czwartek, 23 maja 2024

Jaki bukmacher ma najlepsze promocje?

11.05.2024, 06:58
Autor: M. Stępień
Spis treści
Rozwiń
 1. Bukmacherzy z wyróżnionymi promocjami 
  1. Superbet
  2. Fortuna
  3. TOTALbet
  4. forBET
  5. Noblebet
  6. STS
 2. FAQ - pytania i odpowiedzi
Bukmacher z najlepszymi promocjami

Promocje bukmacherskie to ważny element oferty każdego operatora zakładów sportowych. Szeroki wybór premii stałych i tymczasowych oferują typerom najwięksi bukmacherzy internetowi, jak Fortuna czy Superbet, ale też forBET, BETFAN czy TOTALbet.

Typerzy różnie oceniają akcje przygotowywane przez konkretnych bukmacherów, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, jakie zakłady bukmacherskie oferują najlepsze promocje. Pod uwagę wzięliśmy nie tylko ilość akcji, organizowanych przez danego operatora, ale też ich warunki finansowe.

Bukmacherzy z wyróżnionymi promocjami 

Analizując ofertę internetowych bukmacherów, opinie naszych ekspertów oraz głosy typerów na forach doszliśmy do wniosku, że najkorzystniejsze premie bukmacherskie gracze znajdą w Superbet.

Ten bukmacher zajął pierwsze miejsce w naszym zestawieniu nie tylko ze względu na dużą ilość premii (zwykle powyżej 15 miesięcznie), ale też bardzo proste warunki każdej promki. Zwykle do skorzystania z akcji wymagane są trzy zdarzenia na kuponie z minimalnym kursem na poziomie 1.30-1.40, podczas gdy u innych operatorów często wymagane są współczynniki rzędu 1.50 czy wyższa liczba selekcji. Jeśli chcecie mieć dostęp do najbardziej atrakcyjnych premii, dostępnych w Superbet, wystarczy rejestracja konta w Superbet, co średnio zajmuje graczom dwie minuty.

korzystam z promocji
Gram wysokie kursy i odbieram premie na AKO

Bardzo rozbudowana jest też oferta Fortuny i TOTALbet, którzy miesięcznie udostępniają typerom 10< dedykowanych akcji (m.in. podwyższone kursy czy darmowe kupony bukmacherskie), zazwyczaj związanych z najbardziej medialnymi wydarzeniami sportowymi (specjalnie na finały Ligi Mistrzów, rozgrywki NBA i NHL, mecze Igi Świątek). Tych operatorów również śmiało możemy zaliczyć do grona bukmacherów z najbardziej zyskownymi promocjami.

Bukmacher z najlepszymi promocjami - na co zwrócić uwagę

 • Największa liczba okazji na zakłady
 • Najwyższy kurs w promocji
 • Najwyższa gratyfikacja finansowa po skorzystaniu z promocji
 • Najdłuższy czas trwania 
 • Najkorzystniejsze zasady regulaminowe w porównaniu do innych akcji tego typu

Specjalnie dla Was uszeregowaliśmy bukmacherów pod względem oferowanych promocji na zakłady sportowe. Pierwsze miejsce w naszym porównaniu zajął bukmacher Internetowy Superbet, który dostał komplet punktów zarówno za promki stałe dostępne w regularnej ofercie, jak i akcje tymczasowe, dedykowane na wybrane wydarzenia sportowe.

Zestawienie top promocji na maj 2024
1.

3755 zł dla nowych + 15 promocji dla stałych graczy miesięcznie (m.in. wirtuale za pełną stawkę, kursy powyżej 100.00, premia na AKO nawet do +100%)

10/10 Odbieram
2.  335 zł dla nowych + 6-8 promocji dla stałych graczy miesięcznie (m.in. zakłady bez podatku, cashback 50% w stałej ofercie) 9.2/10 Odbieram
3.

 338 zł + 12 promocji dla stałych graczy miesięcznie (m.in. zakłady bez podatku dostępne bez ograniczeń, ponadstandardowe kursy w promocji każdego dnia)

8.9/10 Odbieram
4.  3310 zł + 10 promocji dla stałych graczy miesięcznie (m.in. mnożniki wygranych, regularne darmowe kupony, kursy powyżej 5.00 na zdarzenia łączone) 7.9/10 Odbieram
5. 300 zł + 15 promocji dla stałych graczy miesięcznie (m.in. kursy w przedziale 50.00-100.00, regularne zakłady bez ryzyka przegranej) 7.8/10 Odbieram
6. 50 zł + 6 promocji dla stałych graczy miesięcznie (m.in. kursy 50.00, misje specjalne z dodatkami finansowymi) 7.6/10 Odbieram
7.  1553 zł + 8 promocji dla stałych graczy miesięcznie (m.in. gratyfikacja dla kuponów AKO, podwyższone kursy na mecze Polaków) 7.5/10 Odbieram
8.  760 zł + 5 promocji dla stałych graczy miesięcznie (m.in. prezent za polecenie, dodatkowa kasa za zadania) 7.1/10 Odbieram

Warto dodać, że bukmacherzy, którzy znaleźli się poza naszym zestawieniem również mają korzystną ofertę promocyjną dla swoich graczy. Nie jest ona jednak tak rozbudowana ani opatrzona tak korzystnymi warunkami, dlatego właśnie Totolotek, eWinner czy PZBuk nie znaleźli się w naszym rankingu, przegrywając z STS, Fortuną czy forBET.

Superbet

Zdaniem graczy i bukmacherskich ekspertów, bukmacherem z najkorzystniejszymi promocjami jest Superbet. Z akcji premiowych, organizowanych przez tego operatora, korzysta 67% typerów regularnie stawiających internetowe kupony sportowe.

Najlepsze promocje znajdziesz w Superbet, przeczytaj dlaczego

 • Ma największą liczbę okazji dla graczy miesięcznie
 • Oferuje najwyższą łączną kwotę po skorzystaniu z promocji powyżej 5000 zł
 • Posiada najkorzystniejsze promocje na wysokie kursy (100.00 - 200.00)
 • Ma najprostsze zasady premii na sporty wirtualne

Średnio Superbet udostępnia graczom 12-15 premii każdego miesiąca o kumulacji ponad 1500 zł. To najwięcej na polskim rynku internetowych zakładów sportowych, razem z pakietem na start (3755 zł) można zyskać ponad 5000 zł. 

Najwyżej oceniane przez graczy  Superbet są okazyjnie podwyższone kursy, w ramach których współczynniki na wybrane wydarzenia sięgają 100.00 czy nawet 150.00. Dzięki takim akcjom typerzy mogą zgarnąć nawet 200 zł z kuponu SOLO postawionego za 2 zł.

Najchętniej wybierane promocje w Superbet
Kurs 100.00 lub 150.00 na wybrane mecze - najwyższa wygrana przy kuponie za 2 zł 9.9/10
Mocne Uderzenie - najprostsze zasady do wygranych z kuponów AKO (aktywna już od 5 zdarzeń) 9.5/10
Pakiet 3755 zł, w tym najwyższy bonus bez ryzyka 3500 zł - odbieram promocję Superbet 9.4/10

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród typerów cieszy się też Mocne Uderzenie - to doskonałe rozwiązanie dla miłośników tzw. taśm, bo im więcej zdarzeń na trafionym kuponie, tym wyższą dodatkową premię zyskują gracze. Maksymalnie można zdobyć nawet +100% do wygranej, co nawet przy kuponie zagranym za niską stawkę może nam przynieść solidne pieniądze. Przykład? Grając taśmę z 15 selekcji po kursie całkowitym 24.45 i stawce 10 zł w standardzie możemy wygrać 215,16 zł a z premiami Superbet zgarniemy dodatkowe 55%, czyli 118,34 zł, co łącznie da nam wygraną 333,49 zł.

korzystam z promocji kursowych
Stawiam kupon z kursem 100.00 lub 150.00 z wygraną 300 zł

Jeśli chcesz po raz pierwszy skorzystać z akcji przygotowanych przez Superbet, to bukmacher przygotował dla Ciebie również bonus bez ryzyka 3500 zł, który możesz wykorzystać po pierwszym logowaniu na konto typerskie. Oferta wchodzi w skład pakietu, który w całości wynosi aż 3755 zł. Ta startowa promocja bukmachera również cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem typerów - ich średnia ocena dla promki po logowaniu wynosi aż 9.4/10 punktów!

Fortuna

Miesięcznie Fortuna udostępnia graczom 4-6 promocji stałych, które na tle akcji innych buków wyróżniają się bardzo prostymi warunkami obrotu - zwykle wymagany jest nie więcej niż trzykrotny obrót do odblokowania środków do wypłaty.

Najkorzystniejsze oferty dla graczy w Fortunie
Happy Hours - najprostsze warunki na grę bez podatku 9.5/10
Godziny Mistrzów - najlepiej oceniany cashback 50% w stałej ofercie 9.2/10
Premia 335 zł, w tym korzystny cashback 300 zł - odbieram promocję Fortuna 8.7/10

Jednym z najmocniejszych punktów oferty Fortuny jest najlepsza promka na weekend, czyli Godziny Mistrzów, dostępne dla kuponów prematch i LIVE. Korzystając z akcji w piątek lub w sobotę, wygraną możemy odebrać w niedzielę, a jeśli nasz kupon nie wejdzie, zyskamy zwrot 50 zł od bukmachera.

