poniedziałek, 27 maja 2024

Jakie konto bankowe do zakładów bukmacherskich?

Finanse w zakładach bukmacherskich - jakie konto bankowe jest najbardziej opłacalne do zakładów bukmacherskich online?

Darmowe zakłady bukmacherskie
Freebety 20-50 PLN z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Ranking kont bankowych do zakładów sportowych
  1. Który bank ma najniższe koszty prowadzenia rachunku?
 2. Wybór banku z punktu widzenia korzyści typera
  1. Dlaczego wybór banku do typowania ma znaczenie?
  2. Czemu warto wybrać rachunek bez opłat?
 3. Jak wykorzystać oszczędzone środki w zakładach?
 4. Darmowe zakłady - korzyść ze strony bukmachera
  1. Najlepsze freebety na start z kodem
 5. Jak wpłacić pieniądze do bukmachera bez konta bankowego?
 6. Prowizja banku za wpłatę do bukmachera
 7. FAQ - pytania graczy o konto bankowe do zakładów bukmacherskich
Jak wybrać konto bankowe do zakładów bukmacherskich?

Udział w zakładach bukmacherskich w polskich legalnych spółkach wiąże się z kilkoma formalnymi warunkami, jakie musi spełniać każdy typer.

550 pln bez ryzyka na start
Powitalny zakład z zabezpieczeniem wkładu u buka Betclic

Wśród nich można wymienić m.in. pełnoletność, zatwierdzenie regulaminu i limitów w ramach odpowiedzialnej gry, ale także posiadanie indywidualnego (imiennego) konta bankowego, które posłuży graczowi do wpłat środków na bukmacherski bankroll oraz wypłat wygranych, uzyskanych z typowania.

O ile bowiem nasze konto u bukmachera możemy zasilać wieloma różnymi sposobami (m.in. BLIK, portfele internetowe typu Skrill czy Neteller, prepaidowe płatności Paysafecard czy portfel płatniczy Masterpass  - przeczytaj jakie są metody płatności u bukmacherów internetowych), to wypłaty wygranych możliwe są obecnie wyłącznie na indywidualny rachunek bankowy gracza, niezależnie od tego, czy nasz profil typerski mamy w Totolotku, PZBuk, TOTALbecie czy STS.

Wybór odpowiedniego rachunku pod kątem zakładów to nie taka oczywista rzecz, jak mogłoby się wydawać. Konto współdzielone (rodzinne) nie powinno być brane pod uwagę ze względów oczywistych. Ważne jest również minimalne obciążenie użytkowe takiej lokaty, a najlepiej całkowity brak takowego. Dzięki temu gracz będzie miał więcej środków na zakłady internetowe.

TOTALbet - najlepszy bukmacher na startMega pakiet powitalny 5050 PLNRealna gra bez podatku + promocje na AKO
TOTALbet - najlepszy bukmacher na start
Mega pakiet powitalny 5050 PLN
Realna gra bez podatku + promocje na AKO
Zagraj

Mając powyższe na względzie, postanowiliśmy się przyjrzeć ofercie indywidualnych rachunków bankowych kilku najpopularniejszych banków, działających na terenie Polski. Przeanalizowaliśmy ich propozycje ich ofertę pod kątem opłacalności w codziennym typowaniu dla zwykłego użytkownika. Efektem tej analizy jest zestaw wskazówek dla każdego, kto dopiero rozpoczyna współzawodnictwo z rodzimym legalnym bukmacherem, i chce wybrać najbardziej opłacalne konto do typowania.

A więc - czy wybór banku, którego konto posłuży nam do wpłat i wypłat na i z salda u bukmachera ma znaczenie? Co wiąże się ze zbyt pochopnym wyborem podmiotu finansowego? Zapraszamy do lektury tekstu, który podpowie Wam, jak wybrać najlepsze konto bankowe do zakładów bukmacherskich online.

