poniedziałek, 20 marca 2023
Najnowsze: Wyzwania tylko dla Orłów w BETFAN. Do zgarnięcia 250 zł

Który bukmacher najszybciej księguje wpłatę?

Ile średnio trwa szybka wpłata gotówki na indywidualne konto bukmacherskie przeznaczone do obstawiania pewnych typów online?

Odbierz kod promocyjny PZBuk
Oferta na bonus PZBuk VIP ważna do 31 marca 2023
Spis treści
Rozwiń
  1. Wpłata do bukmachera: nowi a stali gracze
  2. Natychmiastowa wpłata do buka szybkim e-przelewem
  3. Błyskawiczne metody opłacania depozytów u bukmacherów
  4. Warto wiedzieć
płatność kartą przez internet
Czy któryś bukmacher księguje wpłaty szybciej niż pozostali?

Bukmacherzy online to nowoczesne podmioty, które, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, oferują bezpieczne i szybkie metody opłacenia depozytu. Który z nich najszybciej księguje wpłatę?

 Bukmacher STS Online 
Operator Star-Typ Sport ma najszybsze wpłaty na konto

Zanim przejdziemy do szczegółów, to musimy dodać, abyście za każdym razem sprawdzali, czy aby na pewno wszystkie pola przy przelewie zostały poprawnie wypełnione. Pozwoli Wam to przyspieszyć proces wpłaty na saldo depozytowe.

Jeśli się pomylicie to czas wpłaty zostanie nieco wydłużony, chociaż oczywiście trzeba dodać, że nie stracicie pieniędzy! Wydłuży się tylko czas oczekiwania na nie. Pamiętajcie o tym!

Wpłata do bukmachera: nowi a stali gracze

Analizując kwestię szybkości księgowania wpłaty u bukmachera warto mieć na uwadze jeden bardzo istotny fakt: istnieje zasadnicza różnica między prędkością pojawienia się pieniędzy ma koncie nowego gracza i takiego, który konto posiada już od jakiegoś czasu.

O ile bowiem gracz z już aktywnym kontem może mieć wpłatę zaksięgowaną w ciągu nawet kilkudziesięciu sekund – o czym przeczytanie poniżej – tak w przypadku nowych graczy czas ten może się wydłużyć nawet do kilku godzin. Z czego wynika ta dysproporcja? Otóż nowy gracz, by móc wpłacić pieniądze do bukmachera, musi najpierw posiadać zweryfikowane konto gracza.

Bonus na start w STS z kodem promocyjnym odblokowującym max. promocje powitalne

Oznacza to, że bukmacher musi sprawdzić przesłany mu skan dowodu osobistego oraz numer PESEL (które podczas rejestracji są wymagane) i potwierdzić, że gracz rzeczywiście jest tym, za kogo się podaje, a także że ma ukończone 18 lat (udział w grach hazardowych jest niedozwolony dla osób niepełnoletnich).

W zależności od bukmachera, proces weryfikacji konta gracza trwa od kilkunastu minut to nawet kilku godzin. I to właśnie dlatego, nawet mimo wykonania pierwszej wpłaty zaraz po założeniu naszego konta bukmacherskiego, pieniądze nie zostaną na nim zaksięgowane natychmiast, a dopiero po pozytywnym przejściu procesu weryfikacyjnego.

Natychmiastowa wpłata do buka szybkim e-przelewem

Zajmijmy się teraz szybkością księgowania wpłat w przypadku graczy, którzy konto gracza u bukmachera mają już zweryfikowane. Zaczniemy od przypomnienia, że w gronie 24 koncesjonowanych organizatorów e-zakładów sportowych powszechnie akceptowanym sposobem przyjmowania wpłat jest szybki przelew.

Tą metodą zrealizujemy przelew bankowy u każdego z aktywnie działających w internecie bukmacherów. Grono legalnych polskich bukmacherów internetowych tworzą między innymi Fortuna, STS, Befan, Betclic czy też forBET, eWinner oraz LVBET.

Szybki przelew to bardzo popularna w sektorze e-commerce forma pieniężnych rozliczeń bezgotówkowych, obsługiwana przez pośredników płatności online:

By móc skorzystać z szybkiego e-przelewu, trzeba mieć konto w banku. Taki przekaz, w odróżnieniu od tego tradycyjnego, księgowany jest w czasie rzeczywistym w ciągu najpóźniej kilku minut od zatwierdzenia transakcji przez klienta. Najczęściej jest to około kilkunastu-kilkudziesięciu sekund. Ponadto nie wymaga uzupełnia formularza z danymi – dokonuje się to automatycznie po wybraniu metody płatności na stronie bukmachera.

klawiatura komputerowa z klawiszem podpisanym Payment Options
U każdego z legalnych polskich bukmacherów zasilimy konto gracza szybkim przelewem

Jednak w niektórych bankach zdarzają się ograniczenia w dostępie do tej usługi. Zwykle występują one w późnych godzinach nocnych albo w weekendy. Wynika to z faktu, że systemy transakcyjne niektórych banków mają przerwy techniczne. Występują one wtedy, gdy jest najmniej uciążliwe dla klientów, czyli właśnie późno w nocy albo w dni wolne.

Przykładowo, gracz mający rachunek bieżący w Banku Millennium nie zasili e-transferem swojego konta bukmacherskiego w Fortunie czy Totolotku w niedzielę. Wniesiony w ten sposób depozyt zostanie przypisany do konta użytkownika w poniedziałek (lub w najbliższy dzień następujący po dniu wolnym, jeśli w poniedziałek przypada święto). W związku z tym trudno wskazać bukmachera, który najszybciej księguje wpłaty na konto gracza. Właściwie wszyscy robią to w porównywalnym czasie.

