poniedziałek, 22 lipca 2024

Mamed Chalidow - Tomasz Adamek transmisja (24.02.2024 r.)

06.07.2024, 06:58
Autor: M. Lesiak
Transmisja na żywo
24 luty 2024, godz. 19:00
KSW Epic
Mamed Chalidow
Mamed Chalidow
-
Tomasz Adamek
Tomasz Adamek
Mamed Chalidow
Tomasz Adamek
Mamed Chalidow
-
Tomasz Adamek
PPV na KSW Epic za 10 zł
PPV na KSW Epic za 10 zł
PPV za 40,99 zł i 45,99 zł
Pakiet sportowy od 39 zł na mies.
Spis treści
Rozwiń
 1. Mamed Chalidow - Tomasz Adamek gdzie oglądać?
 2. Mamed Chalidow - Tomasz Adamek transmisja na żywo
  1. Chalidow -  Adamek transmisja za granicą
  2. Chalidow - Adamek kiedy walka
 3. Khalidov - Adamek transmisja za 10 zł
 4. Mamed Chalidow vs Tomasz Adamek gdzie oglądać za darmo
 5. Mamed Chalidow - Tomasz Adamek ceny PPV
 6. Khalidov - Adamek ppv gdzie kupić?
 7. Chalidow - Adamek: jak wykupić PPV?
 8. Khalidov - Adamek: jak włączyć transmisję
 9. FAQ

Mamed Chalidow - Tomasz Adamek gdzie oglądać?

Dzisiejszą Walkę Mameda Chalidowa (43 l.) z Tomaszem Adamkiem (47 l.) odbywającą w hali w Gliwicach obejrzysz na żywo wyłącznie na platformie KSW Epic TV oraz w serwisie internetowym Canal+Online. Transmisję LIVE na obu kanałach z walki odpal na swoim telefonie, komputerze oraz telewizorze Smart TV. Realizowana jest w najlepszej dostępnej jakości obrazu HD 1080p i dźwięku stereo.

M. Chalidow - T. Adamek transmisja

 • Data walki: sobota, 24.02.2024
 • O której godzinie start: około 22:00
 • Transmisja TV: Canal+Sport
 • Transmisja online: Canal+Online, KSW EpicTV
 • Cena: od 10 zł do 45.99 zł
 • Komentarz: polski
 • Jakość obrazu: HD (1080p)
 • Jakość dźwięku: stereo

Jeśli chcesz oglądać na żywo wyczekiwaną od dłuższego czasu mega walkę Adamek vs. Khalidov z najlepszym dostępnym polskim komentarzem w najwyższym standardzie video, poniżej specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy unikalne i sprawdzone linki afiliacyjne do najpłynniejszych transmisji LIVE z tego elektryzującego pojedynku bokserskiego.

Sprawdź dostępne kanały tv, streamy, a także godzinę startu dzisiejszej relacji z walki Khalidov - Adamek na gali KSW Epic. Wybierz legalnego dostawcę przekazu LIVE i ciesz się płynnym przekazem telewizyjnym lub internetowym. Polecamy wybór kanału KSW Epic TV, albowiem gwarantuje on przy stabilnym internecie przekaz od początku do końca przez zacięć i zwieszek. Dodatkowo ten przekaz na żywo zapewnia profesjonalną otoczkę wokół całego wydarzenia.

Transmisja starcia Adamka i Khalidova za 10 zł

Czy walkę Adamka z Khalidovem można oglądać w Viaplay?

Pojedynek pomiędzy Adamkiem a Khalidovem nie jest transmitowany na platformie Viaplay. Umowa federacji ze stacją obowiązuje tylko na relacje z regularnych KSW. Natomiast sobotnia gala XTB KSW Epic jest wydarzeniem dodatkowym.

Mamed Chalidow - Tomasz Adamek transmisja na żywo

Transmisja na żywo z walki Mamed Chalidow (90,4 kg) - Tomasz Adamek (98,2 kg) na Canal+Online i KSW Epic TV rozpocznie się już 24.02.2024 r. o godzinie 19:00. Zanim dwaj legendarni i niezwykle utytułowani zawodnicy wejdą do oktagonu, odbędzie się kilka innych pojedynków. Przed samą walką zostanie przeprowadzone także profesjonalne studio, podczas którego eksperci wypowiedzą się na temat szans fighterów. 

Na żywo KSW Epic odbywa się w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach, początek o godzinie 19.00

Chalidow -  Adamek transmisja za granicą

Khalidov - Adamek transmisja na żywo w serwisie internetowym Canal+Online

Bezpośrednią zagraniczną transmisję na żywo na terenie całej Unii Europejskiej z walki Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem przeprowadzi serwis Canal+Online. Relacja prowadzona będzie w języku polskim.

Alternatywną opcją dla zagranicznych kibiców jest oficjalny dostawca sygnału telewizyjnego - KSW Epic TV. Na tej platformie streamingowej można wykupić dostęp do PPV (pay-per-view).

Pamiętaj, że decydując się na Canal+Online zyskujesz dostęp do walki i całej biblioteki sportowej, czy też filmowej, na okres minimum 30 dni kalendarzowych. Natomiast KSW Epic TV daje dostęp do walki Khalidov - Adamek na żywo oraz do retransmisji do aż tygodnia po pojedynku.

Nasza rekomendacja: oglądaj walkę Adamek - Khalidov w KSW Epic TV

Chalidow - Adamek kiedy walka

Legendarny pojedynek Tomasza Adamka i Mameda Chalidowa w formule bokserskiej rozegrany zostanie już dzisiaj, w sobotę 24 lutego 2024 roku. Początek gali o godzinie 19.00, rozpoczęcie walki wieczoru z ich udziałem planowane jest na godzinę 22.00.

Khalidov - Adamek transmisja za 10 zł

Transmisję na żywo z hitowego pojedynku Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem możesz włączyć dzięki bukmacherowi Fortuna za jedyne 10 zł. Dostęp do relacji LIVE z sobotniego wydarzenia sportowego odbierzesz w najniższej cenie tuż po tym, jak spełnisz minimalne warunki regulaminowe. Sprawdź, co należy zrobić, aby zmaksymalizować okazję i być dopuszczonym do oglądania walki Khalidov - Adamek za 10 zł.

fortuna

Transmisja z walki Adamka z Khalidovem
Zyskaj PPV za 10 zł po założeniu konta

Starcie dwóch gigantów sportów walki jest transmitowane w tv oraz online. Oznacza to, że walkę Khalidova z Adamkiem za 10 zł można włączyć zarówno na swoim telewizorze, jak i laptopie czy telefonie komórkowym! I to wszystko w najwyższym dostępnym standardzie wizualnym i dźwiękiem stereo.

Mamed Chalidow vs Tomasz Adamek gdzie oglądać za darmo

Nie będzie darmowej transmisji z organizowanej dziś walki Mamed Chalidow - Tomasz Adamek. Za darmo do obejrzenia jest natomiast relacja LIVE z oficjalnego treningu medialnego. Będzie transmitowany bez opłat na kanale YouTube CANAL+ SPORT oraz w serwisie streamingowym CANAL+Online.

Transmisja na żywo
24 luty 2024, godz. 19:00
KSW Epic
Mamed Chalidow
Tomasz Adamek
Mamed Chalidow
-
Tomasz Adamek

Można obejrzeć za darmo tylko trening pokazowy Adamka i Khalidowa, zaplanowany w małej hali Prezero Areny w Gliwicach. Podczas jego trwania oraz po jego zakończeniu jest możliwość zdobycia autografów od legend polskich sportów walki. Jeśli jesteś z Gliwic lub okolic, to przy okazji podpowiadamy, że wstęp na to wydarzenie jest wolny.

Mamed Chalidow - Tomasz Adamek ceny PPV

Ceny za PPV na walkę Mameda Chalidowa i Tomasza Adamka na platformie KSW Epic TV rozpoczynają się od 40.99 zł dla polskich kibiców oraz 8.99€ dla zagranicznych fanów. Koszt pay-per-view jest stały i obowiązuje do 24.02.2024 roku do godz. 19:00. Swój cennik PPV ustandaryzował natomiast serwis Canal+Online.