Ranking kont bankowych do zakładów sportowych

Jak wspomnieliśmy powyżej, dla każdego gracza przy wyborze rachunku bankowego do zasilania konta typerskiego ważne powinny być przede wszystkim jak najmniejsze koszty, związane z użytkowaniem konta bankowego. W naszej analizie będziemy więc brali pod uwagę:

 • wysokość opłat za prowadzenie rachunku (ewentualnie to, jakie warunki należy spełniać, aby owe wartości były zerowe),
 • stawki za przelewy wychodzące
 • koszty wypłat z rachunku bankowego.
darmowe 25 pln na nowe konto
Kasa od bukmachera na pierwszy zakład w STS

Na potrzeby wyboru najlepszego rachunku bankowego do typowania online przeanalizowaliśmy oferty dziewięciu największych banków działających na terenie Polski. Wśród nich znalazły się m.in. IGN, Bank Pekao, BNP Paribas czy citi handlowy, pod uwagę wzięliśmy także propozycje mBanku, Millenium oraz GET IN Banku. Zestawienie uzupełnia oferta Alior oraz Santandera. Poniżej przedstawiamy tabelę, porównującą koszty prowadzenia indywidualnego rachunku bankowego u każdego z powyższych podmiotów finansowych.

Bank Opłata za prowadzenie rachunku Stawki za przelewy wychodzące krajowe Koszt wypłat z rachunku
ING 0,00 zł 0,00 zł (od marca 2021 roku 3% prowizji za wpłatę do bukmachera) 0,00 zł za wypłaty w bankomatach ING i Planet Cash
mBank 0,00 zł 0,00 zł (dodatkowe 4% prowizji za depozyt) 0,00 zł dla wypłat powyżej 100 zł we wszystkich bankomatach
Bank Pekao 0,00 zł, jeżeli w poprzedzającym miesiącu wpłynęło co najmniej 500 zł z innego banku; bez wpłaty koszt wynosi 6 zł miesięcznie 0,00 zł, jeżeli w poprzedzającym miesiącu wpłynęło co najmniej 500 zł z innego banku 0,00 zł w bankomatach banku
Millenium 0,00 zł, jeżeli w poprzedzającym miesiącu wpłynęło co najmniej 1000 zł z innego banku; bez wpłaty koszt wynosi 8 zł miesięcznie 0,00 zł, jeżeli w poprzedzającym miesiącu wpłynęło co najmniej 1000 zł z innego banku 0,00 zł, jeżeli w poprzedzającym miesiącu wpłynęło co najmniej 1000 zł z innego banku
BNP PARIBAS 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł w bankomatach BNP i sieci Planet Cash
GET IN BANK 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł w bankomatach banku
Santander 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł w bankomatach banku
Alior 0,00 zł, jeżeli w poprzedzającym miesiącu wpłynęło co najmniej 1500 zł z innego banku; bez wpłaty koszt wynosi 10 zł miesięcznie 0,00 zł 0,00 zł we wszystkich bankomatach jako opcja dodatkowa
citi handlowy 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł we wszystkich bankomatach

*Wszystkie oferty odnoszą się do 2024 roku.

Jak widać, w niektórych bankach możliwe jest całkowite uniknięcie opłat za prowadzenie indywidualnego rachunku bankowego bez żadnych warunków, natomiast kilka banków wprowadza regulacje, które muszą być spełnione by opłata za prowadzenie konta wyniosła 0 zł. Podobnie sytuacja przedstawia się w przypadku internetowych przelewów krajowych - zdecydowana większość analizowanych przez nas banków nie pobiera opłat za tego typu transakcje online.

Nawet 5050 PLN na start za rejestrację konta bukmacherskiego z kodem
Extra środki od bukmachera na nowe konto typerskie

Warto też zwrócić uwagę na możliwości wypłaty środków z bankomatów na terenie Polski. W każdym banku możliwe jest bezpłatne pobieranie gotówki z bankomatów należących do danego podmiotu, u części natomiast możliwe są też bezkosztowe wypłaty w urządzeniach innych sieci.

Który bank ma najniższe koszty prowadzenia rachunku?

Poniżej przedstawiamy nasze wnioski, płynące z powyższego zestawienia. 

 • najlepiej w zestawieniu powyższych banków wypadają city handlowy oraz mBank. 0 zł za prowadzenie rachunku (bez żadnych warunków na minimalne wpływy z zewnątrz), 0 zł za przelewy krajowe oraz możliwość wypłaty środków w dowolnym bankomacie na terenie kraju to propozycja dostępna w ofercie obu banków. W mBanku należy wypłacać co najmniej 100 zł, ale nie uznajemy tego za dużą przeszkodę - większość graczy, którzy regularnie typują zakłady bukmacherskie, zasila swój bukmacherski bankroll co najmniej taką kwotą w skali miesiąca;
 • kolejne lokaty na naszej liście zajmują oferty ING, BNP PARIBAS, GET IN BANK oraz Santander. Te banki oferują klientom 0 zł za prowadzenie konta oraz przelewy krajowe, ale darmowe wypłaty dostępne są tylko we własnych bankomatach sieci;
 • na ostatnich miejscach w naszym w zestawieniu plasują się oferty rachunków indywidualnych w Banku Pekao, Millenium oraz Alior. Darmowa obsługa konta oraz przelewów u tych podmiotów finansowych przysługuje tylko wtedy, gdy osiągniemy pewne minimalne miesięczne wpływy z zewnętrznego banku.

Różnice są więc zauważalne - zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że każda złotówka, zaoszczędzona na prowadzeniu rachunku bankowego, może przekształcić się w solidną wygraną z internetowego kuponu bukmacherskiego.

Wybór banku z punktu widzenia korzyści typera

Przejdźmy teraz do zasadniczej części naszej analizy, czyli wyjaśnienia, ile zaoszczędzimy na dobrym wyborze banku, a ile możemy stracić, decydując się na kiepską ofertę. Jak pisaliśmy powyżej, ma to istotne znaczenie w kontekście dodatkowych środków, które możemy przeznaczyć na typowanie. Zaoszczędzone na opłatach za prowadzenie konta bankowego środki możemy potraktować jako extra premię do wykorzystania właśnie na zakłady online.

typuję sport w superbet
Odbieram bonus powitalny 584 zł z kodem LEGALSPORT

W naszym zestawieniu znalazły się banki, do których mamy dostęp w praktycznie każdym miejscu w Polsce. Oczywiście na rodzimym rynku finansowym działa o wiele więcej podmiotów, ale zdecydowaliśmy się skupić tylko na najbardziej znanych.

Dlaczego wybór banku do typowania ma znaczenie?

Z punktu widzenia gracza bukmacherskiego, najważniejszym elementem, który powinien być brany pod uwagę przy wyborze banku, jest minimalny koszt całościowy, związanym z posiadaniem indywidualnego rachunku w danym banku. Mamy tu na myśli jak najmniejsze miesięczne sumaryczne „straty”, związane z utrzymaniem rachunku oraz z przepływem gotówki (przelewy i wypłaty).

Powód tego jest bardzo prosty: im mniejsze koszty prowadzenia konta bankowego, tym więcej środków zostaje nam na zakłady bukmacherskie. Typer szukający odpowiedniego banku powinien więc brać pod uwagę jedynie te obiekty, które nie nakładają żadnych warunków na zniesienie opłaty lub takowej opłaty po prostu nie posiadają.

Nawiązując do powyższego zestawienia, polecamy tu szczególnie założenie indywidualnego rachunku z przeznaczeniem do typowania zakładów sportowych w banku citi Handlowy oraz w mBanku. Bardzo korzystnie przedstawia się też oferta ING, BNP PARIBAS, GET IN BANKu oraz Santandera, chociaż tu darmowe wypłaty z bankomatu dostępne są tylko w bankomatach, należących do danego banku. O ile jednak koszt prowadzenia rachunku czy przelewów ma dla gracza bukmacherskiego większe znaczenie, tak wypłaty gotówkowe można potraktować drugorzędowo.

Czemu warto wybrać rachunek bez opłat?

Tak naprawdę możemy bez problemu wybrać bank, który ma zerowe koszty utrzymania rachunku oraz zerowe opłaty za przelewy krajowe, i to bez żadnych dodatkowych warunków - to tzw. "konto za zero złotych". Dzięki temu nie będziemy ponosić żadnych kosztów, robiąc przelew środków w celu zasilenia naszego salda gracza u legalnego bukmachera internetowego, a wygrane pieniądze będziemy mogli wykorzystać nie tylko podczas internetowych zakupów, ale też za darmo wypłacić z bankomatu.

Biorąc pod uwagę kryterium braku opłat, najlepsza z punktu widzenia gracza bukmacherskiego jest dla nas oferta banków takich jak city handlowy, mBank, ING, BNP PARIBAS, GET IN BANK oraz Santander. W pozostałych przypadkach naliczane są opłaty, jeżeli na koncie nie ma odpowiedniego ruchu.

Kod do najlepszego bonusu powitalnego w BETFAN online
Z kodem bonusowym w BETFAN do odbioru bonus powitalny 2961 zł

Dlaczego ma to znaczenie? Ponieważ może się zdarzyć, że przez jakiś czas nie będziemy wygrywać lub po prostu z różnych powodów nie będziemy grać. Z tego powodu na nasz rachunek bankowy nie będą spływać wygrane bukmacherskie. W takich przypadkach Bank Pekao, Millenium czy Alior naliczą nam zgodne z taryfikatorem opłaty za prowadzenie rachunku i de facto będziemy tracić.

Należy też pamiętać, że jeżeli planujemy dokonywać wpłat na indywidualne konto u bukmachera, wykorzystując wyłącznie lub głównie przelewy bankowe (oczywiście wiele spółek pozwala na zasilania również za pomocą BLIK-u itp.), to wybór banku również jest istotny ze względu na opłaty, pobierane od przelewów.

Wszystkie powyższe argumenty wyraźnie wskazują, że wybór banku do typowania zakładów sportowych rzeczywiście ma znaczenie. Mówiąc najprościej - im mniej płacimy za obsługę rachunku bankowego i inne czynności, związane z jego użytkowaniem (przelewy, wypłata z bankomatów), tym więcej środków zostanie nam na zakłady sportowe online.

Jak wykorzystać oszczędzone środki w zakładach?

Jak łatwo zauważyć, różnice w opłatach za konto bankowe mogą być całkiem sport, zwłaszcza jeśli rozpatrujemy je w skali roku. Decydując się na konto w banku, który nakłada na nas opłaty za jego prowadzenie, możemy więc mówić o stracie.

W rozpatrywanych przez nas bankach środki z konta potrącane są tylko wówczas, jeżeli nie ma wpływu na rachunek przez określony odcinek czasu (tutaj miesiąc). Na liście takich podmiotów finansowych znalazł się m.in. Alior, który obciąża klienta kwotą 10 zł, jeżeli w miesiącu poprzedzającym nie było jednorazowego wpływu z zewnętrznego rachunku na kwotę co najmniej 1500 zł. Innymi słowy, gdy nie zasilamy regularnie konta, to tracimy.

Zakładając, że przez cały rok na naszym koncie nie notujemy wpływów w wymaganej wysokości, generuje to dla nas koszty rzędu 120 zł. Za tę kwotę można by postawić naprawdę zyskowny kupon akumulowany, który składa się z samych „pewniaków” (TU więcej o pewnych zakładach bukmacherskich) i zgarnąć nie lada wygraną. Taki przykładowy kupon możecie znaleźć poniżej - jak widzicie, wrzuciliśmy na niego same typy z niskimi kursami, dzięki czemu możemy z dużym prawdopodobieństwem oczekiwać, że kupon "wejdzie", a nasze saldo zostanie zasilone kwotą ponad 743 zł.

Fortuna online - zakład za 120 zł z pewnymi typami
Pewny zakład za 120 zł w Fortunie

Innymi słowy, posiadając konto w Aliorze i nie wygrywając lub nie zasilając regularnie rachunku bankowego, tracimy okazję na wygrane. A nawiązując do powyższego przykładu warto dodać, że taki kupon za 120 zł możemy w Fortunie puścić bez ryzyka przegranej - ten buk zabezpiecza nasz pierwszy zakład nawet do 210 zł, co oznacza, że jeśli nie trafimy, to, buk zwróci nam środki. Tym bardziej warto wybrać bank, w którym nie będziemy narażeni na utratę takiej kwoty z tytułu opłat.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie - rekomendacje dla operatora online
Dlaczego warto stawiać zakłady sportowe w eFortuna?

Druga, bardziej realistyczna sytuacja, to taka, gdzie wpływy na konto (z różnych względów) przez miesiąc nie przekraczają 1000 zł. Jako przykład podajemy tu Millenium - w takiej sytuacji ten bank z automatu nalicza nam opłatę w wysokości 8 zł. Strata niecałej dyszki może nie być dla nas bolesna, jednak perspektywa zmienia się, gdy zdamy sobie sprawę, że nawet tak pozornie niewielką kwotę można przekuć w imponującą wygraną bukmacherską. A nawet jeszcze mniejszą - jak w poniższym przypadku, gdzie kupon, postawiony za zaledwie 5 zł, przyniósł typerowi niemal 50 000 zł wygranej.

Fortuna Zakłady Bukmachers,kie - trafiony kupon online
Wygrany kupon w Fortunie za 5 zł

Powyższy przykład pozwala sobie uzmysłowić, że zakłady na małą kwotę potrafią być wielce dochodowe. Te małe kwoty może zabierać nam co miesiąc bank, dlatego tak ważne jest, aby wybierać tylko wśród ofert, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie środków na grę.

Wspomnieliśmy również o prowizjach za wybieranie środków z konta w bankomatach. Przyjrzymy się teraz bliżej, ile możemy stracić na zbyt pochopnym wyborze banku pod tym względem.

Dlaczego warto założyć profil do obstawiania w forBET
forBET - rekomendacje dla legalnego bukmachera online

Wszystkie rozpatrywane przez nas podmioty finansowe mają darmowe wypłaty we własnej sieci bankomatów. Jeżeli opcja wypłaty gotówki jest możliwa tylko w „obcym” bankomacie (z różnych powodów, np. brak jednostki w pobliżu), to na tle konkurencji wybijają się dwa banki: city handlowy (zerowa prowizja) oraz alior (opcja darmowych bankomatów na terenie kraju do wyboru).

W pozostałych przypadkach albo musimy spełnić odpowiednie warunki, wykupić tę opcję lub musimy płacić każdorazowo. Wiele banków z naszej listy pozwala na miesięczną jednorazową opłatę, która zwalnia nas z prowizji przy wypłatach. Wartości te oscylują w granicach 5-7 zł. W takiej sytuacji, biorąc pod uwagę okres roku, gracz traci od 60 do 84 zł. Te opłaty mogłyby być wykorzystane na zakłady bukmacherskie i przynieść niemałe zyski. Poniżej przykład wygranej u bukmachera forBET z kuponu, postawionego za 50 zł - a więc mniej, niż miesięcznie stracilibyśmy na wykupie nielimitowanych wypłat z bankomatów.

Trafiony kupon bukmacherski w forBET online
forBET - wygrany kupon bukmacherski za 50 zł

Podsumowanie niniejszego artykułu musi być jedno: wybór banku ma bardzo duży wpływ na nasze ewentualne wygrane u legalnych bukmacherów online. Gracz powinien wybrać taki, który nie tylko gwarantuje zerowe opłaty za prowadzenie konta, ale również zapewnia darmowe wypłaty ewentualnych wygranych. Każda stracona złotówka to mniejsze szanse na pokonanie bukmachera.

Darmowe zakłady - korzyść ze strony bukmachera

Wybór odpowiedniego banku, w którym założymy rachunek do typowania zakładów bukmacherskich, pozwala nam ograniczyć inne koszty, a więc przeznaczyć więcej środków na typowanie. Powyższe przykłady jasko wskazują, że nawet kilka złotych oszczędności przy umiejętnym obstawianiu może wielokrotnie pomnożyć nasze środki, przynosząc nam wysokie wygrane bukmacherskie (nawet tak duże jak ponad 350 000 zł wygranej z kuponu za 120 zł w Fortuna online).

