wtorek, 28 listopada 2023
Najnowsze: Barcelona - FC Porto promocje u bukmacherów (28.11, 21:00)

Typy na FAME MMA Friday Arena 2 (29.09, 19:30) Jakie kursy obstawić?

29.09.2023, 03:07
Autor: J. Zalewski
Spis treści
Rozwiń
  1. FAME MMA Friday Arena 2 typy bukmacherskie
  2. FAME MMA Friday Arena 2 kursy bukmacherskie
  3. Gdzie najlepiej obstawiać FAME MMA Friday Arena 2?
Data gali 📢 29.09.2023 r.
Najlepszy bukmacher
Najwyższy kurs ✔️ 5.75 - Marcin "Rafonix" Krasucki
Największy faworyt ⭐ Marcin "Xayoo" Majkut
Obstaw FAME MMA Friday Arena 2 w Betclic z najlepszymi kursami

Podczas gali FAME MMA Friday Arena 2 dojdzie do rewanżu pomiędzy "Prezesem FEN" a "Boxdelem", a walka wymienionych zawodników będzie main eventem szczecińskiej gali. Pierwsze stracie wygrał Boxdel, który ponownie jest zdecydowanym faworytem według kursów bukmacherskich.

W piątkowy wieczór podczas FAME MMA Friday Arena 2 zobaczymy także debiutantów, takich jak lekkoatleta Piotr Lisek czy też Martyna "Brylantynka" Janusz. Pojedynki poprzedzające walkę wieczoru również zapowiadają się ciekawie, a wystąpią w nich Ostry z Crusherem oraz Josef Bratan, którego przeciwnikiem będzie Wiewiór. Co najlepiej obstawiać? O kursach i typach bukmacherskich na te i pozostałe walki piątkowej gali w Szczecinie dowiesz się więcej zapoznając się z kolejnymi akapitami naszego artykułu.

FAME MMA Friday Arena 2 typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na FAME MMA Friday Arena 2 w naszych propozycjach dotyczyć będą najciekawszych pojedynków gali w Netto Arenie. Przeanalizowaliśmy wszystkie pojedynki, a z naszymi wnioskami w kontekście obstawiania możesz zapoznać się poniżej.

Galę FAME MMA Friday Arena 2 rozpoczną dwa pojedynki z Preliminary Card. Już w pierwszej walce spodziewamy się niespodzianki. W formule MMA zmierzą się ze sobą Andrzej Czysz oraz Roger Salla. Obaj fighterzy mają małe doświadczenie w sztukach walki ale sport nie jest im obcy. Stawiamy typ na wygraną Endiego, pomimo że to jego debiut w MMA. Decydujące znaczenie jeżeli chodzi o parametry może mieć w tym przypadku zasięg rąk 194 cm przy 183 Salli.

Andrzej

Andrzej "Endi" Czysz - Roger Salla
Nasz typ: Czysz wygra

Drugie stracie z karty wstępnej to Mandzio - Karolek. Kolejny raz liczymy na niespodziankę stawiając po kursie 2.65 typ na wygraną Łukasza Samonia. W starciu dwóch debiutantów zdecydowanie lepsze warunki względem Dąbrowskiego ma Samoń - warunki fizyczne powinny rozstrzygnąć pojedynek na korzyść naszego faworyta.

Przechodzimy do głównej karty walk FAME MMA Friday Arena 2 w poszukiwaniu typów bukmacherskich. W pojedynku, który rozpocznie tę część gali wystąpią Piotr Lisek oraz Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk. Zdecydowanym faworytem jest dużo młodszy, obdarzony znacznie lepszymi warunkami fizycznymi lekkoatleta. Nie bez znaczenia jest również bilans 3-13 Daro Lwa, który świadczy na jego niekorzyść. Kurs na Liska w Betclic to 1.18, zatem proponujemy rozważyć typy na poniżej 1,5 rundy za 1.95 lub under 2,5 rundy z kursem 1.38.

W czwartym pojedynku szczecińskiej gali FAME MMA FA 2 wystąpią Filip Zabielski oraz Robert Pasut. Obaj mają już doświadczenia w freak fightach. Zdecydowanie będzie to jeden z najbardziej wyrównanych pojedynków wydarzenia w Netto Arenie. Stawiamy w tym przypadku typ na popularnego Sutonatora, który pokazał się z dobrej strony w dotychczasowych występach, a w walce z młodszym i lżejszym przeciwnikiem może zdecydować doświadczenie.