  Ceny w Polsce Ceny dla zagranicznych fanów
Fortuna 10 zł/gala 10 zł/gala
Canal+Online 39 zł/mies. 39 zł/mies.
KSW Epic TV 40,99 zł/gala 8.99€/gala

Zarówno polscy fani, jak i kibice przebywający na terenie UE w czasie trwania walki Chalidow - Adamek mają możliwość wykupienia PPV w subskrypcji miesięcznej za 39 zł/mies. Oczywiście obie platformy gwarantują w ramach swojego pay-per-view dostęp do pojedynku Chalidowa z Adamkiem oraz pozostałych walk z eventu.

Zagłosuj

Ile Twoim zdaniem powinno kosztować PPV na walkę Khalidov - Adamek?

poniżej 30 zł
30 zł
powyżej 30 zł
obecne ceny są odpowiednie

Jeśli chcesz oglądać na żywo walkę Chalidowa z Adamkiem na platformie streamingowej Canal+Online poza granicami Polski, pamiętaj, że subskrypcję musisz wykupić na terytorium naszego kraju.

Khalidov - Adamek ppv gdzie kupić?

PPV na wieczorną walkę Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem kupisz bezpośrednio na stronie www.kswepic.tv. Alternatywnym miejscem, w którym możesz dokonać zakupu pay-per-view na starcie Khalidov - Adamek jest serwis Canal+Online.

PPV na Chalidow - Adamek możesz wykupić na dwa sposoby:

 • PPV na kswepic.tv w cenie 40.99 zł lub 45,99 zł
 • serwis CANAL+ online - cena dostępu to 39,99 zł.

Wcześniej specjalne PPV na tego typu wydarzenia, związane z mieszanymi sztukami walki, można było wykupić na platformie streamingowej Viaplay, w której dzisiejszy KSW Epic nie jest pokazywany. Ten event jest jednak szczególny, gdyż zmierzą się dwie legendy sportu. Dlatego też włodarze organizacji zdecydowali się przenieść PPV na Chalidow - Adamek na kswepic.tv i Canal+Online.

Chalidow - Adamek: jak wykupić PPV?

Podpowiadamy, jak szybko i sprawnie wykupić PayPerView na walkę Chalidow - Adamek w dniu dzisiejszym. Wejdź na platformę streamingową KSW Epic TV z naszego linku afiliacyjnego, a następnie zarejestruj nowe konto w systemie - koniecznie w sobotę 24 lutego 2024. Następnie zaloguj się danymi podanymi podczas rejestracji na swój indywidualny profil klienta. W kolejnym kroku wejdź w zakładkę "Kup dostęp".

Pozwoli Ci to przejść bezpośrednio do panelu zakupowego z PPV na Chalidow - Adamek. Jak już w niego wejdziesz, wybierz wariant Basic lub Premium w zależności od swoich preferencji (większość kibiców wybiera pakiet basic). Ostatnie, co musisz zrobić, to potwierdzić zakup. Dostęp do PPV zyskasz od razu po zatwierdzeniu transakcji.

Khalidov - Adamek: jak włączyć transmisję

Wejdź dzisiaj na platformę KSW Epic TV lub Canal+Online, poszukaj odpowiednio zakładek "Oglądaj" lub "Sport", a następnie znajdź na liście streamy z walką Khalidov - Adamek. Transmisję online z pojedynku uruchomisz za pomocą kliknięcia "OK" na pilocie od swojego telewizora lub lewego przycisku myszy na laptopie/komputerze.

Poniżej poradnik, dzięki któremu uruchomisz relację video LIVE z tego bokserskiego eventu w kilka minut.

Jak włączyć transmisję na żywo z walki Khalidov - Adamek?

