wtorek, 19 października 2021
Najnowsze: Punchdown 5: typy, zakłady i super kursy na AKO

Typy na FAME MMA 11. Które zakłady warto zagrać?

Zobacz, jaką ofertę kursową na jedenastą galę FAME MMA przygotował internetowy bukmacher Betclic.

Cashback 550 zł na wszystkie walki Bonus z kodem LEGALSPORT do wykorzystania na stronie lub aplikacji Betclic
Spis treści
Rozwiń
 1. Kursy na FAME MMA 11: oficjalna karta walk
 2. Typy na FAME MMA 11 - co warto obstawić?
  1. Borys "The Tasmanian Devil" Mańkowski vs Norman "Stormin" Parke
  2. Sylwester Wardęga vs Daniel "Danny" Ferreri
  3. Piotr "Popo" Węgrzyn vs Mikołaj "Mixer" Magdziarz
  4. Michał "Boxdel" Baron vs Maksym "Maksymalnie" Ziółkowski
  5. Norbert "Smolasty" Smoliński vs Piotr "MiłyPan" Kołaczyński
  6. Filip "Filipek" Marcinek vs Amadeusz "Ferrari" Roślik
  7. Marcin Malczyński vs Arkadiusz Tańcula
  8. Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska vs Patrycja Wieja
  9. Krystian "Krycha" Wilczak vs Aleksandr "Sasha" Muzheiko
  10. Piotr "Szeli" Szeliga vs Krzysztof "Fericze" Ferenc
 3. Zakłady w ofercie Betclic na FAME MMA 11
 4. Bonus za kod na FAME MMA 11 w Betclic
  1. Jak odebrać dodatkową kasę na konto?
  2. Czy trzeba użyć kodu promocyjnego?
  3. Dodatkowe premie gotówkowe
 5. Gdzie obejrzeć walki na FAME MMA 11?
 6. Bukmacher na FAME MMA 11
 7. Czy zakłady na walki na FAME MMA są ustawione?
 8. FAQ: pytania typerów o zakłady i kursy na FAME MMA 11
Oferta, zakłady, kursy i typy na galę FAME MMA 11 w Betclic Zakłady Bukmacherskie.
Typy na FAME MMA 11

Patrząc na oficjalną kartę walk FAME MMA 11 i całą otoczkę, jaka jest planowana przez organizatorów, to z całą pewnością zapowiada się "mega show", które zadowoli nie tylko zwykłych kibiców, ale również i ekspertów.

extra bonusy na fame mma 11
Dodatkowa kasa do odbioru przed galą bezpośrednio w Betclic

Na kiedy został zaplanowany ten super event i gdzie się odbędzie? Jeśli nie wiecie, to gala FAME MMA 11, z udziałem najpopularniejszych gwiazd internetu i nie tylko, odbędzie się już w sobotę 2 października 2021 roku w Arenie Gliwice i będzie ją można obstawiać online u legalnego internetowego bukmachera Betclic m.in. za mega ekskluzywny bonus bez ryzyka 550 zł. Cała impreza, na którą są oczywiście sprzedawane bilety w dobrych cenach, według oficjalnych danych, rozpocznie się o godzinie 20:00, oczywiście czasu polskiego.

Bonus w Betclic na FAME MMA 11
Betclic Zakłady Bukmacherskie
 • zakład bez ryzyka 500 zł + ekstra 50 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic

550 zł

Odbieram
Betclic kod promo: LEGALSPORT

I zacznie się ona od naprawdę mocnego uderzenia, albowiem do oktagonu wejdą Piotr "Szeli" Szeliga, który pokonał Krystiana Pudzianowskiego, i kulturysta Krzysztof "Fericze" Ferenc. Później będzie równie ciekawie. Na przykład w co-main evencie zobaczymy Sylwestra Wardęgę i Daniela "Danny'ego" Ferreriego, który zastąpił w ostatniej chwili Wojciecha „OjWojtka” Przeździeckiego. Wymienione starcia zapowiadają się fantastycznie, ale jak prezentuje się pełna karta walka?

Kursy na FAME MMA 11: oficjalna karta walk

W sumie odbędzie się dziesięć pojedynków. W walce wieczoru zmierzą się Borys Mańkowski oraz Norman Parke - obaj mają na swoich kontach występy dla KSW. I będzie to nietypowe starcie, ponieważ zostało ono zakontraktowane na jedną piętnastominutową rundę w rękawicach do MMA. Po raz kolejny będziemy też świadkami rywalizacji pań.

WYSOKIE KURSY I OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆObstawiaj zakłady na FAME MMA 11 w Betclic-   -   -Ubezpiecz swój kupon na max. 550 zł

WYSOKIE KURSY I OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ
Obstawiaj zakłady na FAME MMA 11 w Betclic
-   -   -
Ubezpiecz swój kupon na max. 550 zł

GRAM w

Tym razem doświadczona Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska pojedynkować się będzie z debiutującą w sportach walki modelką Patrycją Wieją. Która zawodniczka wyjdzie z oktagonu z rękami podniesionymi w geście triumfu? Na razie bukmacher Betclic faworyzuje "Way of Blonde", na którą wystawił kurs 1,12. Podobnego zdania są bukmacherscy typerzy, którzy oceniają szanse Brzuszczyńskiej na trzecie zwycięstwo w karierze na aż 91%.

A jakim ostatecznie wynikiem zakończy się ta walka w klatce? O tym przekonamy się już 2 października, a tymczasem zerknijmy sobie na komplet ponadstandardowych kursów bukmacherskich, które wystawił na FAME MMA 11 sprawdzony i ceniony przez typerów operator Betclic Zakłady Bukmacherskie.

Zakłady bukmacherskie Betclic
Kto walczy na Fame MMA 11? Tablica kursów
 
Borys "The Tasmanian Devil" Mańkowski vs Norman "Stormin" Parke
Kursy: 1 - 1,52 | 2 - 2,55
 
Sylwester Wardęga vs Daniel "Danny" Ferreri
Kursy: 1 - 1,50 | 2 - 2,30
 
Piotr "Popo" Węgrzyn vs Mikołaj "Mixer" Magdziarz
Kursy: 1 - 1,22 | 2 - 3,50  
 
Michał "Boxdel" Baron vs Maksym "Maksymalnie" Ziółkowski
Kursy: 1 - 1,75 | 2 - 1,90
 
Norbert "Smolasty" Smoliński vs Piotr "MiłyPan" Kołaczyński
Kursy: 1 - 1,55 | 2 - 2,20
 
Filip "Filipek" Marcinek vs Amadeusz "Ferrari" Roślik
Kursy: 1 - 1,82 | 2 - 1,82 
 
Marcin Malczyński vs Arkadiusz Tańcula
Kursy: 1 - 2,10 | 2 - 1,60
 
Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska vs Patrycja Wieja
Kursy: 1 - 1,12 | 2 - 4,76
 
Krystian "Krycha" Wilczak vs Aleksandr "Sasha" Muzheiko
Kursy: 1 - 1,33 | 2 - 2,90
 
Piotr "Szeli" Szeliga vs Krzysztof "Fericze" Ferenc
Kursy: 1 - 1,75 | 2 - 1,90
Przechodzę na stronę www.betclic.pl

Współczynniki bukmacherskie z oferty online na galę FAME MMA 11 od Betclic nadają się nie tylko na kupony sportowe typu AKO, ale również na zakłady internetowe w wersji SOLO czy SYSTEM. Jeśli skorzystacie z ponadstandardowego bonusu 550 zł za nasz kod polecający LEGALSPORT, to wówczas za ubezpieczoną kwotę promocyjną i/lub dodatkowy własny depozyt, będziecie mogli wypróbować wszystkie kuponowe opcje dostępne u tego legalnego operatora. A co dokładnie stawiać i dlaczego? Już wszystko prezentujemy.

Typy na FAME MMA 11 - co warto obstawić?

Poniżej zaprezentujemy typy, do zagrania przez internet, na wszystkie walki na gali FAME MMA 11. Nasze predykcje są w pełni oparte na przewidywaniach graczy, którzy już od dłuższego czasu zawierają u internetowego bukmachera Betclic zakłady sportowe na to "freak-fightowe" wydarzenie. Kto jest ulubieńcem fanów, a kto ma realne szanse na wygraną?

Borys "The Tasmanian Devil" Mańkowski vs Norman "Stormin" Parke

Na pierwszy ogień bierzemy walkę wieczoru, w której zmierzą się Borys Mańkowski i Norman Parke. Obaj zawodnicy mają bogatą, jak na polskie podwórko, historię w profesjonalnym MMA, tak więc zapowiada się nie lada gratka dla kibiców. Będzie ona dodatkowo spotęgowana tym, że będzie to rewanż za pojedynek na KSW 47 The X-Warriors. Wówczas lepszy okazał się "Stormin", który wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Jak będzie tym razem? 

Borys Mańkowski vs Norman ParkeTYP: zwycięstwo Mańkowskiego

Borys Mańkowski vs Norman Parke
TYP: zwycięstwo Mańkowskiego

1.55
GRAM w

Zdaniem bukmacherskich typerów, które my podzielamy, "The Tasmanian Devil" weźmie rewanż na Irlandczyku z Północy i zapisze swoje pierwsze zwycięstwo w FAME MMA po kursie 1,55. Co prawda, 34-latek z Wysp Brytyjskich na pierwszy rzut oka może mieć drobną kondycyjną przewagę, ale Mańkowski, były zawodnik między innymi MMA Attack, XFS i PBT, nie ma nic do stracenia i zapewne od razu ruszy na rywala, co daje mu nieduży handicap. Ogólnie ujmując, im szybciej zakończy się walka, tym większe szanse na wygraną ma 31-latek z Poznania. Dla przypomnienia, pojedynek będzie toczył się w formacie 15 minut bez podziału na rundy.

Sylwester Wardęga vs Daniel "Danny" Ferreri

Sylwester Wardęga jest kontuzjowany i nie może walczyć w formule MMA. Doszło do zmiany rywala. Z popularnym YouTuberem zmierzy się Daniel "Danny" Ferreri. Walka odbędzie się w formule bokserskiej w rękawicach do mieszanych sztuk walki. Ze względu na kontuzję więzadeł krzyżowych Wardęgi obstawiamy na zwycięstwo Danny'ego (jeśli nie jesteście przekonani, z powodzeniem możecie odpuścić typowanie).

Przystawką do dania głównego będzie co-main event, w którym wezmą udział Sylwester Wardęga oraz Wojciech Przeździecki. Obaj lekko skonfliktowani ze sobą zawodnicy na co dzień są twórcami internetowymi na polskim YouTube, tak więc zapowiada się całkiem emocjonujące widowisko. Kto ma większe szanse na zwycięstwo?

Sylwester Wardęga vs Daniel FerreriTYP: wygrana Ferreriego

Sylwester Wardęga vs Daniel Ferreri
TYP: wygrana Ferreriego

2.50
GRAM w

Dla Sylwestra Wardęgi będzie to druga walka na FAME MMA, natomiast "OjWojtek" przystępuje do tego starcia w roli debiutanta. I choć Przeździecki ma lepsze warunki fizyczne, to wydaje się, że znany z pranków Wardęga, biorąc pod uwagę treningowe doświadczenie, ma większe szanse na zwycięstwo. Takie zdanie podzielają obstawiający, którzy w zdecydowanej większości obstawiają wygraną Sylwestra Wardęgi. W tym momencie u bukmachera Betclic, który jest sprawdzonym i bezpiecznym operatorem, możecie zgarnąć za tak zwaną "jedynkę" kurs 1.42, który idealnie wkomponuje się w kupony double (2 typy na zakładzie) lub treble (3 typy za zakładzie).

Piotr "Popo" Węgrzyn vs Mikołaj "Mixer" Magdziarz

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku na FAME MMA 11 jest Piotr Węgrzyn. Bukmacherzy w roli niekwestionowanego zwycięzcy widzą "Popo", albowiem ma on nad swoim rywalem wyraźną przewagę w umiejętnościach. Węgrzyn ma wytrenowane ciosy karate, natomiast "Mixer" podchodzi do tej walki bez żadnego doświadczenia w sportach walki.

Piotr Węgrzyn vs Mikołaj MagdziarzTyp: wygrana Węgrzyna

Piotr Węgrzyn vs Mikołaj Magdziarz
Typ: wygrana Węgrzyna

1.22
STAWIAM w

Obecnie mnożnik bukmacherski, który dostępny jest na stronie www.betclic.pl i w aplikacji, na triumf Węgrzyna oscyluje wokół poziomu 1,22 i raczej nie ma co liczyć na jego poprawę. Dlatego też nie widzi nas w ogóle to, że gracze już teraz ochoczo stawiają na wygraną "Popo". Niemal 90% wszystkich zakładów puszczonych na tę walkę, to typy na porażkę Magdziarza, który jeszcze nie tak dawno zmagał się z depresją.

Michał "Boxdel" Baron vs Maksym "Maksymalnie" Ziółkowski

Na starcie Barona z Ziółkowskim z niecierpliwością czekają wszyscy sympatycy FAME MMA. Wszystko za sprawą współzałożyciela tej organizacji, "Boxdela", który wchodzi do oktagonu po 2-letniej przerwie. Jego rywalem będzie Maksym Ziółkowski, a więc niekwestionowany debiutant. Kto zapisze po swojej stronie zwycięstwo?

Michał Baron vs Maksym Ziółkowski Typ: wygrana Ziółkowskiego

Michał Baron vs Maksym Ziółkowski
Typ: wygrana Ziółkowskiego

1.90
STAWIAM w

Naszym zdaniem, które wpisuje się przy okazji w wizje typerów Betclic, Maksym Ziółkowski rozpocznie swoją przygodę z FAME MMA od zwycięstwa. Baron ma przewagę w masie i większe doświadczenie, ale ostatnie miesiące były dla niego trudne, w efekcie sporo przytył (obecnie waży aż 110 kg). To powinno dać spory handicap Ziółkowskiemu, szczególnie na dłuższym dystansie, który na co dzień jest trenerem personalnym. Jeśli teraz zdecydujecie się postawić na "Maksymalnie", to możecie liczyć na pomnożenie kapitału x1.90, co jest naprawdę spoko opcją.

Norbert "Smolasty" Smoliński vs Piotr "MiłyPan" Kołaczyński

Były już na FAME MMA walki influencerów, byłych sportowców, YouTuberów, tak więc czas najwyższy na... pojedynek muzyków! Już 2 października do oktagonu w Arenie Gliwice wejdą Norbert Smoliński i Piotr Kołaczyński, a więc przedstawiciele dwóch różnych gatunków muzycznych - rap i disco polo.

Norbert Smoliński vs Piotr Kołaczyński Typ: wygrana Smolińskiego 

Norbert Smoliński vs Piotr Kołaczyński
Typ: wygrana Smolińskiego 

1.55
OBSTAWIAM w

Zdaniem bukmachera Betclic większe szanse na wygraną w klatce ma Smoliński i właśnie w jego zwycięstwo po kursie 1,55 celujemy. Trzeba jednak zaznaczyć, że o obu zawodnikach na tę chwilę bardzo mało wiemy, tak więc jeśli planujecie betować tę walkę za grubszą stawkę, to rekomendujemy, abyście nieco odczekali i ostatecznie postawili zakład tuż przed galą. Wówczas może będziecie mogli wybrać beta po głębszej analizie.

Filip "Filipek" Marcinek vs Amadeusz "Ferrari" Roślik

Do walki w tym zestawieniu staną dwaj bardzo doświadczeni zawodnicy. Filip Marcinek jak do tej pory stoczył trzy walki w klatce, natomiast Amadeusz Roślik ma za sobą aż 5 pojedynków. Faworytem bukmacherskim tego starcia jest "Filipek". Czy bukmacherscy gracze podzielają opinie legalnego operatora Betclic?

Filip Marcinek vs Amadeusz RoślikTyp: wygrana

Filip Marcinek vs Amadeusz Roślik
Typ: wygrana

1.82
TYPUJĘ w

Zdecydowanie. Mimo wyrównanych kursów gracze stawiają w większości na "Filipka". W dużej mierze jest to spowodowane kontuzją, z jaką musiał zmagać się ostatnio "Ferrari". W efekcie nie mógł on w 100% przygotować się do tego pojedynku, a swój plan treningowy opierał niemal tylko na sparingach. Gracze stawiają na "jedynkę", a my co uważamy? Jeśli tylko Marcinek sprowadzi walkę do parteru, to wówczas jego zwycięstwo po kursie 1,82 będzie naprawdę bardzo prawdopodobne.

Marcin Malczyński vs Arkadiusz Tańcula

Teraz czas na zestawienie, które elektryzuje spore grono kibiców. Ten pojedynek cieszy się sporym zainteresowaniem, albowiem obaj zawodnicy już niejednokrotnie udowadniali, że potrafią walczyć w klatce i robią to na poziomie naprawdę solidnym, który odbiega od klasycznych amatorskich walk.

Marcin Malczyński vs Arkadiusz TańculaTyp: wygrana Tańculi

Marcin Malczyński vs Arkadiusz Tańcula
Typ: wygrana Tańculi

1.60
OBSTAWIAM w

Malczyński jak do tej pory stoczył dwa pojedynki na FAME MMA, z czego jeden wygrał. Z kolei Tańcula aż trzy z czterech walk zakończył na swoją korzyść. Kto tym razem przechyli szalę na swoją stronę? Zdaniem bukmacherskich graczy kolejne zwycięstwo na swoim koncie zanotuje Arkadiusz Tańcula, a więc faworyt bukmachera Betclic, który uważany jest za jednego z najlepszych zawodników FAME MMA.

Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska vs Patrycja Wieja

Kolejna walka kobiet na FAME MMA. Pojedynek "Way of Blonde" z debiutującą w klatce Patrycją Wieją odbędzie się w kategorii koguciej. Faworytem, i to naprawdę zdecydowanym, tego pojedynku jest Karolina Brzuszczyńska. W tym momencie kurs bukmacherski w Betclic na jej zwycięstwo wynosi zaledwie 1,12 - przez to typ na "Way of Blonde" może sprawować co najwyżej rolę eliminującą podatek od gier losowych.

Karolina Brzuszczyńska vs Patrycja WiejaTyp: wygrana Brzuszczyńskiej

Karolina Brzuszczyńska vs Patrycja Wieja
Typ: wygrana Brzuszczyńskiej

1.12
GRAM w

Mało atrakcyjny mnożnik na "jedynkę" nie jest jednak wielkim zaskoczeniem. Brzuszczyńska ma już doświadczenie w MMA, a dodatkowo dwie ostatnie walki wygrała. Z kolei Patrycja Wieja to tancerka, znana z programy "Projekt Lady", która nie parała się wcześniej sportami walki. To wszystko sprawia, że według Betclic Zakłady Bukmacherskie Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska ma największe szanse na wygraną spośród wszystkich uczestników gali FAME MMA 11.

Krystian "Krycha" Wilczak vs Aleksandr "Sasha" Muzheiko

Kolejna walka, w której bukmacherscy typerzy stawiają po tak zwanych "kursach". Ponad 75% wszystkich obstawiających galę FAME MMA 11 w Betclic Zakłady Bukmacherskie betuje triumf Krystiana Wilczaka po kursie 1,33. Na ich wybór wpływa prawdopodobnie to, że "Krycha" posiada większe doświadczenie w MMA, a także to, że trenuje na co dzień pod okiem najlepszych szkoleniowców w Polsce.

Krystian Wilczak vs Aleksandr MuzheikoTyp: wygrana Wilczaka

Krystian Wilczak vs Aleksandr Muzheiko
Typ: wygrana Wilczaka

1.33
GRAM w

Co ciekawe, pojedynek obu zawodników pierwotnie miał odbyć się w marcu bieżącego roku. Wówczas walka została odwołana ze względu na kontuzję Aleksandra Muzheiko. Jeśli planujecie puścić kupon sportowy z typem na tę walkę, to polecamy, abyście zrobili to od razu, ponieważ kursy na wygraną "Krychy" regularnie spadają. Jeszcze niedawno Betclic na "jedynkę" wystawiał współczynnik przekraczający 1,40.

Piotr "Szeli" Szeliga vs Krzysztof "Fericze" Ferenc

Były hokeista Piotr Szeliga, dla którego będzie to już 3 pojedynek w mieszanych sztukach walki (bilans 1-1; wygrana z Krystianem Pudzianowskim), zmierzy się z debiutującym na FAME MMA Krzysztofem Ferencem. "Fericze" zaliczy swój pierwszy występ w klatce, ale nie będzie to dla niego pierwszy kontakt ze sportem. Krzysztof Ferenc to trener personalny i kulturysta, który ma za sobą treningi karate.

Piotr Szeliga vs Krzysztof FerencTyp: wygrana Szeligi

Piotr Szeliga vs Krzysztof Ferenc
Typ: wygrana Szeligi

1.75
TYPUJĘ w

Zapowiada się ciekawy pojedynek, tak więc zasadne wydaje się być pytanie - kto wygra walkę? Gracze biorą pod uwagę sportową historię Ferenca, ale mimo wszystko stawiają na wygraną Piotra "Szeli" Szeligi po kursie bukmacherskim 1,75. Wpływa na to mają niemal na pewno warunki fizyczne. Były zawodnik UKH Dębica jest o 7 cm wyższy.

Zakłady w ofercie Betclic na FAME MMA 11

Nie wiecie, jak dokładnie wygląda oferta zakładów bukmacherskich na FAME MMA 11 u operatora Betclic i gdzie ją znaleźć? Oczywiście została ona ulokowana na stronie internetowej www.betclic.pl oraz aplikacji mobilnej w kategorii "Sztuki Walki". Poniżej prezentujemy specjalnie dla Was zrzut ekranu z witryny tego buka, tak więc mamy nadzieję, że rozwieje on wszelkie Wasze wątpliwości.

Oferta zakładów bukmacherskich na FAME MMA 11 u bukmachera internetowego Betclic

Zaznaczamy, że im bliżej gali, tym oferta typów i podtypów w Betclic na FAME MMA 11 będzie się rozszerzać. Z doświadczenia wiemy, że zostanie ona niemal na pewno powiększona o zakłady na rodzaj zwycięstwa czy selekcje wskazujące dokładną rundę, w której walka zostanie przerwana.

Bonus za kod na FAME MMA 11 w Betclic

Jeśli planujecie postawić kupon bukmacherski na FAME MMA 11, to powinniście wiedzieć, że w Betclic możecie to zrobić bez ryzyka za pomocą internetowej premii 550 zł - przyznawana jest ona każdemu typerowi, który założy u tego buka konto gracza z naszym kodem LEGALSPORT. Intratny cashback ze zwrotem na konto bonusowe można wykorzystać na kuponie SOLO lub zakładzie AKO > Chcę odebrać cashback na FAME MMA.

Premia na start na FAME MMA 11
Betclic Zakłady Bukmacherskie
 • zakład bez ryzyka 500 zł + ekstra 50 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic

550 zł

Odbieram
Betclic kod promo: LEGALSPORT

Dodatkowo należy pamiętać, że cashback jest aktywny dla kuponu przedmeczowego i na żywo . Stawka zakładu opatrzona jest standardowym, klasycznym 12% podatkiem od gier losowych, który występuje u wszystkich licencjonowanych organizatorów, dlatego też, aby zagrać z maksymalnym ubezpieczeniem przez internet na FAME MMA 11, należy zagrać kupon za 625 zł . Jak odebrać cashback 550 zł u tego operatora online?

Jak odebrać dodatkową kasę na konto?

Internetowy operator zakładów sportowych Betclic, który w niemal wszystkich bukmacherskich rankingach zajmuje czołowe miejsca, pozwala szybko i sprawinie odebrać swój bonus o wartości 550 zł. Aby aktywować na swoim profilu do betowania cashback ze zwrotem na konto bonusowe 550 zł, należy zaledwie zarejestrować za darmo użytkownika z naszym kodem promocyjnym - LEGALSPORT, a następnie zrealizować pierwszą wpłatę na konto i zawrzeć premierowy zakład bukmacherski z pewnymi typami na FAME MMA 11.

Bonus bukmacherski Betclic na FAME MMA 11. Premia na konto cashback ze zwrotem na konto bonusowe550 zł

Możecie wykorzystać nasze powyższe predykcje lub skorzystać ze swoich własnych i przemyślanych typów. Jak działa bonus bez ryzyka od Betclic Zakłady Bukmacherskie w praktyce? Jeżeli Wasz kupon na FAME MMA 11 okaże się w ostatecznym rozrachunku trafiony, to wówczas otrzymacie od buka pełną wygraną, zapisaną na zakładzie, na konto depozytowe, z którego możecie wypłacić gotówkę niezwłocznie na rachunek w banku.

 Cashback 550 zł obrót 8x, minimalny kurs na kuponie 2.00, czas na obrót 30 dni, bonus można wykorzystać na SOLO lub AKO, cashback jest aktywny dla kuponu przedmeczowego i na żywo

Cashback 550 zł
obrót 8x, minimalny kurs na kuponie 2.00, czas na obrót 30 dni, bonus można wykorzystać na SOLO lub AKO, cashback jest aktywny dla kuponu przedmeczowego i na żywo

STAWIAM w

Natomiast w momencie nietrafienia kuponu zostanie Wam zwrócona na saldo bonusowe stawka kuponu minus wspomniany 12% podatek od gier losowych. Żeby wypłacić gotówkę z konta bonusowego, należy najpierw spełnić wszystkie warunki zapisane w regulaminie. Na jakich zasadach wypłacić bonus? Wszystkie kluczowe zasady umieściliśmy powyżej w ramce. 

Czy trzeba użyć kodu promocyjnego?

Tak, jak informowaliśmy powyżej - wszystkie bonusy w Betclic na galę FAME MMA 11 trzeba aktywować naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT. Jest to standardowe i zawsze aktywne hasło afiliacyjne, które działało również przy poprzednich eventach - np. FAME MMA 10, FAME MMA 9 czy FAME MMA 8. Co więcej, za pomocą naszego kodu można było także aktywować nagrody pieniężne z okazji pierwszych gal, które od bukmacherskiej strony nadzorował LVBET Zakłady Bukmacherskie > Rejestracja w Betclic z kodem.

