FAP - Macva wynik meczu 2:0
FAP - Macva (28.09.2025) wynik meczu 2:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie FAP | 80 min |
|---|---|
| Remis | 15 min |
| Prowadzenie Macva | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki FAP Lazarević 72', Miraljemović 78' | 2 |
| Kartki Macva Stevanović 41', 43', Sladojević 82' | 3 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 80 min (15'–90+5') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 15' |
| Gol średnio co | 47,5 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 2 gole w 95 min | 48 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 17 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,6 min |
| Gole po przerwie 1 z 2 goli | 50% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 2 goli z golem lub asystą rezerwowego | 50% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Serbska Prva Liga 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 11. kolejka |
| Data | 28.09.2025, 15:00 |
| Pogoda | pochmurno, 9°C |
Statystyki
Pełne statystyki meczu FAP - Macva z 28.09.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz FAP vs Macva
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Składy
FAP
- Śr. wiek
- 27,3
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Skład
- oficjalny
-
29 Filip Antonijevic obrońca 100 tys. € 26 l. 175 cm 31
-
6 Zarko Bogdanovic – – – – –
-
10 Strahinja Carapic pomocnik 66' 100 tys. € 24 l. – 21
-
19 Luka Lazarevic 75' – 28 l. – 23
-
44 Bogdan Milosević pomocnik 0 € 37 l. 187 cm 21
-
4 Mirsad Miraljemovic 90+3' – 22 l. 177 cm 35
- 7 Nikola Obucina – 22 l. – 35
-
17 Ognjen Todorović pomocnik 75' 10 tys. € 37 l. 181 cm 21
-
9 Veselinovic Nikola – – – – –
-
15 Mateja Vukomanovic 50 tys. € 21 l. – 21
-
21 Vukasin Vranes bramkarz 100 tys. € 29 l. 190 cm 21
-
8 Veljko Plazinic 66' 50 tys. € 35 l. 189 cm 18
-
20 Luka Peic Tukuljac 50 tys. € 21 l. 182 cm 20
-
14 Marko Otasevic – 20 l. – 38
- 22 Hikaru Matsui pomocnik 46' 150 tys. € 27 l. 182 cm 14
-
13 Silva Lucas – – – – –
-
33 Ivan Josović obrońca 90+3' 50 tys. € 36 l. 188 cm 19
-
2 Kayky Carvalho – – – – –
-
12 Barac Janko bramkarz – 22 l. – 21
-
11 Jovan Andelkovic 75' 50 tys. € 22 l. – 21
-
16 Edin Ajdinovic pomocnik 75' 75 tys. € 25 l. 184 cm 17
-
3 Dejan Banjac – 21 l. – 19 –
Macva
- Śr. wiek
- 25,7
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Skład
- oficjalny
-
98 Branko Nikolic bramkarz 100 tys. € 22 l. 184 cm 17
- 44 Nemanja Stevanović obrońca 69' 275 tys. € 25 l. – 31
- 15 Slobodan Sladojević obrońca 450 tys. € 24 l. – 30
-
4 Vladimir Ilic obrońca 200 tys. € 27 l. 180 cm 27
- 10 Mitar Ergelas obrońca 62' 600 tys. € 24 l. 178 cm 30
- 55 Marko Nikolić obrońca 400 tys. € 28 l. 189 cm 29
-
70 Milan Gvozdenovic pomocnik 62' 250 tys. € 24 l. 184 cm 1
- 5 Darko Terzić pomocnik 300 tys. € 28 l. – 1
-
30 Djordje Djordjic – – – – –
-
29 Uros Kilibarda napastnik 80' 175 tys. € 24 l. – 32
-
33 Miodrag Gemovic napastnik 250 tys. € 31 l. 184 cm 24
- 88 Milos Savic bramkarz 50 tys. € 29 l. 183 cm 32
- 17 Vladimir Rakic pomocnik 62' 150 tys. € 19 l. – 1
- 27 L. Pejović pomocnik 62' 450 tys. € 27 l. – 27
-
14 Luka Nikolić obrońca – 23 l. – 32
-
24 Marko Jovović pomocnik 250 tys. € 29 l. – 18
-
2 Jovanovic Nikola obrońca 350 tys. € 23 l. – 31
-
22 Vukota Isakovski 80' – 18 l. – 16
-
80 Stefan Denic napastnik 62' 125 tys. € 26 l. 181 cm 27
- 7 Muhammad Sani Abdullahi napastnik – 22 l. – 29
-
32 Mateja Dukic obrońca – 25 l. – 32 –
-
12 Kosta Rakonic – 22 l. – 24 –
Trener Nemanja Glusica
FAQ
Jaki był wyjściowy skład FAP w meczu z Macva?
W wyjściowym składzie FAP:. Z ławki weszli: H. Matsui (46'), V. Plazinić (66'), J. Anđelković (75'), E. Ajdinović (75') oraz I. Josović (90+3').
Jaki był wyjściowy skład Macva w meczu z FAP?
W wyjściowym składzie Macva: w bramce B. Nikolić, w obronie N. Stevanović, S. Sladojević, V. Ilić, M. Ergelas oraz M. Nikolić, w pomocy M. Gvozdenović, D. Terzić oraz D. Djordjic, w ataku U. Kilibarda, M. Gemović. Z ławki weszli: V. Rakić (62'), L. Pejović (62'), S. Denić (62') oraz V. Isakovski (80').
Forma w 10 ostatnich meczach
FAP - Macva
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
FAP - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
28 Paź
13:00
|
FAP
(5)
0
FK Spartak Zdrepceva KRV
(3)
0
|
||
| Puchar Serbii | |||
|
02 Wrz
16:30
|
Mokra Gora
(6)
0
FAP
(7)
0
|
||
| Puchar Serbii | |||
|
29 Maj
17:00
|
FAP
3
Grafičar
1
|
||
| Prva Liga (Serbia) 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||
|
22 Maj
17:00
|
USCE
0
FAP
1
|
||
| Prva Liga (Serbia) 2025/2026 | |||
|
17 Maj
17:00
|
FK Trayal
0
FAP
3
|
||
| Prva Liga (Serbia) 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||
|
12 Maj
17:00
|
FAP
1
Kabel Novi Sad
2
|
||
| Prva Liga (Serbia) 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||
|
07 Maj
17:00
|
Dubočica
1
FAP
1
|
||
| Prva Liga (Serbia) 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||
|
02 Maj
16:00
|
FAP
0
Borac Cacak
1
|
||
| Prva Liga (Serbia) 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||
|
26 Kwi
16:00
|
Tekstilac Odžaci
3
FAP
3
|
||
| Prva Liga (Serbia) 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||
|
21 Kwi
16:00
|
FAP
0
Dinamo Jug
1
|
||
| Prva Liga (Serbia) 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||
Macva - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
17:00
|
Macva
2
FK Crvena zvezda
4
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
17:30
|
Macva
2
Napredak
0
|
||
| Puchar Serbii | |||
|
23 Paź
18:00
|
![]()
Zemun
1
Macva
0
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka | |||
|
17 Paź
19:00
|
Macva
1
OFK Belgrad
1
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 12. kolejka | |||
|
10 Paź
17:00
|
Cukaricki
2
Macva
2
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka | |||
|
20 Wrz
17:00
|
Macva
1
Mladost Lucani
2
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 10. kolejka | |||
|
11 Wrz
18:30
|
Železničar Pančevo
2
Macva
0
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 9. kolejka | |||
|
05 Wrz
20:00
|
Macva
0
Radnicki 1923
0
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 8. kolejka | |||
|
29 Sie
21:00
|
Novi Pazar
1
Macva
1
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 7. kolejka | |||
|
22 Sie
18:30
|
Macva
1
Radnicki NIS
0
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
FAP - Macva
Bilans 2 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 100% (2 z 2)
- Powyżej 2,5 gola 0% (0 z 2)
- Powyżej 3,5 gola 0% (0 z 2)
- Obie strzelą (BTTS) 50% (1 z 2)
- Mecze bez gola 0% (0 z 2)
- Remisy 50% (1 z 2)
- Wygrana 1 golem 0% (0 z 2)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 2)
FAP - Macva mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
09 Mar
17:00
|
Macva
1
FAP
1
|
||
| Prva Liga (Serbia) 2025/2026, 26. kolejka | |||
|
28 Wrz
2025
|
FAP
2
Macva
0
|
||
| Prva Liga (Serbia) 2025/2026, 11. kolejka | |||
Statystyki szczegółowe H2H
FAP - Macva
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 2 meczach FAP - Macva.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:1 remis | 1 (50%) |
| 2. | 2:0 wygrana FAP | 1 (50%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki FAP najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Gol FAP najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Czyste konto FAP najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H FAP - Macva według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | FAP | Remis | Macva |
|---|---|---|---|---|
| Prva Liga (Serbia) | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Razem | 2 | 1 | 1 | 0 |
Atut własnego boiska
FAP u siebie i Macva na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów FAP - Macva?
W 2 spotkaniach bezpośrednich FAP ma na koncie 1 zwycięstwo, Macva 0, a 1 mecz zakończył się remisem. Bilans bramek to 3:1 dla FAP. Ostatni mecz rozegrano 9 marca 2026 (Prva Liga (Serbia)), a Macva - FAP zakończył się wynikiem 1:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 2:0 FAP (2025).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Macva nad FAP?
W 2 meczach bezpośrednich nie ma jeszcze zwycięstwa Macva. Obie drużyny strzelały w 1 spotkaniu (50%), a 3 gole lub więcej padły w 0 spotkaniach (0%).
Miejsca FAP oraz Macva
w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
Tabela
Serbska Prva Liga 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zemun
|
30 | 18 | 9 | 3 | 48:26 | 22 | 63 | |
2
|
Macva
|
30 | 16 | 9 | 5 | 41:25 | 16 | 57 | |
3
|
FK Vozdovac
|
30 | 16 | 8 | 6 | 47:23 | 24 | 56 | |
5
|
Jedinstvo Ub
|
30 | 11 | 11 | 8 | 44:39 | 5 | 44 | |
6
|
Dinamo Jug
|
30 | 10 | 12 | 8 | 31:29 | 2 | 42 | |
7
|
OFK Vršac
|
30 | 9 | 14 | 7 | 30:27 | 3 | 41 | |
8
|
Semendrija 1924
|
30 | 11 | 7 | 12 | 34:28 | 6 | 40 | |
9
|
Grafičar
|
30 | 10 | 10 | 10 | 30:29 | 1 | 40 | |
10
|
Tekstilac Odžaci
|
30 | 9 | 10 | 11 | 34:41 | -7 | 37 | |
11
|
Borac Cacak
|
30 | 9 | 9 | 12 | 30:33 | -3 | 36 | |
12
|
Dubočica
|
30 | 7 | 10 | 13 | 29:44 | -15 | 31 | |
13
|
Kabel Novi Sad
|
30 | 6 | 12 | 12 | 22:40 | -18 | 30 | |
14
|
FK Trayal
|
30 | 7 | 8 | 15 | 33:36 | -3 | 29 | |
15
|
FAP
|
30 | 6 | 8 | 16 | 26:47 | -21 | 26 | |
16
|
USCE
|
30 | 4 | 10 | 16 | 23:40 | -17 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zemun
|
30 | 18 | 9 | 3 | 48:26 | 22 | 63 | |
2
|
Macva
|
30 | 16 | 9 | 5 | 41:25 | 16 | 57 | |
3
|
FK Vozdovac
|
30 | 16 | 8 | 6 | 47:23 | 24 | 56 | |
5
|
Jedinstvo Ub
|
30 | 11 | 11 | 8 | 44:39 | 5 | 44 | |
6
|
Dinamo Jug
|
30 | 10 | 12 | 8 | 31:29 | 2 | 42 | |
7
|
OFK Vršac
|
30 | 9 | 14 | 7 | 30:27 | 3 | 41 | |
8
|
Semendrija 1924
|
30 | 11 | 7 | 12 | 34:28 | 6 | 40 | |
9
|
Grafičar
|
30 | 10 | 10 | 10 | 30:29 | 1 | 40 | |
10
|
Tekstilac Odžaci
|
30 | 9 | 10 | 11 | 34:41 | -7 | 37 | |
11
|
Borac Cacak
