poniedziałek, 23 maja 2022
Najnowsze: Typy, Kursy | Sassuolo – AC Milan | Serie A

Zakład under/over. Na czym polega i jak działa?

Typy bukmacherskie na liczbę bramek: poniżej/powyżej. Czy warto je obstawiać na kuponach?

Promocja działa tylko po rejestracji z naszym kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Zakład under/over: co to znaczy
 2. Zakład under/over: na czym polega w praktyce
 3. Przykłady zakładów under/over
  1. Under 0,5 gola - co oznacza?
  2. Poniżej 1.5 bramki - co oznacza?
  3.  Over 1,5 gola - co to znaczy?
  4. Under 2,5 bramki - co to znaczy?
  5. Over 2.5 gola - co oznacza?
  6. Poniżej 3,5 bramki - co oznacza?
 4. Under/Over: azjatyckie ćwiartki 0,25 i 0,75
  1. Co znaczy over 2.75 gola / under 2.75 gola?
 5. Spotkanie/liczba goli - o co chodzi
 6. Zakłady under/over - jak typować skutecznie
 7. Zakłady poniżej/powyżej - zalety i wady. Czy warto obstawiać?
  1. Zalety typów under over
  2. Wady typów under over
 8. Gdzie obstawiać over/under
 9. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Zakład bukmacherski na under/over - co to znaczy? Którzy bukmacherzy mają ofertę na poniżej/powyżej
Co to jest zakład under/over ?

Nowoczesne podejście do futbolu, oparte na szybkości, mobilności i rygorze taktycznym, który czasami jest wyraźnie modyfikowany na potrzeby pojedynczych pojedynków, widać bardzo wyraźnie.

Freebety na under/over
Zgarnij darmową kasę na kupony z kodem LEGALSPORT

Z roku na rok zawodnicy mają także lepsze wyszkolenie techniczne, co przekłada się na zwiększoną liczbę strzelonych bramek. Strzały, które ostatecznie wpadają do siatki są też bardzo ważne w zakładach bukmacherskich. Obecnie wszyscy legalni operatorzy online, działający w Polsce zgodnie z licencjami Ministerstwa Finansów, mają w swoich internetowych oraz stacjonarnych ofertach zakłady na under over. Co to znaczy i jak to wykorzystać w swoich bukmacherskich strategiach?

Najlepsze bonusy powitalne pod typowanie under/over
1
Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie wpłaty do 2100 zł
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Freebet (za darmo) 20 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

2720 zł

Bonus na start Fortuna kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Fortuna kod promo: LEGALSPORT
2
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus za wpłatę 300 zł
 • Zakład bez ryzyka 100 zł
 • Cashback 20 zł na Betgames

1640 zł

Bonus na start STS kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT

Zakłady na liczbę bramek - under over lub poniżej powyżej - możemy zawierać zarówno w formie typów LIVE, jak i prematch. Naturalnie, selekcje na linie bramkowe można betować nie tylko w sportach tradycyjnych, jak chociażby piłka nożna, piłka ręczna czy hokej, ale także tych "nowoczesnych", do grona których zalicza się na przykład wirtualna piłka nożna czy e-sport. I tutaj warto dodać na marginesie, że bardzo popularne na turniejach esportowych League of Legends są przede wszystkim zakłady under/over na liczbę map.

W poniższym tekście skupimy się przede wszystkim na zakładach under/over w piłce nożnej, które w Polsce są najchętniej betowane, ale jednocześnie zaznaczamy, że przykłady innych sportów także się w nim znajdą. Nie przedłużając, zapraszamy serdecznie do lektury!

Zakład under/over: co to znaczy

Zawieranie piłkarskiego zakładu na wynik powyżej lub poniżej określonej liczby bramek w meczu, nazywany zakładem under/over, polega na wytypowaniu określonej liczby goli w konkretnym spotkaniu. I tutaj warto zaznaczyć, że w siatkówce czy tenisie też są linie under/over, ale wówczas odnoszą się one do liczby punktów.

Zakłady under/over u bukmacherów - co to znaczy?- typy poniżej/powyżej pozwalają określić, ile padnie goli,- linie bramkowe zaczynają się od 0,5 gola w meczu,- typy under/over oferują wszyscy bukmacherzy.