Dodatkowe premie gotówkowe

Bukmacher internetowy Betclic przygotował również bonusy na FAME MMA 11 dla stałych oraz regularnych klientów, którzy betują kupony na stronie lub w aplikacji mobilnej na telefon. W zakresie tymczasowych i okazjonalnych promocji na ten "freak-fightowy" event mma możecie uruchomić na swoim profilu na przykład wyższe kursy bukmacherskie w ramach "Super Kursów", czy też wyższe wygrane za pomocą akcji "Multi+". W grze macie ponadto cashout na świetnych warunkach (wcześniejsze zamknięcie kuponu).

Dlaczego warto otworzyć konto bukmacherskie do betowania w Betclic? Dlaczego warto grać w Betclic?

Na koniec warto dodać, że Betclic Zakłady Bukmacherskie dodatkowo przypisuje indywidualne premie do prywatnego konta na czas FAME MMA 11, tak więc sprawdzajcie regularnie swoje profile i bądźcie czujni, tak aby żaden super mega bonus nie przeszedł Wam koło nosa. Oczywiście zasady wszystkich wyżej wymienionych prezentów znajdziecie na oficjalnej stronie bukmachera, który posiada naturalnie wszystkie zezwolenia i licencje na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Polsce.

Gdzie obejrzeć walki na FAME MMA 11?

Transmisja z gali FAME MMA 11 będzie dostępna na oficjalnej stronie internetowej federacji w internetowym systemie Pay-Per-View. Koszt jednorazowego abonamentu to zaledwie nieco ponad 23 zł (dostęp VIP: 29,99 zł). Czy da się obejrzeć galę FAME MMA 11 za darmo? Oczywiście jest taka opcja i wiąże się ona z szybką oraz darmową rejestracją u jednego lub kilku bukmacherów (nie wliczając Betclic).

Freebety bukmacherskie u legalnych operatorów
STS Zakłady Bukmacherskie
 • Darmowy bonus za rejestrację konta
 • Obrót bonusu: 3x
 • Czas na obrót: nie wymagany

25 zł

Freebet
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet od depozytu 50 zł
 • Obrót bonusem: nie wymagany
 • Czas na obrót: 7 dni

34 zł

Freebet
Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Fortuna Zakłady Bukmacherskie
 • Darmowy bonus na konto (Fortuna Klub Plus)
 • Obrót bonusem: nie wymagany
 • Czas na obrót: nie wymagany

20 zł

Freebet
Odbieram
Fortuna kod promo: LEGALSPORT
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • 20 zł + 20 zł + 10 zł
 • 4 x 5 zł na najpopularniejsze sporty
 • Wymagane zgody marketingowe

50 zł

Freebet
Odbieram
TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • minimalny kurs całkowity kuponu 2.00
 • min. zagrany depozyt 50 zł
 • czas na obrót: nie ma

Prześlij maila z tematem "forBET bonus 30 zł"
na adres: bonus [@] legalsport.pl

30 zł

Freebet
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT
Noblebet Zakłady Bukmacherskie

Freebet 33 zł za kod promocyjny LEGALSPORT
Darmowy bonus 20 zł w aplikacji
Obrót: 2x | 3x
Czas na obrót: 30 dni

53 zł

Freebet
Odbieram
NobleBET kod promo: LEGALSPORT
LVBET Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet za rejestrację
 • Obrót: 2x
 • Czas na obrót: 30 dni

20 zł

Freebet
Odbieram
LVBET kod promo: LEGALSPORT

Aby zniwelować koszty transmisji PPV, musicie odebrać i aktywować freebety bez depozytu, które dostaje się bezpłatnie za założenie konta, a następnie je wykorzystać i wypłacić na rachunek w banku. W pierwszej kolejności polecamy darmowy zakład bez depozytu w STS o wartości 25 zł, freebet bez depozytu od LVBET na kwotę 20 zł oraz freebet na start 20 zł w eFortuna. Naturalnie, wszystkie wyżej wymienione benefity zapewniające extra kasę na darmowe zakłady są do odebrania za darmo. Wystarczy tylko zarejestrować się u wyszczególnionych bukmacherów z naszym kodem polecającym LEGALSPORT.

