Walsall - Chelsea U21 wynik meczu 0:0
Walsall - Chelsea U21 (28.10.2025) wynik meczu 0:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Walsall | 0 min |
|---|---|
| Remis | 98 min |
| Prowadzenie Chelsea U21 | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Walsall Harper 45' | 1 |
| Kartki Chelsea U21 Runham 20', Osagie 63', Wilson 90+7' | 3 |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | EFL Trophy 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 3. runda |
| Data | 28.10.2025, 20:00 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 10°C |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Walsall - Chelsea U21 z 28.10.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Walsall vs Chelsea U21
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy






Składy
Walsall
- Śr. wiek
- 27,0
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 6,66
- 12 Sam Hornby bramkarz 75 tys. € 31 l. 188 cm 5
- 33 Rico Browne obrońca 74' 150 tys. € 22 l. 188 cm 5
- 6 Priestley Farquharson obrońca 125 tys. € 29 l. 191 cm 4
- 20 Daniel Cox obrońca – 20 l. – 3
- 18 Vincent Harper obrońca 250 tys. € 26 l. 178 cm 3
- 25 Jid Okeke obrońca 200 tys. € 21 l. – 4
- 31 Rico Richards pomocnik 62' 175 tys. € 23 l. 182 cm 4
- 29 Ryan Finnigan pomocnik 62' 200 tys. € 23 l. 172 cm 3
- 8 Charlie Lakin pomocnik 74' 200 tys. € 27 l. 183 cm 2
- 37 Albert Adomah napastnik 25 tys. € 38 l. 185 cm 5
- 9 Jamille Matt napastnik 73' 25 tys. € 37 l. 185 cm 4
-
56 Mclloyd Oben pomocnik – – – – –
- 21 Jenson Kirloy bramkarz – 20 l. 187 cm 4
- 22 Jamie Jellis pomocnik 62' 175 tys. € 25 l. 174 cm 4
- 17 Courtney Alphonso Clarke pomocnik 62' 150 tys. € 23 l. – 5
- 55 Paul Makavore obrońca 73' – – – 3 –
- 59 Stan Straw obrońca 74' – – – 5 –
-
27 D. Thomas pomocnik – – – – –
Trener Lee Grant
Chelsea U21
- Śr. wiek
- 20,0
- Śr. wzrost
- 186 cm
- Śr. ocena XI
- 6,83
- 44 Gaga Slonina bramkarz 5 mln € 22 l. 193 cm 2
- 64 Justin Osagie obrońca – – – 2 –
- 63 Kaiden Wilson obrońca – 21 l. 191 cm 3
- 52 Kian Best obrońca 250 tys. € 21 l. 177 cm 3
- 82 Lewi Richards obrońca 85' – 18 l. – 1
- 58 Ollie Harrison pomocnik 61' 300 tys. € 19 l. – 2
- 36 Samuel Rak-Sakyi pomocnik 500 tys. € 21 l. 178 cm 2
- 65 Frankie Runham pomocnik 73' – 19 l. – 2
- 37 Dujuan Richards pomocnik 500 tys. € 20 l. 189 cm 1
- 53 Kobe Barbour pomocnik 85' – 18 l. – 2
- 33 Deivid Washington napastnik 61' 5 mln € 21 l. 187 cm 1
- 57 Sol Gordon pomocnik 61' – 18 l. 177 cm 2
- 50 Max Merrick bramkarz 100 tys. € 20 l. 176 cm 1
- 47 Harrison Murray-Campbell obrońca 750 tys. € 20 l. 189 cm 2
- 46 Reggie Walsh pomocnik 61' 500 tys. € 18 l. – 2
- 96 Andrew Pennie napastnik 85' – – – 1 –
- 95 Gabriel Sambou obrońca 85' – – – 1 –
-
93 Isaac Badu obrońca – – – – –
Trener Harry Hudson
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Walsall w meczu z Chelsea U21?
W wyjściowym składzie Walsall w ustawieniu 5-3-2: w bramce S. Hornby, w obronie R. Browne, P. Farquharson, D. Cox, V. Harper oraz F. Okeke, w pomocy R. Richards, R. Finnigan oraz C. Lakin, w ataku A. Adomah, J. Matt. Z ławki weszli: J. Jellis (62'), C. Clarke (62'), P. Makavore (73') oraz S. Straw (74').
Jaki był wyjściowy skład Chelsea U21 w meczu z Walsall?
W wyjściowym składzie Chelsea U21 w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce G. Słonina, w obronie J. Osagie, K. Wilson, K. Best oraz L. Richards, w pomocy O. Harrison, S. Rak-Sakyi, F. Runham, D. Richards oraz K. Barbour, w ataku Deivid Washington. Z ławki weszli: S. Gordon (61'), R. Walsh (61'), A. Pennie (85') oraz G. Sambou (85').