Filip Zabielski - Robert

Filip Zabielski - Robert "Sutonator" Pasut
Nasz typ: Pasut wygra

W walce kobiet na FAME MMA Friday Arena 2 również dojdzie do debiutu. Po raz pierwszy do oktagonu wejdzie Martyna Janusz, a jej rywalką będzie Agata Fąk. Trzy stoczone przez Fagatę pojedynki z bilansem 2-1 powinny mieć znaczenie w tej walce. Co obstawiać? Brylantynka pod względem kondycyjnym na pewno zaprezentuje się świetnie, ale niesamowity zasięg rąk rywalki (aż 175 cm) oraz fakt, że już po raz czwarty zawalczy we freak fightach powinien przechylić szalę zwycięstwa na stronę faworytki kursów bukmacherskich.

Przechodzimy do pojedynku największego faworyta gali FAME MMA Friday Arena 2 czyli Xayoo. Niepokonany do tej pory streamer z bilansem 3-0 powalczy z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim. Bukmacherzy szacują szanse w pojedynku Krasucki - Majkut na 15% vs. 85%. W tej sytuacji nasz typ na Xayoo - Rafonix to poniżej 1,5 rundy. Propozycja z kursem 1.45 od Betclic ma całkiem spore szanse na zaistnienie w rzeczywistości w piątkowy wieczór w Netto Arenie.

Marcin

Marcin "Rafonix" Krasucki - Marcin "Xayoo" Majkut
Nasz typ: poniżej 1,5 rundy

W pojedynku numer siedem gali FAME MMA Friday Arena 2 zmierzą się Alan Kwieciński oraz Dominik Zadora. Mega faworytem jest Japoński Drwal, który w wieku 32 lat zgromadził imponujący dorobek w sztukach walki 30-11. Jednak jego przeciwnik potrafi sobie radzić w MMA pomimo niekorzystnego bilansu 6-14-1. Zamiast typować kto wygra decydujemy się na postawienie typów na rundowy under/over. Mamy dwie propozycje:

  • powyżej 1,5 rundy - kurs w Betclic 1.70 obstaw
  • powyżej 2,5 rundy - kurs w Betclic 2.45 obstaw

Adrian Polański - Arkadiusz Tańcula to ciekawa walka do typowania z rozpiski gali FAME MMA Friday Arena 2. Zmierzą się zawodnicy z podobnym doświadczeniem, przez co kibice powinni być świadkami wyrównanego starcia. Nieco lepsze warunki fizyczne ma Tańcula, co zapewne ma wpływ na fakt, że jest kursowym faworytem. Nasz typ dotyczy jednak zakładu z innego rynku. Co najlepiej obstawiać? Biorąc pod uwagę, że ostatnie walki stoczone przez Polaka i Tańculę były rozstrzygane decyzją sędziów idziemy tym tropem i stawiamy na pełen dystans ich bezpośredniego pojedynku.

Adrian

Adrian "Polak" Polański - Arkadiusz Tańcula
Nasz typ: walka odbędzie się na pełnym dystansie

Co-main event numer jeden FAME MMA Friday Arena 2 to starcie Josefa Bratana z Maksymilianem Wiewiórką. Obstawiamy zwycięstwo niepokonanego do tej pory w trzech pojedynkach Josefa Bratana, ponieważ formuła walki - zasady K-1 w małych rękawicach powinna mu sprzyjać. "Wiewiór" swoje najlepsze cechy jest w stanie pokazać w walce parterowej, co w przypadku piątkowej gali jest wykluczone. Zwycięstwo naszego faworyta pokrywa się z bukmacherskimi przewidywaniami, o czym świadczy kurs 1.42. Obstaw typ: Josef Bratan wygra

Kasa na FAME MMA FA 2
  • zakład bez ryzyka 200 zł
  • ekskluzywne zakłady na FameMMA
  • Boost i Jackpot Betclic

200 zł

Pojedynek poprzedzający walkę wieczoru na FAME MMA Friday Arena 2 to starcie Daniel "Ostry" Ostaszewski - Kacper "Crusher" Błoński. Formułą pojedynku będzie boks, a zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Crusher. Dla Ostrego będzie to debiut we freak fightach, jego rywal ma już pięć stoczonych pojedynków. Spodziewamy się wygranej faworyta stąd nasz typ na wygraną Błońskiego. Nie ma przewagi w warunkach a Ostrego raczej kojarzymy z piłkarskich umiejętności, co powinno zadziałać na korzyść Crushera.

Daniel

Daniel "Ostry" Ostaszewski - Kacper "Crusher" Błoński
Nasz typ: Crusher wygra

Walka wieczoru FAME MMA Friday Arena 2 to pojedynek Pawła Jóźwiaka "Prezesa FEN" z Michałem Baronem "Boxdelem". Starcie w formule K-1 wagi do 105 kg zapowiada się ciekawie, chociażby dlatego, że dla Jóźwiaka będzie to okazja do rewanżu za porażkę z Boxdelem w formule MMA. Dużo młodszy Michał Baron jest faworytem bukmacherów i to zdecydowanym. My na ten pojedynek mamy jednak inny pomysł jeżeli chodzi o granie typów u buka. Stawiamy, że walka nie skończy się na pełnym dystansie. Nasz typ to under 2,5 rundy z kursem 1.68 od Betclic.