Zakłady under/over u bukmacherów - co to znaczy?
- typy poniżej/powyżej pozwalają określić, ile padnie goli,
- linie bramkowe zaczynają się od 0,5 gola w meczu,
- typy under/over oferują wszyscy bukmacherzy.

TYPUJĘ w

Koncesjonowani bukmacherzy ustalają kilka linii takiego bukmacherskiego zakładu, zaczynając od under/over 0,5 gola, a kończąc nawet i na under over 6,5 bramki. Żeby lepiej zobrazować działanie i codzienne funkcjonowanie zakładów under/over, poniżej zaprezentujemy klasyczny przykład, który powinien rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości związane z typami poniżej/powyżej.

Zakład under/over: na czym polega w praktyce

Dla przykładu weźmiemy klasyczne i bardzo popularne w środowisku piłkarskim derby Manchesteru: Man City vs. Man United. Typerzy najczęściej wybierają over 2,5 gola, albowiem zawsze liczą na żywe i atrakcyjne widowisko na Old Trafford czy Etihad Stadium. Aby ten zakład został przez bukmachera rozliczony pozytywnie, musi paść minimum 3 bramki. Jakie wyniki zapewniają pozytywne rozliczenie? Oto kilka przykładów: 1:2, 2:2, 3:3, czy też 4:2.

Idąc w drugą stronę, jeśli zostanie postawione under 2,5 gola, czyli w tłumaczeniu na polski poniżej 2,5 gola, to aby zakład under over był wygrany, mecz musi zakończyć się następującymi kombinacjami: 0:0, 1:0, 2:0, 0:1, 0:2 lub 1:1. Jak od razu możecie się zorientować, zdecydowanie mniej końcowych wariantów ma opcja under. Typy over mają tak de facto nieskończoną liczbę kombinacji.

Darmowa kasa na kupon bukmacherski od legalnych bukmacherów internetowych - sprawdź, jak zagrać za freebet

Zakład na under/over liczby bramek w meczu praktycznie u wszystkich buków dostępny jest w ofercie przedmeczowej i LIVE. Należy pamiętać, że typy poniżej/powyżej rozliczane są na podstawie regulaminowego czasu gry: w piłce nożnej jest to 90 minut, a w koszykówce 40 minut w Europie i 48 minut w NBA. Nie zaliczane są za to dogrywki oraz rzuty karne.

Jeśli chcecie obstawić typy z ubezpieczeniem na dodatkowy czas gry, to musicie wiedzieć, że na tego typu zdarzenia są osobne zakłady bukmacherskie. Operatorzy zakładów wzajemnych oferują także zakłady under/over na liczbę rzutów rożnych, żółtych kartek czy też spalonych. Tymi zagadnieniami zajmujemy się w osobnych tekstach, które możecie znaleźć poprzez naszą wyszukiwarkę.

Przykłady zakładów under/over

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najchętniej uczycie się nowych bukmacherskich sformułowań na bazie przykładów. Dlatego też poniżej prezentujemy kilka przykładów dotyczących zakładów under/over. O co z nimi chodzi? Jak są rozliczane i czy faktycznie są takie proste w obsłudze kuponowej?

Under 0,5 gola - co oznacza?

Wrzucając na swój internetowy kupon bukmacherski selekcję under 0,5 gola w spotkaniu, na przykład Liverpoolu z Chelsea w ramach angielskiej Premier League, tak naprawdę obstawiajmy, że starcie dwóch angielskich gigantów zakończy się bezbramkowym remisem: obstawiam selekcje under 0,5 gola

Poniżej 1.5 bramki - co oznacza?

Gdy postawimy przez internet u dowolnego legalnego bukmachera zakład under 1.5 bramki w spotkaniu na przykład polskiej ekstraklasy, Śląsk Wrocław vs. Legia Warszawa, to wygrywamy wtedy, kiedy nie padnie żadna bramka lub padnie tylko jeden gol. Natomiast przegrywamy, gdy w pojedynku w Stolicy lub Wrocławiu padną dwie lub więcej bramek: typuję zakłady under 1,5 gola

 Over 1,5 gola - co to znaczy?

W tej sytuacji, gdy postawimy bukmacherski zakład powyżej 1.5 bramki na przykład w TOTALbet, Betcris czy STS - wygrywamy, kiedy padną przynajmniej dwa gole - np.: 2:0 lub 1:1, natomiast przegrywamy kupon online, gdy padnie jeden gol lub mecz skończy się wynikiem bezbramkowym (0:0): stawiam typy na powyżej 1,5

Under 2,5 bramki - co to znaczy?

Stawiając zakład poniżej 2.5 bramki, na przykład podczas spotkań mistrzostw świata czy Europy, wygrywamy kiedy nie padnie żadna bramka, będzie jeden lub maksymalnie dwa gole, natomiast przegrywamy, gdy w meczu strzelone zostaną przynajmniej 3 bramki: gram typy under 2,5 gola

Over 2.5 gola - co oznacza?

Obstawiliśmy, że będzie przynajmniej trzy bramki - przegrywamy, gdy wynik będzie bezbramkowy, padnie jedna lub nie więcej niż dwie bramki; wygrywamy kiedy padły trzy gole lub więcej: puszczam zakłady na over 2,5 gola

Poniżej 3,5 bramki - co oznacza?

Analogicznie do powyższych przykładów. Trafienie selekcji under 3,5 zagwarantuje nam wynik, którego suma goli nie będzie wyższa niż 3. Na przykład 1:2, 2:1 lub 1:1: typuję zakłady under 3,5

Under/Over: azjatyckie ćwiartki 0,25 i 0,75

W zakładach bukmacherskich liczbę bramek można obstawiać również w wariancie azjatyckim ćwiartkowym. O co w tym wszystkim chodzi, co to są azjatyckie zakłady na gole? Już wszystko tłumaczymy krok po kroku. Na pierwszy rzut oka wygląda to na skomplikowany typ, ale w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Co więcej, bardzo często azjatyckie warianty na gole są zdecydowanie bardziej korzystniejsze dla typerów!

Bardzo często w ofertach bukmacherskich na pewno widzicie zapisy 2,25 czy 2,75. Co to oznacza? Sprawa jest bardzo prosta. Załóżmy na potrzeby tego poradnika, że postawiliście na swoim kuponie pojedynczym zakład "powyżej 2,25 bramki w spotkaniu". Po zawarciu tego zakładu, legalny bukmacher, rozdziela u siebie w systemie ten typ na dwie części: jedna to powyżej 2,00 goli w meczu, natomiast druga to powyżej 2,5 gola.

Co znaczy over 2.75 gola / under 2.75 gola?

Po środku tych części jest 2.25, a więc zapis, który macie na kuponie bukmacherskim. I to on jest wyznacznikiem tego, jak zostanie po ostatnim gwizdku arbitra rozliczony zakład. No i teraz najważniejsze. Jakie rezultaty przy "over 2,25" są dla typerów korzystne i dadzą zarobić na bankrollu, a jakie nie?

Jeśli w meczu padnie 1 bramka lub będzie 0:0, to wtedy kupon nie będzie trafiony. Jeśli mecz zakończy się wynikiem, który po zsumowaniu da liczbę 2 (1:1, 2:0), to wtedy typer otrzyma zwrot połowy stawki. Natomiast, jeśli padną 3 bramki, to wtedy zgarniana jest pełna wygrana z kuponu. Proste, prawda? Najlepsze kursy na azjatycki ćwiartki znajdziecie w Fortunie, Noblebet, a także forBET i BETFAN.

Spotkanie/liczba goli - o co chodzi

Bardzo często pytacie nas o co chodzi z zakładem "spotkanie/liczba goli". Przyszedł więc najwyższy czas, aby rozwikłać tę bukmacherską zagadkę. Zakład na mecz i under/over to nic innego, jak specjalistyczny typ łączony, za pomocą którego obstawiacie końcowy wynik oraz liczbę bramek.

Zakład łączony: spotkanie/liczba bramekW tej selekcji obstawiacie nie tylko wynik końcowy, ale także ostateczną liczbę bramek-   -  -Postaw ten typ za freebet  20 zł

Zakład łączony: spotkanie/liczba bramek
W tej selekcji obstawiacie nie tylko wynik końcowy, ale także ostateczną liczbę bramek
-   -  -
Postaw ten typ za freebet  20 zł

STAWIAM w

Na przykład możecie postawić w zakładach bukmacherskich BETFAN, Fortunie czy nawet Noblebet, że Lech Poznań pokona przed własną publicznością Raków Częstochowa, a w spotkaniu padnie więcej niż 2,5 gola. Wówczas zapis na kuponie przyjmie następującą postać: Lech/over 2,5 gola. Już teraz wszystko jasne? Mamy nadzieję, że tak!

Zakłady under/over - jak typować skutecznie

Zakłady under/over stają się coraz bardziej popularne wśród doświadczonych graczy. Jeszcze nie tak dawno najczęściej puszczane kupony składały się tylko z typów na klasyczny zakład 1X2, podczas gdy teraz spotkać można mieszane zakłady na mecz i liczbę bramek, a nawet całe kupony, składające się z samych zakładów under/over. Warto jednak pamiętać, że poprawne wytypowanie takiego zdarzenia nie jest takie proste jakby mogłoby się każdemu wydawać.

Do tego potrzebna jest nam szczegółowa wiedza na temat rywalizujących w danym meczu drużyn, a najważniejszym elementem jest statystyka strzelanych przez obie drużyny bramek. W sieci znajdziemy bardzo dużo informacji na ten temat. Jeżeli widzimy, że drużyna A i drużyna B strzelają średnio po 3 bramki na mecz, warto wtedy postawić na powyżej 2,5 gola w meczu (over 2,5 bramki). Kolejną ważną rzeczą jest analiza składu danej drużyny, bo obecność lub nieobecność na boisku poszczególnych jej członków może mieć bardzo istotny wpływ na ostateczną liczbę goli w meczu. 

Jaki jest najlepszy bukmacher na zakłady under/over?

Najlepszy bukmacher internetowy na zakłady under/over

W zakładach na żywo nie będzie to trudne, ponieważ widzimy, w jakim składzie gra zespół, na który planujemy postawić. Gorzej jest natomiast w przypadku zakładu przedmeczowego. Wtedy musimy zaczekać na aktualne składy, które pojawiają się najczęściej około 30 minut przed meczem, lub samemu poszukać informacji na temat przewidywanej "11". Jeżeli wiemy przed meczem, że najlepszy strzelec drużyny np. Robert Lewandowski ma kontuzję – trzeba mocno się zastanowić zanim postawimy na over. Ponadto musimy zwrócić uwagę na aktualną formę i taktykę drużyny.

Jeżeli w ostatnich spotkaniach np. AC Milan strzelał mniej bramek, a jego ogólna średnia zdobywanych goli nadal jest wysoka, należy się zastanowić czy warto w ogóle stawiać na taki zespół. Może zdarzyć się też tak, że zdecydowany faworyt w meczu ma aktualnie taktykę defensywną, aby jak najmniejszym nakładem sił zgarnąć komplet punktów. Często takie mecze kończą się niskim wynikiem, w związku z czym zakłady na powyżej określonej liczby bramek mogą się okazać ryzykowne.

Zakłady poniżej/powyżej - zalety i wady. Czy warto obstawiać?

W niższej sekcji tekstowej zaprezentujemy zalety i wady zakładu under/over. Dzięki temu wyrobicie sobie uczciwe zdanie o tych typach bukmacherskich i ostatecznie zdecydujecie, czy chcecie je włączyć do swoje strategii betowania, czy też nie. Czy warto obstawiać typy poniżej/powyżej?

Zalety typów under over

Niewątpliwie największym plusem zakładu under/over jest prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia. W przypadku zawierania takiego zakładu mamy dwie możliwości do wyboru. Dlatego też nasza szansa na wygraną wynosi aż 50%!  W klasycznym zakładzie 1X2 nasze szanse są mniejsze, bo to tylko 33% ze względu na trzy opcje wystąpienia wyniku. By docenić tę różnicę, warto przypomnieć sobie, ile razy wynik remisowy pokrzyżował nam plany wygranej.