Kogo zabrakło w meczu Walsall – Chelsea U21?
Po stronie Walsall nie zagrali: Elicha Ahui.
Forma w 10 ostatnich meczach
Walsall - Chelsea U21
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Walsall - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Colchester United
1
Walsall
3
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
26 Paź
21:00
|
Walsall
2
Salford City
4
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Walsall
3
Oldham Athletic
0
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Swindon Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
13 Paź
20:00
|
Walsall
3
Fulham U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
10 Paź
16:00
|
Fleetwood Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Walsall
1
Stevenage
6
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
19 Wrz
13:30
|
Walsall
2
Port Vale
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Walsall
0
Rochdale
0
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
Chelsea U21 - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
13 Paź
20:00
|
Reading
0
Chelsea U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 3. runda | |||
|
15 Wrz
20:00
|
Wycombe
2
Chelsea U21
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 3. runda | |||
|
25 Sie
20:00
|
Bristol Rovers
(2)
2
Chelsea U21
(4)
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 3. runda | |||
|
28 Paź
2025
|
Walsall
(4)
0
Chelsea U21
(2)
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 3. runda | |||
|
23 Wrz
2025
|
Northampton Town
3
Chelsea U21
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1. runda | |||
|
26 Sie
2025
|
Shrewsbury Town
3
Chelsea U21
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||
|
02 Maj
2025
|
Crystal Palace U21
6
Chelsea U21
0
|
||
| Puchar Austrii 2024/2025 | |||
|
26 Kwi
2025
|
Chelsea U21
4
Wolves U21
0
|
||
| Puchar Austrii 2024/2025 | |||
|
14 Kwi
2025
|
Crystal Palace U21
2
Chelsea U21
4
|
||
| Puchar Austrii 2024/2025 | |||
|
04 Kwi
2025
|
Chelsea U21
4
Aston Villa U21
1
|
||
| Puchar Austrii 2024/2025 | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Walsall - Chelsea U21
Bilans 3 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 67% (2 z 3)
- Powyżej 2,5 gola 33% (1 z 3)
- Powyżej 3,5 gola 33% (1 z 3)
- Obie strzelą (BTTS) 67% (2 z 3)
- Mecze bez gola 33% (1 z 3)
- Remisy 0% (0 z 3)
- Wygrana 1 golem 33% (1 z 3)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 3)
Walsall - Chelsea U21 mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
28 Paź
2025
|
Walsall
(4)
0
Chelsea U21
(2)
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 3. runda | |||
|
29 Wrz
2020
|
Walsall
(3)
1
Chelsea U21
(5)
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||
|
03 Gru
2019
|
Walsall
3
Chelsea U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Walsall - Chelsea U21
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 3 meczach Walsall - Chelsea U21.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:0 remis | 1 (33%) |
| 2. | 1:1 remis | 1 (33%) |
| 3. | 3:2 wygrana Walsall | 1 (33%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Bez porażki Walsall najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Czyste konto Walsall najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol Walsall najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
H2H Walsall - Chelsea U21 według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Walsall | Remis | Chelsea U21 |
|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy (Anglia) | 3 | 2 | 0 | 1 |
| Razem | 3 | 2 | 0 | 1 |
Atut własnego boiska
Walsall u siebie i Chelsea U21 na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Walsall - Chelsea U21?
W 3 spotkaniach bezpośrednich Walsall ma na koncie 2 zwycięstwa, Chelsea U21 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 4:3 dla Walsall. Ostatni mecz rozegrano 28 października 2025 (EFL Trophy (Anglia)), a Walsall - Chelsea U21 zakończył się wynikiem 0:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:2 Walsall (2019).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Chelsea U21 nad Walsall?
Ostatnie zwycięstwo Chelsea U21 nad Walsall przypadło na 29 września 2020 (EFL Trophy (Anglia), 1:1). Od tego czasu rozegrano 1 spotkanie bez wygranej Chelsea U21. Obie drużyny strzelały w 2 spotkaniach (67%), a 3 gole lub więcej padły w 1 spotkaniu (33%).
Miejsca Walsall oraz Chelsea U21
w tabeli EFL Trophy
Tabela - Grupa C
EFL Trophy 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Northampton Town
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
2
|
Walsall
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 5 | |
3
|
Shrewsbury Town
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | 3 | |
4
|
Chelsea U21
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Northampton Town
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
2
|
Walsall
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 5 | |
3
|
Shrewsbury Town
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | 3 | |
4
|
Chelsea U21
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
Northampton Town
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 0 |
Walsall
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 0 |
Shrewsbury Town
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
U siebie
P
U siebie
Z
|
| 0 |
Chelsea U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
Northampton Town
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 0 |
Walsall
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 0 |
Shrewsbury Town
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 0 |
Chelsea U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |