sobota, 25 czerwca 2022
Najnowsze: Kurs 50.00 na zwycięstwo Świątek w Wimbledonie

Jakie formy płatności akceptują bukmacherzy

Jak wpłacić pieniądze do internetowych zakładów bukmacherskich. Szybkie wpłaty via internet.

Odbierz kod promocyjny NobleBET Oferta na bonus NobleBET VIP ważna do 30 czerwca 2022
Spis treści
Rozwiń
 1. Metody płatności online
  1. Karty kredytowe i debetowe
  2. Błyskawiczny przelew bankowy
  3. BLIK
  4. Tradycyjny przelew bankowy
  5. Skrill
  6. Neteller
  7. Masterpass
  8. Paysafecard
  9. Paymenticon
 2. Płatność w punktach stacjonarnych
 3. Bukmacherzy z szybkimi płatnościami
 4. Szybka wpłata - szybki bonus
  1. Bonus na start
 5. FAQ: Pytania graczy o metody płatności
Jakie płatności akceptują bukmacherzy online z licencjami
Płatności u legalnych bukmacherów internetowych

Dlatego też przyjrzeliśmy się tematowi wpłat do bukmachera bardzo dokładnie i sprawdziliśmy, jakie formy płatności akceptują polscy bukmacherzy internetowi z koncesją MF.

 BONUSY ZA SZYBKĄ WPŁATĘ 
Bonus 100% od wpłaty to najczęściej oferowana promocja na start

Na początku musimy zaznaczyć, że obecnie na terenie Polski działa legalnie 24 operatorów zakładów sportowych z oficjalną licencją Ministerstwa Finansów zezwalającą na oferowanie usług bukmacherskich. Z tego większość udostępniło już swoim graczom platformę internetową online do obstawiania pewnych typów bukmacherskich.

Dzięki platformie bukmacherskiej online bez większych ograniczeń można na bieżąco obstawiać na przykład mecze angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi czy koszykarskiej National Basketball Association (NBA). Bez problemów można typować ponadto hokej na lodzie, siatkówkę, skoki narciarskie oraz Formułę 1 i e-sport, który w Polsce zyskuje z każdym kolejnym dniem na popularności.

W efekcie w Internecie można spotkać nie tylko między innymi Fortunę, LVBET Zakłady Bukmacherskie, STS Polska, forBET czy Millenium Online, ale także eToto oraz Totolotka, Betclica i Betfana. Jak wpłacić kasę do bukmachera na konto online do gry? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was, tak więc zachęcamy do lektury!

Metody płatności online

Sposobów na zasilenie konta gracza u legalnych polskich bukmacherów jest wiele. Niektóre z nich są powszechnie akceptowane przez operatorów zakładów bukmacherskich, jak płatność kartami kredytowymi czy przelewem, inne – jak Neteller czy Paysafecard – dostępne są tylko u nielicznych. Jakie więc mamy możliwości?

Karty kredytowe i debetowe

Najbardziej popularną metodą płatności w zakładach bukmacherskich jest niewątpliwie płatność kartą. Typujący, bez względu na stopień zaawansowania, korzystają z tej opcji przede wszystkim dlatego, że zarówno wpłaty, jak i wypłaty za pośrednictwem kart kredytowych czy debetowych są nie tylko bezpieczne, ale także – a może i nawet – błyskawiczne.

Kod do rejestracji konta z bonusem od wpłaty
Kod STS do szybkiej rejestracji konta z bonusem od wpłaty

Przeważnie kwota przelana z konta bankowego na konto gracza, pojawia się na tym drugim w przeciągu zaledwie kilku minut. W tym miejscu należy wspomnieć, że na tę chwilę wszyscy legalni operatorzy zakładów bukmacherskich online, za wyjątkiem Milenium, oferują tę metodę płatności.

Co więcej, jest to w pełni darmowa opcja, dlatego też żadna prowizja nie zostanie przy okazji naszych przelewów pobrana. A to z pewnością duży plus, gdyż pełna kwota przelewu traci na Wasze konto online do gry - wpłacacie 500 zł, będziecie mieć na profilu gracza 500 zł. Co należy podać przy finalizacji takiej transakcji?