Warto jednak pamiętać, że dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie w internecie możemy zgarnąć nie tylko oszczędzając na kosztach prowadzenia rachunku bankowego. Można również sięgnąć po darmowe pieniądze od bukmachera, przyznawane w postaci tzw. freebetów, czyli bonusów bez wpłaty.

Najlepsze freebety na start z kodem

Jak to działa? To bardzo proste! Po rejestracji konta typerskiego u legalnego bukmachera internetowego z kodem LEGALSPORT otrzymujesz określoną kwotę darmowych środków, które możesz przeznaczyć na typowanie dowolnych zakładów z oferty tego buka (przedmeczowych i LIVE, w formie kuponów pojedynczych lub AKO, zależnie od regulaminu promocji).

W poniższej tabeli przedstawiamy Wam ranking koncesjonowanych buków online z najlepszymi freebetami na start.

Bukmacherzy z darmowym zakładem na start
Zakłady bukmacherskie  Freebet za kod  Kod promocyjny
LVBET  20 zł  odkryj  KOD 
Fortuna  20 zł  odkryj  KOD
Totolotek  25 zł  odkryj  KOD 
Superbet  34 zł  odkryj  KOD 
forBET   30 zł  odkryj  KOD 
STS  25 zł  odkryj  KOD 
TOTALbet 50 zł  odkryj  KOD 
BetFan  30 zł  odkryj  KOD 

Jak widać, kwota darmowych zakładów na start może być naprawdę wysoka, zwłaszcza że te freebety umożliwiają nam typowanie bez żadnego ryzyka. Grając za pieniądze bukmachera możemy postawić na wyższe kursy, dzięki czemu możemy liczyć na wyższe wygrane. A przykładów imponujących wygranych za darmowe bonusy bukmacherskie jest naprawdę wiele - jak chociażby ten typer, który wygrał 45 000 zł za freebet 2 zł w STS.

Jak widać, każda darmowa kasa może przynieść nam wielką wygraną w zakładach bukmacherskich - niezależnie tego, czy są to pieniądze zaoszczędzone na prowadzeniu rachunku bankowego, czy freebet od bukmachera!

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera bez konta bankowego?

Wiemy już, jakie banki mają najkorzystniejszą ofertę jeśli chodzi o bezkosztowe prowadzenie indywidualnego rachunku oszczędnościowego, z którego możemy zasilić swój bankroll u bukmachera. Co jednak, jeśli nie mamy konta w banku ale chcielibyśmy postawić internetowy kupon sportowy? Możemy to zrobić bez większych problemów, ponieważ koncesjonowani bukmacherzy online akceptują wiele różnych metod zasilania bankrollu.

Zależnie od bukmachera, możecie na przykład skorzystać z karty przedpłaconej Paysafecard - z takiej metody płatności można skorzystać np. u legalnego bukmachera LVBET, PZBuk, Totolotek, TOTALbet czy STS (sprawdź jakie metody płatności akceptuje STS). Inną opcją są portfele płatnicze Skrill i Neteller - z takiej opcji zasilenia konta bukmacherskiego możesz skorzystać m.in. eToto, STS, Fortuna czy LVBET. Innym nowoczesnym portfelem płatniczym, który umożliwia zasilenie bukmacherskiego bankrollu bez korzystania z rachunku bankowego, jest MasterPass - taka opcja dostępna jest w Fortunie. 

zakładam konto gracza w totalbet
Zasilam konto przez Paysafecard, BLIK i szybki przelew

I tu jedna ważna uwaga - tak jak wspominaliśmy, bez konta w banku bez problemu wpłacicie pieniądze do bukmachera korzystając z innych wygodnych metod, jednak nie będziecie mogli wypłacić swoich wygranych. W tym momencie żaden legalny polski bukmacher internetowy nie udostępnia opcji wypłaty np. na portfel elektroniczny, taki jak Skrill lub Neteller - jedyną możliwością wypłaty środków z wygranych jest przelanie ich na swoje konto bankowe.