Bukmacher na FAME MMA 11

Bardzo często zadajecie nam pytanie "który bukmacher jest najlepszy na FAME MMA". W związku z tym postanowiliśmy odpowiedzieć na to pytanie i raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeśli chcecie obstawiać wydarzenia prematch z oferty podstawowej na FAME MMA 11, to swój wzrok powinniście zwrócić w kierunku operatora zakładów bukmacherskich Betclic, który posiada na wyłączność prawa do oferty przedmeczowej. Za jej pomocą możecie obstawiać na przykład zwycięzcę konkretnej walki.

Bonus na FAME MMA 11 w Betclic Zakłady Bukmacherskie. Do odbioru z kodem cashback 550 zł

Jeśli myślicie z kolei o zakładach specjalnych, to tutaj macie już większy wybór. Typy specjalne, niezwiązane z klasyczną ofertą bukmacherską na FAME MMA 11, oferują między innymi tacy operatorzy online jak forBET czy BETFAN, który warto zaznaczyć, że ogólnie lubuje się w wystawianiu ciekawych pozasportowych betów.

Czy zakłady na walki na FAME MMA są ustawione?

Gale FAME MMA z każdą kolejną edycją zyskują nowych i wiernych kibiców. Bukmacherscy gracze oraz zwykli kibice coraz więcej energii i czasu poświęcają swoim faworytom, dlatego też nie dziwi nas fakt, że coraz częściej w internecie można znaleźć rozpoczęte wątki przez fanów FAME MMA, którzy chcą poznać odpowiedź na pytanie "czy zakłady i walki FAME MMA są ustawione na wzór wrestlingu?".

Każde gale związane z mieszanymi sztukami walki są podejrzewane o ustawki. Jak jest w przypadku FAME MMA? Na tę chwilę nic nie wskazuje na to, aby walki były ustawiane i odbywały się według z góry ustalonego scenariusza, jak na przykład na eventach WWE, na których występował m.in. Terry Gene Bollea, czyli Hulk Hogan. Wszystko od pierwszej gali wygląda naturalnie i obydwa się we właściwy oraz profesjonalny sposób, na wzór chociażby KSW.

Gdyby walki były ustawiane, to gracze nie mogliby obstawiać zakładów bukmacherskich lub musiałaby być podana informacja, która jasno wskazywałaby na rodzaj imprezy.

FAQ: pytania typerów o zakłady i kursy na FAME MMA 11

Poniżej znajdziecie wszystkie najczęściej zadawane pytania dotyczące FAME MMA 11.

1. Kiedy odbędzie się gala FAME MMA 11?

Gala mieszanych sztuk walki FAME MMA 11 odbędzie się już 2 października w Gliwicach. O szczegółach przeczytacie w powyższym artykule.

2. Który bukmacher ma ofertę zakładów na FAME MMA 11?

Ofertę bukmacherską z mega zakładami i kursami sportowymi na FAME MMA 11 na wyłączność wykupił bukmacher Betclic. Szczegóły dotyczące typów H2H znajdziecie w tekście powyżej.

3. Karta walk FAME MMA 11 - która walka zapowiada się najlepiej?

Świetnie zapowiada się walka wieczoru, w której zmierzą się Borys "The Tasmanian Devil" Mańkowski i Norman "Stormin" Parke. Dokładną analizę tego pojedynku umieściliśmy w powyższym artykule.

4. Czy Betclic udostępnia bonus na FAME MMA 11?

Tak, bukmacher Betclic, oficjalny operator z licencją Ministerstwa Finansów, oferuje nowym klientom dedykowany internetowy mega bonus na FAME MMA 11 - cashback ze zwrotem na konto bonusowe 550 zł. Żeby go odebrać, należy założyć bezpłatne konto u tego buka z naszym kodem LEGALSPORT. Darmowe konto u tego operatora możecie założyć tutaj > Rejestracja w Betclic z kodem promocyjnym.

5. Jaki promocyjny kod działa na FAME MMA 11?

Użyj promocyjnego kodu, który sprawdził się na poprzednich galach MMA FAME numer 9,8,7 czy 6. Kodem jest hasło LEGALSPORT. Dzięki kodowi dostaniesz dostęp do mega oferty na FAME MMA 11 oraz bonusu powitalnego 550 zł. Dodatkowo warto dodać, że kod LEGALSPORT działa ponadto u innych bukmacherów z licencją, jak STS, Fortuna, forBET czy LVBET.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Typy na FAME MMA 11. Które zakłady warto zagrać?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.