jest naszym faworytem do zwycięstwa po kursie 1,50.

Tomasz Olenik vs Mariusz SłońskiTYP: ZWYCIĘSTWO OLENIKA
Tomasz Olenik vs Mariusz Słoński
TYP: ZWYCIĘSTWO OLENIKA
1.50 STAWIAM w

Zresztą nie tylko naszym, albowiem 75% wszystkich graczy, którzy regularnie stawiają zakłady bukmacherskie przez internet w Betclic Polska, również obstawia wygraną Tomasza Olenika. I zdarzają się typerzy, który robią to za naprawdę całkiem dobre stawki, grubo przekraczające 200 zł.

Kamil "Hassi” Hassan vs Maksymilian "Wiewiór” Wiewiórka - typy

Ta walka będzie rewanżem za bardzo dobry pojedynek z marca 2019 roku. Wówczas na gali FAME MMA 3 lepszy okazał się "Wiewiór", który pokonał swojego rywala na punkty. Jak wyglądają rekordy obu zawodników? Każdy z nich może obecnie pochwalić się bilansem 1 wygranej i 1 porażki, tak więc żadnych wniosków na tej podstawie wyciągnąć się nie da. Co więc obstawić u legalnego bukmachera Betclic na to starcie?

Kamil Hassan vs Maksymilian WiewiórkaTYP: WALKA ZAKOŃCZY SIĘ PRZED CZASEM
Kamil Hassan vs Maksymilian Wiewiórka
TYP: WALKA ZAKOŃCZY SIĘ PRZED CZASEM
1.58 Zagraj

Według analityków bukmacherskich faworytem tej walki jest "Hassi” - kurs na jego triumf to zaledwie 1,30. My jednak pójdziemy w trochę innym kierunku i wytypujemy, że walka tym razem skończy się przed czasem. Betclic Zakłady Bukmacherskie za takie rozwiązanie płaci obecnie 1.58, a więc całkiem przyzwoicie.

Krystian "Krycha” Wilczak vs Maciej "Szewcu” Szewczyk - co obstawiać

I został nam ostatni pojedynek do opisania, który przewrotnie przez włodarzy FAME MMA został zapowiedziany jako pierwszy. Zmierzą się w nim Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Dla obu zawodników starcie na FAME MMA 7 będzie idealną okazją do tego, aby podnieść się po ostatnich porażkach. "Krycha” przegrał z Kamilem „Kastim” Stępińskim podczas FAME MMA 5, z kolei "Szewcu” przegrał z Dawidem „Ambro” Ambroziakiem na FAME MMA 6.

Krystian Wilczak vs Maciej SzewczykTYP: WALKA POTRWA DŁUŻEJ NIŻ 1. MINUTĘ
Krystian Wilczak vs Maciej Szewczyk
TYP: WALKA POTRWA DŁUŻEJ NIŻ 1. MINUTĘ
1.20 TYPUJĘ w

Historia walk obu zawodników oraz prezentowane style walki skłoniły nas do tego, aby ostatecznie postawić na to, że walka potrwa dłużej niż 1. minutę. Kurs na poziomie 1,20 (przez pewien czas współczynnik oscylował w granicach 1,25) nie jest może nad wyraz imponujący, ale idealnie nada się do roli "pochłaniacza" podatku na kuponach AKO.

FAME MMA 7: przykładowy kupon na galę w Betclic

Poniżej prezentujemy przykładowy kupon bukmacherski na galę FAME MMA 7. Tym razem skupiliśmy się na przemyśleniach fanów. Oznacza to, że na proponowanym zakładzie w stu procentach znalazły się typy preferowane przez obstawiających w Betclic.

Przykładowy kupon bukmacherskie na FAME MMA 7 w Betclic Zakłady Bukmacherskie

Potencjalna wygrana na fanowskim kuponie bukmacherskim, który składa się z czterech typów, na FAME MMA 7 w Betclic to 2084,28 zł. Kurs ogólny na zakładzie online to 15,79 - stawka 150 zł. Jeżeli chcecie postawić podobny kupon u tego buka na FAME MMA 7, to możecie to zrobić TUTAJ. Pamiętajcie, że po darmowej rejestracji z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT możecie zyskać na start cashback o wartości maksymalnej 550 zł. Dzięki temu pierwszy kupon na FAME MMA 7 będziecie mogli postawić bez ryzyka utraty własnego kapitału. Jak działa promocja powitalna w Betclic? Już wszystko prezentujemy.

Prezent bukmacherski na typowanie Fame MMA

Bukmacher Betclic dołożył wszelkich starań, aby regulamin bonusu na start był bardzo prosty i przejrzysty. Żeby skorzystać z internetowej promocji rejestracyjnej w wysokości 200 zł, należy założyć darmowe konto online na stronie internetowej tego buka lub w aplikacji mobilnej na telefon komórkowy.

kod promocyjny na Fame MMA
Odbieram specjalnie na typowanie walk

Następnie należy złożyć pierwszy depozyt na koncie i postawić swój pierwszy kupon bukmacherski na FAME MMA 7. Dzięki temu w razie przegranej Betclic zwróci Wam stawkę (minus podatek), za jaką postawiliście zakład. A jeżeli traficie kupon, to wówczas wygrywacie 100% potencjalnej wygranej. Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej, obstawcie swój pierwszy kupon 14% więcej niż wartość bonusu. W efekcie będziecie mogli odebrać od bukmachera 200 zł zwrotu kasy, jeśli kupon okaże się przegrany!

Warunki bonusu

Pamiętajcie, że aby wypłacić cashback od Betclic, musicie przynajmniej 6-krotnie obrócić bonusem po kursie minimalnym 2,00 w ciągu 30 dni przed wypłaceniem. Patrząc na ofertę tego wysoko ocenianego operatora, nie jest to trudne zadanie. W spisie typów Betclic znajdziecie bowiem mnóstwo dochodowych selekcji, które wspomagają obrót. Są one na tyle korzystne, że aż 75% typerów z powodzeniem obraca cashback (mniej więcej tyle samo osób trafia swój premierowy kupon!).

Kto może aktywować bonus powitalny?

Powyżej opisana promocja bukmacherska o wartości 200 zł przeznaczona jest dla wszystkich obstawiających, którzy nie mają jeszcze utworzonego konta do typowania w Betclic. Bonus na start od tego buka jest nagrodą jednorazową, która działa tylko z naszym kodem afiliacyjnym [ LEGALSPORT ]. Jeżeli nie aktywujecie naszego hasła promocyjnego, to wówczas nie będziecie mogli skorzystać z tej mega promocji dla nowych klientów.

FAME MMA 7: gdzie obstawiać po atrakcyjnych kursach?

Wyłączność na zakłady bukmacherskie na galę MMA nr 7 ma operator Betclic Polska, który w rankingu legalnych buków zawsze zajmuje wysokie miejsce. Innymi słowy pisząc, tylko u tego organizatora bukmacherskiego będziecie mogli zawrzeć zakłady przez internet na tę imprezę.

Mimo monopolu, Betclic Zakłady Bukmacherskie przygotował ciekawą ofertę z atrakcyjnymi kursami na każdego zawodnika, która dodatkowo będzie przed samą galą zaktualizowana. W efekcie pojawią się w niej nowe typy na FAME MMA 7 opatrzone ponadstandardowymi współczynnikami, z którym na pewno warto skorzystać.

Streaming online - gdzie można obejrzeć galę MMA Fame?

Dostęp do internetowej transmisji LIVE z FAME MMA 7 będzie można standardowo wykupić na oficjalnym kanale PPV FAME MMA. Relacja, w ramach wykupionego akcesu, rozpocznie się w dniu gali. Prawdopodobnie streaming online zostanie odblokowany tuż przed pierwszą walką w oktagonie.

Ile kosztuje PPV

Koszt wykupienia PPV Online na galę FAME MMA prawdopodobnie znów będzie oscylował w granicach od 15 zł do 30 zł. Ostateczna cena niemal na pewno zależeć będzie od sposobu płatności oraz od jakości transmisji. Podczas FAME MMA 6 za 19,90 zł można było wykupić podstawową wersję relacji (jakość 720p oraz dostęp do zapisu transmisji przez 48 h), natomiast za wersję premium trzeba było zapłacić 24,99 zł (jakość 1080p oraz dostęp do zapisu transmisji oraz materiałów zakulisowych przez 7 dni).

Jak oglądać galę za darmo

Na pewno większość z Was chciałaby otrzymać darmowy dostęp do internetowej transmisji na żywo z tej imprezy. Czy FAME MMA 7 można oglądać za darmo? Zdecydowanie tak. Żeby odblokować sobie system pay-per-view na platformie bez dodatkowych kosztów, należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

Zdajemy sobie bardzo dobrze sprawę z tego, że walki FAME MMA przyciągają nie tylko doświadczonych typerów, ale również początkujących graczy, którzy wcześniej nie interesowali się bukmacherką. Dlatego też sporządziliśmy dokładną instrukcję "krok po kroku", tak aby każdy bez problemów mógł sobie aktywować "darmowy streaming online z gali FAME MMA 7".

Jak obejrzeć galę FAME MMA 7 za darmo

1. Wejdź na listę legalnych i bezpiecznych bukmacherów z licencją Ministerstw Finansów, którzy oferują darmową kasę na internetowe zakłady sportowe [ lista operatorów z bonusem bez depozytu ].