 • Wejdź na platformę KSW Epic TV lub Canal+Online
 • Znajdź zakładkę "Oglądaj" na KSW Epic TV lub "Sport" na Canal+Online
 • Wyszukaj na liście stream z walką Mamed Chalidow - Tomasz Adamek
 • Kliknij "okej" na pilocie lub użyj lewego przycisku myszy do włączenia transmisji na żywo

Uruchomienie naszych źródeł, z transmisjami na żywo tv oraz streamami online z pojedynku Mameda Chalidowa z Tomaszem Adamkiem, zapewnia szybki dostęp w kilka minut do legalnej relacji LIVE z tej walki oraz studia przed i po gali, a także do pozostałych materiałów od licencjonowanego dostawcy telewizji internetowej i satelitarnej.

Warunki do płynnej transmisji online

Aby odpalić doskonałej jakości transmisję online z walki Mamed Khalidov - Tomasz Adamek na swoim urządzeniu w formacie live stream, potrzebujesz stabilnego połączenia Wi-Fi lub po kablu. Rekomendujemy połączenie z internetem za pomocą kabla. Zapewni Ci ono w zamian najpłynniejszą relację online w Polsce z tego pojedynku, z wysokiej jakości obrazem i dźwiękiem.

Najważniejsze zasady płynnej relacji z walki Mamed Chalidow - Tomasz Adamek

 • Sprawdź czy posiadasz szybkie i stabilne połączenie internetowe,
 • Zweryfikuj jakość przeglądarki i aplikacji mobilnej,
 • Zaktualizuj swoje urządzenie,
 • Unikaj równoczesnego obciążenia internetu.

Wpływ na jakość internetowej transmisji na żywo ma także przeglądarka lub aplikacja mobilna, z której korzystasz. Przed walką Mameda Chalidowa z Tomaszem Adamkiem upewnij się, że używasz aktualnej i kompatybilnej przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji. Dzięki temu unikniesz problemów z odtwarzaniem.

Przed rozpoczęciem oglądania zweryfikuj czy używasz zaktualizowanego sprzętu, który spełnia minimalne wymagania techniczne i jest dostosowany do odtwarzania wideo online. To także ma spory wpływ na jakość obrazu. Na koniec zadbaj, aby podczas odtwarzania walki nie były uruchomione inne aplikacje zużywające dużo danych. Zapobiegniesz tym samym spowolnieniu prędkości internetu i sprawisz, że relacja z meczu odpali się w maksymalnej jakości.

FAQ

1️⃣ Gdzie obejrzeć transmisję dzisiejszej z walki Khalidov - Adamek?

Transmisję z walki Mameda Chalidowa z Tomaszem Adamkiem w tą sobotę obejrzysz na żywo na KSW Epic TV oraz w serwisie Canal+Online.

2️⃣ Gdzie oglądać stream online z walki Mamed Chalidow - Tomasz Adamek?

Canal+Sport Online uruchomi bezpośrednie internetowe streamy na pojedynek Mameda Chalidowa z Tomaszem Adamkiem.

3️⃣ Kiedy walka Khalidov - Adamek?

Walka dwóch legend sportów walki Khalidova i Adamka zaczyna się dziś, 24 lutego 2024 r. w PreZero Arenie Gliwice z transmisją online.

4️⃣ O której godzinie jest walka Chalidow -  Adamek?

Mamed Chalidow i Tomasz Adamek wejdą do oktagonu po godzinie 22:00. 

5️⃣ Czy walki Adamek- Khalidov jest transmisja za darmo?

Nie. Żadna stacja telewizyjna oraz internetowa nie udostępnia darmowej transmisji LIVE z walki z udziałem Chalidowa i Adamka.

Komentarze (1)
Skomentuj artykuł pt. Mamed Chalidow - Tomasz Adamek transmisja (24.02.2024 r.)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Tomek Team
skomentowano ponad miesiąc temu
Nie mogę się doczekać starcia między Adamkiem a Khalidovem! To będzie prawdziwe widowisko - dwóch wielkich zawodników spotyka się w ringu, a ja już czuję emocje sięgające zenitu. Będę trzymał kciuki za swojego ulubieńca Polaka rodaka i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, kto wyjdzie zwycięsko!
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.