Northampton Town - Shrewsbury Town wynik meczu 2:1
Northampton Town - Shrewsbury Town (11.11.2025) wynik meczu 2:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Northampton Town | 26 min |
|---|---|
| Remis | 70 min |
| Prowadzenie Shrewsbury Town | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Northampton Town Simon-Swyer 27', Taylor 75', Eaves 83' | 3 |
| Kartki Shrewsbury Town Anderson 23', Benning 45+1' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 41 min (37'–78') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 29' |
| Gol średnio co | 32,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 3 gole w 96 min | 32 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 16 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,0 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 25 min |
| Gole po przerwie 1 z 3 goli | 33% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 3 goli z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | EFL Trophy 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 3. runda |
| Data | 11.11.2025, 20:00 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie z opadami deszczu, 13°C |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Northampton Town - Shrewsbury Town z 11.11.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Northampton Town vs Shrewsbury Town
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy

Składy
Northampton Town
- Śr. wiek
- 27,5
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,66
- 1 Lee Burge bramkarz 75 tys. € 33 l. 190 cm 5
- 15 Jordan Thorniley obrońca 225 tys. € 29 l. 181 cm 3
- 21 Jack Perkins obrońca 175 tys. € 22 l. – 6
- 3 Conor Mccarthy obrońca 275 tys. € 28 l. 184 cm 7
- 2 Jack Burroughs pomocnik 80' 275 tys. € 25 l. 188 cm 5
- 23 Terry Taylor pomocnik 300 tys. € 25 l. 183 cm 5
- 10 Elliott List pomocnik 100 tys. € 29 l. 178 cm 7
- 17 Michael Jacobs pomocnik 59' 50 tys. € 34 l. 175 cm 7
- 22 Kyle Edwards napastnik 67' 75 tys. € 28 l. 172 cm 3
- 14 Tyrese Fornah napastnik 350 tys. € 27 l. 190 cm 6
- 11 Kamarai Simon-Swyer napastnik 100 tys. € 23 l. 175 cm 7
- 6 Jordan Willis obrońca 50 tys. € 32 l. 180 cm 7
- 25 Josh Tomlinson obrońca 75 tys. € 20 l. – 1
- 8 Cameron Mcgeehan pomocnik 67' 250 tys. € 31 l. 180 cm 4
- 5 Jon Guthrie obrońca 80' 100 tys. € 33 l. 178 cm 3
- 34 Ross Fitzsimons bramkarz 100 tys. € 32 l. 185 cm 6
- 36 Oliver Evans obrońca – 18 l. – 1
- 9 Tom Eaves napastnik 59' 75 tys. € 34 l. 190 cm 4
Trener Chris Hogg
Shrewsbury Town
- Śr. wiek
- 28,4
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,15
-
12 Will Brook bramkarz – – – – –
- 2 Luca Hoole obrońca 200 tys. € 24 l. 178 cm 3
- 4 Tom Anderson obrońca 75 tys. € 33 l. 193 cm 3
- 26 Sam Stubbs obrońca – 27 l. 183 cm 3
- 7 Tommy Mcdermott pomocnik 66' 0 € 21 l. 178 cm 3
- 10 Thomas Sang pomocnik 77' 225 tys. € 27 l. 188 cm 3
- 25 Josh Ruffels pomocnik 175 tys. € 33 l. 178 cm 1
- 3 Malvind Benning pomocnik 66' 50 tys. € 33 l. 178 cm 3
- 14 Taylor Perry pomocnik 80' 250 tys. € 25 l. 180 cm 3
- 11 Anthony Scully pomocnik 65' 125 tys. € 27 l. 173 cm 1
- 27 John Marquis napastnik 0 € 34 l. 185 cm 3
- 15 Chuks Aneke napastnik 66' 75 tys. € 33 l. 191 cm 1
- 6 Sam Clucas pomocnik 66' 0 € 36 l. 178 cm 3
- 38 Isaac England obrońca 80' 75 tys. € 18 l. – 3
-
43 Will Gray pomocnik – – – – –
- 20 Ismeal Kabia napastnik 77' 300 tys. € 20 l. 170 cm 2
- 9 George Lloyd napastnik 65' 150 tys. € 26 l. 172 cm 1
- 44 Tom Hill bramkarz – – – 1 –
Trener Gavin Cowan
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Northampton Town w meczu ze Shrewsbury Town?
W wyjściowym składzie Northampton Town w ustawieniu 3-4-3: w bramce L. Burge, w obronie J. Thorniley, J. Perkins oraz C. Mccarthy, w pomocy J. Burroughs, T. Taylor, E. List oraz M. Jacobs, w ataku K. Edwards, T. Fornah oraz K. Simon-Swyer. Z ławki weszli: T. Eaves (59'), C. Mcgeehan (67') oraz J. Guthrie (80').
Jaki był wyjściowy skład Shrewsbury Town w meczu z Northampton Town?