Paweł

Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak - Michał "Boxdel" Baron
Nasz typ: poniżej 2,5 rundy

Podsumowując nasze typy bukmacherskie na FAME MMA Friday Arena 2 mamy nadzieję, że każdy znajdzie wśród nich propozycje na swój kupon. Typujemy niespodzianki jak wygrana Endiego za 3.75, jak i stawiamy na faworytów takich jak Crusher po kursie 1.18. Wybór typów jest spory, mamy nadzieję że stworzone z nich kupony przyniosą powiększenie bankrollu u buka.

FAME MMA Friday Arena 2 kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na galę FAME MMA Friday Arena 2 posiada w ofercie bukmacher Betclic. Dla ułatwienia zgromadziliśmy wszystkie mnożniki na poszczególne walki w jednym miejscu, byś mógł komfortowo zabrać się za przeglądanie szans poszczególnych zawodników z karty walk piątkowej gali w Netto Arenie Szczecin.

PojedynekKursKurs
Prezes FEN - Boxdel4.301.15
Ostry - Crusher4.301.15
Josef Bratan - Wiewiór1.482.35
Polak - Tańcula2.401.45
Kwieciński - Japoński Drwal3.951.18
Rafonix - Xayoo5.751.08
Brylantynka - Fagata2.801.35
Zabielski - Sutonator1.701.95
Lisek - Daro Lew1.183.95
Mandzio - Karolek2.651.38
Endi - Roger3.751.20

Zróżnicowane kursy na galę FAME MMA Friday Arena 2 powodują, że każdy typer będzie mógł dopasować je do swojej metody gry. Zwycięstwa wyraźnych faworytów jak "Xayoo", "Boxdel" czy "Japoński Drwal" umieszczone na jednym kuponie pozwolą na zagranie wysokiego kursu łącznego w AKO. Za to propozycje na wygraną Polaka czy Mandzia lepiej wytypować SOLO.

Kursy na FAME MMA Friday Arena 2 obstawisz tylko i wyłącznie w Betclic. Bukmacher oprócz standardowych mnożników na kto wygra ma do zaproponowania również zakłady na metodę zwycięstwa czy też rundowy under/over z opcjami 1,5 oraz 2,5 rundy. Najlepsze kursy na "Prezes FEN" - Boxdel to 2.55-1.40 na poniżej/powyżej 1,5 rundy oraz 1.68-2.00 na under/over 2,5 rundy. Pełną ofertę kursową dostępna jest pod tym linkiem: obstaw FAME MMA FA 2 w Betclic

Możesz także obstawić zakłady czy będzie pełen dystans, czy walka rozstrzygnie się wcześniej dla pojedynków FAME MMA Friday Arena 2. Oto kursy:

PojedynekKurs na pełen dystans takKurs na pełen dystans nie
Prezes FEN - Boxdel2.351.48
Josef Bratan - Wiewiór1.801.84
Polak - Tańcula1.582.15
Kwieciński - Japoński Drwal2.651.38
Rafonix - Xayoo4.751.12
Brylantynka - Fagata1.681.98
Zabielski - Sutonator1.652.00
Lisek - Daro Lew3.101.28
Mandzio - Karolek2.451.45
Endi - Roger2.751.35

Większość walk FAME MMA Friday Arena 2 powinna zakończyć się przed czasem. Bukmacherzy szacują, że może to być nawet 60-70% starć, które zobaczą kibice w piątkowy wieczór 29.września podczas szczecińskiej gali. Największe szanse na rozstrzygnięcie decyzją sędziów ma walka Polaka z Tańculą: kurs 1.58 na pełny dystans oraz Zabielski - Sutonator z mnożnikiem na komplet rund wynoszącym 1.65.

Gdzie najlepiej obstawiać FAME MMA Friday Arena 2?

Najlepiej obstawiać FAME MMA Friday Arena 2 u bukmachera Betclic. Tylko ten operator oferuje kursy na szczecińską galę. Do dyspozycji masz korzystanie z kursów na stronie internetowej lub typowanie przy użyciu aplikacji mobilnej. 

Po obstawieniu w Betclic pojedynków gali FAME MMA Friday Arena 2 warto dowiedzieć się w jaki sposób uzyskać dostęp do transmisji z tego wydarzenia. W związku z tym mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest sześć unikalnych kodów Pay-Per-View, dzięki którym obejrzycie szczecińską galę bez płacenia! Oto link do konkursu: gram o kody PPV na FAME MMA FA 2

Komentarze (0)
Typy na FAME MMA Friday Arena 2 (29.09, 19:30) Jakie kursy obstawić?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.