Tutaj wszystko wygląda podobnie, jak przy realizacji zwykłych zakupów w sieci. Aby zrealizować płatność za pośrednictwem karty kredytowej lub debetowej u bukmachera należy podać nie tylko dane posiadacza karty, numer karty, ale również 3-cyfrowy kod CVC znajdujący się na odwrocie naszego „plastiku”. Obecnie co trzeci gracz wykorzystuje tę metodę płatności.

Błyskawiczny przelew bankowy

Bardzo popularne, czemu trudno się dziwić, są również przelewy błyskawiczne, które gwarantują natychmiastowe przetransportowanie pieniędzy z banku na bukmacherskie konto gracza (bez względu na porę dnia czy nocy, a to naprawdę sporo ułatwia!). Jeżeli chcemy skorzystać z tej opcji, to powinniśmy wybrać jedną z dostępnych u operatorów zakładów sportowych platform pośredniczych.

Na tę chwilę dostępne są: PayU, pay.com, Tpay, Dotpay, a także Przelewy24, które w sumie obsługują mniej więcej trzydzieści banków. Dlatego jesteśmy w stu procentach przekonani, że i Wy znajdziecie swoją instytucję finansową na tej liście. Co ważne, żaden z tych pośredników nie pobiera żadnej prowizji. Jest to w pełni darmowa metoda płatności, a dodatkowo błyskawiczny przelew akceptują wszyscy legalni operatorzy zakładów bukmacherskich.

BLIK

Opcja BLIK to metoda płatności, którą preferują przede wszystkim młodzi ludzie, choć oczywiście zdarzają się wyjątki od reguły. Do zrealizowania takiej transakcji potrzebna jest tylko specjalna (darmowa) aplikacja mobilna banku, w którym przechowujemy swoje oszczędności. Cały proces trwa zaledwie kilkanaście sekund, a polega on tylko i wyłącznie na wygenerowaniu jednorazowego kodu weryfikującego i wpisaniu go w odpowiednie okienko na stronie bukmachera.

W tym momencie system BLIK w swojej ofercie posiadają wszyscy operatorzy zakładów bukmacherskich. Najchętniej z kodu BLIK korzystają gracze obstawiający w Fortunie Zakłady Bukmacherskie, eWinnerze Online oraz LVBET Polska. Sporo przelewów za pomocą BLIK realizują także typerzy eToto oraz Betfana.

Tradycyjny przelew bankowy

Nieco archaiczna, ale wciąż dostępna opcja, z której korzystają tylko nieliczni. Zwykły przelew bankowy stracił na swojej popularności, albowiem przekazanie środków z konta bankowego na nasze konto gracza może trwać nawet kilka dni. Nie wspominając już o dodatkowych kosztach, do których zalicza się chociażby prowizja.

Mimo wszystko zakłady bukmacherskie, chcąc mieć naprawdę szeroką ofertę dotyczącą płatności, bardzo często udostępniają tę metodę w swojej ofercie, ale wykorzystują do tego bardzo często tych samych pośredników, co do wyżej wymieniony błyskawicznych przelewów bankowych. W sposób tradycyjny pieniądze na konto bukmachera można przelać u wszystkich polskich operatorów.

Skrill

Bez dwóch zdań, Skrill to najbardziej popularny na świecie portfel elektroniczny, który do złudzenia przypomina normalne konto bankowe. Swoją popularność zyskał przede wszystkim dzięki szybkości. Jeżeli macie wolne środki na tym koncie i chcecie je przeznaczyć na bukmacherkę, to możecie to zrobić w mgnieniu oka.

strona internetowa e-portmonetki Skrill
Płatności przez Skrill akceptuje czterech legalnych Polskich bukmacherów

Dzięki temu nie ucieknie Wam już nigdy żadne spotkanie obstawione na ostatnią chwilę, bowiem pieniądze na Waszym koncie gracza pojawią się w przeciągu kilku minut.