|
30 | 9 | 9 | 12 | 30:33 | -3 | 36 | |
12
|
Dubočica
|
30 | 7 | 10 | 13 | 29:44 | -15 | 31 | |
13
|
Kabel Novi Sad
|
30 | 6 | 12 | 12 | 22:40 | -18 | 30 | |
14
|
FK Trayal
|
30 | 7 | 8 | 15 | 33:36 | -3 | 29 | |
15
|
FAP
|
30 | 6 | 8 | 16 | 26:47 | -21 | 26 | |
16
|
USCE
|
30 | 4 | 10 | 16 | 23:40 | -17 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Zemun
|
15 | 11 | 4 | 0 | 31:15 | 16 | 37 | |
| 2 |
Macva
|
15 | 11 | 3 | 1 | 27:13 | 14 | 36 | |
| 4 |
FK Vozdovac
|
15 | 8 | 5 | 2 | 24:7 | 17 | 29 | |
| 5 |
Dinamo Jug
|
15 | 7 | 5 | 3 | 16:12 | 4 | 26 | |
| 6 |
Semendrija 1924
|
15 | 8 | 2 | 5 | 24:11 | 13 | 26 | |
| 7 |
Jedinstvo Ub
|
15 | 6 | 6 | 3 | 28:22 | 6 | 24 | |
| 8 |
FK Trayal
|
15 | 7 | 3 | 5 | 23:14 | 9 | 24 | |
| 9 |
OFK Vršac
|
15 | 5 | 8 | 2 | 16:10 | 6 | 23 | |
| 10 |
Dubočica
|
15 | 6 | 5 | 4 | 18:13 | 5 | 23 | |
| 11 |
Grafičar
|
15 | 6 | 4 | 5 | 20:15 | 5 | 22 | |
| 12 |
Borac Cacak
|
15 | 5 | 7 | 3 | 11:7 | 4 | 22 | |
| 13 |
FAP
|
15 | 5 | 4 | 6 | 16:15 | 1 | 19 | |
| 14 |
USCE
|
15 | 3 | 7 | 5 | 13:15 | -2 | 16 | |
| 15 |
Tekstilac Odžaci
|
15 | 3 | 6 | 6 | 18:23 | -5 | 15 | |
| 16 |
Kabel Novi Sad
|
15 | 3 | 6 | 6 | 9:19 | -10 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Vozdovac
|
15 | 8 | 3 | 4 | 23:16 | 7 | 27 | |
| 2 |
Zemun
|
15 | 7 | 5 | 3 | 17:11 | 6 | 26 | |
| 3 |
Tekstilac Odžaci
|
15 | 6 | 4 | 5 | 16:18 | -2 | 22 | |
| 4 |
Macva
|
15 | 5 | 6 | 4 | 14:12 | 2 | 21 | |
| 5 |
Jedinstvo Ub
|
15 | 5 | 5 | 5 | 16:17 | -1 | 20 | |
| 6 |
OFK Vršac
|
15 | 4 | 6 | 5 | 14:17 | -3 | 18 | |
| 7 |
Grafičar
|
15 | 4 | 6 | 5 | 10:14 | -4 | 18 | |
| 8 |
Dinamo Jug
|
15 | 3 | 7 | 5 | 15:17 | -2 | 16 | |
| 10 |
Kabel Novi Sad
|
15 | 3 | 6 | 6 | 13:21 | -8 | 15 | |
| 11 |
Semendrija 1924
|
15 | 3 | 5 | 7 | 10:17 | -7 | 14 | |
| 12 |
Borac Cacak
|
15 | 4 | 2 | 9 | 19:26 | -7 | 14 | |
| 13 |
Dubočica
|
15 | 1 | 5 | 9 | 11:31 | -20 | 8 | |
| 14 |
FAP
|
15 | 1 | 4 | 10 | 10:32 | -22 | 7 | |
| 15 |
USCE
|
15 | 1 | 3 | 11 | 10:25 | -15 | 6 | |
| 16 |
FK Trayal
|
15 | 0 | 5 | 10 | 10:22 | -12 | 5 |