Tutaj nie ma takiego ryzyka, co zawsze padnie tylko albo większa, albo mniejsza liczba bramek niż ta, którą obstawiliśmy. Drugą dużą zaletą są także kursy bukmacherskie, jakie operatorzy zakładów wzajemnych oferują na takie zakłady, a te najczęściej oscylują w granicach 1.70 – 2.10. A to właśnie wysokie kursy przyciągają graczy do zawierania kuponów. Ostateczny kurs na zakład under/over w danym meczu uzależniony jest od zespołów grających przeciwko sobie, a także linii wystawionej przez buka.

Zakłady under/over: zalety - aż 50% szans na trafienie typu,- wysokie kursy bukmacherskie,- szeroki rynek zakładów.

Zakłady under/over: zalety 
- aż 50% szans na trafienie typu,
- wysokie kursy bukmacherskie,
- szeroki rynek zakładów.

OBSTAWIAM w

Wiadomo, że kurs na powyżej 0,5 bramki w meczu będzie niski z uwagi na to, że wystarczy tylko jeden gol do wygrania kuponu. Z kolei współczynnik na powyżej np. 3,5 bramek w meczu będzie oscylował w okolicach 2.0, czyli całkiem korzystnie dla gracza, bo za każde postawione 100 zł można wygrać aż 176 zł, i to już po odliczeniu podatku od gier. Wymóg jest jeden – minimum 4 bramki w zagranym meczu.

Wady typów under over

Ale żeby nie było tak kolorowo, zakład under/over jest także bardzo niestabilny. To podstawowa jego wada. Nawet drużyna, która strzela co kolejkę najwięcej bramek, może mieć przecież czasem gorszy dzień. Dodatkowo wpływ na wynik mogą mieć także pomyłki sędziowskie. Czasem ewidentna bramka (która decyduje o tym, czy nasz kupon jest wygrany czy nie) może być nieuznana przez arbitra zawodów, nawet po konsultacji z VAR-em. Taki gol nie wlicza się do zakładu, no chyba że jest opatrzona promocją - np. VARyfikacja.

Kolejnym czynnikiem może być również pogoda: niekiedy przy deszczu i silnym wietrze drużynom zwyczajnie nie chce się grać, a co za tym idzie – w meczu pada mało goli, co może pokrzyżować plany wszystkim graczom, którzy w danym meczu postawili na wynik powyżej określonej liczby bramek. Patrząc odwrotnie, niekiedy zdarza się, że w ciągu pierwszych 15 minut padają dwie bramki, co może być frustrujące dla graczy, którzy w danym meczu postawili na wynik poniżej 2,5 bramki. Do końca meczu pozostaje aż 75 minut, odczuwamy więc stres, że możemy przegrać pieniądze, ponieważ prawdopodobieństwo wystąpienia jeszcze jednej bramki jest wysokie.

Wady zakładów under/over- duży wpływ zdarzeń losowych, jak np. deszcz czy wiatr,- szansa na nagłe załamanie formy strzeleckiej drużyn,- niskie kursy na przewidywalne wyniki.

Wady zakładów under/over
- duży wpływ zdarzeń losowych, jak np. deszcz czy wiatr,
- szansa na nagłe załamanie formy strzeleckiej drużyn,
- niskie kursy na przewidywalne wyniki.

GRAM w

Ciekawostką dla graczy, chcących obstawiać zakłady under/over, może być 2 liga holenderska mężczyzn (Eerste Divisie) – w jej rozgrywkach pada bardzo dużo bramek. Przykładowo, w tym sezonie w jednej z kolejek (dokładnie w 14) wszystkie mecze zakończyły się z minimum trzema bramkami. W ostatniej, 35 kolejce, na 10 spotkań w aż ośmiu padło więcej niż trzy trafienia. Warto zatem zainteresować się tą ligą i grać na zakład powyżej 2,5 lub 3,5 bramek w meczu. Musimy jednak liczyć się z tym, że kursy na te zdarzenia są trochę niższe niż w przypadku pozostałych lig.

Gdzie obstawiać over/under

Zakłady under/over znajdziesz u wszystkich legalnie działających w naszym kraju bukmacherów, których jest 24. Jeśli chciałbyś zaznajomić się z kompletem licencjonowanych operatorów online, to odsyłamy do naszego tekstu na ten temat: pełna lista legalnych buków w Polsce. Jeśli chcesz typować wyniki spotkań i grać na liczbę bramek za pośrednictwem internetu, umożliwią Ci to najlepsi operatorzy zakładów wzajemnych.