Portfel Skrill w swojej ofercie posiada między innymi nie tylko LVBET czy Fortuna, ale także STS oraz Totolotek. Inni bukmacherzy na rynku badają jeszcze możliwości tego portfela i ustalają ewentualne korzyści z jego wprowadzenia, tak więc niewykluczone, że w najbliższej przyszłości nasza lista zostanie rozszerzona o kolejne buki.

Więcej na temat legalnych w Polsce operatorów zakładów bukmacherskich, akceptujących płatności przez Skrill, przeczytaj tutaj. Pamiętajcie, że czasami przy opcji Skrill minimalna wpłata jest trochę wyższa niż standardowe 1 zł.

Neteller

Jeśli już jesteśmy przy portfelach elektronicznych, to nie możemy nie wspomnieć o bardzo popularnym na świecie Netellerze. Transakcje za jego pomocą są przeprowadzane w ciągu kilku minut, a pieniądze przez Neteller można wpłacać lub wypłacać za pomocą przypisanej do swojego konta karty.

Płynność i mobilność to niejedyne atuty tego portfela. Należy zwrócić uwagę także na dobrze rozbudowany system lojalnościowy, dzięki któremu zgromadzone punkty możemy wymieniać na nagrody rzeczowe, a także na bardzo zróżnicowane metody wpłat dla klientów z Polski. W tym momencie taką metodę płatności w swojej ofercie ma Star-Typ Sport (zobacz inne metody płatności jakie akceptuje STS) oraz eToto Zakłady Bukmacherskie.

Masterpass

Bardzo ciekawie w całej ofercie płatności wygląda też Masterpass, który podobnie jak dwie wyżej wymienione metody, jest nowoczesnym portfelem płatniczym. Jak to działa w praktyce? Wszystkie swoje karty MasterCard rejestruje się w specjalnym systemie (robi się to tylko i wyłącznie jeden raz), dzięki temu nie trzeba za każdym razem wpisywać tych samych danych z karty.

Wszystko od tego momentu będzie realizowane automatycznie, co z całą pewnością przyspieszy cały proces przekazywania pieniędzy bukmacherowi. Jeżeli chcesz korzystać na co dzień z tej opcji, to musisz założyć konto gracza w Fortunie, albowiem tylko ona udostępniła swoim klientom tę opcję (tu przeczytasz jak zrobić wpłatę na konto eFortuna).

Paysafecard

Elektroniczna metoda płatności „prepaid”, która gwarantuje graczowi nie tylko anonimowość czy bezpieczeństwo, ale także natychmiastową realizację polecenia zapłaty. Przy finalizacji takiej transakcji obstawiający podaje tylko 16-znakowy kod PIN, który znajduje się na specjalnej karcie. Jest to odrębna metoda, niezwiązana w ogóle z naszym kontem bankowym, dlatego też nie ma potrzeby podawania naszych danych.

Gdzie można kupić kartę Paysafecard? Tutaj możliwości jest naprawdę mnóstwo. Począwszy od wszystkim dobrze znanej Żabki, a kończąc na Komputroniku. Pełną listę dystrybutorów można znaleźć na stronie internetowej Paysafecard.

Jeżeli wyposażycie się już w taki gwarantujący anonimowość „prepaid”, to następnie możecie go wykorzystać zarówno w Totolotku, jak i w LVBET oraz Totalbet. Obecnie tylko te wyżej wymienione przedsiębiorstwa bukmacherskie akceptują tego rodzaju metodę płatności. Więcej o tym, jakimi innymi metodami można zasilić konto gracza w Totolotku oraz w LVBET Zakłady Bukmacherskie przeczytacie w osobnych tekstach. Żeby znaleźć te teksty, należy skorzystać z naszej wyszukiwarki na stronie.

Paymenticon

Jest to nic innego, jak specjalistyczna platforma, dzięki której możemy w bezpieczny i prosty sposób sfinalizować transakcję online. Jest ona zdecydowanie świeżym produktem na rynku, albowiem rozpoczęła ona swoją działalność w 2017 roku. Na uwagę zasługuje fakt, iż założenie najprostszego konta z limitem do 500 euro nie wiąże się z podawaniem żadnych danych osobowych.