Zdaniem typerów, Godziny Mistrzów to najlepsza weekendowa premia dla graczy na polskim rynku przede wszystkim ze względu na bardzo proste warunki, znacznie korzystniejsze niż w podobnych promkach u innych bukmacherów.

Happy Hours - promocja na zakłady bez podatku w Fortunie

Bardzo wysoko oceniana jest w Fortunie Happy Hours bez podatku, która jest dostępna bez limitu dla kuponów LIVE i w określonych godzinach dla kuponów przedmeczowych. Jak wskazuje przeprowadzona przez nas ankieta, dzięki tej okazyjnej akcji na grę bez podatku ponad 35% graczy Fortuny miesięcznie wygrywa ponad 250 zł więcej na kuponach AKO.

TOTALbet

Bukmacher znalazł się na trzecim miejscu zestawienia z najbardziej poszukiwanymi promocjami. Poza rekordową kasą dla nowych graczy 338 zł na docenienie w Totalbet zasługuje przede wszystkim typowanie bez podatku.

Możliwość zakładów bez 12% podatku obowiązująca 24/7 na wszystkie zdarzenia sportowe to jedyna realna gra bez podatku na wszystkie sporty bez ograniczeń czasowych. Żaden inny bukmacher nie oferuje tak prostych warunków (zawsze tylko trzy zdarzenia na kuponie i minimalny kurs 1.30). Dlatego też ta promocja jest najlepiej oceniana nie tylko przez stałych graczy, ale również przez ponad 90% bukmacherskich ekspertów.

3 najlepsze okazje w TOTALbet
Realna gra bez podatku 24/7 - jedyna dostępna bez żadnych ograniczeń 9.7/10
TOTALBonus - najwyższa dodatkowa premia +113% do wygranych z kuponów AKO 9.0/10
338 zł, w tym najwyższe doładowanie za wpłatę  - odbieram promocję TOTALbet 8.4/10

Doskonałym rozwinięciem gry bez podatku jest TOTAL Bonus, czyli najkorzystniejsza opcja promocyjna na powiększone wygrane z kuponów AKO zależnie od liczby selekcji. Na wyróżnienie zasługuje najwyższą kwotą do wygranej - maksymalnie można zdobyć aż + 113% dla kuponów z trzydziestoma selekcjami.

forBET

Bukmacher ograniczony wachlarz promocji stałych równoważy bardzo szeroką propozycją powtarzalnych akcji tymczasowych (np. zakłady na Grand Prix Holandii / mecz Real - Barcelona / mecz Huberta Hurkacza bez ryzyka, mecze Ekstraklasy / rozgrywki NBA bez podatku).

Wymienione akcje Forbet które są bardzo wysoko oceniane przez typerów, średnia ocen to 9.3 na 10. Jak wynika ze zgromadzonych przez nas danych, aż 82% typerów dobrze lub bardzo dobrze ocenia promocje tymczasowe organizowane przez forBET.

Premie forBET z najwyższymi ocenami 
MaxiZysk - najlepsze na rynku podwojenie wygranej 9.5/10
Combo Expert - najkorzystniejsze kursy powyżej 5.00 na zdarzenia łączone 9.1/10
Pakiet 3310 zł, w tym pierwszy kupon bez ryzyka przegranej 1200 zł - odbieram promocję forBET 8.6/10

Gracze forBET najchętniej korzystają z regularnie wznawianej akcji podwójna wygrana MaxiZysk, która jest promką unikalną w skali polskiego rynku internetowych zakładów sportowych. Dzięki niej regularnie można podwajać swoje wygrane z kuponów AKO, zawierających określone przez bukmachera zdarzenie (np. z oferty na Grand Prix Holandii czy selekcję na mecze Ekstraklasy).

To zdecydowanie najchętniej wybierany profit z wachlarza tego operatora, z której co najmniej raz skorzystało ponad 45% graczy, a systematycznie swoje wygrane podwaja 30% typerów. Średnio gracze zdobywają dzięki MaxiZyskowi dodatkowe 800 zł, co jest najlepszym wynikiem wśród wszystkich promocji tymczasowych na rynku.

gram z maxi zyskiem
Stawiam kupon z możliwością podwójnej wygranej w forBET

Da graczy, którzy chcą po raz pierwszy skorzystać z akcji premiowanych kasą przygotowywanych przez tego buka, forBET ma dodatkowo cashback 1200 zł, z którego może skorzystać każdy gracz świeżo po otwarciu konta do obstawiania zakładów. Ten benefit wchodzi w skład pakietu powitalnego o wartości aż 3310 zł.