Do typowania wykorzystaj dostępne nagrody i premie za kod i bez kodu dla stałych graczy. W poniższej tabeli znajdziesz link polecający do rekomendowanych bukmacherów w Polsce. Link przekieruje Ciebie do bezpłatnej rejestracji, często bez dowodu, u bukmachera. Kod promocyjny zawsze jest taki sam i jest to hasło LEGALSPORT. Z naszym zawsze aktywnym, nawet w święta kościelne i państwowe, kodem możesz podwoić środki na grę i postawić więcej zakładów under/over.

Najlepsi bukmacherzy na zakłady under/over
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonus bez ryzyka 100 zł
 • Cashbacki na BETGAMES i Sporty Wirtualne 40 zł

1640 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1300 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu
 • Mecze na żywo za darmo

1534 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie wpłaty do 2100 zł
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Freebet (za darmo) 20 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)
 • Transmisje live za darmo

2720 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Powitalny freebet 60 zł
 • Podwojenie drugiego depozytu 1000 zł
 • Bezpłatne transmisje esportowe Fifa

1660 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie depozytu do max. 5000 zł
 • Paczka freebetów 39 zł za rejestrację
 • Zakład bez ryzyka 200 zł
 • Mega nielimitowana gra bez podatku

5239 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 500 zł | obrót bonusem 3x
 • Freebet za kod 50 zł | obrót bonusem x1
 • Freebet na start 50 zł | obrót bonusem x1
 • Darmowe zakłady za depozyt

600 zł

Powitalny na start za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • bonus 100% od wpłaty 2080 zł
 • zakład bez ryzyka na start 1200 zł
 • freebet na start 30 zł
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • zakład bez ryzyka 200 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic
 • Free transmisje live 

200 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1000 zł
 • Specjalne premie za punkty 200 zł
 • Darmowy bonus 50 zł bez obrotu
 • Regularne promocje "Happy Hours"
 • Za darmo transmisje NBA

1250 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus powitalny za wpłaty 3000 zł
 • Zakład bez ryzyka 333 zł
 • Za darmo 20 zł - freebet za rejestrację
 • Bonusy na wirtuale, na esport, dla kibica - 90 zł
 • Gra bez podatku 12%

3423 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od trzech depozytów 2500 zł
 • Freebety na start 53 zł
 • Super bonus 25 zł za esporty

2553 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus od depozytu 500 zł
 • Premia pieniężna za instalację apki 49 zł
 • Darmowy freebet bez depozytu 25 zł
 • Mega weekendowy cashback 33 zł

574 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Cashback bez ryzyka 110 zł
 • Premia 50% za drugi depozyt 500 zł
 • Wirtualne poniedziałki - gra bez podatku

610 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus od depozytu 200%
 • 300 zł na zakłady za wpłatę 100 zł
 • Etotomania - darmowe freebety i cashbacki

300 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT

Dyscypliny z oferty bukmacherów, w których najczęściej stosuje się zakłady na poniżej/powyżej liczby goli to: tenis, koszykówka, siatkówka, e-sport, hokej, piłka ręczna, boks/MMA, baseball, sport wirtualny. Największy rynek zdarzeń znajdziesz w STS, Fortunie, Noblebet i Betcris.

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1. Zakład under/over - co to jest?

Typy na under/over to selekcje, za pomocą których można zabetować liczbę bramek w danym spotkaniu na swoim kuponie akumulowanym, pojedynczym lub systemowym. Szczegóły znajdziecie w naszym powyższym artykule.

2. Typy na under/over - co to znaczy?

Bukmacherski zakład under/over, to nic innego jak poniżej/powyżej. Po więcej szczegółów odsyłamy do naszego powyższego tekstu.

3. Jak grać under over?

Jest kilka sprawdzonych systemów bukmacherski na typy under/over, które zapewniają całkiem solidny zwrot na bankroll. Więcej info powyżej.

28.02.2022, 14:36
Aktualizacja: 28.02.2022, 10:18
Autor: M. Stępień

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Zakład under/over. Na czym polega i jak działa?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.