Jeżeli szukamy jakiegoś specjalnego elementu, który wyraźnie zaakcentuje innowacyjność tej opcji, to na pewno głównym wyróżnikiem będzie możliwość wpłat i wypłat pieniędzy w punktach DTM, czyli Distributor Teller Machine.

Jest to niezwykle interesująca propozycja, która mogłaby na stałe zagościć w ofercie bukmacherów. Mogłaby, ponieważ jak na razie z usług tej firmy zarejestrowanej na Malcie korzysta jedynie oficjalny sponsor ekstraklasowej Wisły Kraków, czyli bukmacher LVBET Zakłady Bukmacherskie.

Płatność w punktach stacjonarnych

Dla niektórych graczy opcja płatności w punkcie stacjonarnym może wydawać się nieco absurdalna, ale niektóre firmy bukmacherskie, takie jak LVBET, STS oraz Fortuna, udostępniają swoim klientom możliwość wpłacenia środków na grę w punkcie stacjonarnym. Nie sprawdzaliśmy tego osobiście, ale z tego, co udało nam się dowiedzieć, to cała transakcja trwa kilkanaście sekund (choć wszystko zależy też od operatywności osoby przyjmującej zlecenie). Oczywiście za takie operacje bukmacherzy nie pobierają żadnych opłat.

Bukmacherzy z szybkimi płatnościami

Poniżej prezentujemy pełną listę legalnych bukmacherów, którzy swoim graczom umożliwiają opcję obstawiania zakładów bukmacherskich online. Jeśli wiesz już, w jaki sposób opłacić depozyt u bukmachera, zarejestruj się i obstawiaj zakłady sportowe w legalnych firmach, działających na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. Obecnie obstawianie zakładów wzajemnych online możliwe jest u 24 bukmacherów: 

Bukmacher internetowy (online)

Najczęściej wybierana metoda płatności

Nagroda za pierwszą wpłatę

STS Zakłady Bukmacherskie

kod BLIK z naszym kodem - 1200 zł

Fortuna Zakłady Bukmacherskie

karta kredytowa lub debetowa z naszym kodem - 1000 zł

forBET Zakłady Bukmacherskie

szybki przelew  z naszym kodem - 1000 zł

LVBET Zakłady Bukmacherskie

szybki przelew  z naszym kodem - 1000 zł

PZBuk Zakłady Bukmacherskie

karta kredytowa lub debetowa z naszym kodem - 500 zł

eWinner Zakłady Bukmacherskie

kod BLIK z naszym kodem - 500 zł

Betclic Zakłady Bukmacherskie

szybki przelew  z naszym kodem - 500 zł

eToto Zakłady Bukmacherskie

karta kredytowa lub debetowa z naszym kodem - 200 zł

Totalbet Zakłady Bukmacherskie

kod BLIK z naszym kodem - 500 zł

Betfan Zakłady Bukmacherskie

karta kredytowa lub debetowa z naszym kodem - 1000 zł

Milenium Zakłady Bukmacherskie

szybki przelew  z naszym kodem - 1500 zł

Totolotek Zakłady Bukmacherskie

karta kredytowa lub debetowa z naszym kodem - 1000 zł

Pełną listę metod płatności u konkretnego bukmachera znajdziecie na jego stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej na telefon komórkowy lub tablet z system Android/ iOS. Warto dodać, że prawie wszystkie metody płatności oferowane przez legalnych polskich bukmacherów zaliczają się do grona tych "szybkich", które gwarantują natychmiastowe zaksięgowanie środków na koncie depozytowym.

Szybka wpłata - szybki bonus

Bukmacherscy gracze bardzo często mają dylemat, u którego bukmachera internetowego wykonać szybki przelew internetowy. Obawiają się, że przedłużony czas realizacji przelewu uniemożliwi im puszczenie kuponu bukmacherskiego z pewnymi typami sportowymi (surebetami lub valuebetami). Przyjrzeliśmy się wszystkim legalnym polskim bukmacherom online i wybraliśmy dwóch, gdzie przelewy przychodzące realizowane są najsprawniej i bezproblemowo.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

3 bonusy na na start 

Aktywuję bonus

Najszybciej przelewy na saldo depozytowe realizuje bukmacher STS. Na przykład przy wpłacie kartą kredytową/debetową operator zakładów online STS potrzebuje zaledwie kilkadziesiąt sekund (średnio 1-4 minuty), aby przypisać środki finansowe do profilu typera. Równie dobrze radzi sobie, pod kątem realizacji błyskawicznych przelewów za pośrednictwem kart płatniczych, bukmacher Fortuna Zakłady Bukmacherskie. 

Warto w tym momencie dodać, że jeszcze szybciej obaj bukmacherzy online księgują wpłaty Blikiem. Bardzo często zdarza się, że zarówno STS, jak i Fortuna automatycznie zapisują środki po zaakceptowaniu transakcji w aplikacji mobilnej banku – statystycznie przelew Blikiem trwa kilka sekund.

Bonus na start

Po szybkiej wpłacie na konto bankowe można w mgnieniu oka odebrać extra bonus od bukmachera online za złożenie depozytu – szczególnie dotyczy to pierwszej wpłaty na konto bukmacherskie. Jest to możliwe, albowiem internetowy bonus na start STS z kodem promocyjnym, jak i bonus powitalny Fortuna z kodem rejestracyjnym przypisują się na saldo główne (depozytowe) automatycznie.

FAQ: Pytania graczy o metody płatności

W poniższej sekcji przygotowaliśmy specjalnie dla Was listę najczęściej zadawanych pytań o metody płatności u polskich legalnych bukmacherów. Nasze zestawienie jest na bieżąco uaktualniane przez naszych analityków, dlatego też zachęcamy do śledzenia naszego artykułu o metodach płatności u bukmacherów na bieżąco.

1. Jaka metoda płatności u bukmachera jest najlepsza?

W pierwszej kolejności polecamy płatność kartą kredytową lub debetową - przelew przychodzący pojawi się na Waszym koncie do gry w ciągu kilku minut. Jeżeli macie taką możliwość, to możecie ponadto korzystać z opcji BLIK, która zapewnia błyskawiczną realizację przelewu. Obecnie 9 na 10 graczy korzysta z tych dwóch metod płatności.

2. Który bukmacher ma szybkie płatności?

Najbardziej rozbudowany system szybkich płatności posiada legalny bukmacher internetowy STS. Operator zakładów sportowych Star-Typ Sport posiada między innymi płatność kartką kredytową lub debetową VISA/MasterCard oraz BLIK. Co więcej, gracze do dyspozycji w STS mają ponadto na przykład  Skrill, Paysafecard czy Neteller.

3. Który bukmacher ma najwięcej metod wpłacania pieniędzy?

Z dostępnych na stronach internetowych bukmacherów informacji na temat wpłacania pieniędzy, wynika że najwięcej sposobów na zrobienie przelewu lub wpłaty pieniędzy online ma Fortuna. Takich metod naliczyliśmy na stronie eFortuna ponad 25. Poza wpłatami przez mBank, Santander, TMobile Usługi Bankowe czy Inteligo, bukmacher akceptuje też Tpay, Skrill, PAYu i BLiK. Do wykonania szybkiej wpłaty do Fortuny (konto depozytowe lub eShop), wymagana jest wcześniejsza rejestracja konta (tu instrukcja) z podaniem danych osobowych, danych logowania i rachunku bankowego do wypłat wygranych.

08.10.2019, 16:13
Aktualizacja: 08.10.2019, 16:13
Autor: M. Stępień

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Jakie formy płatności akceptują bukmacherzy
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Ocean Eleven
skomentowano ponad miesiąc temu
a jak mam czeki podróżne to jak mam je spienieżyć? bukmacher to przyjmie? kasyno przyjmowało jak tam grałem
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.