poniedziałek, 27 maja 2024

Kursy i typy na High League 5

02.02.2023, 12:20
Autor: J. Nowakowski
Spis treści
Rozwiń
  1. High League 5: kursy
  2. High League 5: który bukmacher ma najlepsze kursy?
  3. Najlepsze kursy na High League 5
  4. High League 5: typy bukmacherskie
  5. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Data i miejsce gali High League 5 10.12.22, 20:00, Atlas Arena (Łódź)
Najlepszy bukmacher na High League 5
Hasło do premii LEGALSPORT
Najlepsza premia w gotówce zakład bez ryzyka 600 zł > odbieram
Walka wieczoru Alberto Simao vs. Paweł Tyburski
Transmisja LIVE PPV
Obstawiam High League 5 bez ryzyka
kursy na High League 5 z oferty Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Piąta odsłona High League zapowiada się ciekawie, ze względu na zróżnicowany poziom zawodników biorących udział w łódzkiej gali. Kursy na wszystkich uczestników HL5 są dostępne tylko i wyłącznie w ofercie legalnego operatora zakładów wzajemnych Fortuna.

Najciekawiej zapowiadające się pojedynki, poza walką wieczoru, to starcia: Damian Janikowski vs. Mateusz "Don Diego" Kubiszyn oraz Vaso "Psychopath" Bakocevic vs. Dawid "Crazy" Załęcki. Janikowski i Bakocevic to byli zawodnicy KSW, więc o poziom sportowy tych walk możemy być spokojni. Przekonajmy się jakie kursy są dostępne na High League 5.

High League 5: kursy

Kursy na High League 5 z oferty licencjonowanego operatora zakładów wzajemnych Fortuna są dostępne na kilka rynków zakładów. Poniżej szczegółowo analizujemy kursy w poszukiwaniu najlepszych do obstawienia, tak by powiększyć bankroll u buka środkami z wygranego kuponu.

Kursy na zwycięstwo 1X2

Bukmacherskie kursy na wygraną 1X2 spośród 10. pojedynków gali High League 5 dostępne są do grania ze zróżnicowanymi wartościami, tak więc wpasujecie je w każdy rodzaj kuponu akumulowanego czy pojedynczego. I tak przykładowo pojedynek Bakocevic vs. Załęcki nie ma faworyta - wskazują na to kursy 1.80 - 1.80.

fortuna
MMA
Vaso "Psychopath" Bakocevic vs Dawid "Crazy" Załęcki
HIGH League, 10.12.2022, godz 20:30
Typ: Zwyciezca

Kurs 1.14 przypisany w ofercie Fortuna Zakłady Bukmacherskie do Macieja "Zony" Zoniuka oraz faworyta walki wieczoru Pawła "Tybori" Tyburskiego to natomiast najniższe wskaźniki kursowe, które sugerują największą przewagę w klatce nad przeciwnikami wymienionych fighterów - odpowiednio Jakubem Krawczykiem - Holakiem oraz Alberto Simao.

fortuna
MMA
Jakub "Holak" Krawczyk-Holak vs Maciej "Zony" Zoniuk
HIGH League, 10.12.2022, godz 21:00
Typ: Zwyciezca

Takie kursy na faworytów High League 5 śmiało możecie zagrać na internetowych zakładach treble (3 typy na kuponie). Wówczas współczynniki o niskiej wartości będą spełniać rolę podbitki lub niwelatora podatku od gier losowych.

Kursy na kiedy koniec pojedynku

W ofercie Fortuny na High League 5 można znaleźć kursy na czas zakończenia pojedynku w dwóch możliwych opcjach: koniec w 1, 2 czy 3. rundzie z kursami wystawionymi na każdą partię pojedynku w wariancie na tak oraz nie, a także bardziej popularny under/over, gdzie kursy przypisane są do wartości powyżej/poniżej 1,5 lub 2,5 rundy.

Poniżej wartości kursów z oferty Fortuna na pojedynek Natalia "Natsu" Kaczmarczyk vs. Agata "Fagata" Fąk. 

High League 5: kursy na liczbę rund w walce Natsu vs. Fagata
Kursy na koniec w 1. rundzie (T | N) 3.00 | 1.29
Kursy na koniec w 2. rundzie (T | N) 4.50 | 1.12
Kursy na koniec w 3. rundzie (T | N) 6.00 | 1.06
Kursy na liczbę rozpoczętych rund 1,5 (U | O) 2.98 | 1.29
Kursy na liczbę rozpoczętych rund 2,5 (U | O) 1.80 | 1.80
obstawiam

Kursy bukmacherskie na liczbę rund w walce Natalii Kaczmarczyk z Agatą Fąk podczas High League 5 pokazują, że całkiem możliwy jest pojedynek na pełnym dystansie, a bardzo prawdopodobne doprowadzenie do rundy trzeciej. Naszym zdaniem najciekawiej prezentuje się kurs 1.80 na over 2,5 rundy w tym kobiecym starciu, które kibice obejrzą tuż przed walką wieczoru.

Kursy na jak zakończy się pojedynek

Kursy na sposób zakończenia pojedynku podczas High League 5 to kolejny rynek, który można eksplorować w poszukiwaniu solidnych kursów do zagrania u buka, w tym przypadku w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Tak więc oprócz kursów na kiedy zakończy się walka mamy też dostępne kursy na jak zakończy się pojedynek.

fortuna
MMA
Mateusz "Muran" Murański vs Paweł "Scarface" Bomba
HIGH League, 10.12.2022, godz 21:45
Typ: 1.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję

Przeglądając ofertę z kursami na wyczekiwane przez fanów starcie Mateusz "Muran" Murański vs. Paweł "Scareface" Bomba sprawdzamy jakie są możliwości stawiania kursów na zakończenie walki. W komentarzu możecie zostawić swoje typy na ten pojedynek ;)

fortuna
MMA
Mateusz "Muran" Murański vs Paweł "Scarface" Bomba
HIGH League, 10.12.2022, godz 21:45
Typ: 1.zawodnik wygra przed czasem

Kursy przedstawione powyżej dotyczą faworyta pojedynku Mateusza Murańskiego, wynika z nich, że starcie Murański vs. Bomba nie zakończy się przez decyzję, a rozstrzygnie się przed czasem. Czy tak będzie? Przekonamy się w sobotę, a tymczasem do obstawienia w ofercie Fortuna Zakłady Bukmacherskie na High Legaue 5 są dostępne także dodatkowe zakłady z wysokimi kursami dotyczące zakończenia rywalizacji takie jak: czy walka zakończy się w przeciągu 60 sekund oraz czy Murański/Bomba wygra przed czasem.

Sprawdź kursy na te zdarzenia korzystając z linku: obstawiam High Legaue 5 w Fortunie

High League 5: który bukmacher ma najlepsze kursy?

Najlepsze kursy na High Legaue 5 posiada w ofercie Fortuna, ponieważ jako jedyny bukmacher jest uprawniony do wystawienia współczynników na gale organizacji High League, jako jeden z jej sponsorów. Poszczególne pojedynki z wysokimi kursami możecie typować w Fortunie korzystając z premii na High Legaue 5, która jest w Waszym zasięgu pod warunkiem, że nie posiadacie jeszcze konta do obstawiania u tego popularnego buka.

  • Bez ryzyka 300 zł (bez obrotu)
  • Freebet 35 zł
  • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

335 zł

Nowi gracze rejestrując się w zakładach bukmacherskich Fortuna z podanym przez nas hasłem promocyjnym LEGALSPORT mogą skorzystać z paczki gotówkowej na High League, której zawartość to: premia 600 zł bez ryzyka i nagroda 20 zł na kupon bez depozytu.

Najlepsze kursy na High League 5

Sprawdziliśmy ofertę Fortuna Zakłady Bukmacherskie pod kątem najkorzystniejszych kursów do obstawienia i wyłowiliśmy kilka interesujących mnożników. Zatem jakie są najlepsze kursy na High Legaue 5?

Wysokie kursy na Andrzeja "Andrew" Gazdę

Kursy na pojedynek Przemysław "Sequento" Skulski vs. Andrzej "Andrew" Gazda należą do najbardziej wyrównanych z karty walk na High League 5. Naszym zdaniem warto analizować tego typu mniej medialne walki z freakfightowych gal, by móc zauważyć valuebety, czyli przeszacowane lub niedoszacowane kursy. 

fortuna
MMA
Przemysław "Sequento" Skulski vs Andrzej "Andrew" Gazda
HIGH League, 10.12.2022, godz 20:15
Typ: Zwyciezca

Wartość kursu 2.01 na wygraną Andrzeja Gazdy prezentuje się na tyle kusząco, że naszym zdaniem warto dać szansę "Andrew" na kuponie bukmacherskim z typami na High League 5, który podobnie jak jego przeciwnik Przemysław "Sequento" Skulski nie ma zbyt dużego doświadczenia w MMA. Ciekawie też wygląda kurs na zakończenie walki "Sequento" vs. "Andrew" w pierwszej rundzie z kursem 2.50, który można zagrać SOLO.

Wykorzystaj podwyższone kursy na Dawida "DIABLESA" Porwisiaka

Podwyższony kurs na zwycięstwo Dawida Porwisiaka z Pawłem Lehmannem można wykorzystać do zarobienia kasy na zakładach bukmacherskich. Faworytem według oferty licencjonowanego operatora zakładów sportowych Fortuna jest Paweł "Leh" Lehmann, my jednak gramy wysoki kurs na jego przeciwnika wykorzystując możliwy valuebet.

fortuna
MMA
Dawid "DIABLES" Porwisiak vs Paweł "Leh" Lehmann
HIGH League, 10.12.2022, godz 20:45
Typ: Zwyciezca

Kursy na gale tego typu jak High League 5 często rozmijają się z rzeczywistością, dlatego trzeba liczyć się z niespodziankami. W walce dwóch streamerów z małym doświadczeniem w sportach walki możemy liczyć na nieoczekiwany zwrot. W starciu Dawid "DIABLES" Porwisiak vs. Paweł "Leh" Lehman mamy podobną sytuację jak we wcześniej opisywanym pojedynku Skulski - Gazda, z tym że underdog ma przypisany zdecydowanie wyższy kurs o wartości 3.35 w ofercie Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

High League 5: typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na High Legue 5 to temat, którym się teraz zajmiemy. Z karty walk wybraliśmy trzy pojedynki do obstawienia u buka. Niektóre typy mogą stanowić dla Was zaskoczenie, ale niespodziewane rozstrzygnięcia zdarzają się na każdym kroku, a wyłapując je możemy zagrać z wysokim kursem, który sprawi, że wygrana na kuponie bukmacherskim będzie wyglądała imponująco.

Typy na Bakocevic vs. Dawid Załęcki

Stawiamy typ na Vaso Bakocevicia, doświadczonego 33-letniego zawodnika urodzonego w Czarnogórze z przeszłością w organizacjach Bellator, KSW czy też FEN, w walce z Dawidem Załęckim. Selekcja na Bakocevic - Załęcki w kierunku wygranej Czarnogórca stawiamy spoglądając na bilans jego 66 stoczonych walk.

10.12.2022, godz. 20:00Vaso Bakocevic vs. Dawid ZałęckiTyp: zwycięstwo Bakocevica

10.12.2022, godz. 20:00
Vaso Bakocevic vs. Dawid Załęcki
Typ: zwycięstwo Bakocevica

Na imponującą liczbę pojedynków Bakocevicia składają się 42. zwycięstwa, 1. remis oraz 23. porażki. Dawid Załęcki to 45-letni fighter mający około 10-letnie doświadczenie w trenowaniu sportów walki, który pokonał do tej pory Alana Kwiecińskiego podczas gali High League 3. Warto dodać, że pojedynek Bakocevic vs. Dawid Załęcki odbędzie się na zasadach K - 1 w małych rękawicach.

Typy na Murański vs. Bomba

Typ na walkę Mateusz "Muran" Murański vs. Paweł "Scareface" Bomba to koniec pojedynku w pierwszej rundzie. Stawiamy typ na właśnie taki rozwój wydarzeń, bo obstawienie typu na Murańskiego mija się z celem, jest on po prostu zbyt niski.

fortuna
MMA
Mateusz "Muran" Murański vs Paweł "Scarface" Bomba
HIGH League, 10.12.2022, godz 21:45
Typ: Koniec w 1.rundzie

Selekcja na rozstrzygnięcie walki w pierwszej rundzie walki Murański vs. Bomba "wejdzie" również w przypadku niespodziewanego zwycięstwa Scareface'a, ale pod warunkiem, że będzie to KO/TKO lub poddanie w pierwszej partii pojedynku. Mateusz Murański - zawodnik z dużymi możliwościami i bilansem 4 - 2 przeciwko Pawłowi Bombie - fighterowi z dwiema porażkami na koncie - dla nas jest to pewny typ na szybkie zakończenie pojedynku, warto wspomnieć, że z solidnym kursem 1.70.

Typy na Janikowski vs. Kubiszyn

Typ na wygraną Kubiszyna z Janikowskim to nasz trzecia propozycja bukmacherska z karty walk na High League 5. To nasze kolejne typowanie przeciwko kursom z oferty licencjonowanego operatora zakładów sportowych Fortuna.

10.12.2022, godz. 20:00Janikowski vs. KubiszynTyp: zwycięstwo Kubiszyna

10.12.2022, godz. 20:00
Janikowski vs. Kubiszyn
Typ: zwycięstwo Kubiszyna

Granie zwycięstwa Mateusza "Don Diego" Kubiszyna z Damianem Janikowskim może przynieść nam spore korzyści z gry u bukmachera, pod warunkiem, że teoretycznie słabszy zawodnik, za jakiego uważany jest "Don Diego" sprawi niespodziankę i wygra z medalistą Igrzysk Olimpijskich w zapasach z 2012 roku.

Pojedynek fightera dobrze czującego się w boksie z wrestlerem jakim jest Janikowski na pewno będzie najciekawszym pod względem sportowym pojedynkiem gali High Legaue 5, ale czy w kontekście zakładów bukmacherskich okaże się dla nas równie udane? Dowiemy się po zakończeniu gali High League 5.

High League 5: typowanie

Typując galę High League 5 mamy do wyboru 10 walk, każdą z kilkunastoma możliwościami do wyboru. Aby ułatwić wybór typów na łódzką freakfightową galę, która odbędzie się już niedługo 10. grudnia w hali Atlas Arena prezentujemy poniższe zakłady do typowania. Są to zdarzenia najchętniej wybierane przez graczy z oferty Fortuna Zakłady Bukmacherskie na High League 5, warto więc się z nimi zapoznać.

Typowanie dzisiaj powyższych kursów może różnić się od typowania ich bliżej terminu gali, ponieważ kursy bukmacherskie mogą ulec zmianie. Napiszcie, które zakłady mają Waszym zdaniem największe szanse na powodzenie. Które zakłady typujecie?

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie można obstawić kursy na High League 5?

Kursy na High League 5 można obstawić z oferty legalnego operatora zakładów wzajemnych Fortuna.

2️⃣ Jakie typy warto obstawić na galę High League 5?

Jednym z typów, który proponujemy zagrać na High League 5 jest zwycięstwo Vaso Bakocevicia z Dawidem Załęckim.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Kursy i typy na High League 5
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.