czwartek, 20 czerwca 2024

UFC 289 kursy, typy

14.11.2023, 11:16
Autor: J. Nowakowski
Spis treści
Rozwiń
  1. UFC 289 kursy
  2. Który bukmacher ma najlepsze kursy na UFC 289?
  3. Faworyci kursowi gali UFC 289
  4. Gdzie obstawiać UFC 289?
  5. UFC 289: typy bukmacherskie
  6. FAQ
Data gali 📢 10.06.2023 r.
Najlepszy bukmacher
Premia dla nowych graczy 3754 zł - odbieram >
Najwyższy kurs ✔️ 3.70 - Irene Aldana
Największy faworyt ⭐ Mike Malott
Obstaw UFC 289 z najlepszymi kursami

Gala UFC 289 zostanie zwieńczona pojedynkiem pań o pas wagi koguciej, w której zmierzą się Amanda Nunes oraz Irene Aldana. Zdecydowaną faworytką bukmacherów jest zawodniczka z Brazylii.

Gala odbędzie się w Vancouver, więc nie mogło zabraknąć Kanadyjczyków. Widzowie w hali Rogers Arena będą kibicować takim zawodnikom jak Mike Malott, Marc-Andre Barriault czy Jasmine Jasudavicius. Przejdźmy do analizy karty walk UFC 289 na podstawie wystawionych kursów bukmacherskich.

UFC 289 kursy

Kursy o najwyższej wartości na UFC 289 znajdziesz w tym momencie w ofercie Superbet. Wszystkie trzynaście pojedynków zostało opatrzonych mnożnikami, wśród których znajdziesz notowania pasujące do zakładów AKO, jak również takie, które możesz postawić w zakładzie pojedynczym. Wybór jest spory, a taka sytuacja wpływa korzystnie patrząc z perspektywy obstawiającego.

Walka Kurs Kurs
Amanda Nunes - Irene Aldana 1.28 3.70
Charles Oliveira - Beneil Dariush 2.10 1.75
Mike Malott - Adam Fugitt 1.47 2.70
Dan Ige - Nate Landwehr 1.42 2.90
Marc-Andre Barriault - Eryk Anders 1.75 2.10
Khalil Rountree - Chris Daukas 1.40 3.00
Miranda Maverck - Jasmine Jasudavicius 1.33 3.40
Nassourdine Imavov - Christopher Curtis 1.75 2.10
Quileng Aori - Aiemann Zahabi 1.75 2.10
Kyle Nelson - Blake Bilder 2.70 1.47
Maria Oliveira - Diana Belbita 1.90 1.90

Main Event gali UFC 289 ma zdecydowanego faworyta, a co z pozostałymi pojedynkami? Solidne notowania ma Dan Ige, który powalczy z Natem Landwehrem. Ważna walka czeka Beneila Dariusha, który niedawno pokonał Mateusza Gamrota. Przed Amerykaninem trudne zadanie, bowiem jego przeciwnikiem w oktagonie będzie Brazylijczyk Charles Oliveria. Na Dariusha postawisz z kursem 1.75, na Oliveirę 2.10. Najbardziej wyrównane mnożniki z całej karty walk UFC 289 przypisane zostały do walki Maria Oliveira - Diana Belbita, są to bliźniacze kursy 1.90 - 1.90.

UFC 289: gdzie są najlepsze kursy na Nunes - Aldana?

Nunes - Aldana to starcie, które najbardziej elektryzuje kibiców czekających już na 289 odsłonę Ultimate Fighting Championship. Według kursów bukmacherskich Brazylijka powinna wygrać, ale na pewno znajdą się typerzy, którzy obstawią wynik przeciwny, na zwycięstwo piątej w rankingu wagi koguciej Meksykanki Irene Aldana. W obydwu przypadkach warto mieć świadomość gdzie są najlepsze kursy. Z pomocą przychodzi w tym momencie nasze poniższe zestawienie:

Bukmacher wygra Nunes: kurs wygra Aldana: kurs Link
1.28 3.70 zagraj
1.25 3.63 zagraj
1.27 3.75 zagraj
1.29 3.65 zagraj
1.28 3.58 zagraj
1.27 3.45 zagraj

W pojedynku Nunes - Aldana na UFC 289 faworytkę warto obstawić w forBET z mnożnikiem 1.29. Inni operatorzy nie odbiegają znacząco jeżeli chodzi o wartość kursu na wygra Amanda Nunes. Przykładowo w TOTALbet znajdziesz notowania na poziomie 1.28, a w BETFAN 1.27. Pretendentkę do tytułu obstawisz z najlepszym kursem 3.75 w STS. Solidny mnożnik na underdoga Main Eventu UFC 289 znajdziesz też w Superbet - kurs 3.70.

Który bukmacher ma najlepsze kursy na UFC 289?

Najlepsze kursy na UFC 289 ma bukmacher Superbet. Dlaczego uznaliśmy właśnie tego operatora jako oferującego najlepsze kursy wśród kilkunastu renomowanych firm bukmacherskich? Porównując mnożniki na wszystkie walki wychodzi na to, że w Superbet najczęściej obstawisz z najwyższym kursem lub jego wartość zalicza się do czołówki wysokich notowań.

Wysokie kursy UFC 289 gwarantują wysokie wygrane na kuponie bukmacherskim w Superbet. Takie mnożniki jak 1.75 na wygraną Marca-Andre Barriaulta z Erykiem Andersem uznajemy za wyjątkowo korzystne do typowania. Świetne wartości występują też przy nazwiskach underdogów, na których można postawić licząc na niespodziankę. Na przykład reprezentantka gospodarzy kanadyjskiej gali Jasmine Jasudavicius, której wygraną wyceniono na 3.40.

Faworyci kursowi gali UFC 289

Do największych faworytów gali UFC 289 możemy zaliczyć na pewno walczącego przed własną publicznością Kanadyjczyka Mike'a Malotta, który według kursów bukmacherskich powinien pokonać w przekonywujący sposób Amerykanina Adama Fugitta. Dobre kursy, takie jak 1.47 na triumf Malotta są do zagrania na ten moment w ofercie Superbet. Solidny mnożnik 1.45 proponuje również BETFAN.

betfan
MMA
Malott, Mike vs Adam Fugitt
UFC - UFC 289: Nunes vs. Aldana, 11.06.2023, godz 04:40
Typ: Zwycięzca
Malott, Mike
Adam Fugitt
superbet
Sporty walki
Kyle Nelson vs Blake Bilder
UFC 289 - Nunes vs. Aldana, 11.06.2023, godz 02:00
Typ: Zwycięzca

Za faworyta godnego uwagi również możemy uznać Blake'a Bildera, którego przeciwnikiem jest Kyle Nelson. Amerykanin nie przegrał jeszcze w zawodowej karierze MMA, a jego bilans to 8 wygranych i remis. Uważamy, że poprawi swoje statystyki podczas UFC 289 kosztem Kanadyjczyka. Bukmacherzy są również tego zdania np. TOTALbet wyrażając przewagę Bildera nad Nelsonem notowaniami o wartości 1.47.

Gdzie obstawiać UFC 289?

Pełną ofertę z solidnymi kursami na UFC 289 masz dostępną w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Możesz obstawić u tego bukmachera kanadyjską galę licząc się z faktem, że znajdziesz tam dobre notowania na wszystkie walki.

Main Event Nunes - Aldana z kursami 1.25 - 3.63, jak również pozostałe pojedynki czekają na Twoje typowanie w ofercie Fortuny. Szczególnie korzystnie wygląda sytuacja w Imanov - Curtis, gdzie do dyspozycji masz mnożniki 1.75 - 1.98. Gala UFC 289 zbliża się wielkimi krokami, więc też należy liczyć się z faktem, że kursów w ofercie Fortuny przybywa z każdym dniem, warto więc regularnie zaglądać do aplikacji lub na stronę internetową tego bukmachera: obstawiam UFC 289 w Fortunie

UFC 289: typy bukmacherskie

Spośród trzynastu pojedynków UFC 289 wybraliśmy trzy, które naszym zdaniem najlepiej nadają się do typowania. Duży wybór pojedynków na wysokim poziomie zapewnił komfortową sytuację, w końcu odrzuciliśmy aż 10 możliwych predykcji, a te które wybraliśmy zostały starannie wyselekcjonowane. Zapraszamy do zapoznania się z typami bukmacherskimi na UFC 289:

Typy na Ige - Landwehr

Pierwszy wybrany przez nas pojedynek z gali UFC 289 typujemy wbrew kursom bukmacherskim. W walce dwóch Amerykanów stawiamy na pochodzącego z Tennessee Nate'a Landwehra. Nasz faworyt Nate Landwehr jest na fali trzech zwycięstw. Walcząc pod szyldem UFC wygrywał kolejno z Kleinem, Onamą oraz Lingo. 34-letni zawodnik z bilansem 17-4 ma u bukmacherów notowania, które sięgają wartości prawie 3.00.

UFC 289, Rogers Arena, VancouverIge - LandwehrTyp: wygra Landwehr

UFC 289, Rogers Arena, Vancouver
Ige - Landwehr
Typ: wygra Landwehr

Uważamy, że warto zagrać w ten sposób, biorąc pod uwagę, że jego przeciwnikiem jest 13. zawodnik rankingu wagi piórkowej najlepszej organizacji MMA na świecie - Dan Ige. Kariera tego fightera ostatnio zwolniła tempo, za sprawą serii porażek. Co prawda w styczniu 2023 Ige pokonał przez KO Damona Jacksona, ale wcześniej trzykrotnie z rzędu przegrał swoje walki, a ogólny bilans sześciu walk wstecz to niezbyt korzystny bilans 2-4. Na ten moment wygraną underdoga w pojedynku Ige - Landwehr warto typować w TOTALbet z kursem o wartości 2.90.

Typy na Nelson - Bilder

Za ciekawy pojedynek z gali UFC 289 również pod względem typowania u buka uznaliśmy starcie Kyle Nelson - Blake Bilder. Tym razem zgadzamy się z bukmacherskimi przewidywaniami i stawiamy na faworyta, którym jest Amerykanin Bilder. Niepokonany w zawodowej karierze w mieszanych sztukach walki Amerykanin zawalczy o dziewiąte zwycięstwo z reprezentującym gospodarzy Kanadyjczykiem Kylem Nelsonem.

UFC 28, Rogers Arena, VancouverNelson - BilderTyp: wygra Bilder

UFC 28, Rogers Arena, Vancouver
Nelson - Bilder
Typ: wygra Bilder

Wierzymy, że uda mu się poprawić bilans, dlatego stawiamy całkiem solidny kurs w granicach 1.50. Bilder pnie się cały czas w górę, natomiast kariera Nelsona znacznie wyhamowała w ostatnich latach. Kanadyjczyk z ostatnich sześciu walk zdołał tylko raz pokonać swojego przeciwnika. W ostatniej potyczce zanotował remis, a cztery razy schodził jako pokonany. W tej sytuacji stawiamy na będącego na fali Bildera.

Typy na Belbita - Oliveira

Nasz ostatni typ na UFC 289 dotyczyć będzie pojedynku pań. Nie będzie to jednak walka wieczoru, a pojedynek zaplanowany na początek gali Diana Belbita - Maria Oliveira. W rumuńsko-brazylijskiej potyczce stawiamy na zawodniczkę z Ameryki Południowej.

UFC 289, Rogers Arena, VancouverBelbita - OliveiraTyp: wygra Oliveira

UFC 289, Rogers Arena, Vancouver
Belbita - Oliveira
Typ: wygra Oliveira

Belbita - Oliveira na UFC 289 to zdecydowanie najbardziej wyrównany pojedynek gali w Vancouver. Nawet bukmacherzy nie są zgodni co do tego która zawodniczka jest faworytką. Według TOTALbet minimalnie lepsza w kursach bukmacherskich jest Oliveira, STS faworyzuje Rumunkę, a Superbet wystawił bliźniacze kursy 1.90 - 1.90. My w tej sytuacji stawiamy na Oliverię zerkając na przebieg kariery obu pań.

Obie zawodniczki są w tym samym wieku, nieco lepsze warunki jeżeli chodzi o wzrost i zasięg ma Belbita, dorobek w MMA na podobnym poziomie, tak więc decydować będzie aktualna forma. Maria Oliveira z ostatnich 5 walk wygrała 3, jej rywalka nie notuje dobrych występów w ostatnich starciach. Co prawda pokonała Hannah Goldy podczas UFC on ESPN 27, ale poza tym przegrywała z Molly McCann, Liana Jojua oraz Glorią de Paula.

FAQ

1️⃣ Kto jest faworytem w walce wieczoru UFC 289 według kursów bukmacherskich?

Faworytem w walce wieczoru UFC 289 jest Amanda Nunes. Z artykułu dowiesz się gdzie są najlepsze kursy na Main Event UFC 289.

2️⃣ Jakie typy są najlepsze na galę UFC 289?

Najlepsze typy na UFC 289 to zakłady, że wygra Landwehr, Bilder i Maria Oliveria. Dlaczego? Sprawdź w powyższym tekście.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. UFC 289 kursy, typy
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.