2. Z całej listy wybierz freebety, które Cię interesują. Im więcej darmowych zakładów wybierzesz, tym większą szansę na darmowy streaming online gali FAME MMA 7 będziesz miał.

3. Załóż darmowe konta do typowania u wyselekcjonowanych bukmacherów. Pamiętaj, aby podczas rejestracji u każdego z nich aktywować nasz ekskluzywny kod promocyjny [ LEGALSPORT ], gdyż tylko on uprawnia do odbioru freebetów bez depozytu.

4. Aktywuj freebet lub sprawdź czy został on dopisany do Twojego konta - tę czynność musisz przeprowadzić na każdym założonym profilu typera.

5. Postaw dowolne zakłady bukmacherskie za wybrane freebety, bez wpłacania własnych pieniędzy, i czekaj na ostateczne rozstrzygnięcia. Pamiętaj! Nie szarżuj z potencjalnymi wygranymi, albowiem interesuje Cię w tym momencie tylko pokrycie kosztów za PPV.

6. Zrealizuj proste warunki wypłaty freebetów i przelej kasę na swoje prywatne konto bankowe. Następnie przejdź na stronę internetową FAME MMA i dokonaj zakupu PPV na FAME MMA 7 za darmo! 

I jeszcze na koniec, warto przytoczyć bukmacherów online, u których postawienie darmowego zakładu/zakładów jest możliwe. Freebety wspomagające wykup PPV na FAME MMA 7 znajdziecie u następujących operatorów: STS (25 zł), Fortuna (20 zł), TOTALbet (50 zł), Totolotek (25 zł), LVBET (20 zł), forBET (40 zł).

FAQ: Pytania typerów o FAME MMA

Poniżej zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania dotyczące FAME MMA 7. Do każdego zapytania dorzuciliśmy krótką odpowiedź, tak abyście wszystkie potrzebne informacje mogli znaleźć w jednym miejscu. Dzięki temu będziecie mogli w 100% skupić się na analizie poszczególnych walk i wygrywaniu.

1. Kiedy kolejna gala FAME MMA?

Gala FAME MMA 7 odbędzie się już 5 września. Więcej informacji na temat gali przeczytacie TUTAJ.

2. Ile trwa założenie konta do typowania?

Procedura rejestracji w Betclic to tylko 30 sekund na wypełnienie formularza rejestracyjnego (podajesz dane kontaktowe, logowania oraz kod). Po przesłaniu do konsultanta Betclic, konto jest aktywowane w ciągu kilku minut i już możesz typować swoich ulubionych zawodników.

3. Kto zawalczy na FAME MMA 7?

Na gali wystąpi nie tylko Marcin Najman, ale również Paweł "Popek" Mikołajów oraz Marta "Linkimaster" Linkiewicz. Pełną kartę walk na FAME MMA 7 znajdziecie W TYM MIEJSCU.

4. Streaming online - czy FAME MMA 7 można obejrzeć za darmo?

Tak, galę FAME MMA 7 w całości można obejrzeć za darmo na platformie PPV. Dokładną instrukcję, jak to zrobić bez angażowania własnego kapitału, znajdziecie TUTAJ.

5. U którego bukmachera jest oferta na FAME MMA 7?

Najlepsze typy online i kursy bukmacherskie na FAME MMA 7 posiada bukmacher internetowy Betclic, który ma wyłączność branżową na tę imprezę. Dokładny opis oferty online na FAME MMA 7 znajdziecie W TYM MIEJSCU.

6. Czy w LVBET będzie oferta na galę FAME MMA 7?

Nie. Ofertę bukmacherską na siódmą edycję FAME MMA będzie można znaleźć tylko u operatora Betclic Zakłady Bukmacherskie. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

7. Czy jest dostępny freebet na walki?

Z uwagi na wyłączność jednego bukmachera, podczas nie działa bonus bez depozytu z Totalbet, LVBET czy Fortuna. Można go odebrać w sekcji Freebet bukmacherski, ale nie postawisz za niego zakładu na walki MMA 7.

8. Czy jest potrzebny kod promocyjny?

Na straeaming online nie są przewidziane promocje - tu kod nie jest potrzebny. Natomiast jest wymagany kod do rejestracji w BETCLIC - dzięki temu otrzymasz bonus na walki. W sumie jest to 200 zł (tylko za kod bonusowy LEGALSPORT) w postaci premii bonusowej na start, dostępnej po założeniu konta.

01.09.2020, 10:23
Aktualizacja: 11.04.2022, 10:42
Autor: M. Lesiak
Komentarze (0)
FAME MMA 7 w Betclic
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.