Noblebet

Operator mocny nacisk kładzie na promocje stałe, z których możemy korzystać bez ograniczeń. Gracze NobleBet bardzo doceniają takie podejście, ponieważ zawsze wiedzą, na jakie akcje premiowe w ofercie tego operatora mogą liczyć. Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszą się promocje na zakłady z Betbuildera (Królewski Betbuilder z podwyższonymi kursami). Wynika to z faktu, że już ponad 60% graczy, korzystających z oferty Noblebet, regularnie przygotowuje swoje kupony w Betbuilderze, więc podwyższone kursy na takie kombinacje pozwalają im regularnie zdobywać wyższe wygrane.

Noblebet - co najchętniej wybierają gracze
Królewski Betbuilder - najkorzystniejsza nagroda na kupony łączone z jednego meczu 9.2/10
Luksusowe AKO+ - najniższe wymagania dla maksymalnej premii +100% do wygranej 8.7/10
1553 zł, w tym 500 zł po pierwszym zasileniu depozytu - odbieram promocję w Noblebet 8.2/10

Kolejna zyskowna stała akcja promocyjna w ofercie Noblebet, która jest doskonale oceniana przez typerów, to Wspieramy Naszych, czyli mega podwyższone kursy na faworytów w meczach / walkach / spotkaniach z udziałem Polaków. Akcja dotyczy oferty przedmeczowej, a zakłady z podniesionymi kursami na Polaków można łączyć z innymi zdarzeniami na kuponach AKO, co jest jedną z mocniejszych stron tej promki.

Luksusowe AKO+ - promocja na kupony akumulowane w Noblebet

Noblebet znalazł się w zestawieniu bukmacherów z najlepszymi warunkami dla graczy również ze względu na promkę Luksusowe AKO+. Jak wynika z naszej ankiety, z tej kombinacji na kupony akumulowane regularnie korzysta ponad 55% graczy, stawiających swoje kupony AKO na stronie www lub w aplikacji mobilnej Noblebet, a średni dodatek do wygranych wynosi ponad 20%. Gracze podkreślają, że maksymalny bonus +100% dostępna jest już dla kuponów z czternastoma selekcjami, a nie jak ma to miejsce u wielu innych buków, w przypadku powyżej 20 typów na kuponie.

Również Noblebet ma dla typerów specjalną premię do wykorzystania po pierwszym logowaniu na nowe konto - u tego buka dodatkowo można skorzystać z akcji gwarantującej m.in. profity finansowe po pierwszej wpłacie 500 zł, a całość pakietu wynosi 1553 zł.

STS

Zestawienie TOP6 bukmacherów z najlepszymi promocjami zamyka STS, który wyróżnia się przede wszystkim bardzo prostymi warunkami regulaminowymi swoich akcji. Każda z nich ma w zasadzie takie same reguły, np. minimalny kurs zdarzenia to zawsze 1.91. Dzięki temu gracze korzystający z STS praktycznie nie muszą sprawdzać ich warunków, co ułatwia odbieranie kolejnych promek.

Najwyżej oceniane akcje w STS
Zaproś Kumpla - najkorzystniejsza promocja za rekomendację (do zdobycia aż 340 zł) 8.7/10
100 PLN bez ryzyka na wybrane zdarzenie 8.3./10
760 zł, w tym 600 zł po wpłatach - odbieram promocję STS 8.1/10

Zdaniem zarówno graczy, jak i bukmacherskich ekspertów, najkorzystniejszą akcją promocyjną w ofercie STS jest ta za polecenie Zaproś Kumpla z bardzo korzystnymi warunkami. Maksymalnie można odebrać dodatkowe 340 zł ekstra środków za sześciu kumpli, którzy z naszego polecenia aktywują konto gracza w STS. To zdecydowanie najlepsza oferta za polecenie na polskim rynku internetowych zakładów sportowych, przede wszystkim ze względu na łączną kwotę pieniężną do zdobycia - u innych buków jest to zazwyczaj 100-200 zł.

Stawiając zakłady internetowe w STS warto zapisać się do newslettera, ponieważ o dedykowanych promocjach tymczasowych bukmacher często informuje typerów poprzez wiadomości mailowe.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣Jak znaleźć bukmachera z najlepszymi promocjami?

By znaleźć operatora z ofertą najlepszych okazji na zakłady warto skorzystać z gotowych rankingów, gdzie typerzy i bukmacherscy eksperci porównują ze sobą propozycje promocyjne poszczególnych buków.

2️⃣ Co wpływa na ocenę promocji?

Na ocenę akcji promocyjnej wpływa m.in. wysokość premii finansowej jaka jest do zdobycia, ale też czas trwania promocji (najwyżej oceniane są akcje długoterminowe lub dostępne w stałej ofercie) oraz zasady regulaminowe - im prościej tym lepiej.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Jaki bukmacher ma najlepsze promocje?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.