Prowizja banku za wpłatę do bukmachera

Warto zaznaczyć, że banki coraz częściej i chętniej wprowadzają dodatkowe opłaty za depozyty do bukmachera internetowego. Jednym z takich banków jest na przykład mBank, który pobiera 4% prowizji za wszystkie transakcje kartami związane z loteriami i zakładami bukmacherskimi. Dodatkowo obłożą prowizją Wasze wpłaty do kasyn (również online) i wszelkich salonów gier. Podobna sytuacja jest w ING. Ten bank od marca 2021 roku będzie pobierał 3% prowizji od transakcji związanych z grami losowymi i bukmacherskimi.

FAQ - pytania graczy o konto bankowe do zakładów bukmacherskich

Temat najlepszego konta bankowego do typowania zakładów sportowych budzi duże zainteresowanie graczy. Specjalnie dla Was zebraliśmy najczęściej powtarzające się pytania, dotyczące tego zagadnienia, a nasi specjaliści przygotowali na nie odpowiedzi.

1️⃣ Dlaczego warto mieć konto bez opłat do zakładów bukmacherskich?

Korzyści z posiadania konta bankowego bez opłat są bardzo duże. Każda złotówka, którą musimy wydać na prowadzenie rachunku bankowego, wypłaty z bankomatu czy przelewy, to środki, które mogłyby nam przynieść wysokie wygrane u bukmachera. Innymi słowy, konto bez opłat to oszczędność, a zaoszczędzone w ten sposób środki możemy przeznaczyć na typowanie zakładów sportowych.

2️⃣ Jaki bank oferuje najlepsze konto do typowania?

Wśród operatorów bankowych, którzy mają najlepsze warunki prowadzenia rachunku bankowego, warto wymienić citi handlowy oraz mBank. W każdym z tych banków możemy mieć konto za 0 zł praktycznie bez żadnych warunków, co obejmuje bezkosztowe prowadzenie rachunku, ale też wypłaty ze wszystkich bankomatów oraz przelewy internetowe. Dobrze w zestawieniu wypadają też ING czy Snatander, które również oferują tzw. "konto za zero", jednak z wypłatami za darmo tylko z urządzeń własnej sieci.

3️⃣ Czemu muszę mieć konto bankowe żeby typować zakłady sportowe online?

Zasilenie bukmacherskiego bankrollu możliwe jest przy pomocy wielu różnych metod i nie trzeba mieć do tego rachunku bankowego. Jednak legalni polscy bukmacherzy internetowi nie udostępniają na razie wypłaty wygranych w inny sposób niż na indywidualne konto bankowe. Dlatego, jeśli chcemy mieć możliwość przelania wygranych bukmacherskich, to rachunek bankowy na nasze imię i nazwisko jest do tego niezbędny.

4️⃣ Jak zasilić bankroll bez konta w banku?

Jeśli chcesz wpłacić pieniądze do bukmachera i nie korzystać przy tym ze swojego konta bankowego, to masz do wyboru przynajmniej kilka różnorodnych metod. Najpowszechniejszą są karty PaySafecard, akceptowane m.in. przez TOTALbet czy LVBET. W Fortunie możesz zapłacić portfelem elektronicznym Masterpass (więcej o metodach płatności u buka Fortuna), a spora część bukmacherów online akceptuje e-portfele Skrill lub Neteller (zapłacisz nimi m.in. w STS, eToto czy Totolotku).

20.11.2020, 14:47
Autor: M. Stępień
Komentarze (1)
Skomentuj artykuł pt. Jakie konto bankowe do zakładów bukmacherskich?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
alanshearer
skomentowano ponad miesiąc temu
Trzeba dopisać o prowizjach za płatności kartą w poszczególnych bankach? To jest główny problem. Żeby przelać depozyt na konto w zakładach bukmacherskich, bank pobierze opłatę np 10 zł każdorazowo przy przelewie depozytu...

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.