Adriano Bertaccini jest piłkarzem występującym obecnie w RSC Anderlecht. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Adriano Bertaccini
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Adriano Bertaccini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Adriano Bertaccini wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.94, a skuteczność strzałów to 20,0%. Adriano Bertaccini oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Adriano Bertaccini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Adriano Bertaccini rozegrał w barwach Anderlechcie w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 5 meczów oraz w Lidze Europy UEFA 2 mecze. Na boisku spędził łącznie 84 minuty. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Adriano Bertaccini
Pierwszy transfer Adriano Bertaccini w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z RFC Liège do Sint-Truidense VV za 800 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Adriano Bertaccini było przejście z Sint-Truidense VV do Anderlechcie w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5 milionów euro.
Ile zarabia Adriano Bertaccini?
Na podstawie kontraktu z RSC Anderlecht, Adriano Bertaccini otrzymuje 900 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 75 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bertaccini w listopadzie 2026 to 17,3 tysiąca euro, a dziennie około 2,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Adriano Bertaccini ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Adriano Bertaccini nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Adriano Bertaccini to zerwanie łąkotki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 49 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Adriano Bertaccini?
Adriano Bertaccini ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Adriano Bertaccini?
Adriano Bertaccini najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Adriano Bertaccini?
Wycena 26-letniego Adriano Bertaccini według stanu na październik 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 6 milionów euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Adriano Bertaccini?
Adriano Bertaccini urodził się 13 sierpnia 2000 w Charleroi w Belgii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Adriano Bertaccini – statystyki
Szczegółowe statystyki Adriano Bertaccini w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział RSC Anderlecht. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Adriano Bertaccini vs. inni
Jakie statystyki ma Adriano Bertaccini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Adriano Bertaccini wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.94, a skuteczność strzałów to 20,0%. Adriano Bertaccini oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Adriano Bertaccini – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Adriano Bertaccini w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
4:1 | 5' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
4:0 | 16' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
0:3 | 12' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
1:0 | 13' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
1:2 | 24' | 1 | 0 | – | |||
|
27 Sie
Koniec
|
Liga Europy, play offy
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Sie
Koniec
|
Liga Europy, play offy
|
0:3 | 6' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 2. kolejka
|
1:0 | 3' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Sie
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
3:2 | 1' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 1. kolejka
|
2:1 | 11' | 1 | 0 |
Ile meczów rozegrał Adriano Bertaccini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Adriano Bertaccini rozegrał w barwach Anderlechcie w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 5 meczów oraz w Lidze Europy UEFA 2 mecze. Na boisku spędził łącznie 84 minuty. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.
Adriano Bertaccini – transfery
W trakcie kariery Adriano Bertaccini zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
RSC Anderlecht 2025 – obecnie
-
Sint-Truidense VV 2024 – 2025
-
RFC Liège 2023 – 2024
-
Thes Sport 2021 – 2023

-
Austria Lustenau 2020 – 2021
-
KRC Genk 2020 – 2020
-
Deinze 2019 – 2020
-
KRC Genk 2019 – 2019
-
KRC Genk II 2017 – 2019
-
Genk U19 2016 – 2017
-
KRC Genk U17 2015 – 2016

-
KRC Genk Youth 2014 – 2015

-
Club Brugge Youth 2012 – 2014

-
Standard Liège Youth 2011 – 2012

-
R Charleroi SC Youth do 2011

Historia transferów Adriano Bertaccini
Pierwszy transfer Adriano Bertaccini w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z RFC Liège do Sint-Truidense VV za 800 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Adriano Bertaccini było przejście z Sint-Truidense VV do Anderlechcie w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5 milionów euro.
Adriano Bertaccini – forma
W ostatnich 5 meczach Adriano Bertaccini zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Adriano Bertaccini 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53.
W ostatnich 10 meczach Adriano Bertaccini 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66.
W jakiej formie jest Adriano Bertaccini?
Adriano Bertaccini jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.94). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Adriano Bertaccini – zarobki
Adriano Bertaccini gra w RSC Anderlecht na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 900 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Adriano Bertaccini w RSC Anderlecht (2025/26)
| Rocznie | 900 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 75 tys. € |
| Tygodniowo | 17 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Adriano Bertaccini?
Na podstawie kontraktu z RSC Anderlecht, Adriano Bertaccini otrzymuje 900 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 75 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bertaccini w listopadzie 2026 to 17,3 tysiąca euro, a dziennie około 2,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Adriano Bertaccini – kontuzje
W trakcie kariery Adriano Bertaccini zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Adriano Bertaccini
-
Zerwanie łąkotki
27.08.25 – 14.10.25 (49 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 6 meczów
-
Stłuczenie
24.09.20 – 27.09.20 (4 dni)
Austria Lustenau opuszczone: 1 mecz
Czy Adriano Bertaccini ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Adriano Bertaccini nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Adriano Bertaccini to zerwanie łąkotki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 49 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Adriano Bertaccini – trofea
W trakcie kariery Adriano Bertaccini zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Adriano Bertaccini?
Adriano Bertaccini zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 1 raz.
Adriano Bertaccini – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Adriano Bertaccini wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Adriano Bertaccini na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Adriano Bertaccini?
Wycena Adriano Bertaccini wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Adriano Bertaccini wyceniano na 6 mln €, a najniżej na 0 €.