Błyskawiczne metody opłacania depozytów u bukmacherów

Podobnie jest przy płatności e-portmonetką. Po szybkim przelewie elektronicznym to druga najczęściej akceptowana metoda wniesienia depozytu u podmiotów z licencją ministra finansów na organizowanie zakładów wzajemnych w internecie.

Wpłata e-portfelem możliwa jest w pięciu firmach bukmacherskich, umożliwiających obstawianie wyników online: STS-ie, Fortunie, Totolotku, forBET i LVbet. Przelane w ten sposób środki są widoczne od razu po zatwierdzeniu transakcji. Dotyczy to wszystkich platform, dostępnych na polskim rynku płatności bukmacherskich (Skrill – przeczytaj, którzy polscy bukmacherzy akceptują Skrill, Neteller, mPay i SkyCash, a także Masterpass i Paymenticon).

Także wpłaty przy użyciu kart płatniczych księgowane są u bukmachera niemal natychmiast. Przypomnijmy, że ten kanał płatności online wdrożyły cztery licencjonowane przez MF firmy, organizujące zakłady sportowe w internecie: Totolotek, Fortuna, STS i forBET.

Podsumowując: czas księgowania wpłat u wszystkich legalnych w Polsce operatorów e-zakładów jest porównywalny. Nie ma w tej kwestii lidera. U każdego z koncesjonowanych buków środki na koncie gracza pojawiają się mniej więcej tak samo szybko, i to bez względu na wybór metody płatności.

Warto wiedzieć

Czas księgowania wpłaty na konto gracza u bukmachera w największym stopniu zależy od tego, w jakiej instytucji ma on rachunek bieżący, a nie od tego, do którego operatora zakładów wzajemnych chce dokonać wpłaty. Natomiast to, z jakim systemem e-płatności współpracuje dany organizator zakładów online, nie ma większego znaczenia, bo każdy z nich rozlicza zasilenia tak samo szybko.

20.04.2018, 13:16
Aktualizacja: 26.01.2023, 16:56
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Który bukmacher najszybciej księguje wpłatę?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Jakie formy płatności akceptują bukmacherzy
Jakie formy płatności akceptują bukmacherzy
3584
74
Bukmacherzy, którzy oferują możliwość zawierania zakładów bukmacherskich przez Internet, nie mają na co w ostatnim czasie narzekać. Obstawianie wydarzeń sportowych bez wychodzenia z domu zyskuje bowiem coraz większą popularność. Taki sposób puszczania kuponów generuje jednak wiele pytań. Najczęściej poruszaną kwestią wśród graczy jest ta dotycząca zapłaty za skonstruowany zakład.
Zakłady bukmacherskie – jaki budżet dla początkujących graczy?
Zakłady bukmacherskie – jaki budżet dla początkujących graczy?
1839
66
W każdym aspekcie życia, czy to prywatnym czy publicznym, czynione przez nas inwestycje muszą być przemyślane i przede wszystkim nie powinny zbytnio obciążać naszego budżetu. Z tego powodu wszelkie gry losowe lub pseudolosowe, w których obracamy prawdziwym kapitałem – na przykład typowanie zakładów wzajemnych – powinny być traktowane ze szczególną uwagą.
Jakie opinie graczy bukmacherskich ma Skrill?
Jakie opinie graczy bukmacherskich ma Skrill?
1988
61
Skrill ma 36 mln klientów na całym świecie. W ramach całego holdingu Paysafe Group, w skład której wchodzą także Paysafecard, Neteller, Payolution i Ukash, rozlicza 150 mln transakcji rocznie o wartości 46 mld dol.
Pay Express - ekspresowe wypłaty w TOTALbet
Pay Express - ekspresowe wypłaty w TOTALbet
1225
62
Licencjonowani operatorzy zakładów sportowych starają się pozyskać największą liczbę klientów. Jedną z najskuteczniejszych metod przyciągania do siebie nowych obstawiających jest nieustanny rozwój, w tym wprowadzanie udogodnień dla typerów. Takie opcje dostępne są w TOTALbet, który swoim graczom  udostępnia błyskawiczne wypłaty na konto bankowe. Na czym polega to praktyczne rozwiązanie i jak działa?
Jakie konto bankowe do zakładów bukmacherskich?
Jakie konto bankowe do zakładów bukmacherskich?
3113
124
Do obstawiania zakładów bukmacherskich online potrzebny jest nam nie tylko profil typerski u wybranego operatora (lub - częściej - większej liczby operatorów), ale również konto bankowe, na które bukmacher będzie przelewał nasze wygrane. Jak więc wybrać najlepszy rachunek bankowy do typowania online?
Czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać?
Czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać?
20837
540
Wielu graczy, rozpoczynając swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich online, zadaje sobie pytanie: czy da się zarabiać na zakładach bukmacherskich? Odpowiedź oczywiście brzmi: tak, można zarabiać u bukmachera. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że nie jest to takie łatwe.
Metody płatności w TOTALbet
Metody płatności w TOTALbet
2231
61
TOTALbet to legalny polski bukmacher, który cieszy się rosnącą popularnością wśród graczy. Bardzo dobra oferta promocyjna, wysokie kursy oraz atrakcyjna oferta zdarzeń do zakładów bukmacherskich sprawia, że typerzy chętnie zakładają konto online u tego buka. 
Jak liczy się zarobek bukmachera?
Jak liczy się zarobek bukmachera?
2575
58
Wbrew pozorom organizatorzy zakładów sportowych nie zarabiają na nietrafionych typach graczy, tylko na obrocie. Im więcej osób skorzysta z oferty danego operatora, tym większy będzie jego przychód.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.