W wyjściowym składzie Shrewsbury Town w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce W. Brook, w obronie L. Hoole, T. Anderson oraz S. Stubbs, w pomocy T. Mcdermott, T. Sang, J. Ruffels, M. Benning, T. Perry oraz A. Scully, w ataku J. Marquis. Z ławki weszli: G. Lloyd (65'), C. Aneke (66'), S. Clucas (66'), I. Kabia (77') oraz I. England (80').
Forma w 10 ostatnich meczach
Northampton Town - Shrewsbury Town
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Northampton Town - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
03 Lis
20:45
|
Northampton Town
0
Oldham Athletic
1
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
31 Paź
16:00
|
Accrington Stanley
1
Northampton Town
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
13:30
|
Northampton Town
2
Colchester United
0
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Northampton Town
0
Tranmere Rovers
1
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Grimsby Town
0
Northampton Town
2
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
York City
1
Northampton Town
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Cambridge United
2
Northampton Town
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 7. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Northampton Town
0
Rotherham United
1
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Shrewsbury Town
2
Northampton Town
0
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
|
05 Wrz
16:00
|
Northampton Town
1
Newport County
0
|
||
| League Two, 5. kolejka | |||
Shrewsbury Town - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Shrewsbury Town
1
Gillingham FC
2
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Shrewsbury Town
2
Everton U21
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
24 Paź
16:00
|
Rotherham United
3
Shrewsbury Town
3
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Crawley Town
2
Shrewsbury Town
3
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
13:30
|
Shrewsbury Town
1
Bristol Rovers
0
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Shrewsbury Town
0
Exeter City
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Shrewsbury Town
0
Stockport County
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
03 Paź
16:00
|
Grimsby Town
1
Shrewsbury Town
2
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Shrewsbury Town
2
Colchester United
2
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Tranmere Rovers
1
Shrewsbury Town
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Northampton Town - Shrewsbury Town
Bilans 24 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 83% (20 z 24)
- Powyżej 2,5 gola 38% (9 z 24)
- Powyżej 3,5 gola 21% (5 z 24)
- Obie strzelą (BTTS) 58% (14 z 24)
- Mecze bez gola 0% (0 z 24)
- Remisy 25% (6 z 24)
- Wygrana 1 golem 33% (8 z 24)
- Wygrana 3+ golami 13% (3 z 24)
Statystyki szczegółowe H2H
Northampton Town - Shrewsbury Town
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 24 meczach Northampton Town - Shrewsbury Town.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:1 remis | 6 (25%) |
| 2. | 0:2 wygrana Shrewsbury Town | 3 (13%) |
| 3. | 2:1 wygrana Northampton Town | 3 (13%) |
| 4. | 0:1 wygrana Shrewsbury Town | 2 (8%) |
| 5. | 1:0 wygrana Northampton Town | 2 (8%) |
| 6. | 2:0 wygrana Northampton Town | 2 (8%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 8 meczów 2 mecze
- Bez porażki Northampton Town najdłuższa: 5 meczów 0 meczów
- Gol Northampton Town najdłuższa: 9 meczów 0 meczów
- Czyste konto Northampton Town najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 8 meczów 0 meczów
H2H Northampton Town - Shrewsbury Town według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Northampton | Remis | Shrewsbury |
|---|---|---|---|---|
| League Two | 13 | 4 | 3 | 6 |
| League One | 10 | 4 | 3 | 3 |
| EFL Trophy (Anglia) | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Razem | 24 | 9 | 6 | 9 |
Atut własnego boiska
Northampton Town u siebie i Shrewsbury Town na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Northampton Town - Shrewsbury Town?
W 24 spotkaniach bezpośrednich Northampton Town ma na koncie 9 zwycięstw, Shrewsbury Town 9, a 6 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 31:36 dla Northampton Town. Ostatni mecz rozegrano 12 września 2026 (League Two), a Shrewsbury Town - Northampton Town zakończył się wynikiem 2:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 7:2 Shrewsbury Town (2011).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Shrewsbury Town nad Northampton Town?
Ostatnie zwycięstwo Shrewsbury Town nad Northampton Town przypadło na 12 września 2026 (League Two, 2:0). Obie drużyny strzelały w 14 spotkaniach (58%), a 3 gole lub więcej padły w 9 spotkaniach (38%).
Miejsca Northampton Town oraz Shrewsbury Town
w tabeli EFL Trophy
Tabela - Grupa C
EFL Trophy 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Northampton Town
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
2
|
Walsall
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 5 | |
3
|
Shrewsbury Town
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | 3 | |
4
|
Chelsea U21
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Northampton Town
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
2
|
Walsall
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 5 | |
3
|
Shrewsbury Town
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | 3 | |
4
|
Chelsea U21
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
Northampton Town
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 0 |
Walsall
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 0 |
Shrewsbury Town
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
U siebie
P
U siebie
Z
|
| 0 |
Chelsea U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
Northampton Town
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 0 |
Walsall
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 0 |
Shrewsbury Town
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 0 |
Chelsea U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |